PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور اختصاصی از فرانسه ovh

faranetwork
January 16th, 2012, 10:43
با سلام خدمت همکاران و دوستان عزیز...

تعداد 20 سرور اختصاصی از OVH با مشخصات زیر موجود میباشد...

cpu : core i 5 4*2.66
ram : 16gb
hdd: 2TB
bw : Unmetered 100 Mbps
ماهانه : 136 هزار تومان
سرورها آماده میباشد.
امکان نصب مجازی سازی میباشد.
امکان آپگرید سرورهای نمی باشد.

taghi.karimi
January 16th, 2012, 10:56
سلام!
امکان نصب میکروتیک وجود ندارد درسته ؟
محدودیت در ارائه ایپی چطور ؟

faranetwork
January 16th, 2012, 11:01
سلام!
امکان نصب میکروتیک وجود ندارد درسته ؟
محدودیت در ارائه ایپی چطور ؟

چرا میکروتیک نصب میشه باید مک ست کنین براش...
آی پی تا 32 عدد داده میشه

taghi.karimi
January 16th, 2012, 11:25
امکان ارتقا به پورت 1 وجود ندارد ؟
پورت فعلی اختصاصی هست یا شیر؟

persiantools
January 16th, 2012, 11:32
از کولویشن اختصاصی خودتون هست یا ماله خود دیتاسنتره ؟

faranetwork
January 16th, 2012, 11:52
در مورد آی پی دوستان دیتاسنتر اینگونه میگه :

You can order 2 32 IP adresses RIPE bloc and choose your range. If you only beed 15 IP adress, you can order a 16 adresses RIPE bloc and split it.
یعنی میتونین 2 تای رنج 32 تایی سفارش بدین

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

از کولویشن اختصاصی خودتون هست یا ماله خود دیتاسنتره ؟

پیام خصوصی شد

faranetwork
January 16th, 2012, 12:04
امکان ارتقا به پورت 1 وجود ندارد ؟
پورت فعلی اختصاصی هست یا شیر؟

با سلام در حال حاضر خیر ولی در آینده نزدیک امکام ارتقاء به پورت 1 وجود دارد...
پورت فعلی شیر هست ولی تضمین 100 Mbps (ou plus) میشود

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

کیمسوفی باید باشه .

خیر kimsufi نیست...اجازه بدین خودم جواب بدم..ممنون

taghi.karimi
January 16th, 2012, 12:05
ممنون!

faranetwork
January 16th, 2012, 12:06
دوستان 5 تا سرور فروخته شده فقط 15 تا دیگه مونده

tanhasystem
January 16th, 2012, 13:06
نه والا ما که هر وقت از فرا نتورک خدمات گرفتیم کارشون بیسته

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

سرور رو خریدیم

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

سرور خریدم ازش انشاءالله سرور های دیگم رو هم از ایشون بگیرم چون تعریفشون رو زیاد شنیدم از نظر ساپورت

faranetwork
January 16th, 2012, 14:23
دوستان 3 عدد دیگه هم فروخته شد...فقط 12 عدد سرور دیگه موجود است

HADEE_16
January 16th, 2012, 23:39
کسانی که سرور خریدن میشه بگند کیفیت چطوریه
پرت چند میده ؟
با تشکر

faranetwork
January 16th, 2012, 23:48
دوستان و همکاران به دلیل حضور ما در نمایشگاه کامپیوتر مشهد سفارش ها صبح از ساعت 8 تا 4 عصر تحویل داده میشود...2 عدد دیگر فروخته شد...10 عدد باقیمانده

PerDon
January 17th, 2012, 10:13
کسانی که سرور خریدن میشه بگند کیفیت چطوریه
پرت چند میده ؟
با تشکر

سلام من خریدم ازشون تحویل کمتر از 3 ساعت بود سرعت پورت هم عالی هست تا 100mbps دانلود میکنه :69:

faranetwork
January 17th, 2012, 10:55
2 سرور دیگه هم فروخته شد ..فقط 8سرور باقی مونده

faranetwork
January 18th, 2012, 09:17
3 سرور دیگه هم فروخته شد فقط 5 سرور باقیمانده

faranetwork
January 18th, 2012, 11:50
دوستانی که میخواهند سرور رو به صورت دلار پرداخت کنند ماهانه 80$ میتونن بدن!!!

Lexus
January 18th, 2012, 17:46
این او وی اچ الکی گیر نمیده سرور رو ببنده. چون شنیدم خیلی گیره

okey
January 18th, 2012, 21:52
گیرش به اسپم و مسئله پورت ها هست که اگر خوب مدیریت بشه و بسته بشه مشکلی نداره

faranetwork
January 18th, 2012, 22:49
بله اسپم حساس هستند ولی به زودی شبکه خصوصی ما راه میفته در ovh و دیگه این مشکل نیست

faranetwork
January 19th, 2012, 10:48
1 سرور دیگه هم فروخته شد..فقط 4 سرور دیگه باقیمانده است

mostafabia2taraneh
January 19th, 2012, 11:16
مثل همیشه دیر میبینم :( خوش به حالتون اگه 100mb/s دانلود دارید با پورت 1 اشتراکی
از انگلیس با 500 هزینه پورت 1 اختصاصی گرفتم 700kb/s دانلود میده هر چیم میگم میگن نه درسته موندم چیکار کنم

faranetwork
January 19th, 2012, 11:21
مثل همیشه دیر میبینم :( خوش به حالتون اگه 100mb/s دانلود دارید با پورت 1 اشتراکی
از انگلیس با 500 هزینه پورت 1 اختصاصی گرفتم 700kb/s دانلود میده هر چیم میگم میگن نه درسته موندم چیکار کنم

دوست عزیز 100mb/s با پورت 100 هست....درمورد انگلیس هم ما سرور انگلیس نداریم...ولی پیام خصوصی بدین یا یاهو بیاین کارتون دارم...موفق باشید

MagicVps.Com
January 19th, 2012, 11:38

دوست عزیز ممکنه بگید کدوم دیتا سنتر بوده مگر میشه همچین چیزی و دیگر اینکه احتمال 100% لینکی که دارید از دانلود میکنید مشکل داره یا لیمت شده

دوستان وب
January 19th, 2012, 11:40
این دیتاسنتر برای ارائه سرور مجازی ویندوز گیر نمیده ؟؟؟

mostafabia2taraneh
January 19th, 2012, 12:34
Magicvps.com
دوست عزیز همون لینک رو روی سرور usa با سرعت 4MB/s دانلود میکنم،با پورت 100

faranetwork
January 19th, 2012, 12:49
این دیتاسنتر برای ارائه سرور مجازی ویندوز گیر نمیده ؟؟؟

باید پورت اسپم رو ببندید پورت هاتون رو مدیریت کنین مشکلی پیش نمیاد

faranetwork
January 19th, 2012, 23:50
1 سرور دیگه هم فروخته شد فقط 3 عدد باقیمانده

diges
January 20th, 2012, 02:01
داداش شما مطمینی میکروتیک می شه ؟ چون شنیدم ساپورت خودش هم می گه نمی شه

قیمن تومان که نخواهد بود پس ارزش ارزی رو اعلام می کنید یکی ظلبه هستم بخرم

diges
January 20th, 2012, 10:05
خبری نشد ؟

faranetwork
January 20th, 2012, 11:14
داداش شما مطمینی میکروتیک می شه ؟ چون شنیدم ساپورت خودش هم می گه نمی شه

قیمن تومان که نخواهد بود پس ارزش ارزی رو اعلام می کنید یکی ظلبه هستم بخرم

خبری نشد ؟

با سلام تست کردم میکروتیک نصب میشه مشکلی نداره به راحتی کار میکنه...قیمت ارزی ثابت هست..!! ولی قیمت دلاری هم تو تاپیک گفتم 80$ ماهانه..شما با هر کدوم دوست دارین میتونین بدیم یا ریالی یکی دلاری ..در خدمتتون هستم

diges
January 20th, 2012, 11:17
با سلام تست کردم میکروتیک نصب میشه مشکلی نداره به راحتی کار میکنه...قیمت ارزی ثابت هست..!! ولی قیمت دلاری هم تو تاپیک گفتم 80$ ماهانه..شما با هر کدوم دوست دارین میتونین بدیم یا ریالی یکی دلاری ..در خدمتتون هستم

سلام

می شه آی پی بدید روش میکروتیک ران شده باشه اگه اوکی بود من همین الان یکی رو پرداخت می کنم

faranetwork
January 20th, 2012, 13:08
سلام

می شه آی پی بدید روش میکروتیک ران شده باشه اگه اوکی بود من همین الان یکی رو پرداخت می کنم

تو یاهو همین آی پی امضاتون رو اد کردم..تشریف بیارین بهتون بدم تست کنید...

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

دوستان 1 سرور دیگه هم فروخته شد فقط 2 عدد باقیمانده

okey
January 20th, 2012, 17:50
سلام .
شما می تونید روی فرانسه میکروتیک بیارید بالا ؟

faranetwork
January 20th, 2012, 22:52
سلام .
شما می تونید روی فرانسه میکروتیک بیارید بالا ؟

بله هیچ مشکلی نداره

ourmizban.com
January 20th, 2012, 23:43
سلام از صبح تا حالا که سفارش دادم هنوز تحویل نگرفتم

faranetwork
January 21st, 2012, 07:54
سلام از صبح تا حالا که سفارش دادم هنوز تحویل نگرفتم

تحویل سرور ها از 1 ساعت تا 24ساعت کاری میلادی میباشد نه ساعت کاری ایران!!! تماس هم گرفتین بارها!! بهتون گفتم این نکته رو..میتونین از کسایی که تو این تاپیک گفتن سرور خریدن سوال کنین که سرور رو چند ساعته دادیم...!!! موفق باشید

okey
January 21st, 2012, 09:45
بله هیچ مشکلی نداره

مستقیم از خود مجازی ساز ؟ یا به واسطه وی پی اس ؟

ourmizban.com
January 21st, 2012, 09:45
تحویل سرور ها از 1 ساعت تا 24ساعت کاری میلادی میباشد نه ساعت کاری ایران!!! تماس هم گرفتین بارها!! بهتون گفتم این نکته رو..میتونین از کسایی که تو این تاپیک گفتن سرور خریدن سوال کنین که سرور رو چند ساعته دادیم...!!! موفق باشید

دوستام میگن که شما سرور ها رو از جوان سرور میگیرید این درست ؟ هست چون من قیمت اون سروری که از شما گرفتم داخل جوان سرور 106 هزارتومان بوده البته ببخشید که میگم ولی باید معلوم بشه

MihanTech
January 21st, 2012, 10:00
دوست عزیز ، یکبار داخل تاپیک همچین سوالی شد که ایشون عرض کردن وابسطه نیستند به کسی !!!

