PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (درخواست) سرور اختصاصی، منتظر آفر هستم.

kamkar
January 13th, 2012, 21:22
سلام؛

با توجه به شرایطی که ذکر میکنم، قصد خرید یک سرور اختصاصی دارم. فقط قبل از اعلام شرایط لازم میدونم یک توضیح و صحبت کوتاه داشته باشم.

من حدود سه روز میشه که به دنبال سرور اختصاصی میگردم و سایت ها و آفرهای افراد مختلقی رو از دور بررسی کردم. در این مدت چند شرکت که معرف حضور همه است رو بیشتر از بقیه پسندیدم، هم چنین دیروز مدت زیادی مزاحم جناب HostPolis شدم که ضمن پیشنهاد یک آفر مناسب، کمک های زیادی هم در مورد انتخاب سخت افزار یک سرور مناسب کارم پیشنهاد کردند که لازم میدونم ازشون تشکر کنم.

غیر از شرایط فنی و مالی خودم چند مورد دیگه در مورد شخص یا شرکتی که به ما سرور خواهد داد در نظر دارم:
اگر به تاریخ عضویت من دقت کنید، تقریبا عضو جدید محسوب نمیشم و مدت زیادی به طور تخصصی به کار سرور و هاستینگ مشغولم و قبل از اون هم فعالیت داشتم. تاپیک هایی که در همین انجمنِ انتقادات اینجا موجوده نشون میده که بعضی از افراد فعال در این زمینه واقعا درگیر حواشی هستند و این دعوا و اختلافات اصلا برای خودشون و مشتری ها مناسب نیست. من هم قبل از خرید هر هاست یا سرور، اسم اون شخص و شرکتش رو کامل سرچ میکنم و اگر همه تعریف کرده باشند، اما بالای 3 نفر ناراضی باشند من هم خرید نخواهم کرد.
من تا الان با کسی مشکلی نداشتم، درگیر حواشی نبودم، جز 1 نفر که به خاطر تعداد پست های بالاش در این انجمن بهش اعتماد کردم دیگه سرم کلاه نرفته و نخواهد رفت! اگر هم از جایی ناراضی بودم حتی بدون پس گرفتن پول در 7 روز ابتدا، اسباب کشی کردم جای دیگه که خودم و اطلاعاتم رو دچار مشکل نکنم. همین 13 14 تا پست من رو مطالعه کنید متوجه این موضوع خواهید شد.
من این سرور رو برای راه اندازی یک شرکت هاستینگ میخوام، در این کار با سه نفر از دوستان خیلی قدیمی شریک هستم که نمیخوام دوستیمون به هم بخوره و از طرفی نمیخوام همین گمنامی من در اینترنت به خاطر بی مسئولیتی و گندکاری بعضی تبدیل به بدنامی بشه! اعتبار و اسم خودم از هر چیزی در این بین برام مهم تره...

خب شرایط فنی:
این سرور رو برای راه اندازی یک هاستینگ میخوام. من نه کم سن و سال و بی تجربه ام نه برای تجربه و آزمون و خطا دارم وارد این بازار اشباع شده میشم. کیفیت سرور و آپ تایم سرور برام از همه چی مهمتره...البته نمیگم پولم نامحدوده! اما در صورت رضایت از سرور و خدمات دهنده، در آینده خیلی نزدیک سرور قویتر و سرورهای بیشتر خریداری خواهیم کرد. قصد Colocation هم داریم.
روی این سرور سایت های استاتیک، سیستم های مدیریت محتوا، فروشگاه، انجمن ساز و اسکریپت هایی از این قبیل میزبانی خواهد شد. فعلا قصد میزبانی سایت های دانلود و لیچ رو نداریم. بر روی این سرور مجازی سازی نمی کنیم.
وارز بودن یا نبودن مهم نیست، کیفیت هر کدوم (با توجه به قیمت) بیشتر باشه بهتره...

