PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلاکه شدن ادرس ای پی میل سرور توسط میل سرور یاهو و .......

Mehrdad201
January 14th, 2012, 13:29
سلام

مدتی هست که از هاستینگ اشتراکی خودمون ایمیل به یاهو و یا جاهای دیگه میزنیم دلیوری ارور میده

متن ارور رو که میبینم نوشته که ای پی شما رفته تو لیست اسپم !!

1 ماه پیش اینطوری شد که رفتم ای پی رو در اوردم از بلک لیست. الان باز دوباره اینطوری شده

کسی میدونه چرا اینطوری میشه ؟! چطوری میشه پیشگیری کرد ؟

===================
چون این دفعه اخطار داده که اگه این اتفاق بیفته دیگه این ای پی برای همیشه بلاک خواهد شد

WARNING: If you continually delist ###.###.###.### without fixing the problem, the CBL will eventually stop allowing the delisting of ###.###.###.###.

Online24
January 14th, 2012, 13:37
این تاپیک رو هم مطالعه فرمایید : http://www.webhostingtalk.ir/f55/16918/#post165241

Mehrdad201
January 14th, 2012, 15:56
تشکر . همین الان میرم میخونمش

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

اون رو خوندم

الان یه مساله دارم. اینکه ما روی سرور اشتراکی هستیم. اگه یکی از کاربران بیاد اسپم کنه گناه بقیه چیه ؟

چطوری میشه جلوی این اسپم کردنها رو گرفت ؟ راهی داره ؟!

cartman10mpi
January 14th, 2012, 17:14
اون دیگه لیاقت و حرفه‌ سرویس دهنده هست که از این گونه موارد جلو گیری کنه حای در صورت اتفاق افتادن دنبال راه چاره باشه

Mehrdad201
January 14th, 2012, 17:18
باهاشون تماس گرفتم ...
راستش ما هم نماینده اونها هستیم. تا الان همه چیز خوب بوده و مشکلات رو برطرف کردن اما این قضیه ای پی و بلک لیست مشکل ساز شده

1 2 ماه پیش هم این اتفاق افتاد و گفتند دارن بررسی میکنند. اون موقع هم خودم رفتم ای پی رو از بلک لیست در اوردم

الان باز اینطوری شد و من فکر میکنم نمایندگان دیگه این شرکت (و احتمال بسیار یک یا تعدادی از کلاینت های این نمایندگان) دارن ارسال هرزنامه میکنند.

چون من از بابت کلاینتهای خودمون این اطمینان رو دارم. چون هم سایتهاشون رو خودم ساختم هم اینکه اینها اصلا ارسال هرزنامه و ..... بلد نیستند . در ضمن لاگ کاربران خودمون رو بررسی کردم و چیزی در مورد اسکریپت ارسال هرزنامه و .... ندیدم

اینطور که بوش میاد باید نمایندگی خودمون رو عوض کنیم.