PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سرور اختصاصی برای هاستینگ پر قدرت

persiantools
January 11th, 2012, 10:22
من می خوام نمایندگی رو کنار بزارم و سرور اختصاصی بگیرم . می خوام سرورم قوی باشه و سایتهای با بازدید بالا رو هم ساپورت کنم . نظر خودم روی ex4 هتزنر هست . نظر شما چیه ؟
( در ضمن از هتزنر نمایندگی دارم و نسبتا راضی ام ).

MihanTech
January 11th, 2012, 10:28
اگه هتزنر مد نظرتون هست ، با یوزر smartyuser در ارتباط باشید . ایشون بهتر میتونن به سوالاتتون پاسخ بدن

smartieuser
January 11th, 2012, 12:05
من می خوام نمایندگی رو کنار بزارم و سرور اختصاصی بگیرم . می خوام سرورم قوی باشه و سایتهای با بازدید بالا رو هم ساپورت کنم . نظر خودم روی ex4 هتزنر هست . نظر شما چیه ؟

هتزنر هیچگونه نمایندگی ارائه نمیکنه.

iranmizban
January 11th, 2012, 12:18
با سلام .
شرکت پرشین هویز نماینده رسمی در ایران هست .

پایدار باشید .

stchost
January 11th, 2012, 12:21
با سلام
از سه دیتاسنتر leaseweb , iweb , serverius در خدمت شما هستیم

سوالی بود در خدمتم

persiantools
January 11th, 2012, 12:22
دوست عزیز من می خوام از هتزنر سرور اختصاصی بگیرم . قبلا هم از شاتل هاست نمایندگی داشتم که سرور نمایندگی از هتزنر بود

smartieuser
January 11th, 2012, 12:26
با سلام .
شرکت پرشین هویز نماینده رسمی در ایران هست .

پایدار باشید .
سلام

متاسفانه این موضوع تایید نمیشه. اگر این موضوع رو خودشون به شما گفتن که دیگه بدتر. هتزنر هیچ گونه ریسلری یا نماینده ای در هیچ کجا نداره

دوست عزیز من می خوام از هتزنر سرور اختصاصی بگیرم . قبلا هم از شاتل هاست نمایندگی داشتم که سرور نمایندگی از هتزنر بود
به احتمال زیاد شاتل هاست سروری رو از هتزنر تهیه کرده بود و سپس به شما نمایندگی هاست داده بوده. این معنی متفاوتی داره با اینکه خود هتزنر به شما نمایندگی بده.

با احترام
محمد خسروی

persiantools
January 11th, 2012, 12:30
سلام

متاسفانه این موضوع تایید نمیشه. اگر این موضوع رو خودشون به شما گفتن که دیگه بدتر. هتزنر هیچ گونه ریسلری یا نماینده ای در هیچ کجا نداره

با احترام
محمد خسروی

نه اتفاقا دیروز من از خودشون پرسیدم گفتن هتزنر هیچ جایی نماینده نداره و ما فقط پرداخت رو انجام می دیم و کانفیگ اولیه رو رایگان براتون انجام می دیم .

smartieuser
January 11th, 2012, 12:33
نه اتفاقا دیروز من از خودشون پرسیدم گفتن هتزنر هیچ جایی نماینده نداره و ما فقط پرداخت رو انجام می دیم و کانفیگ اولیه رو رایگان براتون انجام می دیم .

خوب اینکه تایید حرف من هست !

هتزنر هیچ گونه ریسلری یا نماینده ای در هیچ کجا نداره == گفتن هتزنر هیچ جایی نماینده نداره و ما فقط پرداخت رو انجام می دیم و کانفیگ اولیه رو رایگان براتون انجام می دیم .

hpxfdhzo
January 11th, 2012, 12:54
عزیز اینجا بخش اموزشی است نه درخواست سرویس :68:

mahosseini
January 11th, 2012, 12:59

برای هاستینگ بهتر هست از سرورهای استفاده کنید که هارد ssd دارن و mysql رو بروی اون قرار بدید تا بهترین کیفیت ممکن رو در سرویس دهی داشته باشید .

persiantools
January 11th, 2012, 13:18
عزیز اینجا بخش اموزشی است نه درخواست سرویس :68:
عزیزم من دنباله راهنمایی برای انتخاب سرور هستم نه آفر.

