PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به آموزش جامع سرور مجازی ( مبتدی )

kianesfahan
January 14th, 2012, 15:38
سلام خدمت دوستان

یک آموزش کامل و جامع از سرور مجازی لازم دارم . مبتدی هستم . سیستم عامل لینوکس می خوام نصب کنم .

هاست لینوکس هم میخوام ارائه بدم .

خواهشا آموزش از ابتدای ابتدا باشد .

vistavps-co
January 14th, 2012, 17:21
سلام یکم جست و جو میکردین !
برای نصب سی پانل : http://www.webhostingtalk.ir/f93/3630/
برای نصب سنت اواس : http://www.webhostingtalk.ir/f44/29766/

Optimus
January 14th, 2012, 17:50
اگر توی اینترنت سرچ کنید موارد به درد بخوری پیدا می شه

kianesfahan
January 14th, 2012, 18:59
درود

دوست عزیز بنده منظورم مدیریت سرو مجازی هست . که از ابتدای ابتدا شروع بشه .
توی نت جستجو کردم اون چیزی که میخواستم به دست نیاوردم .

موفق باشید

Mr_Parham
January 14th, 2012, 19:04
به جای اینکار از همون اول یک سرور مجازی مدیریت شده بگیرید، در مدت زمان موارد رو یاد میگیرید

kianesfahan
January 15th, 2012, 10:23
درود

ممنون دوست عزیز اما میخوام خودم یاد بگیرم . موفق باشید

kianesfahan
January 20th, 2012, 19:20
درود

دوستان کسی نیست یک آموزش کامل و جامع مدیریت سرور مجازی لینوکس را بذاره ؟

bepad
January 20th, 2012, 19:25
سلام

دوست عزیزم بهترین راه یادگیری سرور اینه که اولا لینوکس رو بشناسید قدم به قدم درستورات رو درک کنید نه حفظ برای اینکارم بهترین منبع سایتهای لاتین هست پس اول یک دوره کامل لینوکس شناسی طی کنید

ezat1
January 21st, 2012, 06:43
آقا یه مجازی ساز نصب کن
بعد لینوکس نصب کن بعد سه سرج بزن بین مردم چه مشکلایی دارن بعد زمان لازم داره تا یه چیزایی دست گیرت بشه

VatanDC
January 21st, 2012, 09:53
من با دوستانمون موافق ترم

ببنید البته سرور مجازی رو امکان داره هرکسی بتونه ارائه بده ولی مطمن باش پشتیبانی و نگه داری مهم تر از ارائه سرویس هستش

سعی کنید اول از همه انقدر علم پیدا کنید که بتونید یه سرویس رو کامل نگه داری کنید سعی کنید لینوکس رو یاد بگیرید مفاهیم رو به طور کامل درک کنید بعد شروع کنید منابع فارسی درستی هم وجود نداره ، یعنی اگه منبعی هم وجود داشته باشه تو سایت ها فارسی به لاتین نوشته شده :)