ضمنا فرض میگیریم باشن !! به من .و شما چه ربطی داره ؟ اگه خیلی کنجکاویم ، پ.خ میزنیم و سوال میکنیم و داخل تاپیک فروش پست اضافه نمیزنیم !

البته منظورم شما نبودید :)

info_dlsong
January 21st, 2012, 13:47
** : The traffic is unlimited. If you exceed 5TB/month for the Kimsufi 2G, 10TB/month for the Kimsufi 16G or 15TB/month for the 24G Kimsufi the connection will be limited to 10 Mbps. You can buy additional TB of traffic directly from your manager: £0.89 per TB

Kimsufi - your range of dedicated servers from £13.99 p/m ! (http://www.kimsufi.co.uk/)

این سرور ها هم همینطوری هستند؟ یعنی اگر از 10 ترابایت بیشتر مصرف کنی به 10 مگابیت لیمیت میشند؟

faranetwork
January 21st, 2012, 14:20
مستقیم از خود مجازی ساز ؟ یا به واسطه وی پی اس ؟

از خود مجازی ساز...روی خود مجازی ساز مثل همه سرورهای دیگه میتونین میکروتیک رو راحت نصب کنید

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

دوستام میگن که شما سرور ها رو از جوان سرور میگیرید این درست ؟ هست چون من قیمت اون سروری که از شما گرفتم داخل جوان سرور 106 هزارتومان بوده البته ببخشید که میگم ولی باید معلوم بشه

خیر از هیچ کسی نمیگیرم......در مورد قیمت هم اگه ناراحتین پیام خصوصی بدین کمتر از 30 ثانیه وجهتون برگشت میشه

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

** : The traffic is unlimited. If you exceed 5TB/month for the Kimsufi 2G, 10TB/month for the Kimsufi 16G or 15TB/month for the 24G Kimsufi the connection will be limited to 10 Mbps. You can buy additional TB of traffic directly from your manager: £0.89 per TB

Kimsufi - your range of dedicated servers from £13.99 p/m ! (http://www.kimsufi.co.uk/)

این سرور ها هم همینطوری هستند؟ یعنی اگر از 10 ترابایت بیشتر مصرف کنی به 10 مگابیت لیمیت میشند؟

با سلام خیر...سرورها کولو هست..در ضمن به زودی شبکه اختصاصی خودمون رو سعی میکنیم راه بندازیم که اونجا پورت 2 میدیم!!!!

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

دوستان فقط 1 سرور موجود هست!!!

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 17:11
الان 48 ساعت گزشته هنوز تحویل نداده من موندم این چه سروری هست که انقدر طول میکشه حالا هم که اومدیم کنسل کنیم میگه 136 میده بجای 160 که دادیم میگه پول ای پی ها رو دیتاسنتر میگیره بعد میاد میگه باید وایسی تا سرور رو تحویل بدن که بهت پول رو بدم داخل اون تاپیکت نوشته 30 ثانیه پول رو برگشت میدم مسقره بازی در اورده سر ما نمیدونیم چیکار کنیم ای کاش پول نمیدادم که اینطوری بشه من بهش گفتم سرور رو سریع میخوام کارم لنگ هست 48 ساعت گزشت جوابی نداده هنوز

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

2 ساعت پیش بهش پی ام دادم سرور اماده نشد جواب نداد من قصد خراب کردن این اقا را ندارم میخوام بدونم کی میخواد کار ما را راه بندازم

faranetwork
January 22nd, 2012, 17:27
الان 48 ساعت گزشته هنوز تحویل نداده من موندم این چه سروری هست که انقدر طول میکشه حالا هم که اومدیم کنسل کنیم میگه 136 میده بجای 160 که دادیم میگه پول ای پی ها رو دیتاسنتر میگیره بعد میاد میگه باید وایسی تا سرور رو تحویل بدن که بهت پول رو بدم داخل اون تاپیکت نوشته 30 ثانیه پول رو برگشت میدم مسقره بازی در اورده سر ما نمیدونیم چیکار کنیم ای کاش پول نمیدادم که اینطوری بشه من بهش گفتم سرور رو سریع میخوام کارم لنگ هست 48 ساعت گزشت جوابی نداده هنوز

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

2 ساعت پیش بهش پی ام دادم سرور اماده نشد جواب نداد من قصد خراب کردن این اقا را ندارم میخوام بدونم کی میخواد کار ما را راه بندازم

شما مثل اینکه مشکل دارین؟؟؟ تماس گرفتین بهتون گفتم که کی میدیم؟؟؟؟ تا دوشنبه 12 ظهر بهتون تحویل میدیم..امروز هم یکشنبه هست!!! ....شما که قصد تخریب ندارین مدرک معتبر بیارین که من با جوان سرور کار میکنم!!! منتظر مدرک شما هستم!!!!

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 17:30
چرا روز 2 شنبه ها من پنج شنبه پرداخت کردم گفتید 1 ساعت تا 24 ساعت کاری بابا شورش رو در اوردید من نمیخوام پولم رو برگردونید به کی بگم که حرف من رو بفهمه بالا پولم رو بدید نمیخوام

faranetwork
January 22nd, 2012, 17:37
چرا روز 2 شنبه ها من پنج شنبه پرداخت کردم گفتید 1 ساعت تا 24 ساعت کاری بابا شورش رو در اوردید من نمیخوام پولم رو برگردونید به کی بگم که حرف من رو بفهمه بالا پولم رو بدید نمیخوام

شما گفتم اول مدرک بیارین که گفتین با جوان سرور کار میکنیم!!!
این لینک حرف شما
http://www.webhostingtalk.ir/f11/38808/index4.html#post362835

دوما شما جمعه پول ریختین نه پنج شنبه...چرا دروغ میگی؟..جمعه هم کسی که برامون پرداخت انجام میداد نبود!! شنبه صبح پرداخت کرده! که دیتاسنتر تحویل نداد......امروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا..که شما دیروز هم تماس گرفتین 30 دقیقه هم داشتین تلفن صحبت میکردین بهتون گفتم که تا دوشنبه 12 ظهر تحویل میدم ولی شما باز دوباره اومدین میگین نه....

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 17:42
این لینک حرف شما

دوما شما جمعه پول ریختین نه پنج شنبه...چرا دروغ میگی؟..جمعه هم کسی که برامون پرداخت انجام میداد نبود!! شنبه صبح پرداخت کرده! که دیتاسنتر تحویل نداد......امروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا..که شما دیروز هم تماس گرفتین 30 دقیقه هم داشتین تلفن صحبت میکردین بهتون گفتم که تا دوشنبه 12 ظهر تحویل میدم ولی شما باز دوباره اومدین میگین نه....

شما خودت داری میگی جمعه پس میشه 3 روز شما الان 3 روز تحویل ندادی سرویس تازه به من ربطی نداره که اون کسی که پرداخت کرده نبوده به من چه ایا به من ربطی داره شما که اینطور اومدی داخل این انجمن زدی میفروشیم باید اون کسی که پرداخت میکرد هم بود که ما الکی پرداخت نکنیم الان هم سر ما بامبول در بیاری من دارم میگم اگه بخواهی اینطوری کنی من هم میرم شکایت میکنم فردا

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

این لینک حرف شما

این پول من نبوده مال 2 نفر بوده که اینطوری دارن به من فشار میارن میگن رفتی دادی به یک کلاه بردار من چی جواب بدم من بهت گفتم سرور رو سریع میخوام بعد اومدم گفتم میگن سرور هاش بدرد نمیخوره گیر میدن به همه چیز اومدی گفتی ماست فروش میگه ماستم ترش هست گفتی یا نه

PerDon
January 22nd, 2012, 17:42

---------- post added at 06:11 pm ---------- previous post was at 06:03 pm ----------

آقا چرا صبر نداری دوست من :)

من ازشون گرفتم از همین سرور ovh کمتر از 24 ساعت اگر تاپیک هم بخونید می بینید من نوشتم که ازشون خریدم بنده :)

و آقای پارسیان معتبر هستن و من خودم ایشون تایید می کنم .

صبر کنید تا فردا :)

s.w.a.t
January 22nd, 2012, 17:44
مروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا.

باسلام
فقط یک سوال؟! دیتاسنتری که یکشنبه تعطیل هست آیا قابل اطمینان هستش؟! اکثر غریب به اتفاق دیتاسنترهای دنیا SetUP تایم دارند. که معمولا بین 1 ساعت الی 48 هست میباشد.
و بازهم اکثر غریب به اتفاق آنها از روش گرفتن سفارش First in, First Out استفاده میکنند. شما حتی روز یک شنبه هم سفارش بدید اگر سفارش های زیاد جلوی شما نباشه همون یک شنبه تحویل میدن.

پس بهتره برای اینکه به مشکل برنخورید Setup time رو به کاربرانتون از 1 الی 48 ساعت اعلام کنید که به مشکلی نخورید.

موفق باشید

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 17:46
آقا چرا صبر نداری دوست من :)

من ازشون گرفتم از همین سرور ovh کمتر از 24 ساعت اگر تاپیک هم بخونید می بینید من نوشتم که ازشون خریدم بنده :)

و آقای پارسیان معتبر هستن و من خودم ایشون تایید می کنم .

صبر کنید تا فردا :)

من هم قبولش دارم نگفتم ندارم من سر اینکه قبلا کمک کرده بهم گرفتم چون میدونستم ادم خوبی هست ولی خدایش من کاره ای نیستم این 2 نفر به من گیر دادن بد طور من نمیدونم چی بگم فقط دارم ازشون حرف میخورم که سرت رو کلاه گزاشتن

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

باسلام
فقط یک سوال؟! دیتاسنتری که یکشنبه تعطیل هست آیا قابل اطمینان هستش؟! اکثر غریب به اتفاق دیتاسنترهای دنیا SetUP تایم دارند. که معمولا بین 1 ساعت الی 48 هست میباشد.
و بازهم اکثر غریب به اتفاق آنها از روش گرفتن سفارش First in, First Out استفاده میکنند. شما حتی روز یک شنبه هم سفارش بدید اگر سفارش های زیاد جلوی شما نباشه همون یک شنبه تحویل میدن.

