PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : server4u و امکان نصب مجازی ساز

b_pcmaster
January 17th, 2012, 02:20
من از server4u سرور گرفتم و روش ویندوز نصب هست میخواستم ببینم راهی داره که من روش یه مجازی ساز نصب کنم تا بتونم دستورات ssh رو روش اجرا کنم من نیاز به سیستم عامل لینوکس دارم اما نمیدونم امکان نصب مجازی ساز روی این سرور ها هست یا نه..میدونم که امکان نصب مجازی ساز نیست چون در مشخصاتش گفته بود ولی اگه بشه یه مجازی ساز برای استفاده شخصی نصب کرد یا مجازی سازی که فقط دسترسی به command line linux بده تمام مشکلات من حله..کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

NovinServer
January 17th, 2012, 02:27
سرورها و شبکه ای که طراحی کردن تا جایی که اطلاع دارم از مجازی ساز ها پشتیبانی نمی کند !
همچنین خودشان هم تاکید می کنند مجازی ساز نریزید این سرورها به عنوان سرور هاستینگ ارائه میشود !

P30Tools
January 17th, 2012, 02:49
تعداد آی پی هایی که میدن محدود هست! مگه اینکه برای استفاده شخصی بخواید مجازی سازی کنید.
/
البته اطلاعی ندارم که امکام مجازی سازی هست یا خیر ولی در هر صورت محدودیت آی پی دارید

faranetwork
January 17th, 2012, 09:03
با سلام بر روی سرورهای قدیمیشون میشه نصب کرد ولی سرورهای جدیدش امکانش نیست

sellpad
January 20th, 2012, 13:14
شما میتونی free sshd رو رو سرورتون نصب کنی اون موقع ssh هم دارید
اگر میشه بگید دقیقا هدفتون چیه

itjavani
January 20th, 2012, 15:34
با سلام
میتونید مجازی ساز نصب بکنید! و روش کار کنید منتها اصلا مجازی ساز روش استیبل نیست و هر لحظه و آن ممکنه مشکلی پیش بیاد که توصیه نمیشه!

ertebat2002
January 21st, 2012, 18:35
یه مقاله اموزشی بود متاسفانه لینک دانلودش را پیدا نکردم
اگه پیدا شد رو سیستمم حتما اپ میکنم

b_pcmaster
January 21st, 2012, 18:50
شما میتونی free sshd رو رو سرورتون نصب کنی اون موقع ssh هم دارید
اگر میشه بگید دقیقا هدفتون چیه

من میخوام اسکریپت steal رو نصب کنم و این اسکریپت از دستورات -rar یا unrar و غیره استفاده میکنه که مربوط میشه به لینوکس حالا نیاز به لینوکس دارم اما نمیدونم چجور لینوکس نصب کنم؟

nimapendar
January 21st, 2012, 19:51
اصلا نمیشه روش مجازی ساز نصب کرد و مخصوصا الان که آی پی اضافه ندارند چند روز پیش که آی پی اضافه می خواستم گفتند که آی پی اضافه فعلا به سروری نمی دند؟؟؟