PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت يه دامين ir چقدر طول مي كشه ؟

shazo
January 8th, 2012, 21:36
سلام

دوستان ثبت يه دامين ir چقدر طول مي كشه ؟

ما چند ساعت پيش يه دامين اي ار از ميهن وب هاست گرفتيم پولم پرداخت كرديم ولي فعلن خبري نيست

TOOBA IT
January 8th, 2012, 21:37
باید به صورت دستی تایید بشه دامنه شما ...
24 ساعت زمان می بره .

webdata
January 8th, 2012, 22:10
تا اونجایی که اطلاع دارم در ساعت اداری/کاری تأییدها و ثبت دومین انجام می‌شه.

kitiran
January 8th, 2012, 22:26
سلام
اگر دامنه شما از نظر قوانین مشکل نداشته باشد:
اگر اول صبح ثبت کنی (اول ساعت کاری) به احتمال زیاد تا بعد از ظهر (پایان ساعات کاری) ثبت خواهد شد.
اگر بعد از ساعت کاری پرداخت کرده باشید میره برای فردا و تو صف قرار میگیره (معمولا تا ظهر ثبت میشه.)

shazo
January 8th, 2012, 22:32
يعني چس مشكل نداشته باشه از نظر قوانين ؟

من ديگه لازم نيست شخصات خودم رو بدم ؟ خود ميهن هاست اوكي مي كنه ؟

ممنون

kitiran
January 8th, 2012, 22:39
يعني چس مشكل نداشته باشه از نظر قوانين ؟

من ديگه لازم نيست شخصات خودم رو بدم ؟ خود ميهن هاست اوكي مي كنه ؟

ممنون
منظور اینکه نام دامنه تایید بشه!
بله لازم نیست اگر مشکلی پیش بیاد یا دامنه تایید نشه به شما اعلام میشه از طریق نیک.آی آر

webdata
January 8th, 2012, 22:40
شما اگه بخواید دومین به اسم خودتون ثبت بشه، باید ابتدا یک اکانت(هندل) در nic.ir بسازید. بعد شناسه رو به ثبت کننده بدید تا براتون پرداخت کنه. این دومین به نام شما ثبت می‌شه. در ضمن رابط‌های مجاز هم باید تغییر پیدا کنه.

irmpmn
January 8th, 2012, 23:06
بعضی اوقات هم سر اسمهای تجاری حساسیت نشون میدن که مثلا ممکنه از اسم سو استفاده کنید , ازتون تعهد میگیرن.
من خودم سر ثبت دومین میلان نیوز برای دوستم به همچین مشکلی برخوردم

hamidjan
January 8th, 2012, 23:31
بعضی اوقات هم سر اسمهای تجاری حساسیت نشون میدن که مثلا ممکنه از اسم سو استفاده کنید , ازتون تعهد میگیرن.
من خودم سر ثبت دومین میلان نیوز برای دوستم به همچین مشکلی برخوردم

به خاطر اسم تجاری نبوده. به خاطر کلمه نیوز بوده. نیوز داشته باشه باید تعهد بدی!

irmpmn
January 9th, 2012, 00:25
به خاطر اسم تجاری نبوده. به خاطر کلمه نیوز بوده. نیوز داشته باشه باید تعهد بدی!

مثلا نیوز چیه مگه ؟ اخبار یه باشگاه فوتبال میباشه دیگه :78: جو میدن چرا الکی آخه ...

hamidjan
January 9th, 2012, 00:29
دو ساله برا یه شرکت دارم کارای هاستینگشو انجام میدم. میدونم دیگه.
شما برو ثبت کن abcnews.ir اگه تعهد نخواستن هر چی خواستید به من بگید.
کلمه news یعنی اینکه شما میخوای سایت خبر بزنی. سایت خبری یعنی افشاگری، یعنی دردسر، یعنی جو دادن! به همین خاطر باید تعهد بدی که نکنه یه وقت علیه دولت ایران فعالیت کنید!

shazo
January 9th, 2012, 00:30
نه فك نكنم دامين من اين مشكلا رو داشته باشه فقط مي خوام زود ثبت بشه آخه دامينش حرف نداره

irmpmn
January 9th, 2012, 00:36
بابا خیلی ترسوان ! بابا نترس ....:78::78::78::78:

hamidjan
January 9th, 2012, 00:37
نه فك نكنم دامين من اين مشكلا رو داشته باشه فقط مي خوام زود ثبت بشه آخه دامينش حرف نداره

اگه قبلش شناسه میساختید و به شرکت اعلام می کردید و شرکت هم آنلاین ثبتش می کرد، همون لحظه میومد توی پنل شما و خیالتون راحت میشد. البته فردا دامنتون تایید میشد، ولی خب مطمئن بودید که مال خودتون میشه.