پس بهتره برای اینکه به مشکل برنخورید Setup time رو به کاربرانتون از 1 الی 48 ساعت اعلام کنید که به مشکلی نخورید.

موفق باشید

من الان نمیدونم چیکار کنم 3 روز گزشت

faranetwork
January 22nd, 2012, 17:49
شما خودت داری میگی جمعه پس میشه 3 روز شما الان 3 روز تحویل ندادی سرویس تازه به من ربطی نداره که اون کسی که پرداخت کرده نبوده به من چه ایا به من ربطی داره شما که اینطور اومدی داخل این انجمن زدی میفروشیم باید اون کسی که پرداخت میکرد هم بود که ما الکی پرداخت نکنیم الان هم سر ما بامبول در بیاری من دارم میگم اگه بخواهی اینطوری کنی من هم میرم شکایت میکنم فردا

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

این پول من نبوده مال 2 نفر بوده که اینطوری دارن به من فشار میارن میگن رفتی دادی به یک کلاه بردار من چی جواب بدم من بهت گفتم سرور رو سریع میخوام بعد اومدم گفتم میگن سرور هاش بدرد نمیخوره گیر میدن به همه چیز اومدی گفتی ماست فروش میگه ماستم ترش هست گفتی یا نه

میتونین شکایت کنین.. چون اگه شکایت نکنین بنده از شما به خاطر توهین و اتهام به کلاه برداری شکایت میکنم!!!
1 - شرکت جمعه ها تعطیل هست!!! (دیتاسنتر هم یکشنبه تعطیل هست)
2- میتونستین قبل از خرید تحقیق کنید ما که به شما به زور سرور ندادیم...که میگین سرور هاش بدردنمیخوره!!!
3- درمورد اینکه سرورها رو از جوان سرور میگیریم حتما مدرک معتبر بیارین!!!

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

باسلام

موفق باشید

با تشکر از شما بابت توضیحاتتون

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 17:50
شما انگار درست نمیگیری مهندس من کاری به جوان سرور ندارم اقا من کنسل کردم پولم رو بده چرا میخواهیم انقدر حرص بخوری ؟

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

میتونین شکایت کنین.. چون اگه شکایت نکنین بنده از شما به خاطر توهین و اتهام به کلاه برداری شکایت میکنم!!!
1 - شرکت جمعه ها تعطیل هست!!! (دیتاسنتر هم یکشنبه تعطیل هست)
2- میتونستین قبل از خرید تحقیق کنید ما که به شما به زور سرور ندادیم...که میگین سرور هاش بدردنمیخوره!!!
3- درمورد اینکه سرورها رو از جوان سرور میگیریم حتما مدرک معتبر بیارین!!!

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

با تشکر از شما بابت توضیحاتتون

من زنگ زدم iweb گفته 5 ساعته تحویل میدیم داخل همون روز تعطیل شان

PerDon
January 22nd, 2012, 17:51
من هم قبولش دارم نگفتم ندارم من سر اینکه قبلا کمک کرده بهم گرفتم چون میدونستم ادم خوبی هست ولی خدایش من کاره ای نیستم این 2 نفر به من گیر دادن بد طور من نمیدونم چی بگم فقط دارم ازشون حرف میخورم که سرت رو کلاه گزاشتن

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

من الان نمیدونم چیکار کنم 3 روز گزشت

صبر کن :)

تحویل ندادن پ . خ بده سرور خودم تقدیمت کنم ;;)

faranetwork
January 22nd, 2012, 17:51
شما انگار درست نمیگیری مهندس من کاری به جوان سرور ندارم اقا من کنسل کردم پولم رو بده چرا میخواهیم انقدر حرص بخوری ؟

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

شما اگه کاری به جوان سرور نداری چرا الکی واسه ما حرف در میاری ؟؟؟ سرور اختصاصی کنسلی نداره!!! موفق باشید.

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 18:00
شما اگه کاری به جوان سرور نداری چرا الکی واسه ما حرف در میاری ؟؟؟ سرور اختصاصی کنسلی نداره!!! موفق باشید.

شما خودت گفتی که 30 ثانیه پول پس میدی ؟ گفتی یا نه من نیامدم دعوا یا عابرو بری من میخوام با رضایت تمام بشه اگه بخواهید اینطوری پیش برید که مشکل میخوریم از همین الان پس میزارم اون دنیا ازت میگیرم

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

یعنی تا فردا تحویل میدی ؟ تا ساعت 11

faranetwork
January 22nd, 2012, 18:01
شما خودت گفتی که 30 ثانیه پول پس میدی ؟ گفتی یا نه من نیامدم دعوا یا عابرو بری من میخوام با رضایت تمام بشه اگه بخواهید اینطوری پیش برید که مشکل میخوریم از همین الان پس میزارم اون دنیا ازت میگیرم

نه شما بچه 12 ساله ای نه من...که میگی اون دنیا و......./اون موقع چون سرور مشتری داشت ...میتونستم بدم کس دیگه...ولی الان خیر..

بله تا فردا ساعت 12 تحویل میشه

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 18:10
دوستان و مشتریان من نگفتم کلاهبردار هست این اقا من میگم چرا انقدر طول کشیده لطفا اشتباه قضاوت نکنید باتشکر ودرود

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

صبر کن :)

تحویل ندادن پ . خ بده سرور خودم تقدیمت کنم ;;)

ممنون ولی اگه سرور مال من بود ماه دیگه هم میداد مشکلی نبود مال 2 تا ادم تازه کار هست که چیزی نمیفهمن فقط حرف خودشون رو میزنند من هم نمیدونم چیکارشون کنم ممنون .

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

من واقعا معذرت میخوام من نمیخواستم شما را خراب کنم پیش مشتری هاتون پوزش میخواهم
faranetwork (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/)

okey
January 22nd, 2012, 18:11
لطفا مدیران رسیدگی کنن تاپیک فروشن این دوستتمون هم به فنا رفت
در مورد این آقایی هم که سرورش رو تحویل ندادن یه کم صبر و شکیبا داشته باشین اگر بعد تحویل ندادن با مدرک به بخش انتقالات ببرین موضوع رو ...

itjavani
January 22nd, 2012, 18:17
با سلام
فرانتورک به بنده و جوان سرور هیچ ارتباطی نداره!فقط دامنه فرانتورک پارسال زمانی که ایشون نمایندگی هاستینگ ما رو داشتند ثبت شد و در پنل ما قرار داره!
جوان سرور جز فعالیت با گروه شرکت های دوران که بخشی از اون مال بندست هیچگونه همکاری با هیچ فرد و شرکت و شرکت نمای داخلی ندارد!
ایشون سرورهاشون رو از ما تهیه نمیکنند!

Mr_Parham
January 22nd, 2012, 18:21
شما اگر از OVH به صورت مستقیم سرور بگیرید و وسط ماه Cancel کنیم هیچ پولی پس نمی دن مگر این که سرور مشکلی داشته باشه که بنظر نداشته، داشته ؟
هر دیتاسنتر قوانین خود رو داره، شما هم نمی تونی به کسی بگی باید یک شنبه ها کار کنی یا نکنی

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 18:23
شما اگر از OVH به صورت مستقیم سرور بگیرید و وسط ماه Cancel کنیم هیچ پولی پس نمی دن مگر این که سرور مشکلی داشته باشه که بنظر نداشته، داشته ؟
هر دیتاسنتر قوانین خود رو داره، شما هم نمی تونی به کسی بگی باید یک شنبه ها کار کنی یا نکنی

شما درست میگی ولی این سرور مال من نبوده مال یوزر هست یوزر هم زنگ زده فحش بد بیرا گفته

Mr_Parham
January 22nd, 2012, 18:25
شما درست میگی ولی این سرور مال من نبوده مال یوزر هست یوزر هم زنگ زده فحش بد بیرا گفته
شما اون وسط یک درصدی چیزی گرفتی، می تونستی مستقیم معرفیشون کنی به ایشون، مشتری خوب داشتن شانس می خواد !! نظر من رو می خواین مشتری اینجوری رو باید رد کنین بره (:|

ourmizban.com
January 22nd, 2012, 18:28
شما اون وسط یک درصدی چیزی گرفتی، می تونستی مستقیم معرفیشون کنی به ایشون، مشتری خوب داشتن شانس می خواد !! نظر من رو می خواین مشتری اینجوری رو باید رد کنین بره (:|
باورتان میشه من بهشون گفتم 106 و بعد بقیه اش رو خودم دادم که مشتری راضی باشه

faranetwork
January 22nd, 2012, 18:33
با تشکر از آقای مسعودی که جواب دادن ...لطف کردین !!!

با تشکر از همکارانی که در تاپیک حضور داشتند و راهنمایی کردند..با تشکر!!!

ourmizban.com
January 23rd, 2012, 13:03
مشکل حل شد
ببخشید

faranetwork
January 23rd, 2012, 13:31
ourmizban.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/38097/) عزیز هم سرورشون تحویل داده شد..فقط کمی صبر لازم بود که نداشتن!!! فقط 1 سرور دیگه موجود هست

faranetwork
January 23rd, 2012, 21:11
دوسان هنوز 1 سرور موجود هست

diges
January 24th, 2012, 20:34
اگه تحویل سریع هست در حد دو سه ساعت من الان خریدارم .

Mehdi_Enter
January 24th, 2012, 22:37

عرض کرده که سرور توی 24 ساعت بعد از سفارش تحویل داده خواهد شد
ببخشید ایپی برای تست میدید

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

لازم به ذکر هست .. لطفا هزینه هز ایپی را بفرمایید
30 ایپی روش چند میشه

faranetwork
January 24th, 2012, 23:26

تحویل 1 ساعت تا 24 ساعت کاری میلادی...

