PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلری نامحدود

langarneshin
January 17th, 2012, 18:16
سلام

دنبال به دیتا سنتر خارجی هستم که ریسلری نامحدود باری هاس اشتراکی نامحدود بده امریکا یا کانادا هم باشه کسی سایت معتبر سراغ داره برای خرید؟

جاست هاست و هاست گیتور همچین پلان هایی ندارن یه جای درست و درمون معرفی کنین بهم تا کارم راه بیوفته ممنون میشم دوستان گل.

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

کسی با این سایت کار کرده؟؟؟

Reseller Hosting | Reseller Hosting with Free WHMCS & Domain Name (http://www.cddhosting.com/reseller-hosting)

هاست 97
January 17th, 2012, 19:37
$29.95 برای یک ماه زده
با یک سوم این قیمت هم میتونی تو خود ایران پیدا کنی
مشکلات ساپورت به زبان انگلیسی
خطر تحریم به جرم در ایران بودن

iraniit
January 18th, 2012, 01:04
قوانینشم باید دید احتمالا محدودیت داره تو استفاده

shazo
January 18th, 2012, 01:12
دوستان كسي ريسلر نا محدود نداره ؟

تو اين سايت خارجي ديدم قيمت خيلي بود !!!!

m-mehdipoor
January 18th, 2012, 01:30
جالب اینجاست whmcs رایگانم می ده
تو این مورد بعید می دونم تو ایران کسی چنین سرویسی بده ....
باز می تونید منتظر آفر بمونید ولی بعید میدونم
ولی معمولا قوانین استفاده از هاست اشتراکی و محدودیت ها تو هاست های خارجی بیشتره !
حتی همون جاست هاست....
فقط هاستگیتور چنین چیزی نداره و گیر نمی ده که اولا به ایرانیا سرویس نمی ده و دوما مشکل شما رو پلن هاش حل نمی کنه...

langarneshin
January 18th, 2012, 08:57
والا اینقدر افر های مختلف هست منم گیج شدم whmcs مورد جالبی یود که من دیدم حالا چندتا ریسلر که ایرانی هستن (بچه ای انجمن) پیشنهادی که دادن یه ریسلر نامحدود و هیچ قانونی براش تعریف نشده با آی پی اختصاصی و دی ان اس های اختصاصی با پرت 2 گیگ ماهی 50.000 تومان نمیدونم چطوره؟
بچه های تک کلاب هستن

elyas.as
January 18th, 2012, 10:11
Web Hosting Reseller Packages from Funio (http://www.funio.com/web-hosting/resellers)

amirfateh
January 18th, 2012, 10:31
سلام
اکانت Reseller Club می تونیم در اختیارتون بزاریم
فکر می کنم پست را در انجمن اشتباهی ایجاد کردید

m-mehdipoor
January 18th, 2012, 10:33
والا اینقدر افر های مختلف هست منم گیج شدم whmcs مورد جالبی یود که من دیدم حالا چندتا ریسلر که ایرانی هستن (بچه ای انجمن) پیشنهادی که دادن یه ریسلر نامحدود و هیچ قانونی براش تعریف نشده با آی پی اختصاصی و دی ان اس های اختصاصی با پرت 2 گیگ ماهی 50.000 تومان نمیدونم چطوره؟
بچه های تک کلاب هستن

دوست من، خیلی از ایرانی ها کار هاست انجام نمی دن و مستقیم از خارج می خرن و به شما می فروشن
البته در مورد شما ( به شخص خاصی ) تهمت نمی زنم ، ولی این مورد رو کلا کم ندیدم.
که این دسته از فروشنده ها دو نوعند یا به مشتری می گن قبلش که ما فقط خریداریم مثل گیگفا یا به مشتری نمی گن مثل ...

langarneshin
January 18th, 2012, 16:06
دوست عزیز من همه اینا رو میدونم و قصد فروش هاست رو ندارم منتها بخاطر اسنکه تعداد سایت هایی که طراحی کردم و دارم زیاده و مال اداره های دولتی هست باید یه ریسلر جداگانه با دی ان اس اختصاصی به خودم و کارهام اختصاص بدم.

m-mehdipoor
January 18th, 2012, 16:09
دوست عزیز من همه اینا رو میدونم و قصد فروش هاست رو ندارم منتها بخاطر اسنکه تعداد سایت هایی که طراحی کردم و دارم زیاده و مال اداره های دولتی هست باید یه ریسلر جداگانه با دی ان اس اختصاصی به خودم و کارهام اختصاص بدم.
اگه اینطور که می گید باشه نباید ریسک کنید
امنیت اطلاعات ارزش خیلی زیادی براتون داره که بهتره دنبال چیز ارزون نباشید ( به عنوان پیشنهاد دوستانه به قضیه نگاه کنید )

mhedayati27
January 18th, 2012, 22:11
سلام بنده جوان سرور رو پیشنها میکنم امکانات بسیار جالبی هم داره
بهتره با آقای مسعودی مدیر این شرکت در تماس باشید
قیمت های خوبی هم ارائه میدن
جوان سرور - ارائه دهنده خدمات کلود هاستینگ ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی (http://www.javanserver.com)

langarneshin
January 18th, 2012, 22:25
سلام دوستان ممنون مشکل حل شد با Tak cloub قرارداد بستیم ممنون از لطف همه ی عزیزان

mhedayati27
January 18th, 2012, 22:27
سلام دوستان ممنون مشکل حل شد با Tak cloub قرارداد بستیم ممنون از لطف همه ی عزیزان

دوست عزیز لطفا آدرس سایتشون رو قرار بدید
درود

langarneshin
January 18th, 2012, 23:33
ببخشید اشتباه نوشتم تک کلود بود

www.takcloud.com (http://www.takcloud.com)