میخوام دو تا هارد Raid 1 داشته باشه که بتونم برای بک آپ استفاده کنم و بعدا مجبور نشم بگم هارد سوخت و اطلاعاتتون پرید (و هیچ کس باور نکنه!) ترجیحا بالای 500GB

از سیستم عامل CentOs و کنترل پنل CPanel و وب سرور لایت اسپید استفاده خواهم کرد. اگر میتونید لاینسس هم ارائه کنید آفر بدید. البته قیمت های به نرخ روز نمیخوام، چون خودم میتونم این ها رو به نرخ روز پرداخت کنم!!

ترجیح میدم در equnix سوییس یا iweb کانادا باشه، اما هلند و آلمان و بریتانیا و دیتاسنترهای دیگه در این کشورها هم قابل قبوله. البته در موردشون تحقیق خواهم کرد و میخوام کیفیت بهم نشون داده بشه. آمریکا هم اصلا نمیخوام.

باز هم تاکید میکنم اعتبار خودم برام خیلی مهمه و میخوام از کسی که اعتبار بالایی داره خرید کنم. اگر ببینم کسی مشکلی داشته و شک و شبهه داشته احتمالا خرید نکنم.
ببخشید، فکر نکنید خیلی مغرورم یا خودمو تحویل گرفتم، اما ترجیح میدم وارد این کار نشم، تا این که اسمم بد در بره و 20 سال دیگه اگر کسی سرچ کرد ببینه گند بالا اوردم.

با توجه به قیمت دلار و نامشخص بودن آینده، برای این که دچار مشکل نشیم نمیخوایم بیشتر از 130 دلار هزینه داشته باشه...

خرید حدودا در انتهای هفته آینده با یکی دو روز عقب جلو انجام میشه...تا اون موقع منتظر آفرهای دوستان هستم.

مشخصات زیر رو کامل ارائه بدید:
مشخصات کامل پردازنده (نام، تکنولوژی آن، کلاک، کش)
رم
هارد
پورت (سرعت، اختصاصی یا اشتراکی)
پهنای باند
نام دیتاسنتر و کشور
تعداد آی پی
KVM

و قیمت امکانات اضافی!

اگر ممکنه یک تقریب حدودی از تعداد سایت های قابل میزبانی به صورت متوسط بدید.

لطفا هم دیگه رو تخریب نکنید و تاپیک رو خراب نکنید. به خودم پیام خصوصی بدید، منم به اون شخص فروارد میکنم ببینم قضیه چیه.
ترجیحاً آفر به صورت پیام خصوصی نفرستید، و اصلا پیام ندید که اینجا نمیتونم آفر بدم بیا مسنجر!
ممنون از کمک و همکاری همه

faranetwork
January 13th, 2012, 21:30
سلام اول از همه یک نکته رو میگم اگه نظرتون Hostpolis هست حتما ازشون خرید کنین...چون هیچ جای ایران شرکتی پیدا نمیکنین که به خوبی Hostpolis باشه مخصوصا پشتیبانی فوق العاده عالیشون و کیفیت عالیشون.....
از server4you درخدمتیم:
Cpu:Intel® Xeon® X3440 Quadcore 4x2.53GHz
Ram : 8 GB DDR3-RAM
H.D.D : 2x 1,000 GB SATA II-HDD
Bw : Unlimited traffic on 100Mbps Port
Port : 100 Mbps
IP : 4
مجازی ساز ساپورت نمیشه..
لایسنس ارائه نمیدیم..
ماهانه : 80$
لوکشین سرور هم آلمان و هم آمریکا میباشد

smartieuser
January 13th, 2012, 21:40
البته قیمت های به نرخ روز نمیخوام، چون خودم میتونم این ها رو به نرخ روز پرداخت کنم!!
انتظار دارید با این شرایط ارزی چه جوری حساب بشه پس ؟ به شما بگیم مثلا 300 هزار تومان و تغییری نکنه در آینده ؟!

kamkar
January 13th, 2012, 21:44
انتظار دارید با این شرایط ارزی چه جوری حساب بشه پس ؟ به شما بگیم مثلا 300 هزار تومان و تغییری نکنه در آینده ؟!

