PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ خوب و کامل برای سی پنل به صورت آموزش

saeed.spore
January 12th, 2012, 23:19
با سلام درخواست من از شما اینه که بعد اینا همه مدت یه اموزش کامل از کانفیگ سی پنی قرار دهید

هر کی مرده و جنمش را داره اموزش کامل و بدون عیب بذاره که همه استفاده کنند

هر کی بذاره خیلی اقایی از خودش نشون میده ممنون

:x:x:x

Warez-Host.IR
January 13th, 2012, 00:40
سلام
اين‏ ‏سي‏ ‏بنل‏ ‏شما‏ ‏نيست‏ ‏كه‏ ‏نياز‏ ‏به‏ ‏كانفيك‏ ‏دارد
بايد‏ ‏وب‏ ‏سرور‏ ‏، فايروا‏ل‏ ‏و‏ ... كانفيك‏ ‏شود
يك‏ ‏كانفيك‏ ‏براي‏ ‏بهينه‏ ‏سازي‏ ‏سرور‏ ‏حدود‏ ‏٧٠ هزار‏ ‏تومان‏ ‏هزينه‏ ‏دارد
كانفيك‏ ‏هاي‏ ‏امنيتي‏ ‏به‏ ‏صورت‏ ‏كامل‏ ‏بيش‏ ‏از‏ ‏٨٠ هزار‏ ‏تومان‏ ‏هزينه‏ ‏دارد
با‏ ‏اين‏ ‏توضيحات‏ ‏كه‏ ‏اين‏ ‏موارد‏ ‏خود‏ ‏يكي‏ ‏از‏ ‏موارد‏ ‏درامد‏ ‏افراد‏ ‏حرفه‏ ‏اي‏ ‏است‏ ‏ايا‏ ‏به‏ ‏نظر‏ ‏شما‏ ‏كسي‏ ‏همه‏ ‏اين‏ ‏موارد‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏صورت‏ ‏كامل‏ ‏و‏ ‏رايكان‏ ‏به‏ ‏صورت‏ ‏عمومي‏ ‏قرار‏ ‏خواهد‏ ‏داد‏ ‏؟؟
موارد‏ ‏عمومي‏ ‏در‏ ‏انجمن‏ ‏موجود‏ ‏است‏ ‏كه‏ ‏مي‏ ‏توانيد‏ ‏از‏ ‏ان‏ ‏استفاده‏ ‏كنيد
يا‏ ‏اينكه‏ ‏قدم‏ ‏به‏ ‏قدم‏ ‏جلو‏ ‏رويد‏ ‏و‏ ‏سوالات‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏مطرح‏ ‏كنيد‏ ‏تا‏ ‏همكاران‏ ‏شما‏ ‏را‏ ‏راهنمايي‏ ‏كنند

saeed.spore
January 13th, 2012, 11:50
ممنون از کمک خوب شما

Aria
January 13th, 2012, 12:52
سلام.

لطفاً از موضوعات درست و مرتبط با متن تاپیک استفاده کنید تا کاربران قادر به راهنمایی شما باشند.

موضوع تاپیک ویرایش شد.

با تشکر.

persiantools
January 13th, 2012, 13:13
با سلام درخواست من از شما اینه که بعد اینا همه مدت یه اموزش کامل از کانفیگ سی پنی قرار دهید

هر کی مرده و جنمش را داره اموزش کامل و بدون عیب بذاره که همه استفاده کنند

هر کی بذاره خیلی اقایی از خودش نشون میده ممنون

:x:x:x

فک کنم توی فرومهای خارجی باشه ، پیدا کن ترجمش با من .
server configuration

salar74_a
January 13th, 2012, 13:42
دوستان آیا دستور یا روشی هست که بشه از تنظیمات سرور بک آپی گرفت یا فهمید کلیه تنظیمات چگونه هست ؟ بعد اجرا کرد روی سرور دیگه؟

persiantools
January 13th, 2012, 15:51
دوستان آیا دستور یا روشی هست که بشه از تنظیمات سرور بک آپی گرفت یا فهمید کلیه تنظیمات چگونه هست ؟ بعد اجرا کرد روی سرور دیگه؟
نه فک نمی کنم باشه .

salar74_a
January 13th, 2012, 16:02
برای منیج یک سرور به غیر از فایر وال و آپاچه دیگر چه چیزهایی رو منیج میکنند؟
و برای دیدن تنظیمات اعمال شده باید به کجا رفت ؟
و از کجا فهمید چه تغییرانی انجام شده ؟

persiantools
January 13th, 2012, 20:36
آموزش مدیریت سرور اختصاصی از مبتدی تا پیشرفته

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=39867 (http://whtalk.net/forum98/thread270.html)