PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ////مشکلات جدید نرخ ارز////

nimapendar
January 19th, 2012, 11:10
با سلام
متاسفانه وضعیت نرخ ارز به شدت ناجور شده به طوری که نرخ ارز اصلا معلوم نیست و الان هیچکس آمار سایت مثقال را هم قبول نداره و هر کسی با هر نرخی داره ارز ارائه می ده
همین الان نیاز به مقداری دلار داشتم نرخ هایی که دیدم از 1900 بود تا 2200 که واقعا فاجعه هست و هر چی گفتم که سایت مثقال زده 1820 طرف میگه اشتباه زده
حالا ما موندیم که چیکار باید کرد با این نرخ دلار که مطمئنا داره بالاتر هم خواهد رفت
توی بخش های انجمن که داشتم می گشتم دیدم یر از این که نرخ سرور ها بر اساس دلار شده الان قیمت های سرور های مجازی هم بر اساس دلار شده و حتی میزبانی و ثبت دامنه هم داره به صورت دلار در میاد و گریزی از این موضوع نیست که همگی نرخ ها را باید بر اساس نرخ دلار بزنیم و پول کشور خودمون را کنار بزاریم که واقعا تاسف بار هست
کسی می دونه چطور می شه ارز دولتی گرفت شرایط چجوری هست؟

faranetwork
January 19th, 2012, 11:24
دوستانی که میخوان پرداخت کنن من تا 3 روز پیش با 1200 پرداخت میکردم الان برام 1400 طرف پرداخت میکنه..کسی پرداخت داره پیام خصوصی بده که طرف رو معرفی کنم...در ضمن طرف میگه اگه چک بانکی بفرسته دیتاسنتر 1400 حساب میشه که مثلا 10 روز تا 15 روز طول میکشه برسه دیتاسنتر...اگه هم میخواین درجا پرداخت کنه 1690 پرداخت میکنه...

ARNE
January 19th, 2012, 11:37
کسی می دونه چطور می شه ارز دولتی گرفت شرایط چجوری هست؟

سالی یکبار برای هر نفر اون هم به صورت محدود می دن. فکر می کنم 2000 دلار.
برای این کار هم باید بلیط هواپیما و ویزای کشور مقصد رو داشته باشید. تا جایی که اطلاع دارم برای کشورهایی مثل عراق هم نمی دهند.

ساده تر بگم. از خیرش بگذری بهتره چون محدودیت های ذکر شده تنها محدودیت های موجود نیستند. شنیدم تازگیها دلار رو فقط تو فرودگاه می دن. دیگه تو بانک ها این کار انجام نمی شه. قبلا تو شهرهای مرزی بانک صادرات راحت دلار می داد.

amirlord
January 19th, 2012, 11:41
برای این کار هم باید بلیط هواپیما و ویزای کشور مقصد رو داشته باشید. تا جایی که اطلاع دارم برای کشورهایی مثل عراق هم نمی دهند.

ساده تر بگم. از خیرش بگذری بهتره چون محدودیت های ذکر شده تنها محدودیت های موجود نیستند. شنیدم تازگیها دلار رو فقط تو فرودگاه می دن. دیگه تو بانک ها این کار انجام نمی شه. قبلا تو شهرهای مرزی بانک صادرات راحت دلار می داد.
سلام
دلار دولتی نمیشه تهیه کرد ! دلاری که شما میگید دلار بازار فرعی ( دلار مسافرتی ) هست که گرون تر از دلار دولتی هست و در هر سال برای یک نفر 1000 دلار می دهند . برای عراق هم میدهند اما 400 دلار .

MagicVps.Com
January 19th, 2012, 11:43
در صورت امکان مشخصات این شخص را پیام خصوصی کنید با تشکر

kamkar
January 19th, 2012, 11:56
من امروز بانک اقتصاد نوین بودم که همیشه یک نفر بیشتر در صف نبود.
بانک پر بود و همه میخواستن حساب ارزی افتتاح کنند و دنبال نرخ سود بودند. خلاصه برای واریز 500 تومن پول حسابی علاف شدیم!!!

saeed25
January 19th, 2012, 12:10
دروود
خوب دوست گرامی می شود بفرمایید این ارسال شما چه پیوندی با این جستار(Topic)داشت؟؟!من هم دیروز فردوسی دیدم خیلی آدم اونجاس و همه رو می گرفتن حتا من رو می خواستند بگیرند!!

nimapendar
January 19th, 2012, 14:12

این را می دونم دوست عزیز اما برای واردات و خرید کالا از کشور های خارجی هم یه دلاری را دولت در نطر گرفته می خوام ببینم اون چطوری هست

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

دوستانی که میخوان پرداخت کنن من تا 3 روز پیش با 1200 پرداخت میکردم الان برام 1400 طرف پرداخت میکنه..کسی پرداخت داره پیام خصوصی بده که طرف رو معرفی کنم...در ضمن طرف میگه اگه چک بانکی بفرسته دیتاسنتر 1400 حساب میشه که مثلا 10 روز تا 15 روز طول میکشه برسه دیتاسنتر...اگه هم میخواین درجا پرداخت کنه 1690 پرداخت میکنه...