خیر! منظورم اینه که اگر امکان عرضه لایسنس هایی مثل سی پنل به صورت اینترنال هست استقبال میکنم.

mahosseini
January 13th, 2012, 22:17
با سلام
یک آفر مناسب دارم براتون که خیلی مناسب هاستینگ هست . در صورت مقبول بودن بفرمائید مشتریانی سازمانی که بروی این سرورها هستند و میزان رضایتشون که می تونید با تماس تلفنی و یا ایمیل از خودشون بپرسید ، براتون پیام خصوصی کنم .
( گواهی حسن انجام کار از سازمان های ذکر شده موجود می باشد )

* امکان ارائه تمامی لایسنس ها موجود می باشد

Processor : 2 x Intel Xeon - E5504
Power : 2 x 4 x 2,0 GHz
Ram : 32 GB DDR3-RAM
Hdd :4 x 1.000 GB SATA II
Traffic per Month : 15.000 GB
Backup-Space : 100 GB
Hardware-RAID : Areca 1210
Remote management: IPMI Remote Management Module - Free
Port : 1.000 MBit - Dedicated
IP addresses inclusive own IP-network with 8 IP-addresses
Base fee (Linux) - 199,99 Euro
Base fee (Windows) - 229,99 Euro
Setup fee : 0,00 Euro

Server location Explanation Koln
UPS and emergency diesel generator Explanation available
Redundant connection Explanation available
Backbone Explanation 190 Gbit
Network availability 99,9%

Options

USB flash drive 8 GB 5,00 EUR / Month
USB flash drive 16 GB 10,00 EUR / Month
netNAS 1.000 GB 25,00 EUR / Month
Second Intel Xeon E5504 CPU 20,00 EUR / Month
8 GB DDR3 RAM 10,00 EUR / Month

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

اگر قیمت براتون زیاد هست از همین دیتا سنتر آفرهای دیگه ای هم هست .

kamkar
January 13th, 2012, 22:20
دوستانی که با ارزهای دیگه به غیر از دلار (یورو، پوند و...) آفر میدن قیمت روز و احتمال کاهش یا افزایش رو هم بدن. من خیلی نمیدونم اوضاع از چه قراره.

RezaFH
January 13th, 2012, 22:55
سلام

متاسفانه هزینه ای که برای تهیه ی سرور در نظر گرفتید با این مشخصاتی که دادید، کمی پایین هست.
(مگر اینکه مستقیما از بعضی دیتاسنتر های ارزان فروش خرید کنید که بحث اش جدا هست)

ما قصد کولو کردن و اجاره ی چند سرور با مشخصات زیر رو داریم که حدود 10 روز بعد آماده خواهند شد.

CPU : Intel Xeon E3-1240
RAM : 8 up to 32 GB DDR3
HDD : 1 up to 4 x 750GB 7200rpm

رید نرم افزاری قابل انجام هست.
رید سخت افزاری Adaptec 5405 موجود هست.
پورت 100 و 1000 مگابیت قابل ارائه هست.
پهنای باند به هر مقدار قابل ارائه هست.
آی پی به هر تعداد قابل ارائه هست.
هارد SSD مدل Intel 320 Series به ظرفیت های 80 و 120 و 600 گیگابایت هم قابل ارائه هست.
و همچنین امکان ارائه ی سرور به قیمت ریالی نیز هست (با قیمت ثابت حداقل برای 6 ماه)
آپتایم تضمین شده 99.9%
سرور در رک اختصاصی ما در دیتاسنتر IceColo انگلیس - منچستر خواهد بود.

قیمت برای مشخصات زیر، معادل 150 دلار (حدود 260 هزار تومان) هست :
رم : 8 گیگابایت
هارد : 1 عدد 750 گیگ
پورت : 100 مگابیت
پهنای باند : 5 ترابایت
آی پی : 5 عدد

Mr_Parham
January 14th, 2012, 00:42
بالاترین قیمت ماهانه ای که می تونین پرداخت کنید چه مقدار هست ؟؟
بعد برای Raid کارت سخت افزاری نیاز دارین و یا نرم افزاری/Motherboard کارتون رو راه میندازه ؟؟

nasa_de
January 14th, 2012, 00:57
به نظر بنده اگر از Hostpolis آفر گرفتید و با توجه به نظر شما روی دیتاسنتر ها آفر ایشون رو از دست ندید. ایشون نسبت به مشتریانشون مسئولیت پذیری بالایی رو دارند.

