PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 10 گیگ هاست سالانه یعنی چه؟

autosms
January 19th, 2012, 19:37
10 گیگ هاست سالانه یعنی چه؟
اگه 50 گیگ مصرف بشه و 50 گیگ باقی مونده باشه ؟
اگه بعد از دوماه 10 گیگ مصرف بشه باید چکار کرد؟

ertebat2002
January 19th, 2012, 19:44
منظور این هست که شما 10 گیگ در یکسال حجم اکانت میزبانیتون هست
این که خیلی ساده هست

autosms
January 19th, 2012, 19:46
هضم نمیشه:71:

من 10 گیگ هاست میگیرم، یه فایل رو اپلود میکنم بعد از یک سال از بین میره ؟؟؟

iraniserver
January 19th, 2012, 19:47
اگر مصرف بشه ، قابل ارتقاست!

autosms
January 19th, 2012, 19:52
ظاهرا مشکل از من است درست سوال نمیکنم

من 10 گیگ هاست میخرم، تمام فایلها رو آپلود میکنم میشه 9 گیگ، 1 گیگ دیگه دارم
دیگه هیچ فایلی قرار نیست آپلود کنم و همین 9 گیگ کافیه

1- ایا برای حذف نشدن فایلها باید سالانه مبلغی پرداخت کنم؟؟
2- بعد از یک سال، اون یک گیگ باطل میشه؟؟:-?

:39:

shahmoradi
January 19th, 2012, 20:01
بله دوست عزیز فایل های شما (9 گیگه) به مدت 365 روز قابل دریافت هستند اگر دوباره هزینه سرویس خود را پرداخت کنید برای 365 روز دیگر باقی می ماند و هم چنین اگر یک سال هم گذشت دوباره باید هزینه یک سال دیگر را پرداخت کنید تا فایل هایتان را برایتان نگه دارند

ToooPDL
January 19th, 2012, 20:02
بله دیگه
سالانه یعنی همین . هر 1 سال باید یه مبلغی رو به سرویس دهنده تون بدید بابت هاست.

shahmoradi
January 19th, 2012, 20:05
مثل بیمه ماشین شما باید برای نگه داری فایل ها یتان هزینه ای را سالیانه پرداخت کنید اگه پرداخت کردید فایل هاتون سرجاش است اگه نکردید فایل ها تو را پاک می کنند.
و شما حداکثرش می تونید 10 گیگ فایل را در ان نگه داری کنید بیشتر از اون دیگه جا نداره
و این 10 گیگ شما تا زمانی که پول بدین قابل استفاده است
البته بحث پهنای باند هم است که خودتون با کار کردن در این زمینه متوجه این موضوعات پیش پا افتاده میشین

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

عزیز به شما 10 گیگ میدهند و تا زمانی که هزینه را پرداخت کنید این 10 گیگ جای خود باقی می ماند و چیزی باطل یا کم نمیشود

autosms
January 19th, 2012, 20:06
ممنون از تمام دوستان

به نظرتون برای سایت دانلود بهتره چند گیگ هاست بگیرم؟
وارز بگیرم مشکلی نداره؟؟
و اینکه لازمه حتما هاست برای اپلود فایلها بگیرم؟؟

shahmoradi
January 19th, 2012, 20:10
دوست عزیز اگه می خواهید سایت دانلود بزنید به نظر من فعلا با همین 10 گیگ کار کنید و سپس به سرور مجازی و... ارتقا دهید
وارز بگیرید بهتر است هاست های وارز به این معنی هستند که از نظر قوانین کپی رایت مشکلی ندارند
مثلا اگه شما تو اون سایتی که می خواهی بزنی یه برنامه بذاری که لایسنس داشته باشه و شما کرکش رو هم بذاری نمی تونن بهت گیر بدن یا ازت شکایت کنن
بله اگه سایت می خواهی حتما یه هاست خوب بگیر سایت های اشتراک فایل و یا اپلود سنتر ها به درد اپلود حجم بالا نمی خوردند و خوبه که لینک دانلود های سایتت مستقیم باشه مثل میهن دانلود یا پی سی دانلود یا وطن دانلود و....