مشخصات این فرد را برای من هم بفرستید

Masoud.B
January 19th, 2012, 14:16
این را می دونم دوست عزیز اما برای واردات و خرید کالا از کشور های خارجی هم یه دلاری را دولت در نطر گرفته می خوام ببینم اون چطوری هست

باید کارت بازرگانی داشته باشید !

amirlord
January 19th, 2012, 14:23
باید کارت بازرگانی داشته باشید !
قیمت این دلار چگونه هست ؟!

TukaNet
January 19th, 2012, 14:40

قیمت این دلار چگونه هست ؟!

برای دریافت دلار با نرخ دولتی باید کارت بازرگانی ، اسناد اعتباری ( همون ال سی که از دیروز دوباره مجاز شدند ) و فرمال اینویس داشته باشید

گرفتن کارت بازرگانی دردسرهای خودش رو داره و فکر نمیکنم به این راحتی ها کسی بتونه کارت بازرگانی بگیره ، مخصوصا در این برهه از زمان !

4450

salar74_a
January 19th, 2012, 15:01
دوستان الان آخرین قیمت دلار چقدر هست ؟

ARNE
January 19th, 2012, 15:54
سلام
دلار دولتی نمیشه تهیه کرد ! دلاری که شما میگید دلار بازار فرعی ( دلار مسافرتی ) هست که گرون تر از دلار دولتی هست و در هر سال برای یک نفر 1000 دلار می دهند . برای عراق هم میدهند اما 400 دلار .

ممنونم دوستان. حق با شماست. چون این اواخر خرید دلار مسافرتی باب شده بود (که البته بعدا محدودیت هایی در این زمینه اعمال شد)، من فکر کردم منظور دوستمون این هست.

ToooPDL
January 19th, 2012, 16:06
برای دریافت دلار با نرخ دولتی باید کارت بازرگانی ، اسناد اعتباری ( همون ال سی که از دیروز دوباره مجاز شدند ) و فرمال اینویس داشته باشید

گرفتن کارت بازرگانی دردسرهای خودش رو داره و فکر نمیکنم به این راحتی ها کسی بتونه کارت بازرگانی بگیره ، مخصوصا در این برهه از زمان !

4450
کارت بازرگانی ما داریم .

توی خاندان ما یه مسئله ای هست که جالبه بگم ؛
توی هر کاری که وارد می شیم ، کلهم یکن بازارش کساد میشه و قیمت ته می کشه !!! :))
حالا اگه من برم 2 تا دلار بخرم ، قیمت میاد زیر 1000 تومن >:)

faranetwork
January 19th, 2012, 23:46
کسایی که پیام خصوصی دادن بهشون مشخصات رو ارسال کردم

ezat1
January 20th, 2012, 01:21
با سلام آقای فرانفورت این 14 روز قبل یعنی چی ؟ چه جوریه ؟ یه کم گنگه تا 14 رو زکی مرده کی زنده امیدمون بود به یورو که اونم داره میره بالا عزیزان این تعجبی هم نداره سرور به دلا رباشه بهترم هست دیگه از چند نرخی تبدیل در میاد همه چی چندین برابر شده نمیدونم چرا باید نرخ سرور مجازی باید اینقدر پایین باشه !

nimapendar
January 21st, 2012, 20:03
کارت بازرگانی ما داریم .

توی خاندان ما یه مسئله ای هست که جالبه بگم ؛
توی هر کاری که وارد می شیم ، کلهم یکن بازارش کساد میشه و قیمت ته می کشه !!! :))

مطمئنا اگر کسی الان وارد چنین کاری بشه و قیمتی بسیار پایین ارائه کنه مشتری های زیادی را جمع خواهد کرد

electronic
January 21st, 2012, 22:22

شما هر چه سرعتر دلار بخر شاید قیمت اومد پایین
:دی

takmaisam
January 21st, 2012, 22:29
کسایی که پیام خصوصی دادن بهشون مشخصات رو ارسال کردم

میشه این شخص برای ما پیام خصوصی ارسال کنید