PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل برای تحریم cpanel

shivahost
January 22nd, 2012, 01:05
سلام به همگی!

چندی پیش در اقدامی جالب گوگل یک حالی به ایرانی ها داد و استفاده از سرویس های google earth , google chrome و ... را برای ایرانی ها آزاد کرد و نشان داد که هدف از تحریم مردم ایران نیستند.

اما در حال حاضر همچنان ما ایرانی ها قادر به دانلود مستقیم با ip ایران از سایت adobe برای نرم افزارهای عمومی مثل flashplayer نیستیم. دلیلش هم تحریم ایران است. اما خب اگر هدف تحریم ها ما مردم ایران نیستیم پس بایستی این موارد نیز آزاد شود.

درباره cpanel هم که استفاده کنندگان خدمات آن عموما مردم عادی ایران هستند بایستی این مورد را در نظر بگیرند و رفع تحریم کنند.

من نمی دانم به کی و کجا باید این موضوع را اعلام کنیم. اما یک نظرسنجی عمومی برای flashplayer یا همین cpanel در سایت های اجتماعی مب تونه صدای ما رو به گوش آنها برسونه. مثلا یک پست روی صفحه فیسبوک این شرکت ها که از طرف ایرانی های زیادی حمایت و لایک بشه می تونه موثر باشه.

یک نفر که انشا و زبان خوبی داره متن مورد نظر را تهیه کنه. یا اصلا در همین تاپیک جمع بشید تا یک متن و درخواست جامع تهیه کنیم که بتونیم از آن در پیج چنین شرکت هایی استفاده کنیم.

من فکر می کنم می تونه کارساز باشه.

Ashkankamangar.ir
January 22nd, 2012, 01:16
شکلی تو لایسنس داره و لایسنس برخی ها غیر فعال میشه که با یه ایمیل مشکل حل میشه
در مورد تحریم هم فقط نباید نیم سرور ها با ir باشه
برا محکم کاری داخل whm هم با آیپی غیر ایران وارد بشید
به دامنه های ir هم ریسلری ندید(حفاظت پیشرفته)
کلا زیاد نگران نباشید ایشالا که چیزی پیش نمیاد

shivahost
January 22nd, 2012, 01:19
شکلی تو لایسنس داره و لایسنس برخی ها غیر فعال میشه که با یه ایمیل مشکل حل میشه
در مورد تحریم هم فقط نباید نیم سرور ها با ir باشه
برا محکم کاری داخل whm هم با آیپی غیر ایران وارد بشید
به دامنه های ir هم ریسلری ندید(حفاظت پیشرفته)
کلا زیاد نگران نباشید ایشالا که چیزی پیش نمیاد

بطور کلی بحث این تاپیک پیز دیگه ای است!

s.w.a.t
January 22nd, 2012, 01:20
باسلام
دوست عزیز سی پنل ایران رو تحریم نکرده. طبق تحریمهایی که (پدر ما رو در آورده و فقط هدفش مردم هستند) آمریکا بر سر معامله با ایران گذاشته هیچ شرکت آمریکایی حق تجارت با ایران یا افرادی که داخل ایران هستند رو نداره.
موفق باشید

پ.ن: برای اینکه دوستان برای بالابردن پستهاشون صفحات این تایپیک رو بیخودی نبرن جلو منتقل شد به بخش متفرقه

shivahost
January 22nd, 2012, 01:27
باسلام
دوست عزیز سی پنل ایران رو تحریم نکرده. طبق تحریمهایی که (پدر ما رو در آورده و فقط هدفش مردم هستند) آمریکا بر سر معامله با ایران گذاشته هیچ شرکت آمریکایی حق تجارت با ایران یا افرادی که داخل ایران هستند رو نداره.
موفق باشید

خب منظور من بطور کلی بود. flashplayer که رایگان هست و معامله محسوب نمیشه!