kamkar
January 14th, 2012, 01:01
بالاترین قیمت ماهانه ای که می تونین پرداخت کنید چه مقدار هست ؟؟
بعد برای Raid کارت سخت افزاری نیاز دارین و یا نرم افزاری/Motherboard کارتون رو راه میندازه ؟؟
سلام؛
حدود 300 هزار تومن
نرم افزاری
یا ترکیبی نرم افزار/سخت افزار که باید هزینه اش رو بدونم.

mahosseini
January 14th, 2012, 01:08
سلام؛
حدود 300 هزار تومن
نرم افزاری
Processor : 1 x Intel Xeon - E5504
Power : 1 x 4 x 2,0 GHz
Ram : 8 GB DDR3-RAM
Hdd :2 x 500 GB SATA II
Traffic per Month : 10.000 GB
Backup-Space : 100 GB
Hardware-RAID : Areca 1200
Remote management: IPMI Remote Management Module - Free
Port : 1.000 MBit - Dedicated
IP addresses inclusive own IP-network with 8 IP-addresses

این سرور رو به بهتون میدم 245 هزار تومان
توجه کنید این سرور دسترسی kvm بصورت رایگان، 8 ip و 100 گیگ فضای پشتیبان داره
پورت 1 گیابیت اختصاصی هست و مهمتر از همه هر 8 گیگ رم 22 هزار تومان هست

ضمنا هر 2X1 ترابایت هارد 33 هزار تومان

kamkar
January 14th, 2012, 01:18
جناب mahosseini

با در نظر گرفتن دو عدد هارد 1 ترابایت به جای دو تا 500 گیگابایت هزینه چقدر خواهد شد؟
به نظرم چیزی در مورد دیتاسنتر نگفتید.

mahosseini
January 14th, 2012, 01:23
جناب mahosseini

با در نظر گرفتن دو عدد هارد 1 ترابایت به جای دو تا 500 گیگابایت هزینه چقدر خواهد شد؟
به نظرم چیزی در مورد دیتاسنتر نگفتید.

این سرورها قابلیت ارتقا دارند فقط ، متاسفانه نمی تونیم تعویض کنیم .
ویژگی این سرورها پایداری بسیار عالی و پشتیبانی خوب هستش .
پورت بسیار عالی هست .
می تونم بروی این سرور که در حال خاضر خودم روش سرویس دارم ، vps تست هم بهتون بدم .

Mr_Parham
January 14th, 2012, 01:24
سلام؛
حدود 300 هزار تومن
نرم افزاری

CPU : HP i7-2600 - 3.4 GHz Sandybridge - GHz Core i7-2600@3.40 - Core 4, 8 threads, 8MB
Ram : 8 GB DDR3-1333
Internet : 1 Gbps wire-speed International and local
Traffic included : Unlimited
Remote Management : Permanent Internet KVM, remote power on / off
Hard : 2 HDD x 1 TB SATA3, 7200rpm, 6Gb/s, 64MB cache
Ram : 4IP

هزینه ی راه اندازی اولیه 99 یورو هست
و هزینه ی ماهانه هم 149 یورو
پرداخت ها هم با Paypal باید انجام بشن متاسفانه

Hostpolis
January 14th, 2012, 01:25
سلام،

ما کانفیگ زیر رو قابل ارائه داریم:

X3440
4GB RAM
500GB HDD
port 100
Traffic 10TB

قیمت پایه 130 دلار
هارد 500 اضافی 10 دلار

پورت 1000 اشتراکی 35 دلار
پورت 1000 اختصاصی 45 دلار

رید نرم افزاری رایگان
رید سخت افزاری ال اس آی (تنها رید مورد تائید سوپرمایکرو) برای 2 هارد 25 دلار. برای 4 هارد 35 دلار

kamkar
January 14th, 2012, 01:32
دوستان، من به جز جناب Hostpolis که در iweb خدمات میدن نفهمیدم آفرهاتون در چه دیتاسنتری هست. هرچی میگردم لا به لای مشخصات نیست. لطفا نام دیتاسنتر هم ذکر کنید.

mahosseini
January 14th, 2012, 01:37
دوستان، من به جز جناب Hostpolis که در iweb خدمات میدن نفهمیدم آفرهاتون در چه دیتاسنتری هست. هرچی میگردم لا به لای مشخصات نیست. لطفا نام دیتاسنتر هم ذکر کنید.