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

عرض کرده که سرور توی 24 ساعت بعد از سفارش تحویل داده خواهد شد
ببخشید ایپی برای تست میدید

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

لازم به ذکر هست .. لطفا هزینه هز ایپی را بفرمایید
30 ایپی روش چند میشه

با تشکر از شما همکار گرامی...آی پی پیام خصوصی شد....
هر آی پی یک یورو...هر یورو 2600 در حال حاضر

Mise à disposition de 32 IP FailOver RIPE - 1 mois
38.27 €

Total (Incl. VAT)
38.27 €

در حال حاضر 32 آی پی میشه92 هزار تومان

ourmizban.com
January 25th, 2012, 09:00
سلام من به علت پول احتیاج میخوام سرورم رو بفروشم سرورم رو هم از فرانتورک گرفتم با همون مشخصات هرکس میخواد پی ام بده بهم ممنون سرور 1 روز گرفتم ممنون .

yahoo: milade_m

diges
January 25th, 2012, 09:02
سلام من به علت پول احتیاج میخوام سرورم رو بفروشم سرورم رو هم از فرانتورک گرفتم با همون مشخصات هرکس میخواد پی ام بده بهم ممنون سرور 1 روز گرفتم ممنون .

قیمت ؟

ourmizban.com
January 25th, 2012, 09:19
قیمت ؟

با سلام با 8 تا ای پی شده برای 160

diges
January 25th, 2012, 09:21
با سلام با 8 تا ای پی شده برای 160

4 تا آی پی اصلی سرور هم روش هست ؟

MagicVps.Com
January 25th, 2012, 09:23

سرورها آماده میباشد.

یک نکته مهم با توجه به اینکه نوسان شدیدی در بازار ارز هست چطور هست که قیمت به ریال گفتید ممکنه قیمت دلرای یا ایرو هم بگید همچینین اینکه ایای پرداختهای بعدی هم همین 136 تومن هست یا گرونتره

ourmizban.com
January 25th, 2012, 09:25
یک نکته مهم با توجه به اینکه نوسان شدیدی در بازار ارز هست چطور هست که قیمت به ریال گفتید ممکنه قیمت دلرای یا ایرو هم بگید همچینین اینکه ایای پرداختهای بعدی هم همین 136 تومن هست یا گرونتره

با سلام قیمت تعقیر نمیکنه چون خود فرانتورک گفته روز اول هم که من این سرور رو گرفتم گفتند که تعقیر نمیکند

faranetwork
January 25th, 2012, 09:26

با سلام اگه در صفحه های قبل نگاه میکردین قیمت ریالی حداقل تا 3 ماه آینده ثابت هست..و قیمت دلاری هم ماهانه 80 دلار

ourmizban.com
January 25th, 2012, 09:27
4 تا آی پی اصلی سرور هم روش هست ؟

ای پی نداشته 1 دونه داشته که ما پول 8 تا ای پی را دادیم

faranetwork
January 25th, 2012, 09:30

اینجا جای این نیست لطفا برای خودتون تاپیک فروش بزنید!

ourmizban.com
January 25th, 2012, 09:32
اینجا جای این نیست لطفا برای خودتون تاپیک فروش بزنید!

با سلام تاپیکت فروش همین سرور هست که از شما گرفتم میخوام بفروشم همین

faranetwork
January 25th, 2012, 09:40
با سلام تاپیکت فروش همین سرور هست که از شما گرفتم میخوام بفروشم همین

لطفا برای خودتون تاپیک بزنین..موفق باشید!

MagicVps.Com
January 25th, 2012, 09:40
با سلام اگه در صفحه های قبل نگاه میکردین قیمت ریالی حداقل تا 3 ماه آینده ثابت هست..و قیمت دلاری هم ماهانه 80 دلار

عزیز معمولا توی پست اول نوشته میشود موارد و یا اگر هرچیزی تغیر کنه و یا اپدیت بشه و یا پست اخر
کسی که نمیاد پیجهای وسطی را بچرخه ببنیه داخلش چی گفته شده

در هر صورت ممنون

faranetwork
January 25th, 2012, 09:41
عزیز معمولا توی پست اول نوشته میشود موارد و یا اگر هرچیزی تغیر کنه و یا اپدیت بشه و یا پست اخر
کسی که نمیاد پیجهای وسطی را بچرخه ببنیه داخلش چی گفته شده

در هر صورت ممنون

خواهش میکنم موفق باشید

faranetwork
January 26th, 2012, 11:15
با سلام...سرورهای قبلی فروخته شد!! 10 سرور جدید دیگه اضافه شد

ماهانه : 145 هزار تومان
سرورها آماده میباشد.
تحویل سرور های 1 تا 24 ساعت کاری میلادی

softsky
January 26th, 2012, 14:48
هزینه 60 تا ایپی چقدر میشه؟

ایا امکان مصب میکروتک , ویندوز کرک شده هست؟

حساسیت به تورنت و اسپم چقدره؟

ممنون

faranetwork
January 26th, 2012, 15:53
هزینه 60 تا ایپی چقدر میشه؟

ایا امکان مصب میکروتک , ویندوز کرک شده هست؟

حساسیت به تورنت و اسپم چقدره؟

ممنون

روس سرورهای جدید امکان نصب میکروتیک نیست...
60 تا آی پی میشه تا رنج 32 تایی.. هر 32 تا آپی هم میشه

Mise à disposition de 32 IP FailOver RIPE - 1 mois
38.27 €

Total (Incl. VAT)
38.27 €

هر یورو الان 2500 تومان میشود 95 هزار تومان برای 32 آی پی!!!!! آی پی ها رو از 11 کشور میتونین بگیرین!!!

امکان نصب ویندوز کرک شده هم هست

به اسپم حساس هستن ولی پورت ها تون رو مدیریت کنید مشکل پیش نمیاد..

saeed.spore
January 27th, 2012, 13:43
با سلام ایا مجازی ساز whmvir5 روش نصب میشه هزینه اش چطوری هست

extern
January 27th, 2012, 14:04
سلام.سرور رو سالانه می فروشید قیمت + تخفیفی اگه میدید ذکر کنید
ممنون.

faranetwork
January 27th, 2012, 14:21
سلام.سرور رو سالانه می فروشید قیمت + تخفیفی اگه میدید ذکر کنید
ممنون.

با سلام بله قیمت سالانه : 1 میلیون و 400 هزار تومان میباشد! قیمت با تخفیف میباشد!..

saeed.spore
January 27th, 2012, 16:46

faranetwork
January 27th, 2012, 16:59

با سلام در حال حاضر فقط ESXi 4.1 موجود هست....و هزینه نصب هم نداره

sat2they
January 27th, 2012, 18:43
منم یکی سفارش دادم
cpu چند مگ کش داره واینکه همه ی پردازش در اختیار خودمونه یا شیر میشه؟

faranetwork
January 27th, 2012, 18:53
منم یکی سفارش دادم
cpu چند مگ کش داره واینکه همه ی پردازش در اختیار خودمونه یا شیر میشه؟
cpu :core i 5 4x 2.66+ GHz
سرور اختصاصی هست سی پی یو شما هم مال خودتون و اختصاصی هست

faranetwork
January 29th, 2012, 09:31
با سلام 10 سرور جدید 8 سرور موجود هست...به دلیل تک نرخی شدن..سرور های را با قیمت 125 هزار تومان ارائه میکنیم

faranetwork
January 29th, 2012, 18:43
1 سرور فروخته شد 7 سرور دیگر موجود هست

diges
January 29th, 2012, 20:15
من یک سرور لازم دارم فقط میکروتیک رو می خوام باشه می تونید ؟ با 10 تا آی پی

mostafabia2taraneh
January 29th, 2012, 21:16
با سلام،یک عدد سرور با 24 گیگ رم سفارش دادیم،منتظر دریافت سرور هستیم

faranetwork
January 29th, 2012, 21:32
با سلام دوستان سرور ها به قیمت قبل برگشت 136 هزار تومان

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

من یک سرور لازم دارم فقط میکروتیک رو می خوام باشه می تونید ؟ با 10 تا آی پی

متاسفانه روی سرور های جدید امکان نصب میکروتیک نیست ولی رو قدیمی ها بود

diges
January 29th, 2012, 22:15
متاسفانه روی سرور های جدید امکان نصب میکروتیک نیست ولی رو قدیمی ها بود

چرا ؟ چون من یکی از فروشنده ها حرف زدم گفت با دریافت هزینه می شه اینطوری نیست ؟

faranetwork
January 29th, 2012, 22:48
چرا ؟ چون من یکی از فروشنده ها حرف زدم گفت با دریافت هزینه می شه اینطوری نیست ؟

29 یورو اضافه میشه اگه میخواین!

diges
January 29th, 2012, 23:09
29 یورو اضافه میشه اگه میخواین!

دم همون فروشنده گرم 15 دلار گفت ...

اگه از سرور قبلی ها کسی کنسل کرد به ما خبر بدید.

ourmizban.com
January 29th, 2012, 23:44

سلام من میخوام کنسل کنم.

faranetwork
January 30th, 2012, 09:11

ما اسرار نکردیم که از ما بخرین..میتونین از هر کی دوست دارین بخرین.....لازدم به ذکر هست ourmizban.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/38097/) هم که گفتن میفروشن..جزو سرورهای جدید هست

mostafabia2taraneh
January 30th, 2012, 13:18
با سلام دیشب واریز کردیم
امروز ظهر تحویل گرفتیم

diges
January 30th, 2012, 13:19
ما اسرار نکردیم که از ما بخرین..میتونین از هر کی دوست دارین بخرین.....لازدم به ذکر هست ourmizban.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/38097/) هم که گفتن میفروشن..جزو سرورهای جدید هست

این 29 یورو که می گید برای ماه اول هست ؟

faranetwork
January 30th, 2012, 14:51
این 29 یورو که می گید برای ماه اول هست ؟

هر ماه هست!!

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

دوستان 1 سرور دیگر هم فروخته شد فقط 6 سرور دیگر باقی مانده...در ضمن آی پی از 14 کشور زیر میتونیم بدیم:
BE Belgium
CH Switzerland
CZ Czech Republic
DE Germany
ES Estonia
FI Finland
FR France
GB Great Britain (UK)
IE Ireland
IT Italy
LT Lithuania
NL Netherlands
PL Poland
PT Portugal

parsavps.ir
January 30th, 2012, 15:40
یک سرور با رم 16 سفارش داده شد

با تشکر !

kitiran
January 30th, 2012, 16:45
سلام
هزینه برای ماه های بعدی به چه صورت خواهد بود؟
قیمت ها تضمین پایداری دارند؟

faranetwork
January 30th, 2012, 16:54
سلام
هزینه برای ماه های بعدی به چه صورت خواهد بود؟
قیمت ها تضمین پایداری دارند؟
با سلام تا 3 ماه آینده قیمت ها همین 136 هزار تومان خواهد بود و اضافه نخواهد شد

kingserver
January 30th, 2012, 17:17

سرورها آماده میباشد.

