PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور میشه ارز دولتی گرفت ؟

persiantools
January 20th, 2012, 12:24
چطور میشه ارز دولتی گرفت ؟

afshinh
January 20th, 2012, 12:37
دوست عزیز من در این مورد چیزی نمیدونم ولی فکر نکنم بتونی بگیری تا اونجا که اطلاع دارم بانک مرکزی تحریم شده!!!

m-mehdipoor
January 20th, 2012, 12:38
کارت بازرگانی می خواد

pouyasazan
January 20th, 2012, 13:53
با سلام
اگر برای مصرف در زمینه هاست و دامنه نیاز دارید دلار به صورت اسکناس برای شما ارزشی ندارد و نیاز به دلار حواله دارید. عموما شما با شرکت های آمریکایی و یا اروپایی کار می کنید که متاسفانه lc بانک ایران را قبول نمی کنند تا آنجایی که من می دانم ارز را به صورت lc در اختیار تجار قرار می دهند.

itjavani
January 20th, 2012, 16:33
باید کارت بازرگانی داشته باشید. در صورتی که هاستینگ کار میکنید باید تشریف ببرید تهران ، بانک مرکزی نوبت بگیرید برید اونجا ثبت خدمت کنید! تمامی فاکتورهاتون رو باید ببرید ثبت خدمت کنید سپس حداکثر ماهیانه 3000 دلار به شما برگه ثبت خدمت میدند! اون رو میبرید به شعب ارزی پرداخت کننده و به شرکت اون ور اب که باهاش کارمیکنید میگید lc بازکنند! Lc دلار که عموما بانک ها باز نمیکنند یعنی بخش نامه هست تحریمیم! و میمونه euro و باقی ارزها که باید دید بانک عامل در اون کشور توان پرداخت euro و باقی ارزها رو داره یا نه! کلا در زمینه هاستینگ دنبالش نرید! بهترین نوع گرفتن ارز دولتی واردات کالا هست! چیزی که این ها ببینند! سرویس و خدمات نباشه!

irlogo
January 20th, 2012, 17:45
به واردات هم ارز نمی دن
الان فقط برخی بانک های امارات، ترکیه، ارمنستان، هند، پاکستان و سوئیس هست که با بانک های ایرانی جهت l/c 90 روزه غیر قابل بازگشت تفاهم دارند
اون هم بی معناست، کدوم دیتاسنتر حاظره 90 روز بعد پولشو بگیره؟