این دیتا سنتر رو اینجا پابلیک نمی کنم
تماس بگیرید خدمتتون بگم

Mr_Parham
January 14th, 2012, 02:11
براتون پ خ کردم :67:

Mehdi_Enter
January 14th, 2012, 04:05
از المان Hetzner در خدمت هستیم ..

با شماره یا آیدی من تماس بگیرید تا توضیح کامل را بدهم شماره و ایدی توی امضا سایت هست

http://baranserver.com/client/cart.php?gid=7

faranetwork
January 14th, 2012, 09:40
با سلام ما از Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com/) در خدمتیم ....یادم رفت بگم که پنل سرور هم داده میشود..

amolhost
January 14th, 2012, 11:44
سلام
CPU : Core i7 ( 3.3 ghz)
Ram : 24 GB
HDD : 1.5 TB
Port : 100 Mbps
BW : Unlimited
Setup : 180 T
ماهانه : 300 تومان
در المان قرار دارد

smartieuser
January 14th, 2012, 12:24
سلام؛

با توجه به شرایطی که ذکر میکنم، قصد خرید یک سرور اختصاصی دارم. فقط قبل از اعلام شرایط لازم میدونم یک توضیح و صحبت کوتاه داشته باشم.

من حدود سه روز میشه که به دنبال سرور اختصاصی میگردم و سایت ها و آفرهای افراد مختلقی رو از دور بررسی کردم. در این مدت چند شرکت که معرف حضور همه است رو بیشتر از بقیه پسندیدم، هم چنین دیروز مدت زیادی مزاحم جناب HostPolis شدم که ضمن پیشنهاد یک آفر مناسب، کمک های زیادی هم در مورد انتخاب سخت افزار یک سرور مناسب کارم پیشنهاد کردند که لازم میدونم ازشون تشکر کنم.

غیر از شرایط فنی و مالی خودم چند مورد دیگه در مورد شخص یا شرکتی که به ما سرور خواهد داد در نظر دارم:
اگر به تاریخ عضویت من دقت کنید، تقریبا عضو جدید محسوب نمیشم و مدت زیادی به طور تخصصی به کار سرور و هاستینگ مشغولم و قبل از اون هم فعالیت داشتم. تاپیک هایی که در همین انجمنِ انتقادات اینجا موجوده نشون میده که بعضی از افراد فعال در این زمینه واقعا درگیر حواشی هستند و این دعوا و اختلافات اصلا برای خودشون و مشتری ها مناسب نیست. من هم قبل از خرید هر هاست یا سرور، اسم اون شخص و شرکتش رو کامل سرچ میکنم و اگر همه تعریف کرده باشند، اما بالای 3 نفر ناراضی باشند من هم خرید نخواهم کرد.
من تا الان با کسی مشکلی نداشتم، درگیر حواشی نبودم، جز 1 نفر که به خاطر تعداد پست های بالاش در این انجمن بهش اعتماد کردم دیگه سرم کلاه نرفته و نخواهد رفت! اگر هم از جایی ناراضی بودم حتی بدون پس گرفتن پول در 7 روز ابتدا، اسباب کشی کردم جای دیگه که خودم و اطلاعاتم رو دچار مشکل نکنم. همین 13 14 تا پست من رو مطالعه کنید متوجه این موضوع خواهید شد.
من این سرور رو برای راه اندازی یک شرکت هاستینگ میخوام، در این کار با سه نفر از دوستان خیلی قدیمی شریک هستم که نمیخوام دوستیمون به هم بخوره و از طرفی نمیخوام همین گمنامی من در اینترنت به خاطر بی مسئولیتی و گندکاری بعضی تبدیل به بدنامی بشه! اعتبار و اسم خودم از هر چیزی در این بین برام مهم تره...

