PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال تعدادی اکانت هاست و سرور مجازی

novinhost
January 22nd, 2012, 14:26
باسلام حدودا 80 - 90 اکانت هاست با حجم های 200 mb تا 10gb موجود هست که می خواهیم به شرکت هاستینگ دیگری منتقل کنیم . و 6-7 تا سرور مجازی نیز هست . اگر از دوستان کسی تمایل داشتند اعلام نمایند و فقط از ارسال پیام خصوصی استفاده نمایند . باسپاس .

m_dg_farari
January 22nd, 2012, 22:14
پیشنهاد میکنم این اطلاعات رو هم اعلام کنید:
1- هاست ها به صورت سالیانه فروخته شده یا ماهیانه؟ کی موعد شارژ اونها آغاز میشه؟
2- مصرفشون چقدر هست؟
3- سرور های مجازیتون روی سرور خودتون هستن؟ چه سیستم عامل هایی با چه مشخصاتی؟

novinhost
January 22nd, 2012, 22:42
پیشنهاد میکنم این اطلاعات رو هم اعلام کنید:
1- هاست ها به صورت سالیانه فروخته شده یا ماهیانه؟ کی موعد شارژ اونها آغاز میشه؟
2- مصرفشون چقدر هست؟
3- سرور های مجازیتون روی سرور خودتون هستن؟ چه سیستم عامل هایی با چه مشخصاتی؟

1- تفزیبا 10-15 تایی ماهانه و بقیه سالانه که تقریبا نیمی از آنها از شش ماه گذشته است .
2- مصرف آن ها از 250 مگ شروع شده و تا 10 گیگ می رسند (حجم) اما مصرف رم و CPU بالایی ندارند .
3 - بله روی سرور خودمون هست ، سیستم عامل ویندوز و لینوکس (Cent OS) تقریبا رم 256 مگ تا 1 گیگ دارند .

سرور اختصاصی رو نیز اگر خواستید می تونیم بدهیم ، حدودا 10 روزی تا تمدید مهلت باقی هست .

iranistar
January 22nd, 2012, 23:03
اکانت ها رو فقط میخواید انتقال بدید؟
هزینه ش؟

novinhost
January 22nd, 2012, 23:13
اکانت ها رو فقط میخواید انتقال بدید؟
هزینه ش؟
بله ، اکانت ها لینوکس , cPanel هستند ، دوستان علت این کار رو خواستند ، علت کنار رفتن از کار هاستینگ و تغییر شغل می باشد .

taghi.karimi
January 22nd, 2012, 23:17
جزئیات مربوط به سرور اختصاصی را ارسال میکند و همچنین تاریخ سر رسید و همچنین هزینه تمدید!؟
porya_spy
January 22nd, 2012, 23:30
واستون پ.خ کردم منتظر جواب هستم

faranetwork
January 22nd, 2012, 23:34
شرایط سرورهای مجازی رو بگین

Ashkankamangar.ir
January 22nd, 2012, 23:52
منم براتون پیام خصوصی دادم از لحاظ پولی هم مشکلی نیست فقط پاسخ رو هر چه سریعتر ارسال کنید ممنونم

shivahost
January 23rd, 2012, 00:06
کاسبی جدید! طرف هاستینگ راه میندازه. قیمت مفت میده! 70 -80 تا مشتری جور می کنه! ازشون پول یکسال رو میگیره! بعد 2-3 ماه کل مشتری هاش رو هم میفروشه! و جمع میکنه میره.... احتمالا از اول شروع می کنه! هم پول یک ساله گرفته و سرویس یکساله نداده! هم از طرف دیگر می خواد مشتری هاش رو بفروشه!

ra3ou1
January 23rd, 2012, 00:06
سلام برای بنده هم ارسال کنید

porya_spy
January 23rd, 2012, 00:09
کاسبی جدید! طرف هاستینگ راه میندازه. قیمت مفت میده! 70 -80 تا مشتری جور می کنه! ازشون پول یکسال رو میگیره! بعد 2-3 ماه کل مشتری هاش رو هم میفروشه! و جمع میکنه میره.... احتمالا از اول شروع می کنه! هم پول یک ساله گرفته و سرویس یکساله نداده! هم از طرف دیگر می خواد مشتری هاش رو بفروشه!

