PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نویسنده برای سایت gamedl .ir با حقوق

mhsking
January 19th, 2012, 22:41
سلام
من مدیر سایت گیم دانلود هستم . gamedl.ir
من تازه سایت سایتو راه اندازی کزدم و برای همین چند نویسنده با شرایط زیر میخواهم
1) یک نویسنده که یا به بازی های کامپیوتر ، یا به بازی های ایکس باکس و یا به بازی های پلی استیشن 3 و یا به بازی های موبایل تسلط نسبی داشته باشه
2)کار با ورد پرس رو تقریبا بلد باشه . خودمم یه دوره سریع براش میذارم
3)از سایتای ایرانی اصلا کپی نکنه و خودم منبع و ... از سایتای خارجی رو بهش میدم
4) با لیچر بلد باشه کار کنه به طور مثال با لیچر سایت آپلود باز بلد باشه . اگر هم زیاد بلد نبود بهش یاد میدم.
5)حداقل روزی 2 تا پست بزند.
-----------------------------------------------
حقوق برای هر پست محاسبه میشود
بعد از هر 50 پست تسویه صورت میگیرد.
نویسنده باید حداقل 6 پست آزمایشی بزند تا کار اورا مشاهده کنیم و اگر قبول شد پول این 6 پست را هم حساب میکینیم
نویسنده ی موقتی هم قبول هست و به ازای هر 10 پست یک کارت شارژ هزار تومانی میگیرد.
البته حقوق نویسنده ثابت 100 درصد بیشتر است!

-------------------------------------------------
جهت تمایل به آدرس mhsking74@yahoo.com ایمیل بزنید یا از طریق سایتما : گیم دانلود-دانلود گیم-دانلود بازی (http://www.gamedl.ir) و در قسمت تماس با ما اعلام کنید تا صحبت های بعدی صورت گیرد
باتشکر.
مدیر سایت گیم دانلود.

Sir.DarKNesS
January 20th, 2012, 00:55
داداش تو بیا تو سایت من 20 تا پست بده من بهت کارت شارج 5 تومانی میدم

از فردا هم میری سرکار سر ماه بهت یه کیسه کارت شارج میدن ! چیه اخه :71:

mhsking
January 20th, 2012, 08:09
سلام دوست عزیز
مثل اینکه شما منظورو درست نفهمیدید
من برای بیست پست که نگفتم کارت شارژ میدم!!!!!!:">
گفتم اگه کسی فقط 10 بزنه وهیچکاری نداشته باهشو بره و به صورت موقت باشه بهش اینو میدم
در ضمن اگه کسی بیاد و نویسندگی کنه برای هر پستش حقوق جدا میدم! نه کارت شارژ!
وگرنه خودم میدونم که کارت شارژ اصلا ارزشی نداره
من خودم تو سایتای پی سی دانلود و و طن 20 و .... کار کردم و با حقوق یه نویسنده حرفه ای کاملا آشنا هستم.
کسی که میخواد نویسنده شه برام ایمیل کنه تا حقوقو خودش پیشنهاد بده عزیز. من که نمیخوام مشخص کنم!!!!

electronic
January 21st, 2012, 22:42
با آی دی

mohammad_assistant_electronic

در تماس باش

delta
January 21st, 2012, 23:17
بهت یکی از مدیرای سایتمون رو معرفی میکنم که حرفه ای هم هست. نمونه کار تو سایت خودمون هست. ما خودمون مرجع بازی هستیم و تخصصمون بازی هست.شاید بشناسید سایتمون رو..
منتهی مدیر ما اول پولش رو میگیره بعد پست میزاره. هر 10 پست 8 هزار تومان. مطلبی 800 تومان. اول پرداخت میکنید بعد میزاره.هر چند گیگ هم باشه مطلبتون مهم نیست..
Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی و نرم افزار (http://www.deltafoxy.com)

Reza G
July 30th, 2012, 00:18
منم هستم اگر هنوز نیاز دارید : gholamreza.ghalekhani رو ادد کنید برای هماهنگی

MO3N
July 30th, 2012, 17:53
سلام
من مدیر سایت گیم دانلود هستم . gamedl.ir
من تازه سایت سایتو راه اندازی کزدم و برای همین چند نویسنده با شرایط زیر میخواهم
1) یک نویسنده که یا به بازی های کامپیوتر ، یا به بازی های ایکس باکس و یا به بازی های پلی استیشن 3 و یا به بازی های موبایل تسلط نسبی داشته باشه
2)کار با ورد پرس رو تقریبا بلد باشه . خودمم یه دوره سریع براش میذارم
3)از سایتای ایرانی اصلا کپی نکنه و خودم منبع و ... از سایتای خارجی رو بهش میدم
4) با لیچر بلد باشه کار کنه به طور مثال با لیچر سایت آپلود باز بلد باشه . اگر هم زیاد بلد نبود بهش یاد میدم.
5)حداقل روزی 2 تا پست بزند.
-----------------------------------------------
حقوق برای هر پست محاسبه میشود
بعد از هر 50 پست تسویه صورت میگیرد.
نویسنده باید حداقل 6 پست آزمایشی بزند تا کار اورا مشاهده کنیم و اگر قبول شد پول این 6 پست را هم حساب میکینیم
نویسنده ی موقتی هم قبول هست و به ازای هر 10 پست یک کارت شارژ هزار تومانی میگیرد.
البته حقوق نویسنده ثابت 100 درصد بیشتر است!

-------------------------------------------------
جهت تمایل به آدرس mhsking74@yahoo.com ایمیل بزنید یا از طریق سایتما : گیم دانلود-دانلود گیم-دانلود بازی (http://www.gamedl.ir) و در قسمت تماس با ما اعلام کنید تا صحبت های بعدی صورت گیرد
باتشکر.
مدیر سایت گیم دانلود.

بنده هم تمایل ب همکاری با شمارو دارم
اگر مایل هستید بنده در خدمتم
phasegroup@ymail.com