با سلام سرور که پیشنهاد دادین رو موجود دارین؟
امکانش هست به صورت 6ماهه بخرم؟
قیمت پکیج های آیپی اظافه و قیمت هارد اظافه رو لطف کنید بگین
هزینه ارتقا پورت 1Gbpsچقدر است؟
مدت زمان تحویل سرور رو هم اعلام بفرمایید

دیتاسنتر که شما سرور میفروشین چه قوانین دارند و من باید چه قوانین رو ریعات بکنم تا سرور بسته یا نامه نیاد از دیتاسنتر برای تخلف

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

زنگ هم زدم به شماره که قرار داین گوشینتون ور نداشتین[-( ساعت 5:16 دقیقه

پشتیبانی شما چه جوری هست؟
آپ تایم سرور ها و سرعت پورت 100 چند هست؟

kitiran
January 30th, 2012, 17:35
ببخشید
تعداد آی پی و هزینه هر آی پی؟

faranetwork
January 30th, 2012, 18:09
با سلام سرور که پیشنهاد دادین رو موجود دارین؟
امکانش هست به صورت 6ماهه بخرم؟
قیمت پکیج های آیپی اظافه و قیمت هارد اظافه رو لطف کنید بگین
هزینه ارتقا پورت 1Gbpsچقدر است؟
مدت زمان تحویل سرور رو هم اعلام بفرمایید

دیتاسنتر که شما سرور میفروشین چه قوانین دارند و من باید چه قوانین رو ریعات بکنم تا سرور بسته یا نامه نیاد از دیتاسنتر برای تخلف

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

زنگ هم زدم به شماره که قرار داین گوشینتون ور نداشتین[-( ساعت 5:16 دقیقه

پشتیبانی شما چه جوری هست؟
آپ تایم سرور ها و سرعت پورت 100 چند هست؟

با سلام ..پشت خط بودین تماس گرفتین...در تماس تلفنی جوابتون رو دادم موفق باشید

farzadho
January 30th, 2012, 18:11
سلام
قصد تخریب نیست ولی ترجیحا ماهیانه خرید کنید...

faranetwork
January 30th, 2012, 18:12
ببخشید

تعداد آی پی ها رو سرور 1 عدد هست..رنج آی پی هایی که میتونین سفارش بدین 4/8/16/32 هست..هر آی پی 1 یورور + tax ...هر تعداد میخواین پیام خصوصی بدین بهتون قیمت رو اعلام کنیم

mostafabia2taraneh
January 30th, 2012, 18:16
ببخشید
ببخشید من جواب میدم :دی
یک آیپی داره،هر آیپی یک یورو
سرورشون که بسیار عالی بود تحویل هم خیلی سریع

faranetwork
January 31st, 2012, 08:30
دوستان 1 سرور دیگر هم فروخته شد فقط 5 سرور دیگر باقی مونده

mostafabia2taraneh
January 31st, 2012, 17:13
آیپی ها تحویل داده شد

parsavps.ir
January 31st, 2012, 18:39
دیروز سرور سفارش داده شد الان هم تحویل دادن

دارم cpanel میریزم :d

faranetwork
January 31st, 2012, 22:41
با سلام دوستان فقط 4 سرور دیگر باقی مانده است

faranetwork
February 1st, 2012, 16:51
با سلام قیمت به 150 هزار تومان افزایش یافت

b_pcmaster
February 1st, 2012, 19:37
یه سرور از ایشون خریداری شد.با تشکر

RapB0y
February 1st, 2012, 21:30
یک سرور از فرانتورک عزیز خریداری شد.
با تشکر از سرعت تحویلشون.

parsavps.ir
February 2nd, 2012, 14:15
سایتتون باز نمی شه می خوام ip سفارش بدم !

sat2they
February 2nd, 2012, 22:15
من جمعه عصر یه سرو و 8 تا آیپی سفارش دادم دوشنبه تحویل دادن
گفتن 24 ساعت بعد ای پی ها رو میدم 24 ساعت شد 30 ساعت سه شنبه شب به بنده دو تا ای پی تحویل دادن گفتن بقیشو بین 1 تا 24 ساعت دیگه تحویل میدم
از اون روز تا الان بنده هیچ چیزی تحویل نگرفتم تازه یه بار آی پی قطع شد میگن Abuse بوده در صورتی که من یه VPS فرانسه دیگه دارم از OVH که هیچ تنظیم ضد اسپمی روش نیست و بعد از دو سه ماه تاحالا یک Abuse هم نگرفتم .
تا الان صبر میکردم هیچی نمیگفتم اینجا، گفتم فروششون خراب نشه ولی دیگه صبرم تموم شد منم مشتری و آبرو دارم آخه .
در ضمن الان هم هر کاری میکنم وارد بخش کابری نمیشه شد
ممنون میشم رسیدگی کنید

faranetwork
February 2nd, 2012, 22:45
من جمعه عصر یه سرو و 8 تا آیپی سفارش دادم دوشنبه تحویل دادن
گفتن 24 ساعت بعد ای پی ها رو میدم 24 ساعت شد 30 ساعت سه شنبه شب به بنده دو تا ای پی تحویل دادن گفتن بقیشو بین 1 تا 24 ساعت دیگه تحویل میدم
از اون روز تا الان بنده هیچ چیزی تحویل نگرفتم تازه یه بار آی پی قطع شد میگن Abuse بوده در صورتی که من یه VPS فرانسه دیگه دارم از OVH که هیچ تنظیم ضد اسپمی روش نیست و بعد از دو سه ماه تاحالا یک Abuse هم نگرفتم .
تا الان صبر میکردم هیچی نمیگفتم اینجا، گفتم فروششون خراب نشه ولی دیگه صبرم تموم شد منم مشتری و آبرو دارم آخه .
در ضمن الان هم هر کاری میکنم وارد بخش کابری نمیشه شد
ممنون میشم رسیدگی کنید

1- اینجا سیستم پشتیبانی نیست
2- اینجا بخش انتقاد نیست
3- شما ابیوز داشتین..ابیوزتون هم میزارم اینجا
4- شما آی پی هاتون رو دیتاسنتر اشتباهی به جای 8 تا 2 تا داده که بهشون تیکت دادیم هنوز جواب ندادن
این هم عکس از ابیوز های شما درصورتی که میخواین آی پی هاتون پابلیک بشه بگین متن کامل ابیوز رو بزارم
4635
5- سایتمون مشکل داره صبر کنید درست بشه!!!
6- جمعه سفارش دادین چی گفتم؟؟؟ گفتم شنبه و یکشنبه دیتاسنتر تحویل هست 2 شنبه تحویل میده شما هم قبول کردین!!!! 24 ساعت هم ساعت کاری میلادی نه شمسی

sat2they
February 2nd, 2012, 22:55
1- اینجا سیستم پشتیبانی نیست
2- اینجا بخش انتقاد نیست
3- شما ابیوز داشتین..ابیوزتون هم میزارم اینجا
4- شما آی پی هاتون رو دیتاسنتر اشتباهی به جای 8 تا 2 تا داده که بهشون تیکت دادیم هنوز جواب ندادن
این هم عکس از ابیوز های شما درصورتی که میخواین آی پی هاتون پابلیک بشه بگین متن کامل ابیوز رو بزارم
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f11/4635-فروش-ویژه-سرور-اختصاصی-از-فرانسه-ovh-ovh-jpg
5- سایتمون مشکل داره صبر کنید درست بشه!!!
6- جمعه سفارش دادین چی گفتم؟؟؟ گفتم شنبه و یکشنبه دیتاسنتر تحویل هست 2 شنبه تحویل میده شما هم قبول کردین!!!! 24 ساعت هم ساعت کاری میلادی نه شمسی

دوستان دیگه قضاوت کنید اگه شما یک هفته الاف بشید برای یه سرو که پولشو کامل پرداخت کردید
و تاحالا هم هرچی تیکت دادم هیج توهین و جسارتی نکردم بعد از 6 رور سرور هنوز قابل استفاده نباشه چیکار میکنید
اصلا میشه یه دیتاسنتر جواب یک تیکت رو 2 سه روز نده من در عجبم بخدا
بر ضمن برای Abuse هم سرور 24 ساعت کلا وصل بوده با یه cc-p-ro*xy بدون هیج چیز اضافه دیگه کلا 10 تا کاربر هم بهش وصل بودن،
این 10 کاربر قبلا روی SingleHOP بودن یه مدت 2 ماه بدون هیچ Abuse

faranetwork
February 2nd, 2012, 23:08
دوستان دیگه قضاوت کنید اگه شما یک هفته الاف بشید برای یه سرو که پولشو کامل پرداخت کردید
و تاحالا هم هرچی تیکت دادم هیج توهین و جسارتی نکردم بعد از 6 رو سرور هنوز سرور قابل استفاده نباشه چیکار میکنید
اصلا میشه یه دیتاسنتر جواب یک تیکت رو 2 سه روز نده من در عجبم بخدا
بر ضمن برای Abuse هم سرور 24 ساعت کلا وصل بوده با یه cc-p-roxy بدون هیج چیز اضافه دیگه کلا 10 تا کاربر هم بهش وصل بودن،
این 10 کاربر قبلا روی SingleHOP بودن یه مدت 2 ماه بدون هیچ Abuse

گفتم اینجا بخش انتقادات نیست..شما برین تو بخش انتقادات تاپیک بزیند...مشکلی نیست عکس یکی از ابیوزهاتون

4636
در ضمن 6 روز نیست سرور دادیم...روز 2 شنبه شب سرور رو دادیم از همون لحظه هم حساب شد..
دوشنبه- سه شنبه- چهارشنبه- پنج شنبه
میشه در اصل 3 روز چون دوشنبه آخر شب بوده حساب نمیشه!!!
تحویل ی پی ها هم 24 ساعت بعد از سرور هست
پس با این حساب میشه 2 روز!!!
بهتر هست کمی آروم باشید!!!!

farzadho
February 3rd, 2012, 01:43
دوست عزیز هر ارزونی بی علت نیست در ضمن کلا OVH مشکل Abuse رو داره و شما قبل از خرید باید بیشتر تحقیق می کردید.
در کل قیمت آیپی و Abuse که میاد و ... رو جمع بزنید میبینید تقریبا پول یک سرور از دیتاسنتر مثلا Equnix که بگیرید رو دادید ولی هر روز هم درگیر بودید...
در ضمن این موضوع اصلا ربطی به فروشنده نداره...

faranetwork
February 4th, 2012, 07:35
دوست عزیز هر ارزونی بی علت نیست در ضمن کلا OVH مشکل Abuse رو داره و شما قبل از خرید باید بیشتر تحقیق می کردید.
در کل قیمت آیپی و Abuse که میاد و ... رو جمع بزنید میبینید تقریبا پول یک سرور از دیتاسنتر مثلا Equnix که بگیرید رو دادید ولی هر روز هم درگیر بودید...
در ضمن این موضوع اصلا ربطی به فروشنده نداره...

