PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سیستم برای راه اندازی سایت شرکتی؟

dani0111
January 16th, 2012, 01:32
با سلام
میخواستم بدونم بهترین سیستم برای راه اندازی سایت شرکتی چیه؟
با تشکر

iFire
January 16th, 2012, 01:51
جوملا

shazo
January 16th, 2012, 01:52
سلام.. وردپرس

30tGame
January 16th, 2012, 01:53
هم وردپرس خوبه هم جوملا ولی به نظرم امنیت جوملا بهتر از وردپرس هست و انعطاف پذیر تره

Mr_Parham
January 16th, 2012, 01:58
وردپرس :111:

DVBBaz
January 16th, 2012, 02:03
هم وردپرس خوبه هم جوملا ولی به نظرم امنیت جوملا بهتر از وردپرس هست و انعطاف پذیر تره

با شما موافقم
هر دو سیستم ، قوی و علی هستند و می تونید استفاده کنید.

ra3ou1
January 16th, 2012, 02:03
امنیت وردپرس بیشتره :دی

اما برای وب سایت شرکتی سیستم جوملا بهتره

جهت امنیت بیشتر در نصب کامپوننت ها و ماژول ها دقت کنید

بهتر از همه هم نوشتن یک سیستم اختصاصی هست که باز شرایط خودش رو داره

30tGame
January 16th, 2012, 02:09
دروپال هم خیلی سیستم خوبیه و امنیت بسیار بالایی داره ولی در صورتی که بتونید باهاش کار کنید
چون کمی کار باهاش سخت است

salar74_a
January 16th, 2012, 02:17
وردپرس- نیوک

shivahost
January 16th, 2012, 03:21
جوملا آن هم 1.5 فعلا توصیه میشه

H.G.N
January 16th, 2012, 13:00
الان بهترین گزینه برای سایت های تجاری و شرکتی جوملا هستش !

وردپرس بیشتر زیاد شبیه به وبلاگ هستش که با توجه به انعطافیت بالای سیستم از آن برای سایت های دانلود و اسکریپت و... نیز استفاده می شود.

m2n
January 16th, 2012, 13:03
مونده به کار شرکت شرکتی هست سال 89 وب سایت طراحی می کنه و تا سال90 مطالب نیازی به تغییر نداره،برای این مورد html

شرکتی هم هست که روزانه متن ها و نوشته هارو عوض می کنه برا اونم جوملا خوبه وردپرس هم خوبه ها ولی به درد شرکت نمی خوره :59:

amirfateh
January 16th, 2012, 17:00
سلام دوست من
جولا، وردپرس، دروپال هرسه خوب هستند و براساس آمارها بیشترین وب سایت های مبتنی بر cms ، با استفاده از این سه سیستم هست و سیسمتم های دیگه در رده های بعدی قرار دارند.
اینکه چه سیسمتی برای شما مناسب است دقیقا مرتبط با:
- نیاز های شما
- انتظار شما از سیستم مدیریت محتوا
- سازگاری با شرایط سرور و میزبان شما
- میزان تسلط شما یا فرد وگروهی که قصد پیاده سازی وب سایت شما را با استفاده سیستم های مدیریت محتوای یاد شده دارد.

ما چند سال هست که وب سایت هایی را مبتنی بر جوملا طراحی و پیاده سازی نموده ایم.
چند نمونه کار:
وب ایده (http://discoverwebidea.com)
مجله وبی جاب نیوز|جدیدترین رویدادهای ایران و جهان (http://jobnews.ir)
Nezam Corporation :: Digital Media Solution (http://nezamcorp.tv)

kamkar
January 16th, 2012, 17:23
وردپرس بیشتر حالت یک وبلاگ داره، اما برای جوملا میشه هر نوع قالبی که تصور میکنید طراحی کرد.

فرق جوملا با وردپرس اینه که این سازمان ها و شرکت ها از جوملا استفاده میکنند:
لینوکس: linux.com
مرکز اطلاعات سازمان ملل: unric.org
پرتال ملی ایران: iran.ir
MTV Networks Quizilla (Social networking) - Create Your own Quizzes, Stories, Polls, Lyrics, Poems, Journals and More at Quizilla (http://www.quizilla.com)
IHOP (Restaurant chain) - IHOP (http://www.ihop.com)
Harvard University (Educational) - The Graduate School of Arts and Sciences (http://gsas.harvard.edu)
Citibank (Financial institution intranet) - Not publicly accessible
The Green Maven (Eco-resources) - Green Maven- The Green Search Engine (http://www.greenmaven.com)
Outdoor Photographer (Magazine) - Photography Equipment - Photography Tips - Photography Technique | OutdoorPhotographer.com (http://www.outdoorphotographer.com)
PlayShakespeare.com (Cultural) - PlayShakespeare.com :: The Ultimate Free Shakespeare Resource (http://www.playshakespeare.com)
Senso Interiors (Furniture design) - Senso Interiors - Home (http://www.sensointeriors.co.za)