منم بهشون گفتم که باید در ازای این کار پول هم بدن به گیرنده ولی ایشون میخوان پول هم بگیرن سود خودشونم کردن قبلا

shivahost
January 23rd, 2012, 00:11
منم بهشون گفتم که باید در ازای این کار پول هم بدن به گیرنده ولی ایشون میخوان پول هم بگیرن سود خودشونم کردن قبلا

این وسط هم بیچاره مشتریانی که حق انتخاب هم ندارند و معلوم نیست گیر چه سرویس دهنده جدیدی می افتند!

porya_spy
January 23rd, 2012, 00:14
این وسط هم بیچاره مشتریانی که حق انتخاب هم ندارند و معلوم نیست گیر چه سرویس دهنده جدیدی می افتند!

من بهشون پیشنهاد خوبی دادم البته اگه درست تصمیم بگیرن تا مشتری ها هم ضرر نکنن

shivahost
January 23rd, 2012, 00:14
قبلا هم در یک تاپیک مشابه گفته بودم راه درست این است که شما چند سرویس دهنده را انتخاب کنید و به مشتریان خود پیشنهاد کنید که یکی از آنها را برای انتقال در نظر بگیرند. و یا حتی در صورت تمایل بتوانند پول خود را پس بگیرند. سپس بسته به انتخاب هر مشتری آنها را بین سرویس دهنده های دلخواهشان تقسیم کنید.

اما شما ها ظاهرا هیچ حقی برای مشتریان خود از این نظر قائل نیستید و فقط براتون مهمه که از چه کسی پول بیشتری می تونید بگیرید!

امیدوارم فقط یک همکار خوش سابقه و درستکار را انتخاب کنید و برای انتخاب آن واقعا خود را جای مشتریهای خود بگذارید.

porya_spy
January 23rd, 2012, 00:16
قبلا هم در یک تاپیک مشابه گفته بودم راه درست این است که شما چند سرویس دهنده را انتخاب کنید و به مشتریان خود پیشنهاد کنید که یکی از آنها را برای انتقال در نظر بگیرند. و یا حتی در صورت تمایل بتوانند پول خود را پس بگیرند. سپس بسته به انتخاب هر مشتری آنها را بین سرویس دهنده های دلخواهشان تقسیم کنید.

اما شما ها ظاهرا هیچ حقی برای مشتریان خود از این نظر قائل نیستید و فقط براتون مهمه که از چه کسی پول بیشتری می تونید بگیرید!

امیدوارم فقط یک همکار خوش سابقه و درستکار را انتخاب کنید و برای انتخاب آن واقعا خود را جای مشتریهای خود بگذارید.

نظرتون کاملا منطقی و درست هست

P30Tools
January 23rd, 2012, 00:27
سلام
شرایط برای سرورهای مجازی؟!

nedarashno
January 23rd, 2012, 00:32
سلام.من چندتا سیستم رو می خوام شبکه کنم،یه مودم adsl چند پورتی هست که همه بهش وصلن و همینطور به اینترنت.قاعدتا اینام باید همه شبکه شده باشن.ولی بلد نیستم از کجا میشه شیر کرد اطلاعاتو.لطفا راهنمایی کنید

Ashkankamangar.ir
January 23rd, 2012, 00:33
سلام.من چندتا سیستم رو می خوام شبکه کنم،یه مودم adsl چند پورتی هست که همه بهش وصلن و همینطور به اینترنت.قاعدتا اینام باید همه شبکه شده باشن.ولی بلد نیستم از کجا میشه شیر کرد اطلاعاتو.لطفا راهنمایی کنید
تاپیک جدا بزن عزیز

راستی من به ایشون پیشنهاد دادم که 40 تا مشتری هاست در حد تا 1 گیگ رو با 100 به من بفروشن قبول نکردن انگاری

shivahost
January 23rd, 2012, 00:35
تاپیک جدا بزن عزیز

راستی من به ایشون پیشنهاد دادم که 40 تا مشتری هاست در حد تا 1 گیگ رو با 100 به من بفروشن قبول نکردن انگاری

نه بابا! چند روز پیش یکی اینجا فکر کنم با 3 میلیون فروخت! حالا انتظار داری با 100 بهت چیزی برسه!