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

به نظرتون کدوم سرور هتزنر برای هاستینگ خوبه ؟

UserWht
January 11th, 2012, 13:41
دوستان سی پنل رو هتزنر چند میده ؟

iranmizban
January 11th, 2012, 13:53
لایسنس سی پنل در هتزنر : 45000 تومان برای سرور اختصاصی و 20000 تومان برای سرور مجازی .

salar74_a
January 11th, 2012, 14:41
بهتره اول یک vps بگیرید هم هزینه کم تری داره هم میتونید مشتری جذب کنید اول بعد سرور اختصصاصی تهیه کنید
برای شروع وی پی اس با رم 1 یا 2 خوب میتونه باشه

persiantools
January 11th, 2012, 15:31
بهتره اول یک vps بگیرید هم هزینه کم تری داره هم میتونید مشتری جذب کنید اول بعد سرور اختصصاصی تهیه کنید
من 2 سال نمایندگی هاست دارم و تعداد مشتریام زیاد شدن . سرور مجازی به کارم نمی آد

salar74_a
January 11th, 2012, 16:03
بیشتر از 60 تا ؟

faranetwork
January 11th, 2012, 16:06

از کی تا حالا هاستینگ رو روی وی پی اس میزنن؟؟؟؟؟ اگه دنبال دان تایم و دیداس هستین روی وی پی اس پیشنهاد میشه!!! سوختن هارد که زیاد دیده شده!!!

salar74_a
January 11th, 2012, 16:22
از کی تا حالا هاستینگ رو روی وی پی اس میزنن؟؟؟؟؟ اگه دنبال دان تایم و دیداس هستین روی وی پی اس پیشنهاد میشه!!! سوختن هارد که زیاد دیده شده!!!

از وقتی که اینترنت میخواد ملی بشه :ددی

به نظرم یه مجازی روی یک سرور خوب خیلی بهتر از یک سرور اختصاصی به درد نخوره و میتونه جواب 40 50 تا سایت متوسط رو بده

هر طور که خودشون میدنن
فقط یک پیشنهاد بود
....................
:dفدای شما آقا :دی

smartieuser
January 11th, 2012, 16:59
لایسنس سی پنل در هتزنر : 45000 تومان برای سرور اختصاصی و 20000 تومان برای سرور مجازی .
با توجه به چیزهایی که من دیدم هزینه Cpanel که Internal هم باشه توی هتزنر 25 تا 30 یورو هست. برای وی پی اس و ددیکیت فرقی نمیکنه این هزینه

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

از وقتی که اینترنت میخواد ملی بشه :ددی

به نظرم یه مجازی روی یک سرور خوب خیلی بهتر از یک سرور اختصاصی به درد نخوره و میتونه جواب 40 50 تا سایت متوسط رو بده

هر طور که خودشون میدنن
فقط یک پیشنهاد بود
....................
فدای شما آقا :دی

هاستینگ روی وی پی اس مشکلی نداره. وی پی اس خود و بد داریم عزیز ;)

alfavps
January 11th, 2012, 17:34
سلام

هتزنر که عالیه اما اگر براتون مقدوره بدون واسطه از سافت لایر سرور بگیرید درسته کمی گرون تر از نتزنر هستش اما فوق العاده محسوب میشه .دیگه نیازی به تعریف نداره

irmizban
February 10th, 2012, 13:45
چرا مدیران به این تاپیکت نگاهی نمیکنند که ببندن اینجا بخش اموزشی هست

smartieuser
February 10th, 2012, 13:51
چرا مدیران به این تاپیکت نگاهی نمیکنند که ببندن اینجا بخش اموزشی هست
من که مشکلی ندیدم توی پست ها.
موضوع خاصی مدنظر شما هست ؟

