PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میتونه اسکریپت این سایت رو در بیاره؟

m2vooroojak
January 9th, 2012, 21:33
سلام به همه
کسی میتونه اسکریپت این سایت رو در بیاره و یه چند تا گزینه دیگه بهش اضافه کنه؟ مثل گل و ماشین و ......
esmfamil.ir - ارائه دهندهٔ سرویسِ بازی اسم فامیل آنلاین (http://www.esmfamil.ir)
اگرم کسی بازی میکنه من پایم :دی
بیاد یاهو
m2vooroojak2010@yahoo.com

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

کسی نبود؟این زیاد حال نمیده گزینه هاش کمه

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

بابا یه نفر نیست اینجا بتونه کار منو راه بندازه؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککک

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

بابا چرا همتون هی میاید فقط تاپیک رو نگاه میکنید؟
اگر میشه که یکی زحمتش رو بکشه اگر هم نمیشه بگید تا من انقدر علاف نباشم

m3hdi
January 9th, 2012, 21:36
سلام به همه
کسی میتونه اسکریپت این سایت رو در بیاره و یه چند تا گزینه دیگه بهش اضافه کنه؟ مثل گل و ماشین و ......
esmfamil.ir - ارائه دهندهٔ سرویسِ بازی اسم فامیل آنلاین (http://www.esmfamil.ir)
اگرم کسی بازی میکنه من پایم :دی
بیاد یاهو
m2vooroojak2010@yahoo.com

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

کسی نبود؟این زیاد حال نمیده گزینه هاش کمه

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

بابا یه نفر نیست اینجا بتونه کار منو راه بندازه؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککک

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

بابا چرا همتون هی میاید فقط تاپیک رو نگاه میکنید؟
اگر میشه که یکی زحمتش رو بکشه اگر هم نمیشه بگید تا من انقدر علاف نباشم

دوست من اگر کسی می تونست کمک کنه اعلام میکرد!
این همه اسپم به چه دلیله ؟ o:-)

p30speed
January 9th, 2012, 21:40
تمامی‌ِ حقوق برای esmfamil.ir محفوظ می‌باشد.

m2vooroojak
January 9th, 2012, 22:44
تمامی‌ِ حقوق برای esmfamil.ir محفوظ می‌باشد.
دوست عزیز مگه من میخوام این اسکریپت رو بفروشم یا باهاش سایت بزنم که کسب درآمد کنم؟
گفتم این بعضی از گزینه ها مثل ماشین و حیوان و گل و ...... این چیزا رو نداره اگر کسی بتونه بهش اضافه کنه بهتر میشه نگفتم که میخوام بفروشم که میگی تمامی‌ِ حقوق برای esmfamil.ir محفوظ می‌باشد.

shahmoradi
January 9th, 2012, 23:07
دمش گرم عجب چیزی بود !

m2vooroojak
January 10th, 2012, 10:55
کسی نیستش؟خدایی دعاش میکنم
میخوام این اسکریپت جدیده رو بندازم رو یه هاست رایگان با دوستام بازی کنم

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 09:17 AM ----------

up...............................

m2vooroojak
January 10th, 2012, 15:51
up........................................

0060
January 10th, 2012, 16:00
up........................................

دوست عزیز اسپم نکنید ;)

میخوای دست بکن تو جیبت بده یکی برات بنویسن

موفق باشید