PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد هاستینگ های زیر

deldadeh
September 28th, 2009, 01:11
لطفا اگه میشه هاستینگ هایی که معرفی میکنم در صورتی که مورد دارن و درست حسابی نیستند بگید
pardishosting و iranwebbase و persianservices و ParsData
نظرتون در این مورد ها چیه؟

iranihost
September 28th, 2009, 01:34
لینک سایت هاشون را هم میزاشتید بد نبود !

iranwebbase
September 28th, 2009, 01:49
شما نظرت رو بهتر از مشتريان ما بپرسي تا اينكه از يوزر هاي سايت سوال كني.
چون همه يوزر ها كه تجربه كاري با مثلا من رو ندارن كه .

پس شما برو سراغ مشتريان ما.
:113:

Qomes-Host.ir
September 28th, 2009, 13:17
اينجا دوستان سرويس ارائه ميدن وكمتر تجربه استفاده از سرويسهايي كه شما معرفي كرديد رو دارند بهتر از كاربراشون بپرسيد

deldadeh
September 29th, 2009, 14:22
شما نظرت رو بهتر از مشتريان ما بپرسي تا اينكه از يوزر هاي سايت سوال كني.
چون همه يوزر ها كه تجربه كاري با مثلا من رو ندارن كه .

پس شما برو سراغ مشتريان ما.
خوب یه چند تا از کاربراتون را بدید تا باشون صحبت کنیم
با تشکر

iranwebbase
September 29th, 2009, 15:08
پ.خ تو چك كن.

unkn0wn
September 30th, 2009, 00:16
لطفا اگه میشه هاستینگ هایی که معرفی میکنم در صورتی که مورد دارن و درست حسابی نیستند بگید
pardishosting و iranwebbase و persianservices و ParsData
نظرتون در این مورد ها چیه؟

سلام.من یه مدت پیش خیلی در مورد هاستینگ های ایرانی تحقیق کردم.چون میخواستم سایتم رو راه اندازی کنم.همه ی این هاشتینگ هارو بررسی کردم.بعضیاشون واقعا چرت بودن.بین 2 3 تاش که از همه بهتر بودن یکی رو انتخاب کردم و سایتمو روی یکی از همین هاستینگ هایی که شما نام بردی،بالا آوردم.اسمشو نمیبرم ولی روز دوم (خوب یادم مونده که روز دوم بود) که رفتم سایت رو update کنم دیدم سایت هک شده(حالا شانس من بوده یا امنیت اونا صفر بوده من نمیدونم).وقتی هم به ساپورتشون گفتم با عصبانیت جوابمو داد.منم دیگه بیخیال هاست و پولم شدم(البته واسه یه ماه رو پول داده بودم)
بعد از اون اومدم سراغ iranwebbase .یه مدت از اونجا هاست داشتم .خداییش همه جوره راضی بودم.2 3 تا از دوستام که تو کار هک بودن هم چک کردن و گفتن از لحاظ امنیتی خوبه.با اینکه سایت های رقیب زیادی داشتم ولی اصلا نتونستن مشکلی واسه سایت من ایجاد کنن.downtime یک ثانیه هم نداشتیم.قیمتشم به نسبت اون هاست اولی بهتر بود.البته الان به دلایل شخصی (مسافرت) سایتم رو down کردم که اگه خدا بخواد دوباره همینجا بالا میارم.
موفق باشید.

pardishosting
September 30th, 2009, 02:25
پارس دیتا و پردیس هاستینگ چرت بودند .... شما سایتت رو روی persianservices اوردی بالا روز اول هک شد ... در نتیجه رفتی iranwebbase سرویس گرفتی.

خیلی جالب بود.

pardishosting
September 30th, 2009, 02:27
پارس دیتا و پردیس هاستینگ چرت بودند .... شما سایتت رو روی persianservices اوردی بالا روز اول هک شد ... در نتیجه رفتی iranwebbase سرویس گرفتی.

خیلی جالب بود.

لااقل داری از کسی تعریف می کنی این قدر ضایع تعریف نکن. :-b

goldstar
September 30th, 2009, 02:40
من هم تعجب کردم یوزری که اولین پستش هست میاد و دو هاست بزرگ ایرانی و یک هاست نسبتا خوب رو میگه به درد نمیخوره و چرت بودند!

deldadeh
September 30th, 2009, 19:30
از دوستان کمال تشکر را دارم بخاطر اینکه وقت میزارن و راهنمایی میکنند...

parsiannic.com
pishtazweb.net

اینا چطورن؟

unkn0wn
September 30th, 2009, 19:57

خیلی جالب بود.

اولا من قصدم پاسخ به اون دوست عزیزی بود که سوال پرسیده بود.شما هم نیا الکی کل کل کن.چون من کلی تحقیق کردم.متن پست من رو خوب نخوندی.من گفتم بعضی از هاستینگ ها چرت بودن(منظورم بین همه ی هاستینگ های ایرانی بود نه اون 4 تایی که این آقا فرمودن.)بعد من کجا گفتم سایتم رو کدوم هاستینگ بود که برداشتی میگی persianservices ؟من نخواستم آبروی کسی بره و نگفتم کدوم هاستینگ.ولی شما انگاری خیلی دوست دارین آبروی بعضیا بره.چرا ؟!
از همه ی اینا بگذریم ، شما انگاری خودتونم هاستینگ دارید.برخوردتون با مشتریاتون هم مثل برخورد با منه ؟؟؟!!
اینا به کنار.شما که میای مسخره میکنی بفرما بینم مثلا از parsonline سری ؟ من گفتم که به نسبت قیمت و امنیت و پشتیبانی iranwebbase از بقیه بهتر بود.تعصبی هم رو این مورد نداشتم و قصدم راهنمایی اون آقا بود ولی وقتی دیدم اینجوری جواب دادین اومدم اینارو گفتم.

من هم تعجب کردم یوزری که اولین پستش هست میاد و دو هاست بزرگ ایرانی و یک هاست نسبتا خوب رو میگه به درد نمیخوره و چرت بودند!

نکنه اینجا به کسایی که بار اول میان پست میدن همگی میپرین بهش ؟لابد میخواین گربه رو دم حجله بکشین، ها؟ کی گفته هاستینگ بزرگ یعنی امنیت و ساپورت و ....
شما ها حتی نمیتونید نظرات بقیه رو ببینید.من نظرم رو گفتم.شما ها اگه مثلا از اون نظر هایی که من گفتم از iranwebbase سر هستین بیاین رو کنین خب.شاید خودمم اومدم از شما گرفتم !!

*به هیچ عنوان قصد توهین کردن نداشتم،امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشین.

alavi71
October 1st, 2009, 10:19
سلام
شرکت ما خدمات هاستینگ عرضه میکند میتونید سرعت و اپ تایم ما را تو هاست ترکر ببنید فکر نکنم کسی با این اپ تایم و سرعت و قیمت بتون هاست اینجوری بدد
اپ تایم و مشتری های شرکت شون براتون مهم باشه چون سایتای مهم رو هر سروری نمیرن
ما نمایندگی هامون قیمتاشون از 5000 تومان شروع میشه و سرور 1 اپ تایم 99.92 و سرور2 اپ تایم 100 درصد داره
09137037806
parsa - host .com
sup_parsahost.com