PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس وارز با پشتیبانی خوب و معتبر

DANG3R
January 11th, 2012, 03:02
سلام دوستان

بعد از مدت‌ها که خواستم به عرصه برگردم و تصمیم گرفتم از یه وی‌پی‌اس جمع و جور شروع کنم که وارز هم باشه به دلیل تست و ران کردن چیزای زیادی از قبیل اپلیکیشن‌ها و اسکریپت‌های مختلف٬ بلاخره ۳ ماه پیش به نوین وی‌پی‌اس برخوردم که جدا از آن‌منیج بودنشون که مشکلی نبود و خودم راهش انداختم پشتیبانی افتضاحی داشتن! من ماه دوم رو همینطوری دوباره شارژ کردم به امید اینکه بتونم بیشتر باهاشون تماس بگیرم و مشکلی خواستم رفع کنن و نهایتن تصمیم گرفتم به دایرکت‌ادمین برگردم اونا برام بخرن و نصب کنن که یا جواب سر بالا شنیدم یا تیکت‌ها رو جواب نمی‌دادن و بعد چند روز ایمیل بسته شدن تیکت برام می‌اومد اینجا هم براشون پی‌ام فرستادم ولی جواب نگرفتم و جالبتر اینکه توی ماه دوم نمی‌تونستم از طریق ‌SSH به سرور وصل شم و دایرکت‌ادمین پیش کش!

خلاصه نحوه پشتیبانی و ارتباط با کسی که کار می‌کنم برام خیلی مهمه٬ شاید ماهی یکی دو بار پیش بیاد یا نیاد که کار داشته باشم ولی خب رفتار حرفه‌ای اینو می‌گه با تموم مشغله‌ها درست پشتیبانی کنه و جواب بده! چه ایمیل٬ چه چت چه تلفنی!

ببخشید که اینقدر رک گفتم ولی بهتر که همین اول این مساله روشن باشه و کسی که فکر کنه کارش حرفه‌ای هست از این نوع ریلیشن‌شیپ با مشتری استقبال هم می‌کنه!

فعلا برای شروع یه وی‌پی‌اس وارز جمع و جور می‌خوام :

هارد : ۱۰گیگ / BW : 300GB / RAM : 512GB / DirectAdmin or cPanel license
لطفا قیمت دایرکت‌ادمین یا سی‌پنل رو بگین.

ممنون
موفق باشید

AlborzVPS
January 11th, 2012, 12:33
با سلام

رم : 512
هارد : 25 گیگ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : 600 گیگ
دایرکت ادمین : رایگان

ماهانه 32000 تومان

کانادا

RezaFH
January 11th, 2012, 13:50
سلام

با آفر زیر میتونیم در خدمت باشیم :

رم : 512 مگابایت
هارد : 10 گیگابایت
پهنای باند : 400 گیگابایت
قیمت : 20000 تومان ( لینک سفارش (http://my.persiancloud.ir/cart.php) - پلن اول رو سفارش بدید و رم رو 256 مگابایت افزایش بدید)
دایرکت ادمین : 7000 تومان
سی پنل : 25000 تومان

توضیحاتی هم نیاز دونستم که خدمت شما عرض کنم :
1- پشتیبانی ما فقط از طریق تیکت خواهد بود. (در مورد سطح و کیفیت پشتیبانی هم میتونید تحقیق کنید)
2- در صورت نیاز به نصب پنل، انجام خواهیم داد اما کانفیگ اون هزینه خواهد داشت.
3- وارز برای اسکریپت نال شده ارائه نمیدیم (از جمله whmcs) (البته ما کاری نداریم مگر اینکه گزارش تخلف بیاد)
4- پورت SSH الان روی اینترنت بسته هست !

