PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند چند همکار برای راه اندازی سایت دانلود ؟

rrt
January 12th, 2012, 20:02
با عرض سلام

دوستان من دنبال چند نفر میگردم که بیان با هم بصورت شراکتی یه سایت دانلود توپ راه بیاندازیم

من الان سایت دارم که فقط موزیک و تقریبا 1 سالی است که فعالیت میکنم و درآمدش هم بد نیست ولی همون رو میدم به هزینه سرور
ولی به نتیجه رسیدم که یه نفره به جایی نمیرسم
حال اگر کسی (یا سایتهای کم بازدید) است که بیان با موضوعات مختلف ادامه بدیم یاعلی؟

soheyl_ir89
January 12th, 2012, 20:11
با عرض سلام

دوستان من دنبال چند نفر میگردم که بیان با هم بصورت شراکتی یه سایت دانلود توپ راه بیاندازیم

من الان سایت دارم که فقط موزیک و تقریبا 1 سالی است که فعالیت میکنم و درآمدش هم بد نیست ولی همون رو میدم به هزینه سرور
حال اگر کسی (یا سایتهای کم بازدید) است که بیان با موضوعات مختلف ادامه بدیم یاعلی؟

چه کاری از دستم بر می آد؟
دقیقا برای چه کارهایی نیاز به همکار دارید؟

astro.alireza
January 12th, 2012, 20:14
من نمی تونم کمکتون کنم اما یه دامنه دارم که قبلا برای این کار ثبت کرده بودم اگر مایل باشید می تونم بدم بهتون
atishdownload.com

0060
January 12th, 2012, 20:16
با عرض سلام

آدرس سایتتون پ . خ کنید

rrt
January 12th, 2012, 20:31
موضوعات فعالیت
دانلود موزیک-نرم افزار-موبایل و تصاویر و .... باشه

navid2zp
January 12th, 2012, 21:36
بجز موزیک بنده هستم سایت هم راه افتاده
البته یکی دیگه هم هست ولی خوب تعداد بیشتر باشه در کل جوابم بیشتر میده
اگه موافقید اعلام کنید

delta
January 12th, 2012, 21:55
موضوعات فعالیت
دانلود موزیک-نرم افزار-موبایل و تصاویر و .... باشه

تو سایت دانلود نرم افزار موزیک بزاری فیل میشی داداش من. بهتره یا از اول قانونی بری یا غیر قانونی.. سایت دانلود نرم افزار میزنی دیگه فیلم و موزیک و ..توش جایی نداره

rrt
January 13th, 2012, 09:33
شما راست میگین اگه موزیک بزاری فیل میشه اما نکه هر موزیکی
موزیک های مجاز
منظورم اینه که یه سایتی باشه هر چیز مجازی واسه دانلود بزاریم

cartman10mpi
January 13th, 2012, 10:10
فیلم و موزیک مجاز هم دردسر ساز میتون بشه از لحاظ قانون حمایت از حقوق مولفین.در داخل ایران اونا حق copyright دارند و اگر شکایتی بشه ،پیگیری می‌شه.

delta
January 13th, 2012, 10:16
شما راست میگین اگه موزیک بزاری فیل میشه اما نکه هر موزیکی
موزیک های مجاز
منظورم اینه که یه سایتی باشه هر چیز مجازی واسه دانلود بزاریم

به قول رئیس ارشاد که برای تعهد پیشش رفتم: آهنگها چه مجاز چه غیر مجاز فقط برای گوش دادن خود شماست نه اشتراک گذاری!!
فرقی نمیکنه کلا موزیک و فیلم مجاز هم بزاری فیل میکنند.

easyvps.ir
January 13th, 2012, 13:00
من هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد

AriyaDownload
January 13th, 2012, 14:01
سایت دانلود == هزینه های کمر شکن :d

فقط به عنوان یک پیشنهاد:
اگه می تونید هزینه کنید راه اندازی کنید در غیر اینصورت = ضرر

navid2zp
January 13th, 2012, 14:16
آره یکی از دوستام اومد 3ماه کلی هزینه کرد آخرش دید تازه که بازدیدش داره میگیره کم آورده
جم کرد رفت:))
به هر حال من هستم
سایت هم تماما آمادست
فعلا هم عضو میپذیریم توی هر پستی:d
پ.خ بدید