خب شرایط فنی:
این سرور رو برای راه اندازی یک هاستینگ میخوام. من نه کم سن و سال و بی تجربه ام نه برای تجربه و آزمون و خطا دارم وارد این بازار اشباع شده میشم. کیفیت سرور و آپ تایم سرور برام از همه چی مهمتره...البته نمیگم پولم نامحدوده! اما در صورت رضایت از سرور و خدمات دهنده، در آینده خیلی نزدیک سرور قویتر و سرورهای بیشتر خریداری خواهیم کرد. قصد Colocation هم داریم.
روی این سرور سایت های استاتیک، سیستم های مدیریت محتوا، فروشگاه، انجمن ساز و اسکریپت هایی از این قبیل میزبانی خواهد شد. فعلا قصد میزبانی سایت های دانلود و لیچ رو نداریم. بر روی این سرور مجازی سازی نمی کنیم.
وارز بودن یا نبودن مهم نیست، کیفیت هر کدوم (با توجه به قیمت) بیشتر باشه بهتره...

میخوام دو تا هارد Raid 1 داشته باشه که بتونم برای بک آپ استفاده کنم و بعدا مجبور نشم بگم هارد سوخت و اطلاعاتتون پرید (و هیچ کس باور نکنه!) ترجیحا بالای 500GB

از سیستم عامل CentOs و کنترل پنل CPanel و وب سرور لایت اسپید استفاده خواهم کرد. اگر میتونید لاینسس هم ارائه کنید آفر بدید. البته قیمت های به نرخ روز نمیخوام، چون خودم میتونم این ها رو به نرخ روز پرداخت کنم!!

ترجیح میدم در equnix سوییس یا iweb کانادا باشه، اما هلند و آلمان و بریتانیا و دیتاسنترهای دیگه در این کشورها هم قابل قبوله. البته در موردشون تحقیق خواهم کرد و میخوام کیفیت بهم نشون داده بشه. آمریکا هم اصلا نمیخوام.

باز هم تاکید میکنم اعتبار خودم برام خیلی مهمه و میخوام از کسی که اعتبار بالایی داره خرید کنم. اگر ببینم کسی مشکلی داشته و شک و شبهه داشته احتمالا خرید نکنم.
ببخشید، فکر نکنید خیلی مغرورم یا خودمو تحویل گرفتم، اما ترجیح میدم وارد این کار نشم، تا این که اسمم بد در بره و 20 سال دیگه اگر کسی سرچ کرد ببینه گند بالا اوردم.

با توجه به قیمت دلار و نامشخص بودن آینده، برای این که دچار مشکل نشیم نمیخوایم بیشتر از 130 دلار هزینه داشته باشه...

خرید حدودا در انتهای هفته آینده با یکی دو روز عقب جلو انجام میشه...تا اون موقع منتظر آفرهای دوستان هستم.

مشخصات زیر رو کامل ارائه بدید:
مشخصات کامل پردازنده (نام، تکنولوژی آن، کلاک، کش)
رم
هارد
پورت (سرعت، اختصاصی یا اشتراکی)
پهنای باند
نام دیتاسنتر و کشور
تعداد آی پی
KVM

و قیمت امکانات اضافی!

اگر ممکنه یک تقریب حدودی از تعداد سایت های قابل میزبانی به صورت متوسط بدید.

لطفا هم دیگه رو تخریب نکنید و تاپیک رو خراب نکنید. به خودم پیام خصوصی بدید، منم به اون شخص فروارد میکنم ببینم قضیه چیه.
ترجیحاً آفر به صورت پیام خصوصی نفرستید، و اصلا پیام ندید که اینجا نمیتونم آفر بدم بیا مسنجر!
ممنون از کمک و همکاری همه

سلام

CPU : Intel® Xeon® E3-1245 (http://ark.intel.com/products/52274)
RAM : 16 GB DDR 3 RAM with error-correcting code
HDD : 2 * 3T 6Gb/s 7200rpm Enterprise - Seagate Constellation ES.2 ST33000650NS
Port : 100Mbps
Traffic : 10000G Outbound + Unlimited Inbound
IPv4 : 1
FTP Backup : 100G
Setup : 315,000 Toman
Monthly : 107,000 Toman
DC : DataCenterPark.de - Online Hetzner

اگر سوالی هست در خدمتم.