موفق باشید :)

taghikhani
January 11th, 2012, 13:50
VDS-512
512MB حافظه اصلی
پهنای باند: 80 گیگابایت (برای شما ۳۰۰ گیگابایت)
هارد: 40 گیگابایت
ماهیانه 55000 تومان
امکانات:
منابع کاملا اختصاصی
پردازنده 7 هسته ای
پنل جهت کنسول و ریبوت
نصب سیستم عامل دلخواه

سفارش (http://whg.ir/hub/cart.php?a=add&pid=111)

porya_spy
January 11th, 2012, 14:51
رم : 512
هارد : 80 گیگ
پهنای باند : نامحدود
سی پنل 25000
ماهانه 25000 تومان
آلمان نیمه وارز

DANG3R
January 11th, 2012, 22:18
اوه ٬ من متاسفانه اطلاع نداشتم که پورت SSH بسته است. زیاد این خبرارو دنبال نمی‌کنم ولی ای کاش پشتیبانی اونا بهم می‌گفتن ... ولی این اشتباهو از طرف خودم می‌پذیرم
دوستان عزیز همونطور که گفتم من وارز می‌خوام برای اسکریپت‌های نال شده که می‌خوام روشون کار کنم!‌ ولی whmcs جزوشون نیست اگر روی این خیلی گیر هست.
اگه با کانفیگی که دادم هم می‌تونید بهم بدید خیلی خوبه چون واقعا هارد ۸۰گیگ اصن به دردم نمی‌خوره.
ممنون بازم.

موفق باشید.

alborzgostar
January 11th, 2012, 22:33
سلام

Ram: 512
Hdd: 20GB
Traffic: 500GB
Nederlands Ecatel
Warez!

ماهانه 25 هزار تومن

دایرکت ادمین هم ماهانه 7 تومن

RezaFH
January 11th, 2012, 23:27
اوه ٬ من متاسفانه اطلاع نداشتم که پورت SSH بسته است. زیاد این خبرارو دنبال نمی‌کنم ولی ای کاش پشتیبانی اونا بهم می‌گفتن ... ولی این اشتباهو از طرف خودم می‌پذیرم
دوستان عزیز همونطور که گفتم من وارز می‌خوام برای اسکریپت‌های نال شده که می‌خوام روشون کار کنم!‌ ولی whmcs جزوشون نیست اگر روی این خیلی گیر هست.
اگه با کانفیگی که دادم هم می‌تونید بهم بدید خیلی خوبه چون واقعا هارد ۸۰گیگ اصن به دردم نمی‌خوره.
ممنون بازم.

موفق باشید.

معمولا برای WHMCs زودتر از باقی اسکریپت ها و نرم افزارهای کرک و نال شده گزارش میاد و ما هم پیگیری میکنیم.
در هر صورت، اگر مایل بودید با شرایطی که در پست قبلی عرض شد میتونیم در خدمت باشیم :)

porya_spy
January 12th, 2012, 00:41
ممنون بازم.

موفق باشید.

دوست عزیز سرور ما با اسکریپت های نال اصلا مشکلی نداره سرویس مورد نظر شما 20000 تومان ماهانه با هارد 10 گیگ

DANG3R
January 13th, 2012, 01:13
ممنون از همه دوستان.
همه پیشنهادات عالی و از پیگیریتون ممنونم.
بررسی می‌کنم با اون مواردی که مد نظرم هست.
لطف کردید. :53:
در ضمن الان که پورت ssh روی ۲۲ بسته است‌٬ چه راهی جایگزین شده؟

irlogo
January 13th, 2012, 01:29
وقت بخیر
در صورتی که نیاز به پهنای باند بالایی ندارد و مایل هستید سرور مجازی داخل ایران باشد آفر های ما را بررسی بفرمایید
شایان ذکر است ssh سرور های ایران با نتورک ایران مشکلی ندارد و به مشکل نمی خورد

فن آوری اطلاعات دهکده وب - سبد خرید (http://my.webvillage.ir/cart.php?gid=28)

mamali5
January 13th, 2012, 03:06
با سلام

سرویس درخواستی شما با مشخصات زیر:

مقدار رم: 512 مگابایت
فضای هارد: 20 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
پورت: 1 گیگ

ماهانه 18000 تومان

لایسنس دایرکت ادمین ماهانه 10000 تومان

DANG3R
January 18th, 2012, 08:13
سلام دوست عزیز

دیتاسنتری که شما باهاش کار می‌کنید کجاست؟
از نظر وارز و اینا مشکلی نیست؟

ممنون
موفق باشید./

camelian77
January 18th, 2012, 12:39
سلام

در خدمت شما هستیم با یک سرور مجازی از هتزنر (آلمان):

هارد : ۲۰ گیگ (افزایش تا ۱۰۰ گیگ رایگان هست. صرفا چون شما ۱۰ خواستید ما ۲۰ می‌دیم :دی )

سی پی یو ۸ هسته ای که شیر شده.