ismael1370
February 16th, 2012, 11:43
چند تا سوال واسم پیش اومده
یکی اینکه ... واقعا پردازنده Xeon با Corei7 چقدر فرق داره ... و این تفاوت توی وی پی اس ها خودشو بیشتر نشون میده یا هاست
دوم اینکه ... آیا واقعا استفاده از هارد SSD توی سرعت تاثیر داره ... و آیا می ارزه با آون قیمت بالا و حجم کمش (به خاطر محدودیت تعداد پورت ساتا حداکثر حجم سرور هم پایین میاد) از هارد SSD استفاده کنیم؟
سوم اینکه ... این Xeon جدیدا (E7 و E3) با اون قبلی ها (E5600 و X3400) زیاد فرق دارن ؟
و چهارم اینکه... میخوام پهنای باند و مصرف هارد و رم پردازنده سرور هامو مانیتور کنم ... یکی راهنمایی کنه یا تاپیک معرفی کنه ... از Vmware و hyperVm استفاده میکنیم ... و راهی هست توی whmcs همه رو یه جا کامل داشته باشیم یا نه .

Mr_Parham
February 16th, 2012, 11:56
چند تا سوال واسم پیش اومده
یکی اینکه ... واقعا پردازنده Xeon با Corei7 چقدر فرق داره ... و این تفاوت توی وی پی اس ها خودشو بیشتر نشون میده یا هاست
دوم اینکه ... آیا واقعا استفاده از هارد SSD توی سرعت تاثیر داره ... و آیا می ارزه با آون قیمت بالا و حجم کمش (به خاطر محدودیت تعداد پورت ساتا حداکثر حجم سرور هم پایین میاد) از هارد SSD استفاده کنیم؟
سوم اینکه ... این Xeon جدیدا (E7 و E3) با اون قبلی ها (E5600 و X3400) زیاد فرق دارن ؟
و چهارم اینکه... میخوام پهنای باند و مصرف هارد و رم پردازنده سرور هامو مانیتور کنم ... یکی راهنمایی کنه یا تاپیک معرفی کنه ... از Vmware و hyperVm استفاده میکنیم ... و راهی هست توی whmcs همه رو یه جا کامل داشته باشیم یا نه .
خیلی فرق می کنه، مخصوصا توی وی پی اس ها
بله، سرعت خیلی بالاتری داره
بله، خوب مدل جدید رو بی دلیل نمی دن که !!
سرور برای چه کاری هست، هاستینگ یا وی پی اس ؟؟

ismael1370
February 16th, 2012, 12:08
بابت جواب اول ممنون ... شک داشتم که الان شما گفتین مطمئن شدم
در مورد سرعت SSD ها که شکی روی سرعتش نیست ، ولی منظورم اینه که کم بودن سرعت HDD ها، میتونه تو آپلود و دانلود ، به عنوان عامل محدود کننده سرور به حساب بیاد یا نه ...
جواب سومتون ... دمت گرم یه ذره بیشتر توضیح بدین ... یعنی فقط معماریو فرکانسش تغییر کرده یا رفتارش با پروسس ها هم بهتر شده
و سوالتون ... من از بچه های ویستا هاست هستم (vista-host.org) داریم از دوباره شروع میکنیم... فعلا 5 تا سرور داریم 2 تا VMware ، یکی HyperVM ، یکی دیگه هاست دانلوده و آخریش هم هاست معمولیه

parsa53
March 1st, 2012, 17:31
شاتل هاست نمایندگی هتزنره

persiantools
March 1st, 2012, 17:39
اولا نمایندگی نیست و سرورهاشون از هتزنره .
دوم خب که چی ؟

ismael1370
March 1st, 2012, 22:33
خیلی ممنون از جواب مفیدتون ... خیلی بدرد خورد ...
(:|(:|(:|

allbert
March 1st, 2012, 22:36
hertzner va smartuser پیشنهاد میشند برای خرید

vahidmom
March 1st, 2012, 23:18

من موندم چرا تاپیک دو هفته پیش رو اینجوری بالا اوردی !!!!