Ashkankamangar.ir
January 23rd, 2012, 00:38
نه بابا! لحنتو درست کن اینجا با کسی شوخی ندارم

در ضمن این بیشترین هزینه هست که میدم چون میدونم اکثر مشتری ها چون بدون هیچ اختیاری منتقل شدن حتی اگه سرور من بهتر از سرور قبلیشون باشه که هست میرن
پس ارزشی برای سرمایه گذاری نداره عزیز

shivahost
January 23rd, 2012, 00:42
لحنتو درست کن اینجا با کسی شوخی ندارم

در ضمن این بیشترین هزینه هست که میدم چون میدونم اکثر مشتری ها چون بدون هیچ اختیاری منتقل شدن حتی اگه سرور من بهتر از سرور قبلیشون باشه که هست میرن
پس ارزشی برای سرمایه گذاری نداره عزیز

اولا فروشنده که من نیستم! اتفاقا نظر من هم دقیقا نظر شماست! ارزش سرمایه گذاری نداره!

اون " نه بابا " هم برای این بود که شما در جریان این کاسبی جدید قرار بگیرید و متجه بشید این افراد دنبال پول بیشتری هستند!

Mohammad_reza
January 23rd, 2012, 01:17
تمام اکانت های هاست رو (به جز هاست دانلود) بطور رایگان می تونیم ازشون میزبانی کنیم تا موقع تمدیدشون.
اگه موافق بودید پ.خ بدید تا انتقال رو شروع کنیم.

novinhost
January 24th, 2012, 10:45
دوستان کمی در نوشتن دقت کنند و در تاپیک های دیگران پست اضافی نزنند ، اگر در این مورد بحثی هست تاپیک جدید بزنید . بنده گفتم دوستان اگر سوالی دارند از پیام خصوصی استفاده نمایند ، حالا نحوه به توافق رسیدن ما متفاوت هست .

irani1
February 2nd, 2012, 23:08
با سلام . جناب من سایتی با بازدید روزانه حدود 30 هزار در روز روی هاست های شما داشتم , بدون اینکه ایمیلی , تیکتی , چیزی برام ارسال کنی زدی سایتم رو down کردی , سایت خودتونم که دیگه بالا نمیاد . حد اقل یک بک آپ از هاست من برام ارسال کن , دامین سایتمم که دست شماست !

porya_spy
February 2nd, 2012, 23:20
با سلام . جناب من سایتی با بازدید روزانه حدود 30 هزار در روز روی هاست های شما داشتم , بدون اینکه ایمیلی , تیکتی , چیزی برام ارسال کنی زدی سایتم رو down کردی , سایت خودتونم که دیگه بالا نمیاد . حد اقل یک بک آپ از هاست من برام ارسال کن , دامین سایتمم که دست شماست !

دوست عزیز ادرس سایتتوم رو بگید تعدادی از سایت ها به سرور ما انتقال پیدا کرده

irani1
February 2nd, 2012, 23:24
سایت من top250.org هست

porya_spy
February 2nd, 2012, 23:25
سایت من top250.org هست

تو یاهو پی ام بدید
porya_sm10

lvlehrad
February 3rd, 2012, 01:43
بدبختانه منم از ایشون هاست داشتم و حدود 4 تا سرورم رو a record کرده بودم ... الان چند ساعت هست که دان هست ....

porya_spy
February 3rd, 2012, 10:04
بدبختانه منم از ایشون هاست داشتم و حدود 4 تا سرورم رو a record کرده بودم ... الان چند ساعت هست که دان هست ....

ادرس سایت شما چیه؟