PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاوست طراحی ماژول اختصاصی پرداخت

rezachess
January 15th, 2012, 19:04
سلام من یک اسکریپت دارم که ماژول های پرداخت برای one card و cashu و paypal را دارا می باشد خودم یک ماژول هم براش ساختم ولی جالب نیست
می خواستم ببینم شما برای تنظیم یک ماژول با اسکریپت و زرین پال چه قدر پول می گیرید ؟؟
حتما مبلغ را ذکر کنید

rezachess
January 15th, 2012, 22:06
یعنی هیچ کی نمی تونه ؟؟؟

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

هر کی می دونه لطفا پ.خ هم بده ممنون حتما هزینه را هم بگه

bepad
January 15th, 2012, 22:09
سلام

براتون میتونم برای زرین پال تنظیمش کنم

مبلغ هم سیستمو اول باید ببینم اما در کل حدود 100 هزار تومان هزینه دارد

ایمیل:
mehranoazami@gmail.com
موفق باشید

Ahmad110
January 15th, 2012, 22:14
یعنی هیچ کی نمی تونه ؟؟؟

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

هر کی می دونه لطفا پ.خ هم بده ممنون حتما هزینه را هم بگه

به نظر من اگه قراره هزينه كنيد يه تيكت تو زرين پال بزنيد خودشون براتون انجام ميدن .

rezachess
January 15th, 2012, 22:45
یک چی خبره عزیزم می گم برای وان کارت و پی پال و کش یو داره فقط می خوام به جای یکی از این ها برای زرین پال تنظیم بشه یعنی در واقع چهار تا کد می خواد جا به جا بشه
۲- ما به اونها گفتیم کاری نکردند

m3hdi
January 15th, 2012, 22:52
یک چی خبره عزیزم می گم برای وان کارت و پی پال و کش یو داره فقط می خوام به جای یکی از این ها برای زرین پال تنظیم بشه یعنی در واقع چهار تا کد می خواد جا به جا بشه
۲- ما به اونها گفتیم کاری نکردند

دوست عزیز 4 تا کد اگه قراره جا به جا بشه خودتون چرا انجام نمیدید ؟ :)
برنامه نویسی به همین آسونی هم که شما می فرمایید نیست
موفق باشید

rezachess
January 15th, 2012, 23:45
روش کاری درگاه پرداخت زرین پال مگه با cashu یا onecard یا paypal تفاوتی داره؟؟
اصلا برنامه ماله اون کارهایی هست که قبل و بعد از خرید انجام می شه به نظر بنده من خودم هم یک ماژول طراحی کردم ولی یک عیبی داره هم زمان اگه دو نفر پرداخت کنند به یکی بسته که خرید کرده نمی رسه در هر صورت این کاری که من گفتم فقط باید marchent id و بقیه چیز هاش را درست بزنی چیز دیگه ای فکر نکنم داشته باشه

ra3ou1
January 16th, 2012, 00:29
نظر من اینه که با خودشون (آقای امیری) صحبت کنید

در انجمن هم هستن می توانید براشون پ.خ ارسال کنید تا جزئیات در اختیارتون قرار بدن

چیز خاصی نداره طراحی ماژول

برای چه سیستمی هست ؟

rezachess
January 16th, 2012, 13:44
اقای امیری چی هست نام اکانتش ؟؟
یک اسکریپت خاصی هست
من تو اونجا به ایشان هرچی گفتم گفت باید بری سماگستر اونجا هم چند وقته زدم جواب نمی دند

rezachess
January 16th, 2012, 18:02
یک اسکریپت خاصی هست
من تو اونجا به ایشان هرچی گفتم گفت باید بری سماگستر اونجا هم چند وقته زدم جواب نمی دند

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

یک اسکریپت خاصی هست