PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبکه کردن تعدادی کامپیوتر

I Dont Know !
January 11th, 2012, 18:52
سلام دوستان

میخوام 4 تا کامپیوتر را برای درس دادن به افراد آماده کنم . (طوری که وقتی من توی pc ام کاری رو انجام میدم اونا توی نمایشگرهاشون ببینن
و اجازه مدیریت رو لحظه ای که درس میدهم نداشته باشند تا وقتی که سیستم ها رو آزاد بذارم )

ولی اسم اون نرم افزاری که این کار رو انجام میداد رو فراموشم شده .

فقط میدونم یه school داشت . ولی کامل اسمشو نمیدونم که از اینترنت دانلود کنم .

دوستان میتونند کمکم کنند تا این نرم افزار رو پیدا کنم .

پیشاپیش ممنونم

Online24
January 11th, 2012, 19:04
بستر شبکه را آماده کنید و کامپیوتر ها در یک workgroup قرار دهید و از یک رنج ip دهید .

بهترین نرم افزار برای این نوع آموزش همانطور که خود شما اشاره کردید نرم افزار Netschool می باشد .

Optimus
January 11th, 2012, 19:16
ما برای این کار از team viewer استفاده می کنیم،توی شبکه لوکال به راحتی جواب می ده

Online24
January 11th, 2012, 19:31
ما برای این کار از team viewer استفاده می کنیم،توی شبکه لوکال به راحتی جواب می ده

team viewer برای کنترل سیستم های متعدد یک آموزشگاه توصیه نمیشود . چرا که در اصل برای برقرای ارتباط با یک سیستم عامل آن هم به صورت امن طراحی شده است .

ضمنا برای ارتباط باید سیستم ها روی اینترنت Online باشند و این کار پهنای باند بسیار زیادی را مصرف خواهد کرد و همینطور برای هر بار ارتباط می بایست عمل authentication انجام شود و پسورد ها بعد از هر بار باز و بسته شدن برنامه تغییر خواهند کرد .

بهترین انتخاب VNC و سپس برنامه های NetSupport - netschool می باشد .

exactserver
January 11th, 2012, 20:24
سلام

دوست عزیز بهترین نرم افزار که ما تو دانشگاه هم از اون استفاده می کنیم نرم افزار Net Support School هست که کرک شده اون تو بازار هم موجوده و می توانید استفاده کنید دقیقا برای همین کار طراحی شده و بهتر از اون نرم افزاری نداریم. بقیه نرم افزارهایی که موجود هستند برای کارهای مدیریتی هستند نه آموزشی.

hassanshaikhi
January 11th, 2012, 20:50
team viewer

ضمنا برای ارتباط باید سیستم ها روی اینترنت Online باشند و این کار پهنای باند بسیار زیادی را مصرف خواهد کرد و همینطور برای هر بار ارتباط می بایست عمل authentication انجام شود و پسورد ها بعد از هر بار باز و بسته شدن برنامه تغییر خواهند کرد .

توی شبکه بدون اینترنت هم کار میکنه.
توی تنظیماتش میتونید یه پسورد بزارید که اینطوری بعد از باز و بسته شدن پسورد جدید نخاد.

Ramin
January 11th, 2012, 20:57
توی شبکه بدون اینترنت هم کار میکنه.
توی تنظیماتش میتونید یه پسورد بزارید که اینطوری بعد از باز و بسته شدن پسورد جدید نخاد.

آخه team viewer برای این کار طراحی نشده و مشکلات زیادی دارد (جهت این نوع استفاده! )

همانطور که در بالا اشاره کردند بهترین برنامه برای شما Netschool است. بنده ورژن های قدیمی این برنامه کار کردم بسیار بسیار امکانات زیادی دارد .ورژن های جدید حتما پیشرفته تر هم شده. فقط باید یک کرک سالم برای این برنامه پیدا کنید.فری نیست

hpxfdhzo
January 11th, 2012, 21:08
Netschool همه امکانات دارد توی شبکه محلی
نیاز به ip هم نیست از طریق نام کامپیوتر میتونین استفاده کنین

hassanshaikhi
January 11th, 2012, 21:12
آخه team viewer برای این کار طراحی نشده و مشکلات زیادی دارد (جهت این نوع استفاده! )

همانطور که در بالا اشاره کردند بهترین برنامه برای شما Netschool است. بنده ورژن های قدیمی این برنامه کار کردم بسیار بسیار امکانات زیادی دارد .ورژن های جدید حتما پیشرفته تر هم شده. فقط باید یک کرک سالم برای این برنامه پیدا کنید.فری نیست
دوست عزیز من نگفتم team viewer واسه این کار مناسب هست.حرف ایشون هم نفی نکردم فقط اون حرف اشتباهی رو که زده بودن تصحیح کردم!

