PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد ملت هاست

hamid_110
September 28th, 2009, 22:49
سلام
از دوستان كسي از ملت هاست خريداري كرديد.
مي خواهم ببينم هاستش خوب هست؟
ازنظر امنيت چطور خوب هست؟
دوستان كمك كنيد

WebRang
September 28th, 2009, 22:55
آقا سعید رو قبولش دارم! :)

تضمین میکنم واست !

hamid_110
September 28th, 2009, 23:05
الان امنيت سرور آن براي من مهم هست.
مي خواهم روي سرور آن سيستم وبلاگ دهي نصب كنم پس امنيت مهم هست.پس شما قبولش داريد ديگه از نظر امنيت ديگه؟

tak407
September 29th, 2009, 10:51
والا مشکوکه قبلا یه هاستینگ داشت mihanhosting.com من یه هاست با حجم بالا داشتم خوب بود بعد خراب شد یعنی لایسنشو بستن نتونست خودشو جم کنه یهو بدون هیچ مسئولیتی و اطلاعی شرکت و مشتری و کلا همه چی رو فروخت به شرکت نگاه روشن پارس! حالا این شرکت هم بد نبود ولی چون پول به خودش ندادی حق هم داره زده کنترل پنل رو بعدا دایرکت ادمین کرد دانی هم زیاد داشت که خوشبتانه من خیلی زود منتقل کردم (اینو بگم من تجربه کار این شرکتو داشتم قیمتش بالا هست ولی خوبه)

حالا از این حرفا گذشته تا موقعی که بود از همه لحاظ برخورد پشتیبانی سرعت و... استاندارد بود ولی این که وسط کار ول کنه بره یعنی مشتری هیچ آدم باید درکشو داشته باشه که من به عنوان مشتری از این هاستینگ با شرایط همین هاستینگ هاست میخوام نه چیزه دیگه تو قوانینشم چیزی در مورد خود فروشی (شرکت) نبود و وسط کار همه رو قال گذاشت که این به نظر من اصلا جالب و حرفه ای نیست و به من خیلی ضرر وارد کرد و به عنوان تجربه نه از ملت هاست بلکه از اخلاق کاری و شیوه کار آقای سعید رحمت راضی نیستم

باتشکر

Veria
September 29th, 2009, 11:49
من ازشون سرویس داشتم
شرکت رو به دلیل یک سفر طولانی فروختن. به نظر من کار درستی بوده که یوزر ها رو ول نکردن.
بعد که ملت هاست رو زدن من ازشون خواستم که هاست من رو دوباره از نگاه روشن پارس برگردونن.
که فورا این کار رو انجام دادن و هاست من دوباره رو آوردن روی سرور خودشون.
یکی دوبار مشکل لایسنس سی پنل داشت فقط که مقصر ایشون نبودن.
در کل من از کیفیت سرویس ملت هاست راضی بودم.
از نظر برخورد و پشتیبانی هم بسیار خوب عمل می کنند.

iranwebwork
September 29th, 2009, 12:17
والا مشکوکه قبلا یه هاستینگ داشت mihanhosting.com من یه هاست با حجم بالا داشتم خوب بود بعد خراب شد یعنی لایسنشو بستن نتونست خودشو جم کنه یهو بدون هیچ مسئولیتی و اطلاعی شرکت و مشتری و کلا همه چی رو فروخت به شرکت نگاه روشن پارس! حالا این شرکت هم بد نبود ولی چون پول به خودش ندادی حق هم داره زده کنترل پنل رو بعدا دایرکت ادمین کرد دانی هم زیاد داشت که خوشبتانه من خیلی زود منتقل کردم (اینو بگم من تجربه کار این شرکتو داشتم قیمتش بالا هست ولی خوبه)

حالا از این حرفا گذشته تا موقعی که بود از همه لحاظ برخورد پشتیبانی سرعت و... استاندارد بود ولی این که وسط کار ول کنه بره یعنی مشتری هیچ آدم باید درکشو داشته باشه که من به عنوان مشتری از این هاستینگ با شرایط همین هاستینگ هاست میخوام نه چیزه دیگه تو قوانینشم چیزی در مورد خود فروشی (شرکت) نبود و وسط کار همه رو قال گذاشت که این به نظر من اصلا جالب و حرفه ای نیست و به من خیلی ضرر وارد کرد و به عنوان تجربه نه از ملت هاست بلکه از اخلاق کاری و شیوه کار آقای سعید رحمت راضی نیستم

باتشکر
دوست عزيز فكر ميكنم اين درست نباشه كه بگي فال گذاشت!!! ايشون اگر ميخواست همه چيو ول كنه و قال بزاره اصلا واگذار نميكرد!! و ول ميكرد ميرفت. اين حس مسوليت بوده كه تمامي يوزر ها رو با صرف هزينه واگذار كردن بنده در جريان كارشون بودم و ايشون واقعا شب و روز نداشتن و آب خوش از گلوشون پايين نميرفت تو اون موقعيت،‌بهتره زود و بدون دليل قضاوت در مورد هيچ كس!!! نكنيد

موفق باشي

mehdi24
September 29th, 2009, 12:25

باتشکر

اگه ایشون سرور رو برای ماه بعدی شارژ نمیکرد و میرفت و تحویل شرکت دیگه ای نمی داد اون موقع می فهمیدی قال گذاشتن یعنی چی

tak407
September 29th, 2009, 18:07
من که دشمنی ندارم تجربمو راجع به ایشون گفتم کمکی کرده باشم به زننده تایپیک یعنی اگر خواست بره مسافرت ممکنه اینجوری بشه اونجوری بشه و...

کاری هم به *** های هاستینگ ندارم که برای دوستان ظاهرا عادی هست!

الانم فهمیدم همشهری ماست البته اگر اصیل باشه ;)

AmirHosein
September 29th, 2009, 18:56
100%100
كارش درسته بابا :113:

Shc
September 29th, 2009, 20:04
دوست عزیز بیش 160 دامین بین المللی رو میزبانی کرده.دامین های ملی رو حتما دو سه برابر این عدده.رشدشون هم واقعا عالی بوده.این همه مشتری بیخودی گیر یک شرکت هاستینگ نمیاد.
از نظر آپتایم یه مشکلاتی داشتند حالا نمیدونم هنوز مشکلی قطعی دارن یا نه؟
ما هم تائیدشون میکنیم

AfraServer
September 29th, 2009, 20:11
سایت های زیادی میزبانی میکنه همین عامل موفقیتشه ! تجربشون هم بالاست

sadegh
September 29th, 2009, 22:22
آقا ما می گیم تایید
یعنی جای حرف نیست
دوستانی که تایید کردن هم درسته همکارن اما کسی نایید می کنند که کارش درسته>:d<

Parshosts
September 30th, 2009, 01:53
من که مشتریشون نبودم ولی تا جایی که شناخت دارم هاستینگ خوبی هست
و وقتی هم که آقای قربانی تایید کرده پس مشخصه کارشون درسته
از تعداد مشتری هایی هم که داره مشخصه که کارشون درسته

kazem
April 17th, 2010, 14:32
من از حرفهای شما تعجب می کنم چون من از ایشون هاست گرفتم ولی هیچ مشکلی نداره ان موقه سیپنل هم بین شد زیاد تولنکشید که درست شد
و هاست من را به شرکت دیکی هم نفرستاد

kazem
April 17th, 2010, 14:35
در حال حاظر کلیه سرورهای ایشون هم dell هستن من هم در حال کار باایشون هستم

Qomes-Host.ir
April 17th, 2010, 17:13
کاملا تایید میشن
متخصص و کار بلد هستن