افتخارات و جوایز بین المللی تیم و پروژه جوملا:

2005 : بیش از 2.5 میلیون بار دریافت در اولین سال انتشار
2005: Best Linux / Open Source Project
2005: کسب جایزه UK Individual Contribution to Open Source از Linux World UK
2006: کسب جایزه UK Individual Contribution to Open Source از Linux World UK
2006: Best Linux / Open Source Project
2006: کسب عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز از مؤسسه Packt
2007: کسب عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز از مؤسسه Packt
2008: کسب عنوان (MVP (Most Valued Person توسط Johan Janssens بخاطر کار روی فریمورک و معماری جوملا
2009: دریافت جایزه (MVP (Most Valued Person توسط Louis Landry بخاطر نقش وی در معماری جوملا
2011: کسب عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز از مؤسسه Packt

البته وردپرس هم افتخارات زیاد داره، اینا رو همینجوری نوشتم. بیشترین توجه من روی سایت هایی مثل مرکز اطلاعات سازمان ملل یا دانشگاه هاروارده...

BESTTECH
January 16th, 2012, 17:30
فقط جوملا . . .

amirlord
January 16th, 2012, 22:50
ولی من احساس میکنم باید تجدید نظر کنید ! از نظر انعطاف پذیری وردپرس حرف اول رو میزنه !

وردپرس بیشتر زیاد شبیه به وبلاگ هستش که با توجه به انعطافیت بالای سیستم از آن برای سایت های دانلود و اسکریپت و... نیز استفاده می شود.
شما چند سال با WordPress کار کردید دوست عزیز ؟!
همه خام اون پنل وردپرس میشن و میگن اوووو این وبلاگه که !!! وردپرس فراتر از اون چیزی هست که فکر میکنید . یک سایت مثال بزنید که نشه با وردپرس زد !

وردپرس بیشتر حالت یک وبلاگ داره، اما برای جوملا میشه هر نوع قالبی که تصور میکنید طراحی کرد.
اون حالت وبلاگی احساس میکنید بخاطر این هست که شما هنوز از 1% وردپرس هم اطلاع ندارید !

delta
January 16th, 2012, 23:42
من سالهاست دارم با نیوک کار میکنم و سایتم نیوک هست. با وردپرس هم کار کردم اما شبیه وبلاگ هست. اما در این بین جوملا واقعا چیز دیگریست و برای شرکت زدن و سایتهای اختصاصی واقعا عالیست. فقط کافیه قالبهای انعطاف پذیرش رو ببینید

amirlord
January 16th, 2012, 23:47
من سالهاست دارم با نیوک کار میکنم و سایتم نیوک هست. با وردپرس هم کار کردم اما شبیه وبلاگ هست. اما در این بین جوملا واقعا چیز دیگریست و برای شرکت زدن و سایتهای اختصاصی واقعا عالیست. فقط کافیه قالبهای انعطاف پذیرش رو ببینید
مشکل اینجاست که خیلیا فکر میکنن وردپرس مناسب افراد مبتدی هست !!! وردپرس بر خلاف ظاهر ساده ای که داره درون پیچیده ای داره ( کودک درون :d:d )
شما انعطاف پذیری رو چی تعریف میکنید ؟!!!

Mr_Parham
January 17th, 2012, 00:03
مشکل اینجاست که خیلیا فکر میکنن وردپرس مناسب افراد مبتدی هست !!! وردپرس بر خلاف ظاهر ساده ای که داره درون پیچیده ای داره ( کودک درون :d:d )
تایید میشه =p~

mohamad70
January 17th, 2012, 02:48
وردپرس- نیوک

مگه می خواد سایت موسقی بزنه که میگید نیوک،حالا وردپرس یه چیییییی

Mehdi_Enter
January 17th, 2012, 03:12

تایید ..

برای سایت شرکتی جوملا مناسب تر از همه هست

joomla2
January 17th, 2012, 03:26
سلام من هم جوملا رو پیشنهاد میکنم. بسیار عالی است.

alirezase
January 17th, 2012, 04:17
جوملا بنظر منم بهترینه برای اینکار

kashaneh
January 17th, 2012, 05:16
سیستم زیاد مهم نیست این سیستم های متن باز تقریبا مثل هم هستند
هرکسی در مورد علاقه و اعتقادات خودش سیستم مورد نظرش رو پیشنهاد میده
شما به جای انتخاب سیستم دنبال طراحی قالب برای سیستم ها باشید بهتر هست
با همه سیستم ها میشه هر نوع سایتی رو پیاده کرد...

