PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت بازار هاستینگ در دو سه ماه اخیر

plastic
January 20th, 2012, 14:53
سلام
دوستانی که وی پی اس و یا هاست ارائه میدن لطفا در مورد وضعیت بازار و تاثیر تغییرات نرخ ارز در کارشون رو در صورت تمایل توضیحی بدند که آیا
1. نسبت به قبل افت پیدا کرده؟
2. اگر کسی بخواد این کار رو با این وضع شروع بکنه پیشنهادتون چیه؟

لطفا تاپیک رو به سمت موارد جانبی سوق ندید.
ممنون

hannah
January 20th, 2012, 15:15
الان دیگه فکر نکنم کسی بتونه از 0 شروع کنه خیلی گرونه ارز

mohebali
January 20th, 2012, 15:18
به نظر من سرمایه ای که میخواهید برای از صفر شروع کردن بزارید رو با یکی از افرادی که در حال فعالیت هستند شریک بشید.

kamkar
January 20th, 2012, 15:28
1. نسبت به قبل افت پیدا کرده؟

نظر من اینه که کسی که هاست نیازمند باشه، هرجور شده باید بخره! مثل قضیه آب در بیابونه که از الماس با ارزش تره! اگر کسی لازم داشته باشه خواهد خرید.

2. اگر کسی بخواد این کار رو با این وضع شروع بکنه پیشنهادتون چیه؟

هر کاری اولش سخته، چه ارز گرون باشه چه نباشه...معمولا شرکت هایی که از ابتدا هستند و چندین ساله کار میکنند کارشون خیلی راحت تره: مشتری بیشتر، رقابت کمتر و...
اگر در ابتدا با توجه به افزایش شدید نرخ ارز برنامه ریزی کنید و هزینه کافی داشته باشید احتمال موفقیت هست. اما اگر بی برنامه، بدون اطلاعات اولیه لازم، بدون سرمایه گذاری زیاد و با داشتن حداقل سرمایه شروع کنید احتمالا سرمایه تون هم از دست بدید!!!!
خواستن توانستن است، کار سخت تره، و به خاطر شرایط نا متعادل ارز ریسک بالایی داره...

Hostpolis
January 20th, 2012, 15:44
یکم صبر کنید بازار استیبل بشه. الان همه ما چه در مقیاس کوچیک چه بزرگ منتظریم ببینیم چی میشه.

چیزی رو از دست نمیدید. بازار هاستینگ در ایران یک بازار رو به رشد هست. در این شکی نیست. ولی الان شرایط شروع به کار نیست. باید بگذارید این شتاب ارز آروم شه.

mohebali
January 20th, 2012, 15:49
ای کاش قیمت دلار 2500 تومن میشد ولی یکی تضمین میداد که دیگه بالاتر نره !
این تغییرات لحظه ای نابود کننده است !

agarb98
January 20th, 2012, 21:35
فعلا واسه شروع این کار با قیمت های بالا از 0 توصیه نمیشه .

mohebali
January 20th, 2012, 21:43
شما اگر سرمایه و تخصص و.... می گفتید بهتر میشد نظر داد.
مثلا تا چند وقت قبل با دلار 1100 تومن میشد گفت با یک سرمایه 1-1.5 میلیونی راحت کارتون میگرفت و شروع خوبی خواهید داشت ولی الان فکر کنم حداقل 3-4 میلیون برای شروع میخواد تا شروع مطمئنی داشته باشید.