Query Whois Server - IRNIC (http://whois.nic.ir/)

دامنتونو اینجا چک کنید ببینید اگه مشخصات شما رو نشون داد که حتما ثبت شده و اگر چیزی نشون نداد، بدونید که شرکت هنوز هیچ اقدامی نکرده و هر لحظه ممکنه کسی ثبت کنه.

shazo
January 9th, 2012, 00:44
فك نكنم مشكلي پيش بياد مگر اين كه خيلي بد شانس باشم.. فعلن كه ميهن وب هاست كاري نكرده

حالا تا 8-9 ساعت ديگه فك كنم اوكي بشه !

H.G.N
January 9th, 2012, 00:51
دوست عزیز ببینید - دامنه های آی آر میهن وب هاست بصورت دستی ثبت میشن ! یعنی باید بخش فروش اونها بصورت دستی به nic.ir بره و براتون ثبتش کنه !

اما شرکت هایی مثل شرکت فراسو بعد از اینکه پرداخت رو انجام دادی بلافاصله دامنه رو در پنل خود شما رزرو می کنه و میمونه تاییدش و این یک حسن برای صاحب دامنه !

0060
January 9th, 2012, 00:56
فك نكنم مشكلي پيش بياد مگر اين كه خيلي بد شانس باشم.. فعلن كه ميهن وب هاست كاري نكرده

حالا تا 8-9 ساعت ديگه فك كنم اوكي بشه !

من پجشنبه دامین ثبت کردم شنبه برام ایمیل تایید اومد پس نگران نباش که چرا دیر شده

وقتی دامین به اسم شما رزور شده هزینه اش پرداخت شده یه نفر دیگه ای نمیتونه ثبتش کنه

اگه کسی دیگه میخواست ثبتش کنه منتظر نمیموند شما بری هزینه واریز کنی درخواست بدی بعد اون بره ثبت کنه

پس هی الکی بحث و کش ندید ;)

shazo
January 9th, 2012, 01:35
بله درسته من بعد از ظهر ثبت كردم و همون موقع هم پول رو پرداخت كردم.. ولي به قول دوستمون با اون لينكشون فعل كه دامين آزاده و از name.com

هم ميشه سفارش داد !!

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

دوستان ميهن وب هاست يه ايميل زد كه برم تو نيك عضو بشم و...

كارا انجام شده ولي از نيك ميل نيومده هنوز اين چقدر طول مي كشه ؟

AvalinHost
January 9th, 2012, 01:46
کلا سیستم ثبت اینجوریه و روال کاری هم برای ما به همین شکل هست:

دامنه بصورت آنلاین ثبت میشه و تاریخ انقضا میخوره 10، 15 روز دیگه. وقتی که مسئول مربوطه در nic.ir بیاد و بررسی کنه و تایید کنه اون موقع دامنه شما ثبت نهایی و فعال میشه.
در مورد پست اون دوستمون که گفتن به بعضی از کلمه ها حساس هستند درسته. و باید تعهد کتبی بفرستید (برای اشخاص حقوقی نامه تعهد در سربرگ شرکت و کپی روزنامه رسمی) به بعضی از کلمات حساس هستند مثلا کلمه iran هم توش باشه باید تعهد بدین.
خود ما تا الان 20 تا تعهد ثبت فرستادیم. :(

shazo
January 9th, 2012, 01:55
سلام.. الان ميهن وب هاست ميل زد كه برم تو نيك ثبت كنم و بعد يوسر پسورد رو بدم به اونا

irmpmn
January 9th, 2012, 04:37
آره باید هندل داشته باشی دوست من که دومین به نام شما بشه

shazo
January 9th, 2012, 16:03
سلام.. ممنون از همه دوستان صبح زود ميهن وب هاست تاييد كرد و انجام شد..