سیستم عامل: ویندوز ۲۰۰۳، ویندوز ۲۰۰۸ و البته لینوکس. احتمالا شما هم لینوکس می‌خواید.

در مورد اسکریپت نال هم تا الان مشکلی نبوده، و ایمیل Abuse هم به ما فرستاده می‌شه. و ما با شما صحبت می‌کنیم تا مشکل رو حل کنیم.

قیمت ۱۶۰۰۰ تومان ماهیانه و این قیمت تا موقعی که مرتب تمدید کنید ثابت هست.

پشتیبانی: چت و تیکت که دائم هست. متوسط پاسخ دهی ما به تیکت ها زیر ۵ دقیقه بوده. ضمنا شما شماره تلفن شرکت ما + موبایل دو نفر از تکنیسن های ما رو هم خواهید داشت و می‌تونید مستقیما پی گیری کنید. در مورد پشتیبانی می‌تونیم به صورت کتبی به شما قرارداد بدیم که نگران نباشید.

------------------

در مورد لایسنس ها: با اینکه ما خودمون لایسنس رو دلاری می‌خریم و اینجا ریالی می‌فروشیم و شاید قیمت هم ۱۰۰۰ تومن کمتر باشه، به شما پیشنهاد می‌کنم که برای سی پنل از almahost و برای دایرکت ادمین از directadmin.ir بگیرید. پشتیبانی دارن و مطمئن هستید که پول شما نا پدید نمی‌شه !

PENOIL
January 18th, 2012, 12:54
http://www.webhostingtalk.ir/f15/35334/index15.html#post361122

mamali5
January 18th, 2012, 13:54
سلام دوست عزیز

دیتاسنتری که شما باهاش کار می‌کنید کجاست؟
از نظر وارز و اینا مشکلی نیست؟

ممنون
موفق باشید./

این سوالتون از بند بود یا از دوستان دیگه؟

DANG3R
January 19th, 2012, 02:07
بله از جنابعالی بود :)

DANG3R
January 21st, 2012, 11:07
سلام

در خدمت شما هستیم با یک سرور مجازی از هتزنر (آلمان):

هارد : ۲۰ گیگ (افزایش تا ۱۰۰ گیگ رایگان هست. صرفا چون شما ۱۰ خواستید ما ۲۰ می‌دیم :دی )

سی پی یو ۸ هسته ای که شیر شده.

سیستم عامل: ویندوز ۲۰۰۳، ویندوز ۲۰۰۸ و البته لینوکس. احتمالا شما هم لینوکس می‌خواید.

در مورد اسکریپت نال هم تا الان مشکلی نبوده، و ایمیل Abuse هم به ما فرستاده می‌شه. و ما با شما صحبت می‌کنیم تا مشکل رو حل کنیم.

قیمت ۱۶۰۰۰ تومان ماهیانه و این قیمت تا موقعی که مرتب تمدید کنید ثابت هست.

پشتیبانی: چت و تیکت که دائم هست. متوسط پاسخ دهی ما به تیکت ها زیر ۵ دقیقه بوده. ضمنا شما شماره تلفن شرکت ما + موبایل دو نفر از تکنیسن های ما رو هم خواهید داشت و می‌تونید مستقیما پی گیری کنید. در مورد پشتیبانی می‌تونیم به صورت کتبی به شما قرارداد بدیم که نگران نباشید.

------------------

در مورد لایسنس ها: با اینکه ما خودمون لایسنس رو دلاری می‌خریم و اینجا ریالی می‌فروشیم و شاید قیمت هم ۱۰۰۰ تومن کمتر باشه، به شما پیشنهاد می‌کنم که برای سی پنل از almahost و برای دایرکت ادمین از directadmin.ir بگیرید. پشتیبانی دارن و مطمئن هستید که پول شما نا پدید نمی‌شه !

سلام دوست عزیز
دیتاسنتری که شما باهاش کار می‌کنید وارز هست؟
ممنون

camelian77
January 21st, 2012, 18:46
سلام دوست عزیز
دیتاسنتری که شما باهاش کار می‌کنید وارز هست؟
ممنون

هتزنر آلمان هست. با توجه به اون مواردی که شما گفتید بله وارز هست و مشکلی نیست از اون بابت.