PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ..:: راه اندازي سايت بر روي شبكه محلي يك شركت ::..

siavash_devils
January 17th, 2012, 13:52
درود فراوان خدمت دوستان و سروران گرامي

راهنمايي مي خواستم:

يه مجموعه با 40 كلاينت و يك ويندوز سرور 2003 دارم.

هدف: مي خوام يه سايت داخلي راه اندازي كنم (ترجيها روي يكي از كلاينت هايي كه ويندوز اكس پي داره)

و بقيه هم بتونن بازش كنن و ازش استفاده كنن.

كارهايي كه انجام دادم:

wamp server روي كلاينتم نصب كردم. وردپرس ريختم و بصورت لوكال آوردمش بالا. (آي پي كلاينت: 192.168.75.10)

مشكل:

زماني كه از ساير كلاينت ها مي خوام سايت رو باز كنم، محتوي رو مياره ولي ناقص. عكس ها رو نمايش نمي ده و لينك ها درست كار نمي كنه.

اگه ممكنه بصورت دقيق راهنمايي بفرمائيد.

پيشاپيش سپاسگزارم

siavash_devils
January 17th, 2012, 23:17
پاسخ نبود ؟؟؟

saeed25
January 17th, 2012, 23:48
با دروود
در این گونه مورد ها باید شبکه را از نزدیک مورد بازبینی قرار داد و شاید نتوان به سادگی از دور برای همچین چیزی نسخه پیچید!
شما یک نگاره(عکس)از صفحه ای که به درستی نشان داده نمی شود با قرار دهید ببینیم

mahosseini
January 18th, 2012, 01:07
با سلام
شبکه تون workgroup هست یا دامین دارید ؟

احتمال میدم اکتیو داشته باشید و دسترسی ها برای کاربران تعریف نشده باشه .
بروی فایلهای مورد نظر کیلیک راست کرده و دسترسی خواندن رو برای تمامی کاربران تعریف کنید ( هم برای workgroup و هم دامین )

siavash_devils
January 18th, 2012, 10:16
با دروود
در این گونه مورد ها باید شبکه را از نزدیک مورد بازبینی قرار داد و شاید نتوان به سادگی از دور برای همچین چیزی نسخه پیچید!
شما یک نگاره(عکس)از صفحه ای که به درستی نشان داده نمی شود با قرار دهید ببینیم

با درود و سپاس فراوان

به اين شكل روي كلاينت ها نمايش مي ده

http://www.img4up.com/up2/52076057650735954521.jpg

كه اصلش اينه:

http://www.img4up.com/up2/99521460662904716436.jpg

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

با سلام
شبکه تون workgroup هست یا دامین دارید ؟

احتمال میدم اکتیو داشته باشید و دسترسی ها برای کاربران تعریف نشده باشه .
بروی فایلهای مورد نظر کیلیک راست کرده و دسترسی خواندن رو برای تمامی کاربران تعریف کنید ( هم برای workgroup و هم دامین )

دامين دارم.

دسترسي و سكيوريتي رو فول گذاشتم ولي باز ...

mahosseini
January 18th, 2012, 13:19
با درود و سپاس فراوان

دامين دارم.

دسترسي و سكيوريتي رو فول گذاشتم ولي باز ...

برای اینکه ببنید مشکل از دسترسی هست یا تنظیمات وردپرس یه صفحه Html رو امتحان کنید .
اگر اون هم مشکل داشت حتما مشکل از دسترسی ها هست ( policy های اکتیو ) و اگر مشکل نداشت از وردپرس هست .

siavash_devils
January 18th, 2012, 13:24
برای اینکه ببنید مشکل از دسترسی هست یا تنظیمات وردپرس یه صفحه Html رو امتحان کنید .
اگر اون هم مشکل داشت حتما مشکل از دسترسی ها هست ( polici های اکتیو ) و اگر مشکل نداشت از وردپرس هست .

من كمي مبتدي هستم

اگه ممكنه دقيق بفرمائيد چه كاري انجام بدم

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

من الان به يكي از كلاينت ها روي فولدر www فول دسترسي شير و سكيوريتي دادم ولي بازم نشد

mahosseini
January 18th, 2012, 13:42
من كمي مبتدي هستم

اگه ممكنه دقيق بفرمائيد چه كاري انجام بدم

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

من الان به يكي از كلاينت ها روي فولدر www فول دسترسي شير و سكيوريتي دادم ولي بازم نشد

یک صفحه html روی هاستتون ( www ) قرار بدید - ببنید کاربران می تونن بدون نقص ببینن وبسایت رو ؟

siavash_devils
January 18th, 2012, 15:48
یک صفحه html روی هاستتون ( www ) قرار بدید - ببنید کاربران می تونن بدون نقص ببینن وبسایت رو ؟

صفحه اچ تي ام ال رو به درستي نشون ميده

mahosseini
January 18th, 2012, 15:55
صفحه اچ تي ام ال رو به درستي نشون ميده

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از تنظیمات وردپرس هست . htaccess رو چک کن یا پاک کن . این رو دیگه باید با دوستانی که وردپرس وارد هستند چک کنید .
الان با این کار مطمئن شدید که مشکل از دسترسی ها نیستش .

siavash_devils
January 18th, 2012, 15:57
همين كه زحمت كشيدي وقت گذاشتي و راهنمايي كردي واقعا سپاسگزارم

alis2004
February 12th, 2013, 00:16
یه اسکریپت دیگه نصب کن