البته باز هم من فکر می کنم در مورد cpanle هم اگر حرکتی کنیم اثرگذار است. همانطور که مسئولان گوگل توانستند اجازه بگیرند بعضی خدماتشان را به ایران آزاد کنند. google earth هم پولی است و در حال حاضر نسخه پولی آن هم با ایران مشکلی ندارد.

agarb98
January 22nd, 2012, 13:40
اگر نظر من رو بپرسید کوچ کنید رو دایرکت ادمین

ToooPDL
January 22nd, 2012, 13:54
اگر نظر من رو بپرسید کوچ کنید رو دایرکت ادمین

بله . کم کم همه باید به دایرکت ادمین کوچ کنیم !
غیر از تحریم ، با این وضعیت دلار مجبوریم بریم طرف دایرکت ادمین !

shivahost
January 22nd, 2012, 14:03
خب خودم میرم تنهایی با مقامات لازم وارد بحث می شم. فکر کنم بشه از سفارت آمریکا که مجازی هست شروع کرد.....

hamidjooni
January 22nd, 2012, 14:25
سلام به همگی!

چندی پیش در اقدامی جالب گوگل یک حالی به ایرانی ها داد و استفاده از سرویس های google earth , google chrome و ... را برای ایرانی ها آزاد کرد و نشان داد که هدف از تحریم مردم ایران نیستند.

اما در حال حاضر همچنان ما ایرانی ها قادر به دانلود مستقیم با ip ایران از سایت adobe برای نرم افزارهای عمومی مثل flashplayer نیستیم. دلیلش هم تحریم ایران است. اما خب اگر هدف تحریم ها ما مردم ایران نیستیم پس بایستی این موارد نیز آزاد شود.

درباره cpanel هم که استفاده کنندگان خدمات آن عموما مردم عادی ایران هستند بایستی این مورد را در نظر بگیرند و رفع تحریم کنند.

من نمی دانم به کی و کجا باید این موضوع را اعلام کنیم. اما یک نظرسنجی عمومی برای flashplayer یا همین cpanel در سایت های اجتماعی مب تونه صدای ما رو به گوش آنها برسونه. مثلا یک پست روی صفحه فیسبوک این شرکت ها که از طرف ایرانی های زیادی حمایت و لایک بشه می تونه موثر باشه.

یک نفر که انشا و زبان خوبی داره متن مورد نظر را تهیه کنه. یا اصلا در همین تاپیک جمع بشید تا یک متن و درخواست جامع تهیه کنیم که بتونیم از آن در پیج چنین شرکت هایی استفاده کنیم.

من فکر می کنم می تونه کارساز باشه.

منظور از اینکه این که هدف این تحریمها مردم نیستند یعنی چه؟
مگر مردم و دولت یک مملکت از هم جدا هستند؟
مگر می شود تحریمی علیه یک کشور صورت پذیرد و فقط مثلا رئیس جمهور آن کشور را اذیت کند؟
اتفاقا و دقیقا هدف از تحریمها مردم ایران هستند
نمونه بارزش همین تحریمهای نرم افزاری و بدتر از آن دارویی
اینکه میگویند هدف مردم نیستند جک سال است .
و دقیقا انتظار حرکات نامعقول و اختلاف افکنی بین مردم و دولت را انتظار دارند
هرچند بر دولت انتقادات بسیاری وارد است ولیکن در مقابل بیگانه کوتاه نباید آمد
به قول معروف اگر گوشت هم را بخوریم استخوان هم را دور نخواهیم انداخت

چو ایران مباشد تن من مباد ..............

shivahost
January 22nd, 2012, 14:34
خب این حرفی است که اونها می زنند. می خواهند تفرقه بیاندازند خب نمی توانند! اما بگذار ما سواستفاده کنیم از این حرف آنها.

hamidjooni
January 22nd, 2012, 14:37
چرا باید بیخودی التماس کنی جونم
تازه اینکار به ضرر خودشونه
اگه بخوان واقعا مردمو تو تنگنا بزارن
خوب همه میریم سراغ دایرکت ادمین

shivahost
January 22nd, 2012, 14:40
ببخشید از همگی.... برید روی دایرکت ادمین...

okey
January 22nd, 2012, 17:28
واقعا من موندم این دایرکت ادمین چی نداره ؟
یعنی برا یه کاربر معمولی که حرفه ای کار نمی کنه واقعا دایرکت ادمین خیلی خوبه ! اونم با این وضع تحریم و قیمت دلار و ...