PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شش دلیل برای قطع نشدن اینترنت بین الملل

vps-baran.ir
January 12th, 2012, 18:48
این روزها بازار شایعات در مورد اینترنت ملی داغ است و این شایعات تا قطع شدن اینترنت بین الملل تا دو هفته آینده! هم پیش رفته است اما چرا اینترنت بین الملل اقلاً به این زودی ها قطع نخواهد شد؟

شما چه فکر میکنید؟

kamkar
January 12th, 2012, 19:03
من هم همین ها رو به همه میگم، اما مثل این که مردم خیلی شایعات دوست دارند! هرچی هم دلیل و مدرک (و حتی جوابیه وزارت فناوری و اطلاعات در مورد جایگزین نشدن اینترنت ملی با جهانی!) باز هم حرف خودشون رو میزنن!
یکی به من میگه سرعت اینترنت کم شده، یعنی داره ملی میشه!!! انگار ذره ذره باید اینترنت سرعت کم کنه تا جهت حرکتش عوض بشه!!!

ArtexGroup
January 12th, 2012, 19:22
ملی شدن اینترنت و قطع اینترنت اراجیفی بیش نیست !
و هرکسی این حرف میزنه معمولا یک کاربر اماتور اینترنت است که فقط تو وبگردی میکنه و از ساختار ان اطلاع ندارد!

چنین چیزی اصلا امکان پذیر نیست! و هدف از راه اندازی اینترانت, برای امنیت بیشتر ادارات است که سرور انها به خارج از کشور دسترسی نداشته باشد نه کاربران خانگی و تجاری ...
هنوز 70-80% سایت های دولتی برید چک کنید در امریکا کانادا و المان میزبانی میشه چطور امکان پذیر هست که اینترنت را قطع کنند !؟
خیلی از شرکت های بزرگ بصورت بین المللی و انلاین خرید و فروش میکنند, به همین راحتی قطع کنن :ی ؟

خزعبلات و مهملاتی بیش نیست ... جدی نگیرید

alef1
January 12th, 2012, 19:36
اما به نظر من اینترنت به white list تبدیل میشه، کنترل به شدت زیاد میشه و پروتکل های امن تقریبا استفاده عملی نخواهند داشت به دلیل اختلال و کمبود سرعت