(همیشه تاپیکی که در مورد انتخاب یا مقایسه سیستم مدیریت محتوا بوده طرفداران متعصب اون سیستم شروع به دفاع/تعریف یا بدگویی از سیستم ها میکنن)

mehrshad.ho
January 17th, 2012, 08:46
من دیتالایف رو پیشنهاد می کنم

persian_house
January 17th, 2012, 08:53
شک نکن جوملا

amirfateh
January 17th, 2012, 09:29
نکته مهم :
- برای جوملا بیش از 8000 کامپوننت ، ماژول،پلاگین وجود داره از یک فورشگاه کامل تا فروم، پشتیبانی و ... بسیاری اوپن سورس ورایگان هستند واگر دانش کافی داشته باشید می تونید بسته به نیاز هاتون توسعه بدهید
- من منکر قدرت وردپرس نیستم ، اما باید این رو قبول کرد که وردپرس از ابتدا یک سیستم انتشار متن (وبلاگ) بود. البته در این سال ها بسیار پیشرفت کرده و فراتر از یک سیستم وبلاگ هست.
- میزان تسط شما بر سیستم و امکانات موجود برای اهدافتون رو هم در نظر باید بگیرید

ما چندین سال هست که بر روی جوملا تمرکز داشته ایم، البته روی ورد پرس هم در حالت طراحی قالب فعالیت کرده ایم.

iraniserver
January 17th, 2012, 09:46
وردپرس + جوملا ;)

m-mehdipoor
January 17th, 2012, 10:53
من قبول دارم تو وردپرس می شه خیلی کارها کرد ، ولی خیلی از مواردش حالت استاتیک می گیره
ولی جوملا به نظرم فوق العادست ، کارای داینمیک جالبی می شه در آورد
در مورد امنیت هم دروپال رو توصیه می کنم...
خیلی با وردپرس کار کردم، خیلی ... !
داره کم کم ازش بدم میاد!
درسته خیلی می شه روش افزونه آورد ولی هر افزونه 2 کیلو میاره رو وزنش 4 تا بازدیدت بشه 6 تا سرور میاد پایین :دی

taft
January 17th, 2012, 11:02
به گفته یکی از دوستان شما باید دنبال یه طراح قالب با قیمت مناسب باشید و ببینید اون چه سیستمی رو پیشنهاد میده یا اینکه خودتون از کدوم یکی خوشتون میاد و راحت ترین بعد بگردین دنبال طراحان قالب اون سیستم
با هر سیستم متن بازی میشه اون چیزی رو که می خوای در بیاری
من خودم با دیتالایف انجین تا یکی-دو هفته دیگه سایت شرکتمون رو بالا میارم و قالبی هم که طراحی شده در حد حرفه ای و متناسب با نیاز های ما هستش...
موفق باشید

H.G.N
January 17th, 2012, 11:11
ولی من احساس میکنم باید تجدید نظر کنید ! از نظر انعطاف پذیری وردپرس حرف اول رو میزنه !

شما چند سال با WordPress کار کردید دوست عزیز ؟!
همه خام اون پنل وردپرس میشن و میگن اوووو این وبلاگه که !!! وردپرس فراتر از اون چیزی هست که فکر میکنید . یک سایت مثال بزنید که نشه با وردپرس زد !

دوست عزیز - بنده جسارتی نکردم !

الان خیلی از پژوهشگاه ها که برای سایتهاشون چندین میلیون هزینه می کنند - میرن جوملا نصب می کنن مگه وردپرس رو نمی بینند !!

تو تعریف اصلی وردپرس به معنی بک وبلاگ هستش ! اما طوری طراحی شده که برای هر نوع سایتی میشه از اون استفاده کرد !

بنده قبلا هم گفتم الانم میگم وردپرس به درد سایت شرکتی و اداری نمیخوره !!

abolfazlgoodarzi
January 17th, 2012, 11:47

منبع حرف شما کجاست؟

30tGame
January 17th, 2012, 11:56
منبع حرف شما کجاست؟

اینجا یک انجمن است و دوستان درخواست کرند که هر کسی نظر شخصی خودشو ارائه بده و نظر شخصی بنده این بود
فکر نمیکنم کسی بتونه به کسی بگه چرا همچین نظر شخصی داری !!!

taft
January 17th, 2012, 12:03
منبع حرف شما کجاست؟

نوشته که به نظر خودش
خوب هر کسی از هر سیستمی که بیشتر خوشش میاد طبیعتا تعریفش رو هم می کنه ...

larsa.ir
January 17th, 2012, 14:09
به نظر بنده هم جوملا بهترین کامپوننت و امکاناتی که جوملا داره وردپرس حتا نمیتونه 50% داشته باشه جوملا 1.5 فقط یه مشکلی داشت اونم سئو و utf8 نبودن ادرس هاش بود که خدارو شکر اونم تو 1.7 درست شده دوستانی که میگن وردپرس حرفه ای یه نمونه سایت نشون بدن که ماهم قابلیت هاشو بدونیم و بگیم بله این واسه وبلاگ نیست کجا دیدید واسه شرکت یا سازمانها از وردپرس استفاده شه یا با قابلیت های بالایی داشته باشه !

