PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی vps برای هاست دانلود

sina1
January 17th, 2012, 20:17
سلام دوستان
من خیلی تو نت سرچ کردم و اکثر تایپیک های اینجا رو هم خوندم ولی بیشتر گیج شدم
من یه سایت دارم. سایت دانلود
سایت دانلودم 15 گیگ هست و از یک سرور معتبر.
خب بگذریم
چون من اکثر نرم افزارهای تخصصی میزارم تو سایتم و حجمشون هم بالاست کلی طول میشکه که از طریق سی پنل مثلا یه فایل 200 مگ رو اپلود کنم و لینکشو بزارم تو سایت .
واسه همین تصمیم گرفتم vps بگیرم.
مشکلات من اینه:
1- تا الان vps نداشتم .. اصلا نمی دونم چه جور باهاش کار کنم؟
2- مثلا یه قایل 300 مگی چقد طول میشکه اپلود شه؟
اینها رو ممنون می شم راهنمایی کنین تا بعد بریم سراغ سوالات جزئی تر

خواهش می کنم دوستان اینجا پیشنهاد و معرفی شرکتشون رو ندن ...چون تا به جواب سوالاتم نرسم نمی تونم اقدام به خرید کنم

hostarya
January 17th, 2012, 20:27
خب ببين سيتم عامل سرور شما چيست ؟بايد ويندوز باشه حتما و ويندوز هم باشه مثل پي سي خودتون هستش
اون هم 300مگ وابسته به اينه كه سرور شما قدرت مند باشه يا نه

sina1
January 17th, 2012, 20:35
ممنون دوست عزیز
1- یعنی حتما برای سایت های دانلود باید ویندوز باشه؟؟؟
2- مثلا یه سیستم با قدرت متوسط همون 300 مگ چقد طول میشکه تابتونم اپ کنم؟
3- امنیتش چه جوره؟
4- اگه روزی بخوام vps م رو عوض کنم چی؟ به راحتی میشه فایلهایی رو که ریختم انتقال بدم به هاست جدید؟

Mehdi92
January 17th, 2012, 20:39
به نظر من یک وی پی اس ویندوز بگیر + iis کانفیگ کن روش هم سرعت دانلود و آپلودت بالاس هم فایلت رو از رو همون وی پی اس لینک کن برای دانلود.

hostarya
January 17th, 2012, 20:45
ببين شما واسه اپلود مگه نمخيواي رو هاست خب يا ميخواين مستقيم از سرور لينك بزارين ؟

Mehdi_Enter
January 17th, 2012, 21:00
من یک پیشنهاد دارم برات که از آپلود کردن فایل راحت شوی

سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و به سرور مجازی خود iis نصب کنید که تبدیل به هاست دانلود شه
حالا شما نیاز به اپلود فایل ندارید فقط کافی هست فایل های مروط را توی سرور مجازی خود دانلود کنید
و به پوشه که توسط iis تایید کردید بزارید و اپلود نکنید و لینک مستقیم بدهید
هم برای شما با صرف تر هست و کارتو میتوانی زود انجام دهی

من سرور مجازی میتوانم برات بدم با آموزش و نصب راه اندازی مجانی

سرور مجازی 512
پهنای باند : نامحدود
سیستم عامل : ویندوز
100 گيگ هارد ســرور
ماهانه 20 تومان

حالا توی این سرور شما 100 گیگ فضا دارید میتوانید فایل های خود را برای دانلود بزارید
و جالب تر اینجاس که میتوانید هارد اضافه هم بخرید که هارد اضافه به قیمت باور نکردی برای شما حساب خواهد شد
مثلا 1tb فضا را میتوانید با 45 تومان خریداری و به سرور اضافه کنید
برای اطلاعات بیشتر به آیدی من یا شماره تلفن من در تماس باشید تا راهنمایی کامل را کنم

موفق باشید