Optimus
January 12th, 2012, 00:24
ما team viewer استفاده می کردیم،نیاز به اینترنت هم نداشت،امنیت بالایی هم داشت،می شد محدودیت بگذاری خوبی اش این بود که می شد چیزیهایی که درس داده می شه را ضبط کنی و بعدا نگاه کنی
البته نر افزار جانبی برای این کار هم هست

I Dont Know !
January 12th, 2012, 22:01
سلام

نرم افزار Netsupport - school رو نصب کردم وقتی توی کامپیوترهای دانش آموز میخوام به کلاس join شوم پیغام "No Classes are available at this time" رو میده مشکل چیه ؟

لازم به ذکر است که میتوانم بین سیستم ها داده ها را به اشتراک بذارم و از آنها استفاده کنم یعنی سیستم ها شناخته شده هستند ولی توی نرم افزار Netsupport - school نمیباند !

.................................................. ..
یه مطلب دیگه اینکه توی سیستم teacher ، سیستمهای Student شناسایی میشوند ! ولی بعدش ارور میده که پاسخی دریافت نشد (از طرف سیستم های student)

I Dont Know !
January 13th, 2012, 10:10
دوستان تاحالا کسی به این مشکل برنخورده ؟

I Dont Know !
January 13th, 2012, 14:20
خیلی برام جالبه نمیدونم مشکل از چیه که حتی این مشکل ، (متن ارور رو میگم) توی وب سایت های دیگر هم حل نشده باقی میونده !
اومدم help خوده Netschool رو نگاه کردم ببینم قضیه چیه ! در ادامه متن رو میذام :

Client xxx does not respond
Meaning
The specified Client could not be connected to as it didn’t respond.
Suggestions
1 - Check the Client machine is switched on and the NetSupport Client is loaded.
2 - Make sure you are using the correct Network transport and address for the Client.
3 - If the Client is located over a Router device make sure these are not filtering out packets or blocking ports.

یه چیزی فقط گفته که Help خالی نباشه !
با توجه به این که میتونم داده به اشتراک بذارم ، چه معنی داره Client رو نشناسه ؟
گیج شدم . :-؟؟

Online24
January 13th, 2012, 14:28
بستر شبکه آماده است ؟ مستقیما به کاربر مورد نظر ping دارید ؟ نرم افزار به طور کامل روی cient نصب شده است ؟ Firewall سیستم اجازه ارتباط میدهد ؟ ( برنامه را در لیست exception های firewall قرار دهید )

I Dont Know !
January 13th, 2012, 14:38
بله همه فایروال ها رو قطع کردم ، ping هم میکنم مشکلی نیست جواب میده ! (اصلا برای اشتراک فایل مشکل ندارم )
از داخل ویندوز هم پورت 5405 رو باز کردم ، یه روش دستی داشت که توی cmd مینوشتم که الان یادم رفته ، شما میدونید چیه (برای باز کردن پورت) ؟
حساب دو دو تا چهار تاست نمی دونم چرا این قدر اذیت میکنه !
فقط یه مطلب شاید از این باشه من سون رو به ایکس پی شبکه کردم این نرم افزار مشکلی که نداره نه !؟ (بی ربط بود ولی گفتم بگم )

Ramin
January 13th, 2012, 14:44
از کرک دیگری استفاده کنید! گاهی اوقات کرک برنامه سبب ایجاد اختلال در ارتباط می شود ! بنده در ورژن های خیلی قدیمی این برنامه همین مشکل را داشتم

I Dont Know !
January 13th, 2012, 15:17
درست نشد متاسفانه !
مشکل از کرک هم نیست ;)
.................................................. ........

فعلا توکل بر خدا ولش کردم شاید دلش به حالم سوخت خودش درست شد !
دوستان جوابی پیدا کردن بهم خبر بدن Plz