بنده هم واسه سایت شرکتمون از جوملا استفاده کردم البته چند روزی هست که کارشده

شركت فناوري اطلاعات لارسا (http://www.larsa.ir)

amirlord
January 17th, 2012, 14:27
دوست عزیز - بنده جسارتی نکردم !

الان خیلی از پژوهشگاه ها که برای سایتهاشون چندین میلیون هزینه می کنند - میرن جوملا نصب می کنن مگه وردپرس رو نمی بینند !!

تو تعریف اصلی وردپرس به معنی بک وبلاگ هستش ! اما طوری طراحی شده که برای هر نوع سایتی میشه از اون استفاده کرد !

بنده قبلا هم گفتم الانم میگم وردپرس به درد سایت شرکتی و اداری نمیخوره !!
میدونید بخاطر چیه ؟! چون توی ایران افرادی که وردپرس رو خیلی خوب بشناسن به تعداد انگشتان دست نمیرسه :) متاسفانه توی کشور ما انحصار گرایی باعث شده که یه سری مشکلات پیش میاد .
بله . 4 سال پیش وردپرس به وبلاگ ساز معنی میشد اما در یکی دو سال اخیر وردپرس درون خودشو نشون داد و الان هم اگر از یک آدم حرفه ای بپرسید مطمئنا وردپرس رو جزو وبلاگ ساز ها حساب نمی کنه .
وردپرس معنای حقیقی انعطاف رو بیان میکنه ! جوملا هم کارش خیلی درسته و عالی هست از نظر من . اما وردپرس راه دیگری رو انتخاب کرده و جوملا راه دیگر !

به نظر بنده هم جوملا بهترین کامپوننت و امکاناتی که جوملا داره وردپرس حتا نمیتونه 50% داشته باشه جوملا 1.5 فقط یه مشکلی داشت اونم سئو و utf8 نبودن ادرس هاش بود که خدارو شکر اونم تو 1.7 درست شده دوستانی که میگن وردپرس حرفه ای یه نمونه سایت نشون بدن که ماهم قابلیت هاشو بدونیم و بگیم بله این واسه وبلاگ نیست کجا دیدید واسه شرکت یا سازمانها از وردپرس استفاده شه یا با قابلیت های بالایی داشته باشه !

بنده هم واسه سایت شرکتمون از جوملا استفاده کردم البته چند روزی هست که کارشده

شركت فناوري اطلاعات لارسا (http://www.larsa.ir)
دوست عزیز زبان PHP سمت سرور Run میشه و مربوط به SEO نیست . اون چیزی که SEO شمارو بالا می بره استاندارد نویسی در کد های HTML و ... که در سمت کلاینت اجرا می شود ، هست !
سوال رو با سوال جواب نمیدن !
مثل سایت شرکت شما هم هرکسی خواست با WP براش میزنم 19 هزار تومن ! :)

alirezase
January 17th, 2012, 14:29
من دو سه جا سایتهاشونو کار کردم که با جوملا بود و اخر هم من راضی بودم هم اونا, کارای وردپرس رو هم خیلی گشتم و تحقیق کردم اما حقیقتا جوملا را با قابلیت تر دیدم برای اینکار, اینم نمونه اش: Home (http://www.conshipco.com)

alfavps
January 17th, 2012, 14:36
جوملا عالیه
وردپرس هم خوبه اما جوملا قابلیت تنوع بیشتری توی ماژول ها داره.

amirlord
January 17th, 2012, 14:38
در ضمن اینجا انجمن Web Hosting Talk هست و بیشتر دوستان در مورد CMS ها اطلاع چندانی ندارند . بهتون پیشنهاد میکنم در انجمن های webalfa.net یا nullers.ir یا ... بحث کنید تا به نتیجه برسید ...

hpxfdhzo
January 17th, 2012, 15:01
جوملا بهترین است از همه لحاظ قالب های قشنگ و شیک داره اگر میتونین هزینه کنین جوملا با یک قالب شیک و کامپونت های مورد نظر تهیه کنین بهترین میشه

adamak
January 18th, 2012, 00:58
نظر من هم ورد پرس هست انعطافش حرف نداره