PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای نصب source guardian روی سرور

hno2005
January 21st, 2012, 09:03
دوستان من اسکریپتی دارم که با sourceguardian 2.2 pro کد گذاری شده . الان وقتی روی هاست آپلود میکنم ، این ارور رو میده :

PHP script /home/admin/domains/......./public_html/index.php is protected by SourceGuardian and requires file ixed.lin.5.2.17.pxp.
Please read SourceGuardian protected scripts manual.

روی سرور direct admin نصب هستش . میخواستم ببینم چه طوری باید این مشکل رو برطرف کرد ؟

با تشکر

MihanTech
January 21st, 2012, 10:07
دسترسی روت دارید ؟
PHP Encoder, protect PHP scripts with SourceGuardian including bytecode compiling and obfuscation (http://www.sourceguardian.com/ixeds/how_to_install_ixed.html)

هاست 97
January 21st, 2012, 11:52
دوستان من اسکریپتی دارم که با sourceguardian 2.2 pro کد گذاری شده . الان وقتی روی هاست آپلود میکنم ، این ارور رو میده :

PHP script /home/admin/domains/......./public_html/index.php is protected by SourceGuardian and requires file ixed.lin.5.2.17.pxp.
Please read SourceGuardian protected scripts manual.

روی سرور direct admin نصب هستش . میخواستم ببینم چه طوری باید این مشکل رو برطرف کرد ؟

با تشکر

اگر root هستید از قسمت easy apache نصب کنید

abdollahpor
May 29th, 2014, 13:21
ببخشید ...تو سایتش زده هزینه میخاد ..وقتی اینو من از easyapache فعال کنم ..آیا نیاز به پرداخت هزینه برای لایسنسشم داره یا نه ؟

shahab-f
May 29th, 2014, 13:26
ببخشید ...تو سایتش زده هزینه میخاد ..وقتی اینو من از easyapache فعال کنم ..آیا نیاز به پرداخت هزینه برای لایسنسشم داره یا نه ؟

با سلام

خیر