hannah
January 19th, 2012, 20:11
بسته به مصرف سایت خودتون و فایل ها هست
وارز کهکلا مشکلی نداره ولی میشه معمولی هم گرفت اگر فایل ها زیپ باشه یا ... بجز اسکریپت مشکلی نداره
بله چون ممکنه بعد از مدتی حذف بشه و یا سرعتش کمتره و ...

m2n
January 19th, 2012, 20:13
ممنون از تمام دوستان

به نظرتون برای سایت دانلود بهتره چند گیگ هاست بگیرم؟
وارز بگیرم مشکلی نداره؟؟
و اینکه لازمه حتما هاست برای اپلود فایلها بگیرم؟؟

عزیز شما برای سایت خودتون باید هاست میزبانی بگیرید و برای آپلود فایلهای خودتون هاست دانلود بگیرید.

autosms
January 19th, 2012, 20:28
دوست عزیز اگه می خواهید سایت دانلود بزنید به نظر من فعلا با همین 10 گیگ کار کنید و سپس به سرور مجازی و... ارتقا دهید
وارز بگیرید بهتر است هاست های وارز به این معنی هستند که از نظر قوانین کپی رایت مشکلی ندارند
مثلا اگه شما تو اون سایتی که می خواهی بزنی یه برنامه بذاری که لایسنس داشته باشه و شما کرکش رو هم بذاری نمی تونن بهت گیر بدن یا ازت شکایت کنن
بله اگه سایت می خواهی حتما یه هاست خوب بگیر سایت های اشتراک فایل و یا اپلود سنتر ها به درد اپلود حجم بالا نمی خوردند و خوبه که لینک دانلود های سایتت مستقیم باشه مثل میهن دانلود یا پی سی دانلود یا وطن دانلود و....

سرور مجازی چه مزیتی داره؟

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

در سرور مجازی امکان آپلود فایل وجود دارد؟؟:-s
کلا به چه دردی میخوره؟؟

alirezase
January 19th, 2012, 20:36
سرور مجازی برای وقتیه که حجم دانلود شما از ظزفیت سرور اشتراکی خارج شده باشه و نیاز به فضا و پهنای باند اضافه داشته باشید امکان همه کارهایی که روی هاست اشتراکی انجام میشه داد هست و حتی با امکانات بیشتر بستگی به تواناییتون داره

autosms
January 19th, 2012, 22:17
ميتونم مثلا 1 گيگ هاست بگيرم و بعد سرور مجازي بگيرم براي 50 گيگ فضا؟؟
در چه صورتي هزينه كمتر ميشه؟
از چه شركتي بگيرم بهتره؟؟

hannah
January 19th, 2012, 22:19
سرور مجازی هم 2 تاست یکی ویندوز و لینوکس ، لینوکس همونی که دوستمون اشاره کردند و ویندوز هم مانند ویندوز اکس پی کلاسیک هست با ویندوز 2003 یا 2008 که یک کامپیوتر مجازی توی یک دیتاسنتر هست و با سرعت بالا تر برای آپلود فایل و دانلود در درجه اول که انتقال به سیستم خودتون هم امکان پذیر نیست

autosms
January 19th, 2012, 22:31
ميتونم مثلا 1 گيگ هاست بگيرم و بعد سرور مجازي بگيرم براي 50 گيگ فضا؟؟
در چه صورتي هزينه كمتر ميشه؟
از چه شركتي بگيرم بهتره؟؟

من ميخوام 10 گيگ فايل توي يه فضايي اپلود كنم ميتونم ا گيگ هاست بگيرم و 9 گيگ رو از سرور مجازي استفاده كنم؟؟
و همه بتونن دانلود كنند و استفاده كنند؟؟
يا بايد حتما 10 گيگ هاست بگيرم؟؟

hannah
January 19th, 2012, 23:23
سرور مجازی مدیریت میخواد که کارهرکس نیست بیاد یکدفعه بخره
میتونید برای سایت مثلا 1 گبگ بگبربد بعد لبنک دانلود بدید که در سرور مجازی یا هاست دیگه باشه

alirezase
January 19th, 2012, 23:34
بهتره بلند پروازی نکنید و از شروع کار با کسایی که تسلط به بحثهای هاستینگ و مدیریت سرور دارند شریک شید

autosms
January 26th, 2012, 01:34
کم و زیاد بودن رم در سرورهای مجازی چه تاثیری داره؟؟بخصوص برای سایتهای دانلود...