PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [REQ] درخواست کرنل PAE برای CentOS 64

vPsPersia.COM
October 1st, 2009, 18:02
سلام .

متاسفانه کرنلی که دارم نصف رم من رو نشناخته . از 8 گیگ ، 4 گیگ رو شناخته .

دیتاسنتر هم گفت اشکال از کرنلت هست . من الان دنبال کرنل زن برای CentOS 5.3 x86_64 هستم . کسی هست بتونه کمک کنه ؟!

الان کرنل من به صورت زیر است .

2.6.18-164.el5xen

ممنون میشم کمک کنید

vPsPersia.COM
October 1st, 2009, 19:58
چندی پیش متوجه شدم که pae برای 64 بیتی موجود نیست !

شما کرنل دیگه ای مد نظر دارید !؟

Nikihost
October 2nd, 2009, 13:36
من هم همین مشکل را دارم از رم 4 فقط 2 گیگ را میشناسه.
منتظریم .....

vPsPersia.COM
October 3rd, 2009, 14:34
شما از سیستم عامل 32 بیتی استفاده می کنید یا 64 بیتی !؟

به نظر شما اگه من سیستم عامل رو 32 بیتی کنم که بتونم از کرنل pae استفاده کنم ، مشکلم حل میشه ؟

Persi@n
October 3rd, 2009, 19:06
کلا 32 بیتی ها تا 4 گیگ رو میشناسن

vPsPersia.COM
October 3rd, 2009, 20:12
آره اینو تو ویندوز خبر داشتم ، اما توی لینوکس بعضی ها می گفتند مشکلی نیست ، اما خودم فکر کنم اگه 64 باشه بهتره چون میشه وی پی اس 64 بیتی ساخت .

اساتید کسی نظری نداره ؟ وحید جان ، محسن شما ها نظر ندارید !؟

vPsPersia.COM
October 4th, 2009, 02:05
بالاخره علت رو فهمیدم ! ولی خدایی دمار از روزگارم در آمد

در اصل اینجا است که میگن رم اختصاصی . من تمام VPS ها رو پاک کردم و بعد TOP رو زدم ، دیدم که رم من 8 گیگ نشان میده ، بعد که یک vps با رم 2 گیگ ساختم ، دیدم رم رو زده 6 گیگ و همین طوری که VPS می ساختم رم کم میشد .

این مسئله در مورد هارد و بقیه منابع هم صدق می کنه ! مثلا من یک VPS با هارت 500 گیگ ساختم و دیدم که هارد پر شده در حالی که چیزی در VPS ریخته نشده بود .

خلاصه تجربه خوبی بود !

aoscentral
October 7th, 2009, 18:01
بالاخره علت رو فهمیدم ! ولی خدایی دمار از روزگارم در آمد

در اصل اینجا است که میگن رم اختصاصی . من تمام VPS ها رو پاک کردم و بعد TOP رو زدم ، دیدم که رم من 8 گیگ نشان میده ، بعد که یک vps با رم 2 گیگ ساختم ، دیدم رم رو زده 6 گیگ و همین طوری که VPS می ساختم رم کم میشد .

این مسئله در مورد هارد و بقیه منابع هم صدق می کنه ! مثلا من یک VPS با هارت 500 گیگ ساختم و دیدم که هارد پر شده در حالی که چیزی در VPS ریخته نشده بود .

خلاصه تجربه خوبی بود !

خسته نباشید !

کلا ساختار xen همینه