بابت abuse ها از یوزرها پولی گرفته نشده ip ها هم در جا باز میشه!! کمتر از 5 دقیقه!!!! مشکل این دوستمون هم حل شد

parsavps.ir
February 4th, 2012, 09:15
مدت زمان توحیل ای پی چقدر هستش !

faranetwork
February 4th, 2012, 12:51
مدت زمان توحیل ای پی چقدر هستش !

1 ساعت تا 24 ساعت کاری میلادی بعد از تحویل سرور

faranetwork
February 5th, 2012, 23:10
چند روز سرم شلوغ بود نتونستم اعلام کنم!! 2 سرور دیگر فروخته شد فقط 2 سرور دیگر باقی مانده است

diges
February 5th, 2012, 23:55
هر موقع از اون سرور های که میکروتیک ساپورت می کنه آفر داشتید یک خبر بکنید ما رو ...

faranetwork
February 5th, 2012, 23:57
هر موقع از اون سرور های که میکروتیک ساپورت می کنه آفر داشتید یک خبر بکنید ما رو ...

نداریم دوست عزیز!! و هیچوقت هم از اون ها دیگه نداریم!! روی ovh میکروتیک توصیه نمیشه!

faranetwork
February 6th, 2012, 09:36
http://www.webhostingtalk.ir/f14/40678/#post374572
http://www.webhostingtalk.ir/f14/40677/#post374570

RapB0y
February 6th, 2012, 10:49

منم اول منتظر راک اولشون بودم که میکروتیک ساپورت میکرد که گفتن خالی نمیشه
منم که بیشتر یوزرام ویندوز بودن خرید رو کردم الانم خوشحال چون واقعا کیفیت سخت افزاریشون حرف نداره
سرعت دانلود پورت هم همیشه ثابت هست اینطوری نیست که کمو زیاد شه
پشتیبانیشونم که عالیه
با تشکر از فرانتورک عزیز:-*

silentoff
February 6th, 2012, 16:39
سلام و خسته نباشید
هنوز سرور موجود دارین ؟؟ امکان ارتقاء پورت هنوز وجود نداره؟

faranetwork
February 6th, 2012, 17:33
سلام و خسته نباشید
هنوز سرور موجود دارین ؟؟ امکان ارتقاء پورت هنوز وجود نداره؟

سلام بله موجود داریم...امکان ارتقاء وجود نداره

faranetwork
February 6th, 2012, 21:12
قیمت ها از 150 هزار تومان به 135 هزار تومان کاهش یافت

faranetwork
February 7th, 2012, 14:57
1 سرور دیگه موجود هست..منتظر آفر وِیژه باشید

sat2they
February 7th, 2012, 20:06
با تشکر
ip ها تحویل گرفته شد

CityKala.net
February 7th, 2012, 20:11
بعد از گذشت 8 روز وتحویل نگرفتن آی پی ها و این دقیقا برابر با بیکاری سرور = ضرر
بهتر دونستم با دلیل ومدرک نشون بدم که سروریس دهی جناب مبین خان عزیز چطوره
دوستان عکس زیر تیکتیه که بند از زمانی که پول سرور و آی پی ها رو نقد واریز کردم تا امروز (لطفا به تاریخ گقنگو های عکس دقت کنید )
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f11/4675-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-ovh-edit-jpg

دوست دارم خودتون قضاوت کنید

من که همون موقعی که ریختم
تحویلم دادن
سرور آماده بود
گرفتم ازشون با ای پی

sat2they
February 7th, 2012, 20:16
من که همون موقعی که ریختم
تحویلم دادن
سرور آماده بود
گرفتم ازشون با ای پی

حرف شما متین
شما لطفا این فایل عکس رو ببینید
نه بی احترامی کردم که بابنده لج کنند نه مشکلی دارم با ایشون تازه همشهری هم هستن
ولی شما بگید 27/1 پول واریز شد 30/1 تحویل گرفته شد تا امروز که 7/2 ای پی ها حاضر نشده من چی کار میتونم بکنم

CityKala.net
February 7th, 2012, 20:18
حرف شما متین
شما لطفا این فایل عکس رو ببینید
نه بی احترامی کردم که بابنده لج کنند نه مشکلی دارم با ایشون تازه همشهری هم هستن
ولی شما بگید 27/1 پول واریز شد 30/1 تحویل گرفته شد تا امروز که 7/2 ای پی ها حاضر نشده من چی کار میتونم بکنم
یاهو که هستن الان
باهاشون صحبت کن خب

sat2they
February 7th, 2012, 20:21
یاهو که هستن الان
باهاشون صحبت کن خب

الان هم بنده چک کردم Offline هستند

CityKala.net
February 7th, 2012, 20:28
به این ایدی پی ام بدید
faranet_ir
الان این هستش

sat2they
February 7th, 2012, 20:30
به این ایدی پی ام بدید
faranet_ir
الان این هستش

اگه قرار بود جواب بدن به تیکتی که صبح گذاشته بودم تو عکس هم با ساعت هست تا الان جواب میدادن ;)

CityKala.net
February 7th, 2012, 20:34
اگه قرار بود جواب بدن به تیکتی که صبح گذاشته بودم تو عکس هم با ساعت هست تا الان جواب میدادن ;)

والا عکس تیکتت بد بود نمیشد هیچی توش دید

sat2they
February 7th, 2012, 20:35
اگه ممکنه جناب مبین خان خودتون هم جواب بدید ممنون میشم

faranetwork
February 7th, 2012, 20:44
اگه ممکنه جناب مبین خان خودتون هم جواب بدید ممنون میشم

اینجا بخش انتقادات هست که من جواب بدم؟؟؟ که اومدی مدارک ارسال کردین؟؟؟ قوانین انجمن هم بخونین بد نیست!!!‌
شما بهتون گفتم مشکل ازسمت دیتاسنتر بوده چون سفارش ها بالا بوده اشتباه 2 آی پی به جای 5 آی پی دادن!! که باهاشون در حال صحبت هستم که براتون 5 آی پی بگیرم و جمعه میشه 7 آی پی...2 تا آی پی هم اضافه جریمه این چند روز دیر کرد!!!!‌در مورد سرور هم..مگه من گفتم پول واریزکنین در جا میدم؟؟؟‌ گفتم 1 ساعت تا 48 ساعت کاری میلادی/....

در حال حاضر هم تنها شما نیستین 8 نفر دیگه هم سفارش آی پی دادن که امشب گفته میده دیتاسنتر!!

در ضمن به خاطر جبران ضرر بهتون گفتم ماه آینده هزینه سرور رو 110 تومن حساب میکنم! آی پی هم که جدا هست

sat2they
February 7th, 2012, 20:49
چشم بازم صبر میکنم

citykala
February 7th, 2012, 23:58
بابا این بنده خدا که نمی خواد مشتری از دستش بره

خوب وقتی دیتا سنتر نداده از کجا سرویس شماها رو بده

یکم بزارین نفس بکشه اینقد اذیت نکنید . نمی گم شماها حق ندارین اصلا قصد دخالت ندارم ولی می گم

این بنده خدا تقصیری نداره هر موقع اماده بشه میده . موفق باشید

faranetwork
February 8th, 2012, 22:03
چشم بازم صبر میکنم

آی پی هاتون ظهر تحویل داده شده!!!!

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

بابا این بنده خدا که نمی خواد مشتری از دستش بره

خوب وقتی دیتا سنتر نداده از کجا سرویس شماها رو بده

یکم بزارین نفس بکشه اینقد اذیت نکنید . نمی گم شماها حق ندارین اصلا قصد دخالت ندارم ولی می گم

این بنده خدا تقصیری نداره هر موقع اماده بشه میده . موفق باشید

مرسی از شما...ممنون که با دید درست به قضیه نگاه میکنید

sat2they
February 8th, 2012, 22:04
آی پی هاتون ظهر تحویل داده شده!!!!

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

مرسی از شما...ممنون که با دید درست به قضیه نگاه میکنید

بله دریافت شد
مرسی

faranetwork
February 8th, 2012, 22:05
دوستان 1 سرور موجود بود که فروخته شد ...10سرور دیگر اضافه شد و با هزینه ماهانه 140 هزار تومان ارائه میشود...

آفر ویژه :
Cpu: Corei 7
Ram: 24 GB
HDD: 2TB
Bw : Unlimited traffic on 100Mbps Port
Port : 100 Mbps
Self Managed

ماهانه :‌160 هزار تومان
موجودی 5 عدد

parsavps.ir
February 9th, 2012, 14:33
مشکل دان شدن سرور ما رو هم برسی کنید ممنون

faranetwork
February 9th, 2012, 15:41
مشکل دان شدن سرور ما رو هم برسی کنید ممنون

اینجا سیتسم پشتبانی ما هست؟؟؟؟ در ضمن کانفیگ وی پی اس ها و سرور ها وظیفه ما نیست...لطفا در تیکت پیگیری کنید!!!!

parsavps.ir
February 9th, 2012, 16:30
اینجا سیتسم پشتبانی ما هست؟؟؟؟ در ضمن کانفیگ وی پی اس ها و سرور ها وظیفه ما نیست...لطفا در تیکت پیگیری کنید!!!!

