PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت از آی پی بالا میاد، ولی از طریق دامین بالا نمیاد

Roka
October 2nd, 2009, 10:31
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من رو یکی از وی پی اس هام ، DirectADmin نصب کردم و دو تا دامین از روش بالا آوردم
تنظیمات dns رو هم انجام دادم البته اینو بگم که به جای ns1.domain و ns2.domain از xx1.domain و xx2.domain استفاده کردم !!!!
بعد خیلی جاها پیشفرض ns بود که به xx تغییر دادم
حالا مشکلی که هست ، سایت ها برای خیلی ها بالا میاد ، و برای خیلی ها بالا نمیاد !!! ( DNS شناسائی نمیشه )
واسه خودمم نمیاد ! حتی پینگ هم نمیشه
از طریق آی پی بدون هیچ مشکلی بالا میاد

حالا شاید باید صبر کنیم تا dns های جدید ست بشند ولی الان بیشتر از 48 ساعت شده و هیچ تغییری نکرده !! و احساس میکنم یه جائی اشتباه کردم ( هر چند همه جا رو از دوباره چک کردم )

اگه دوستان تا بحال چنین مشکلی داشتند یا نظری دارند ممنون میشم اعلام کنند

با سپاس فراوان

afrateam
October 2nd, 2009, 13:08
سلام

ما چند هفته پیش تغییر ای پی داشتیم و تا پریروز یکی از مشتری ها نمیتونست سایتشو ببینه
شما از پروکسی استفاده کنین اگه با پروکسی درست شد بدونین که مشکل با گذشت زمان حل میشه اما اگه با پروکسی درست نشد مشکل از جای دیگست و باید یه فکر دیگه بکنین ..

موفق باشید

Roka
October 2nd, 2009, 13:26
سلام

ما چند هفته پیش تغییر ای پی داشتیم و تا پریروز یکی از مشتری ها نمیتونست سایتشو ببینه
شما از پروکسی استفاده کنین اگه با پروکسی درست شد بدونین که مشکل با گذشت زمان حل میشه اما اگه با پروکسی درست نشد مشکل از جای دیگست و باید یه فکر دیگه بکنین ..

موفق باشید

ممنون از توجهتون
آره ، با پروکسی سایت باز میشه !!
ولی جائی که واقعاً داره حساسم میکنه به تنظیمات اینه که ISP ای که من ازش نت دارم ، هر موقع سایتی DNS عوض میکنم براش همیشه خیلی زود ست میشه ! خیلی زود !!!! حتی تو onlinenic که هر قدر بگم مزخرفه کم گفتم فوقش بعد از چند ساعت ست میشه ! اگه DirectI باشه که کمتر از 1 ساعت ( تو بدترین شرایط ) ست میشه !

ولی الان بیشتر از 48 ساعت شده و خبری نیست !

goldstar
October 2nd, 2009, 16:36
سلام
روی ست شدن دومین زیاد نمیشه حساب باز کرد
من هم یک دومین از دایرکتی داشتم که چهار روز طول کشید ست بشه اما یکی دیگه 6 ساعته ست شد.

Sajad
October 2nd, 2009, 18:47
جهت اطمينان يه ريستي به نيمد بديد
service named restart

Mohsen
October 2nd, 2009, 19:07
آره ، با پروکسی سایت باز میشه !!

وقتی با پـروکـسـی باز میشه مشکل به کش dns برمیگرده (قبلا هم یه تاپیک‌هایی مشابه این بود!)
شما با سایت intodns چک کنید و بگید مقدار فیلد SOA EXPIRE چند هست.

abedinam
November 4th, 2009, 21:47
dooste aziz tamas begirid ba hosting moshkeletoon baraye plani hast ke entekhab kardid

Roka
November 4th, 2009, 22:34
dooste aziz tamas begirid ba hosting moshkeletoon baraye plani hast ke entekhab kardid
ممنون از توجهتون و همچنین از بقیه دوستان هم تشکر میکنم

ولی مدیر سرور خودمم و مشکل رو حل کرده بودم ولی یادم رفته بود اینجا بگم

یه چیزی بود که بهش توجه نکرده بودم و اینکه دامینی که به عنوان hostname و nameserver ازش استفاده کرده بودم ، توی قسمت dns هاش sp1.domain و sp2.domain رو اضاف نکرده بودم ( child ساخته بودم ولی باید تو قسمت dns ها هم وارد میکردم که نکرده بودم برا همین واسه بعضی از ISP های ضعیف بالا نمیومد ! )

موفق باشید

Sajad
November 4th, 2009, 22:58
به دلیل حل مشکل تاپیک قفل شد.
در صورت لزوم به باز شدن مجدد پ خ بزنید.