با احترام
محمد خسروی

itjavani
January 14th, 2012, 13:51
از ovh هر پلنی رو که خواستید میتونم تقدیم کنم!

kamkar
January 14th, 2012, 18:12
Up!

من تا پنج شنبه منتظر آفرها هستم، بعد تصمیم میگیریم و شنبه خریداری خواهیم کرد.

ممنون از همه دوستانی که آفر دادند.

taghi.karimi
January 14th, 2012, 20:41
از هتزنر بدون هزینه ستاپ در خدمتیم!
·٠•● Intel Vps | سرور اختصاصی از انگلیس | سرور اختصاصی آلمان | سرور مجازی آمریکا |سرور مجازی سویس | سرور مجازی هلند | سرور اختصاصی | دامنه ●•٠· (http://intelvps.in)

kamkar
January 17th, 2012, 21:50
Up again!!!

دوستان لطفا از هتزنر نباشه.
با تشکر

mgp.co.ir
January 18th, 2012, 12:11
تاپیک فروش : http://www.webhostingtalk.ir/f11/39028/

سوئیس
Server 1/SW

این افر تا 48 ساعت دیگر موجود می باشد .

CPU : Intel Xeon Westmere 5620
Ram : 12GB
HHD : 1 x 1TB
uplink : 1000mbit
bw : 20TB
ip : 1
KVM :YES
sub panel : NO
Datacenter : equinix

price : 160 $

Price Subnet

subnet /29 12$
subnet /28 25$
subnet/27 50$
subnet /26 100$

فرانسه

Server 1/FR

CPU : Intel Core i5 4x 2.66+ GHz
RAM : 16GB
HHD : 2TB
uplink : 100mbit
bw : Unmetered
IP : 1
subpanel : NO
KVM : NO
DC : OVH

Price : 90 Dollar

Server 2/FR

CPU : Intel Core i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz
RAM : 24GB
HHD : 2TB
uplink : 100mbit
bw : Unmetered
IP : 1
subpanel : NO
KVM : NO
DC : OVH

Price : 125 Dollar

$2 Per IP

آپ لینک 1000 ارائه نمی شود.
حداکثر تعداد ایپی 32 عدد می باشد . ( هر ایپی 2 دلار)
امکان تغییر سخت افزار وجود ندارد.
تحویل کمتر از 24 ساعت کاری

کانادا

DataCenter : YesUp

Server 1/CA
CPU : Intel Xeon E5603 4x1.60Ghz
HHD : 500GB SATA 3
bw : 1TB
price : 159 Dollar

Server 2/CA
CPU : Intel Xeon E5606 4x2.13Ghz
price : 169 Dollar

Server 3/CA
CPU : Intel Xeon E5620 4x2.40GHz+HT 4C/8T
price : 199 Dollar

Server 4/CA
CPU : Intel Xeon E5630 4x2.53Ghz + HT
price : 230 Dollar

Server 5/CA
CPU : Intel Xeon E5645 6x2.4Ghz + HTT
price : 235 Dollar

kamkar
January 18th, 2012, 13:41
Server 1/SW
اختصاصی هست یا share؟

mgp.co.ir
January 18th, 2012, 13:52
Share می باشد . اما کیفیت بسیار عالی دارد .طوری که تمامی دوستان در حال حاضر از سرعت پورت این دیتاسنتر راضی هستند.

faranetwork
January 18th, 2012, 14:58
با سلام از OVH فرانسه هم میتونیم بدیم :

cpu : core i 5 4*2.66
ram : 16gb
hdd: 2TB
bw : Unmetered 100 Mbps
ماهانه : 136 هزار تومان ( هزینه هر ماه ثابت میباشد)
هزینه دلاری ماهانه 80 دلار...
از هر روشی بخواین میتونین پرداخت کنین
سرورها آماده میباشد.
امکان نصب مجازی سازی میباشد.

php.source
January 18th, 2012, 15:29
اگر مایل به تهیه سرور ایران هستید با من تماس بگیرید.

kamkar
January 20th, 2012, 22:00
با سلام؛

سرور از آلماهاست، دیتاسنتر redstation خریداری شد.

ممنون از همه دوستان