ممنون از پیگیری !

faranetwork
February 9th, 2012, 20:26
دوستان از سرور های 16 گیگ رم 8 عدد موجود و 24 گیگ رم 3 عدد موجود میباشد

hpnn.wm
February 9th, 2012, 21:09
خوب می شه سرور 16 گیگ رم رو نیز اطلاعاتش رو بنویسید
در ضمن چند تا سوال داشتم
1- اینکه ایا هزینه ستاپ وجود داره
2-چند تا ای پی می شه داد
3-ایا مجازی ساز می شه نصب کرد
4- ایا قابلیت وارز رو داره
با تشکر

faranetwork
February 9th, 2012, 21:46
خوب می شه سرور 16 گیگ رم رو نیز اطلاعاتش رو بنویسید
در ضمن چند تا سوال داشتم
1- اینکه ایا هزینه ستاپ وجود داره
2-چند تا ای پی می شه داد
3-ایا مجازی ساز می شه نصب کرد
4- ایا قابلیت وارز رو داره
با تشکر

با سلام

سرورها آماده میباشد.

هزینه ستاپ ندارد
تا 64 آی پی داده میشود
مجازی ساز نصب میشود
وارز تا حدودی هست فقط به اسپم و تورنت مشکل دارند

farzadho
February 9th, 2012, 21:49
میشه بگید تا چه حدودی؟!!!
آخه ovh کی واریز بوده:دی!!!!
حتما فروش سرور مهم نیست بخدا!!!
الان چند تا از یوزر ها گرفتند و یکهفته نشده به مشکل خوردند...
بهتر واقعیت رو بگیم...

faranetwork
February 9th, 2012, 21:50
میشه بگید تا چه حدودی؟!!!
آخه ovh کی واریز بوده:دی!!!!
حتما فروش سرور مهم نیست بخدا!!!
الان چند تا از یوزر ها گرفتند و یکهفته نشده به مشکل خوردند...
بهتر واقعیت رو بگیم...

شبکه خصوصی با شبکه ovh فرق میکنه!! کسایی که مشکل دارند مشکلشون این هست که نمیتونن آی پی رو درست ست کنن که آموزش گذاشتیم!!!! از 42 تا یوزر فقط 2 تا یوزر مشکل دارند!!!!

HADNEZ-ICT
February 9th, 2012, 22:59
سلام faranetwork عزیز اگر امکانش بود پورت 1GB بدهید خیلی عالی می شد

faranetwork
February 9th, 2012, 23:30
سلام faranetwork عزیز اگر امکانش بود پورت 1gb بدهید خیلی عالی می شد

قبلا به دوستان گفتم...40 تا سرور اول رو تا 5 ماه آینده رایگان میره رو پورت 2 که شبکه اختصاصی ما در ovh هست..از 40 تا سرور به بعد هم هزینه گرفته میشه اگه خواستن..اگر نه هم که رو پورت 100 ....که تا الان 42 تا سرور شده!!!

hpnn.wm
February 10th, 2012, 00:35
الن من که امروز سرور خریدم مال منم مره به پورت 2 یا نه ؟؟؟ فکر کنم من 42 فرد باشم!!!!

faranetwork
February 10th, 2012, 00:48
الن من که امروز سرور خریدم مال منم مره به پورت 2 یا نه ؟؟؟ فکر کنم من 42 فرد باشم!!!!

با سلام خیر..فقط 40 سرور اول...و اینکه 5 ماه آینده نه الان...و اینکه شما الان سفارش بدین میشین 44 چون چون چند دقیقه پیش یکی سفارش داد

faranetwork
February 10th, 2012, 18:56
دوستان از سرور های 16 گیگ رم 7 عدد موجود و 24 گیگ رم 2 عدد موجود میباشد

faranetwork
February 11th, 2012, 17:12
دوستان از سرور های 16 گیگ رم 5 عدد موجود و 24 گیگ رم 1 عدد موجود میباشد ...

نکته:‌بر روی سرور های به هیچ وجه میکروتیک قابل نصب نیست

faranetwork
February 11th, 2012, 22:34
سرور 24 گیگ رم تموم شد...5 عدد دیگه اضافه شد قیمت جدید 180 هزار تومان!!!!
سرور 16 گیگ رم هم فقط 3 عدد دیگه موجود هست قیمت جدید 150 هزار تومان!!!

mahkoom021
February 11th, 2012, 23:49
ببخشید این سوالو فقط واسه اطلاع بیشتر میپرسم
چرا میکروتیک قابل ارائه نیست ؟

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

منظور از سوالم اینه که واسه نصب میکروتیک چیزه خاصی رو سرورای اختصاصی نیاز هست که رو ویندوز یا لینوکس نیست ؟

faranetwork
February 11th, 2012, 23:50
ببخشید این سوالو فقط واسه اطلاع بیشتر میپرسم
چرا میکروتیک قابل ارائه نیست ؟

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

منظور از سوالم اینه که واسه نصب میکروتیک چیزه خاصی رو سرورای اختصاصی نیاز هست که رو ویندوز یا لینوکس نیست ؟

به دلیل اینکه آی پی ها باید با مک آدرس ست بشن میکروتیک قابل ارائه نیست!!!

ServerMelli.com
February 12th, 2012, 03:09
دوست عزیز پلن دیگری با رم 32 ندارید واسه فروش؟
من برای ارائه سرور مجازی می خوام.

faranetwork
February 12th, 2012, 08:41
دوست عزیز پلن دیگری با رم 32 ندارید واسه فروش؟
من برای ارائه سرور مجازی می خوام.

نه متاسفانه!!!

parsvia
February 12th, 2012, 09:31
هزینه سالانه و 6 ماه رو لطفا بگید

faranetwork
February 12th, 2012, 09:57
هزینه سالانه و 6 ماه رو لطفا بگید

کدوم پلن 16 گیگ یا 24 گیگ؟؟؟

---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

دوستان و همکاران اینجا یک نکته رو بگم ظاهرا واسه خیلی ها شفاف نیست....نصب وی پی اس ها روی سرور های اختصاصی و ریختن Iso در سرور اختصاصی رفع مشکل ابیوز های شما وظیفه ما نیست!!!! ست کردن آی پی های و وی پی اس هایی که بعد از مدتی یوزرتون خراب میکنه درست کردنش وظیفه ما نیست!!.....دوستان برای این مشکلات تیکت ندن که از این به بعد فقط جواب وظیفه ما نیست ارسال میشه!!!
در ضمن کسانی که در مدیریت سرورشون مشکل دارن میتونن ماهانه 20 هزار تومان پرداخت کنن یک مدیر سرور به صورت 15 ساعته یعنی 8 صبح تا 11 شب یکسره براشون قرار میدیم!!!!

faranetwork
February 12th, 2012, 22:12
دوستان از سرور های 16 گیگ رم 2 عدد موجود 145 هزار تومان و 24 گیگ رم 3 عدد موجود 180 هزار تومان میباشد ...

saber69
February 12th, 2012, 23:08
امکان ارائه ای پی از لوکیشن های مختلف هست؟

faranetwork
February 12th, 2012, 23:41
امکان ارائه ای پی از لوکیشن های مختلف هست؟

بله از 14 کشور امکانش هست ...توی تاپیک ذکر شده

softsky
February 12th, 2012, 23:52
سلام
ایا در حال حاضر سرورهای که قابلیت نصب میکروتک دارند برای فروش دارید؟؟
ایا ایپی هایی که جهت اسپم مسدود میشوند مجدد باز میشوند یا دائمی بسته میشوند؟

با تشکر

faranetwork
February 13th, 2012, 08:36
سلام
ایا در حال حاضر سرورهای که قابلیت نصب میکروتک دارند برای فروش دارید؟؟
ایا ایپی هایی که جهت اسپم مسدود میشوند مجدد باز میشوند یا دائمی بسته میشوند؟

با تشکر

خیر دوست عزیز...سروری که امکان نصب میکروتیک داشته باشه دیگه موجود نیست و نخواهد بود.....
باز شدن آی پی ها کمتر از 1 دقیقه انجام میشه

nesta
February 15th, 2012, 04:49
سلام آیا پورت۱ گیگ ۱۶گیگ ram هم کسی‌ داره الان از ovh ؟

faranetwork
February 15th, 2012, 07:32
سلام آیا پورت۱ گیگ ۱۶گیگ ram هم کسی‌ داره الان از ovh ؟

با سلا پورت 1 در حال حاضر خیر....ولی ایشالاه از 5 ماه دیگه پورت 2

nesta
February 15th, 2012, 07:37
با سلا پورت 1 در حال حاضر خیر....ولی ایشالاه از 5 ماه دیگه پورت 2

سلام cpu قوی با ۱۶گیگ ram . port ۱۰۰ آفر دارید از ovh فرانسه الان ؟

faranetwork
February 15th, 2012, 08:08
سلام cpu قوی با ۱۶گیگ ram . port ۱۰۰ آفر دارید از ovh فرانسه الان ؟

با سلام فقط همون 2 تا کانفیگی که گفتم میتونیم بدیم در سایت هم هست
فرا نتورک - سبد خرید (http://faranetwork.ir/cart.php?gid=15)
غیر از این 2 کانفیگ نمیتونیم کانفیگ دیگه ای بدیم

faranetwork
February 15th, 2012, 14:40
دوستان سرور های 16 گیگ رم و 24 گیگ رم به پایان رسید..
سرور 16 گیگ رم 5 عدد اضافه شد...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)
سرور 24 گیگ رم 5 عدد اضافه شد ..قیمت :165 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

faranetwork
February 16th, 2012, 00:25
سرور 16 گیگ رم 4 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)
سرور 24 گیگ رم 3 عدد موجود هست ..قیمت :165 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

faranetwork
February 16th, 2012, 15:00
به دلیل مشغله کاری و سفارش های بالا تا 2روز آینده سفارش پذیرفته نخواهد شد

faranetwork
February 17th, 2012, 00:34
دوستان یک سری مشکلات بود که حل شد برگشتیم با یک خبر خوب
اول از هم اعلام موجودی

سرور 16 گیگ رم 3 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)
سرور 24 گیگ رم 3 عدد موجود هست ..قیمت :165 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

خبر خوب:
کسانی که از الان سرور خریداری کنند 4 عدد آي پی رایگان داده میشود ( مدت محدود هست پس سریعا کسانی که سرور میخوان سفارش بدن)

nesta
February 17th, 2012, 00:44
دوستان یک سری مشکلات بود که حل شد برگشتیم با یک خبر خوب
اول از هم اعلام موجودی

سرور 16 گیگ رم 3 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

خبر خوب:
کسانی که از الان سرور خریداری کنند 4 عدد آي پی رایگان داده میشود ( مدت محدود هست پس سریعا کسانی که سرور میخوان سفارش بدن)

سلام از کدام datacenter .لطفا بنویسید. OVH?
داخل سایت قیمت چیز دیگری‌ نوشته بود.

faranetwork
February 17th, 2012, 08:20
سلام از کدام datacenter .لطفا بنویسید. Ovh?
داخل سایت قیمت چیز دیگری‌ نوشته بود.

