PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود قالب Modern Hosting تمام فارسی CSS

amirlord
January 20th, 2012, 18:06
سلام !
یک نمونه قالب فارسی شده توسط CSS . بلاک ها و متن های قالب rtl و راستچین شده . همچنین برای ظاهر بهتر برای title ها از font-face استفاده شده .
http://2.s3.envato.com/files/2729758/title.__large_preview.jpg

قالب بازسازی + فارسی شده !
دمو : Modern Hosting - Persian (http://dl.pershiandon.com/nullersir-demo01/)
سازگارترین مرورگر : موزیلا فایرفاکس
منبع : دانلود قالب Modern Hosting تمام فارسی CSS (http://forum.nullers.ir/showthread.php?tid=3237)

بقیه صفحات این قالب به فروش میرسد .
فایل قالب پیوست گردید .

موفق باشید !

PerDon
January 20th, 2012, 18:18
قالب زیباییست ممنون :63:

aph
January 30th, 2012, 14:47
من قبلا اینو دانلود کردم اما یکمی بهم ریخته هست. با اینترنت اکسپلور باز می کردم.

amirlord
January 30th, 2012, 14:51
من قبلا اینو دانلود کردم اما یکمی بهم ریخته هست. با اینترنت اکسپلور باز می کردم.

این قالب برای نمونه فارسی سازی استاندارد به وسیله css هست . توقع نداشته باشید که چند ساعت وقت خودمو بذارم و قالب رو کامل و بدون نقص بذارم برای دوتا تشکر !!!

babelirani
January 30th, 2012, 15:00

این قالب برای نمونه فارسی سازی استاندارد به وسیله css هست . توقع نداشته باشید که چند ساعت وقت خودمو بذارم و قالب رو کامل و بدون نقص بذارم برای دوتا تشکر !!!

با سلام

اولا" قالب بسیار مشکل داره میتونید با مرورگر های مختلف امتحان کنید

بعدشم شما یا کاریو انجام ندید یا اینکه انجام میدید درست انجامش بدید

و در آخر در دنیای نت وقتی چیزو به صورت فری میزارید قرار نیست به همه منت بزارید

پس خواهشا" دیگه فارسی نکنید

aph
January 30th, 2012, 15:04

دستت درد نکنه که این قالب رو برادانلود گذاشتی اما منظورم این بود که تست می کردین بعد برا دانلود می ذاشتین شما که زحمت فارسی کردن رو کشیده بودین.

amirlord
January 30th, 2012, 15:08
با سلام

اولا" قالب بسیار مشکل داره میتونید با مرورگر های مختلف امتحان کنید

بعدشم شما یا کاریو انجام ندید یا اینکه انجام میدید درست انجامش بدید

و در آخر در دنیای نت وقتی چیزو به صورت فری میزارید قرار نیست به همه منت بزارید

پس خواهشا" دیگه فارسی نکنید
مشکل فقط در Menu هست که با فایرفاکس فقط سازگار هست !
ببخشید اما من این قالب رو نذاشتم اینجا شما بذارید تو سایت !
به انجمن دقت کنید !
استفاده از font-face , direction , text-align در CSS
اینجا یک انجمن تخصصی هست و خودتون تا آخرشو بخونید ...

شما میتونید به جای ارسال هرز آموزش بدید و ما یاد بگیریم !

اوه یادم نبود . امتحانات مدارس تموم شده نه ؟!

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

دستت درد نکنه که این قالب رو برادانلود گذاشتی اما منظورم این بود که تست می کردین بعد برا دانلود می ذاشتین شما که زحمت فارسی کردن رو کشیده بودین.
همونجور که گفتم قصد من از انتشار این قالب استفاده در سایت ها نبود . اگر شما میخواید در سایتتون استفاده کنید با کمی تغییر css میتونید اون مشکل رو حل کنید . با تشکر از شما

aph
January 30th, 2012, 15:15
دقیقا میشه بگین کدوم قسمت رو باید ادیت کنم؟

babelirani
January 30th, 2012, 15:17
اولا" فکر نکنم شما آموزشی گذاشته باشید که حالا اینقد دارید حرف میزنید

من بزارم رو سایت ؟ واقعا" جالبه دوست عزیز بنده هیچ قالبی رو که قبلا" طراحی شده باشه رو روی سایت خودم قرار نمیدم حالا چه برسه به قالبی که فارسی شده باشه اونم ناقص

بعدشم بنده هرزنامه ارسال نکردم اگر شما معنی هرزنامه رو نمیدونید خواهشا" از این اصطلاحات استفاده نکنید

در آخرم بله امتحان مدارس رو بنده نمیدونم تموم شده یا نه شما میدونید

amirlord
January 30th, 2012, 15:19
دقیقا میشه بگین کدوم قسمت رو باید ادیت کنم؟
قالب رو با FrontPage یا ... باز کنید متوجه خواهید شد . با از طریق مرورگر کروم کلاس Menu رو ببینید و در داخل فایل CSS مشکل رو حل کنید . البته اگر Menu ها انگلیسی بشن مشکل حل میشه . متاسفانه من وقت نکردم اینو فیکسش کنم . شرمنده

aph
January 30th, 2012, 15:21

من بزارم رو سایت ؟ واقعا" جالبه دوست عزیز بنده هیچ قالبی رو که قبلا" طراحی شده باشه رو روی سایت خودم قرار نمیدم حالا چه برسه به قالبی که فارسی شده باشه اونم ناقص

بعدشم بنده هرزنامه ارسال نکردم اگر شما معنی هرزنامه رو نمیدونید خواهشا" از این اصطلاحات استفاده نکنید

دوستان بهتره که تاپیک رو به انحراف نکشید

کمککنید تا قالب درست شه و در خدمت عموم بذارید.

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

قالب رو با FrontPage یا ... باز کنید متوجه خواهید شد . با از طریق مرورگر کروم کلاس Menu رو ببینید و در داخل فایل CSS مشکل رو حل کنید . البته اگر Menu ها انگلیسی بشن مشکل حل میشه . متاسفانه من وقت نکردم اینو فیکسش کنم . شرمنده

باشه من روش کار میکنم اگه به مشکل برخوردم تو این تاپیک مطرحمی کنم. تا راهنمایی کنید.

amirlord
January 30th, 2012, 15:24

پاسخ شما داده شد دوست عزیز .
من اصلا نفهمیدم الان شما چی گفتید !
به خوبی معنی هرز رو میدونم و میدونم این پستی هم که الان من دادم هرز هست !
بهتره بحث رو تموم کنیم ... موفق باشید