parsa53
March 2nd, 2012, 11:50
خواهش میشه

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

سوال دیگه بود در خدمتیم

maham-server
March 5th, 2012, 03:08
با سلام
از سه دیتاسنتر leaseweb , iweb , serverius در خدمت شما هستیم

سوالی بود در خدمتم
آيا كدام ديتا سنتر براي هاست و كدام براي مجازي سازي بهتره؟

stchost
March 5th, 2012, 07:56
آيا كدام ديتا سنتر براي هاست و كدام براي مجازي سازي بهتره؟
هر سه خوب هستن ، ولی بیشتر با iweb و leaseweb کار می کنیم که با هر دو هم سرور مجازی ارائه میدیم و هم میزبانی وب

parsa53
March 5th, 2012, 10:57
مال کدوم کشوره

smartieuser
March 5th, 2012, 11:03
iweb مربوط به کانادا هست
Leaseweb مربوط به هلند هست که سرویس امریکا و آلمان هم داره
Hetzner هم آلمانی هست

parsa53
March 5th, 2012, 11:29
چین نداره؟:">

stchost
March 5th, 2012, 11:41
چین نداره؟:">
چند سال پیش ، قبل از اینکه دیتاسنترهای اروپایی امتحان خودشون را پس بدند و اینکه همه مطمئن بشن که میشه وارز استفاده کرد یا خیر ، از چین هم سرویس می گرفتند.
اکنون با پشتیبانی خوب و مطمئن شرکت های اروپایی واسه چی چین ؟!!!

alireza9549
March 5th, 2012, 12:48
به نظر من از سرور های جدید .
که در بخش پشنهاد های hetzner هست سرور خرید کنید .
سرور های خوبی هست .
اینجا (http://www.serverbidding.com/)

parsa53
March 5th, 2012, 16:28
چون چین احتمالا باید نصف اونا هزینه بگیره

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نه؟

stchost
March 5th, 2012, 16:47
چون چین احتمالا باید نصف اونا هزینه بگیره

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نه؟

شما فقط هزینه واستون مهمه ؟
متاسفانه اشتباهی که خیلی از کاربران می کنند ، کفیت را فدای کمیت می کنند
هیچ وقت بخاطر هزینه کمتر از کیفیت نزنید

hpnn.wm
March 5th, 2012, 17:22
شما فقط هزینه واستون مهمه ؟
متاسفانه اشتباهی که خیلی از کاربران می کنند ، کفیت را فدای کمیت می کنند
هیچ وقت بخاطر هزینه کمتر از کیفیت نزنید
اینو کی گفته شما در نظر بگیر
انگلیس و المان رو
کدوم یکی از اینا بهتره؟؟؟
اگه از هر دوتا شون یه پلن مشابه بخری (هیچ چیز تفاوت نداشته باشه)
انگلیس خیلی گرون از اب در می اد در حالی که همین کا رو المان با تقریبا نصف قیمت و با پشتیبانی خوب انجام میده
همچین چیزی نیست که اگه قیمت بالا باشه کیفیت هم خوبه

maham-server
March 5th, 2012, 17:22
world sterem براي هاستينگ چطوره؟؟؟

Kian
March 5th, 2012, 18:13
شاید خوب، شاید بد !

ما که دو سال پیش داشتیم اولش خوب بود ولی بعدش خراب شد ولی الان میگن بهتر شده، توصیه میکنم از کسانی که از اونجا همین الان سرور دارند تحقیق بیشتری کنید

parsa53
March 5th, 2012, 18:29
خوب الان فکر کنم فکر هزینه باشی بهتری

infoshayan
March 6th, 2012, 09:46
سلام یکی‌ از سرور‌های من از WorldStream هست ولی‌ به نظر من به درد هاستینگِ قوی نمی‌خوره شما میتونید یکی‌ از پکیج‌های Staminus که DDOS هست استفاده کنید.