دوست عزیز عنوان تاپیک زدیم ovh...توی پست اول هم زدیم!!!!
بله داخل سایت گرون تر هست شما سفارش بدین پرداخت نکنین بعد یک تیکت بزنین که از تخفیف استفاده کنید

ironman2
February 17th, 2012, 11:28
سلام من بخوام سفارش بدم سرویس ارزونتر برام نیست آخه یث کاربر خانگی هستم بیشترین چیزی که برام مهم هست پورت سرور هست سرعت و سیستم عامل هم میخوام ویندوز کرک شده باشه که تو هزینه هام صرفه جویی بشه من سفارش بدم کی به من تحویل میدید پورت سرور سرعتش اختصاصی هست شر نشده سرعت پورت چقدره.

faranetwork
February 17th, 2012, 15:13
سلام من بخوام سفارش بدم سرویس ارزونتر برام نیست آخه یث کاربر خانگی هستم بیشترین چیزی که برام مهم هست پورت سرور هست سرعت و سیستم عامل هم میخوام ویندوز کرک شده باشه که تو هزینه هام صرفه جویی بشه من سفارش بدم کی به من تحویل میدید پورت سرور سرعتش اختصاصی هست شر نشده سرعت پورت چقدره.

سلام این کانفیگ هست که ارزون هست
cpu :Intel Celeron / Atom 1.20+ GHz
ram : 2 GB
hard: 1 tb
port : 100 unlimited
با ویندوز Windows 2008 R2 Server Web Edition 64 bits
ماهانه :‌ 54 هزار تومان (از ماه دوم تخفیف داره)
بدون ویندوز با لینوکس ماهانه : 45 هزار تومان ( از ماه دوم تخفیف داره)

ironman2
February 17th, 2012, 15:40
سلام این کانفیگ هست که ارزون هست
cpu :Intel Celeron / Atom 1.20+ GHz
ram : 2 GB
hard: 1 tb
port : 100 unlimited
با ویندوز Windows 2008 R2 Server Web Edition 64 bits
ماهانه :‌ 54 هزار تومان (از ماه دوم تخفیف داره)
بدون ویندوز با لینوکس ماهانه : 45 هزار تومان ( از ماه دوم تخفیف داره)

خوب دوست عزیز من همین سرویس رو میخوام با ویندوز سرور چون کار کردن با ویندوز به مراتب خیلی راح تر با لینوکس هست من الان برای سفارش چقدر واریز کنم از ماه دوم چقدر میشه بعد چقدر طول میکشه تا سفارش رو تحویل بگیرم برای امروز لازمش دارم بعد از سفارش میتونم از طریق ریموت دسکتاپ ویندوز وارده محیط سرور بشم پورته سرور 100 اختصاصی هست بین کسی شر نمیشه.

faranetwork
February 17th, 2012, 16:13
خوب دوست عزیز من همین سرویس رو میخوام با ویندوز سرور چون کار کردن با ویندوز به مراتب خیلی راح تر با لینوکس هست من الان برای سفارش چقدر واریز کنم از ماه دوم چقدر میشه بعد چقدر طول میکشه تا سفارش رو تحویل بگیرم برای امروز لازمش دارم بعد از سفارش میتونم از طریق ریموت دسکتاپ ویندوز وارده محیط سرور بشم پورته سرور 100 اختصاصی هست بین کسی شر نمیشه.

دوست عزیز تحویل سرور بین 1 روز کاری تا 7 روز کاری میلادی هست ...البته این سرور!! سرورهای دیگه 1 ساعت تا 48 ساعت کاری میلادی!!!....از ماه دوم هم بستگی داره که abuse داشتین و اینکه چند روز مونده به اتمام تمدید کنین!!‌ ...

ironman2
February 17th, 2012, 16:46
خوب من برای سفارش چکار کنم راهنمایی کنید بعدبرای ماه دوم ابیوز نداشته باشم قیمت میاد زیر 54 تومن .

faranetwork
February 17th, 2012, 16:53
خوب من برای سفارش چکار کنم راهنمایی کنید بعدبرای ماه دوم ابیوز نداشته باشم قیمت میاد زیر 54 تومن .

قیمت ماه دوم اگه مشکلی نداشته باشین به 45 یا 42 هزار تومان هم میرسه!!!...شما توی سایت ما ثبت نام کنین بعد ایمیلتون رو برام پیام خصوصی کنین ...بقیه کارها رو در پیام خصوصی پیگیری کنید

ironman2
February 17th, 2012, 18:17
پیغام خصوصی خود رو لطفا چک کنید.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

دوست عزیز اشتباه نشده توی سایت کیم سوفی برای این پلن ها دسترسی رو زده به ترتیب

Kimsufi 2G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk1):
Availability
1 hours

Kimsufi 16G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk2) :
Availability
1 hours
Kimsufi 24G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk3):
Availability
7 days

شما اگر مستقیم خرید میکنید از اینجا (http://www.kimsufi.com/fr/ks/)پس چرا اینقدر طول میکشه به من گفتید بین 3 روز تا 1 هفته ولی توی سایت واضح مشخص کرده بعد از پرداخت 1 ساعته حاضر میشه .

faranetwork
February 17th, 2012, 18:34
پیغام خصوصی خود رو لطفا چک کنید.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

دوست عزیز اشتباه نشده توی سایت کیم سوفی برای این پلن ها دسترسی رو زده به ترتیب

Kimsufi 2G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk1):
Availability

1 hours

Kimsufi 16G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk2) :
Availability

1 hours

Kimsufi 24G (https://www.ovh.com/fr/commande/kimsufi.cgi?hard=110sk3):
Availability

7 days

شما اگر مستقیم خرید میکنید از اینجا (http://www.kimsufi.com/fr/ks/)
پس چرا اینقدر طول میکشه به من گفتید بین 3 روز تا 1 هفته ولی توی سایت واضح مشخص کرده بعد از پرداخت 1 ساعته حاضر میشه .

با سلام..
1- درخواست هاتون رو در سایت در تیکت پیگیری کنید
2- اینجا تاپیک فروش هست
3- سرورهای ما از kimsufi نیست..در دیتاسنتر ovh هست و colo هست...
4- سوال دیگه ای داشتین تیکت بدین
5- اونجا زدن 1 ساعته شما سفارش بدین 1 ساعته دادن جایزه دارین!

interserver
February 17th, 2012, 21:53
قیمت ها و سرویس ها کاملا عالی هستند . بنده 3 تا سرور از ایشون دارم اپ تایم هم خوب هست تخفیف سرویس هم عالی هست

faranetwork
February 18th, 2012, 11:29
سرور 16 گیگ رم 2 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

خبر خوب:

faranetwork
February 18th, 2012, 20:59
سرور 16 گیگ رم 1 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)
سرور 24 گیگ رم 2 عدد موجود هست ..قیمت :165 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

خبر خوب:

ironman2
February 18th, 2012, 21:48
با تشکر از شما من سرویسم رو تحویل کردم یه تست سرعت گرفتم واقعا فوق العاده هست من که کارم دانلود و آپلود هست با این سرعت بهترین گزینه رو دارم یک نمونه از تست سرعت سرور من
http://www.speedtest.net/result/1781594467.png (http://www.speedtest.net)

faranetwork
February 19th, 2012, 10:26
سرور 16 گیگ رم 1 عدد موجود هست...قیمت:‌ 135 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)
سرور 24 گیگ رم 1 عدد موجود هست ..قیمت :165 هزار تومان (‌تا 3 ماه ثابت از ماه دوم هم تخفیف میخوره)

خبر خوب:

faranetwork
February 20th, 2012, 17:08

خبر خوب:

faranetwork
February 20th, 2012, 20:11
سرور ها به پایان رسید...در حال حاضر out of stock هستیم....به زودی سرور جدید اضافه میشه

faranetwork
February 21st, 2012, 15:21
امروز بعد از ظهر آفرهای ویژه ارائه میشود

داودی
February 23rd, 2012, 03:28
.

بله اسپم حساس هستند ولی به زودی شبکه خصوصی ما راه میفته در ovh و دیگه این مشکل نیست

3- سرورهای ما از kimsufi نیست..در دیتاسنتر ovh هست و colo هست...

از کی تا حالا Ovh کلوکیشن داره ؟
می شه یه مدرک بدید ؟
کیمسوفی هست دیگه

faranetwork
February 23rd, 2012, 08:50
سلام...خدمت دوستان و همکاران از این به بعد از آدرس زیر میتونین سفارش بدین
http://ovhserver.ir/
http://faranetwork.ir/cart.php?gid=15

overv
March 8th, 2012, 13:19
سلام لطفا آدرس سایتتون رو بدید

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

سلام لطفا" BW رو بگید برای 24 گیگ رم

و قیمت 32 ip اضافه رو مشخص کنید و در مجموع قیمت نهایی رو بگید

faranetwork
March 12th, 2012, 22:00
سلام لطفا آدرس سایتتون رو بدید

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

سلام لطفا" BW رو بگید برای 24 گیگ رم

و قیمت 32 ip اضافه رو مشخص کنید و در مجموع قیمت نهایی رو بگید

با سلام چند روزی نبودم....تماس بگیرید..تلفن تماس در امضاء هست

S1N4
March 18th, 2012, 22:50
قانون کپی رایت رعایت میشه یا نه؟!
سرور به عنوان هاست سایت موزیک و فیلم مورد استفاده قرار میگیره،مشکلی نداره؟!

faranetwork
March 19th, 2012, 08:41
قانون کپی رایت رعایت میشه یا نه؟!
سرور به عنوان هاست سایت موزیک و فیلم مورد استفاده قرار میگیره،مشکلی نداره؟!

با سلام این تاپیک قدیمی هست به تاپیک جدید سر بزنید
فروش ویژه سرور اختصاصی از فرانسه ovh + هدیه (http://www.webhostingtalk.ir/f11/43536)

بله رعایت میشه....مشکلی نداره تا زمانی که ریپورت داده نشه مشکلی نیست