PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست از دست به قلم ها!

p30well
January 19th, 2012, 18:55
باسلام
خب من سردبیر!! ایران وب نیوز هستم. الان 6 ماه شد دارم روی ایران وب نیوز وقت میذارم. ایران وب نیوز علاوه بر اخبار وبسایت های ایران و جهان (سایت های معروف خارجی) بخش های دیگه ای هم داره ، مثل مصاحبه ، تفسیر و معرفی هفته
برای این بخش ها نیاز به کمک و همکاری دوستان هست.

من از این تریبون از شما خواننده میخواهم اگر دست به قلم هستید و توانایی ارائه مقاله های تفسیری از وب و اینترنت ایران را رو دارید ، شروع به نوشتن کنید و مقاله ها و مطالبتون رو برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون و سایت خودتون منتشر بشه.
همچنین برای بخش معرفی هفته ، اگر سایت های موفق ایرانی خوبی رو میشناسید برای ما از بخش تماس با ما یک تلنگر ! ارسال کنید.

در مورد مصاحبه هم اگر مدیران بزرگ وب ایران رو میشناسید و توانایی برقراری نوعی ارتباط با آنها را دارید دریغ نکنید و به ما برای مصاحبه کمک کنید.

باتشکر فراوان

e-741
January 19th, 2012, 19:37
پیشنهاد هم قبول می کنی؟

اسم سایت خیلی سخته، اگه از فید دنبالش نمی کردم تا حالا 100 بار گمش کرده بودم. (یه دامنه سه چهار حرفی پارک بشه بد نیست، به آی آؤ هم قانع میشیم. :دی)

من اگه تونستم، چیزای باحال رو ایمیل می کنم.

p30well
January 19th, 2012, 19:40
irwebnews سخته ؟
البته در صدد دامین کوتاه هستیم

e-741
January 19th, 2012, 19:49
آره خب، سخته، یه دامنه سراغ دارم آزاده، کجا بگم؟
پ.ن : یه ایمیل به بخش تماس با ما زدم، اسم دامین یادم رفت بنویسم.

p30well
January 19th, 2012, 19:51
آره خب، سخته، یه دامنه سراغ دارم آزاده، کجا بگم؟
پ.ن : یه ایمیل به بخش تماس با ما زدم، اسم دامین یادم رفت بنویسم.

ایمیلت رو دیدم.
اخبار ویژه رو در اون اسلایدشو قرار میدیم
در مورد اون یکی هم از قبل فکرش رو کردم بعد امتحانات پیگیرش میشم و فکر کنم تا باهاش راه بیفتم بشه بعد عید.