PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجع به اینترنت داخلی و کم کردن پهنای باند

osanloo.morteza
January 8th, 2012, 19:29
سلام دوستان،
هر کی که هر هفته 1 بار هم اخبار نگاه کنه فکر کنم دیده باشه که دارن اینترنت رو ملی می کنند و از این جور چیزها ، سرعت اینترنت هم که کلا خوابیده ، همه عملا دارن میکشند داخل و ... ، با این اوضاع فکر میکنید تکلیف اونایی که دارن هاست رو سرور خاجی ارایه می کنند چیه ؟ از یه طرف اون قدر سرویس ها رو گرون میدن که نمیشه ازشون ریسلر یا ... گرفت از طرف دیگه هم اگه سرورت خارجی باشه سرعت لود سایت کابرا اونقدر میاد پایین که شاید خیلی ها ترجیح بدن از داخلی ها هاست تهیه کنن ، این جور که معلومه کار از زمزمه و ... گذشته و قضیه جدیه . خودتون تفاوتی احساس نکردین ( از نظر سرعت لود و ... ) کاربراتون چی ؟ شما چی فکر میکنین ؟

PE7A
January 8th, 2012, 20:59
به نظر من ملی کردن اینترنت در ایران امکان پذیر نیست
وسعت ایران رو نمیشه با کره شمالی مقایسه کرد
و نمیشه کشوری به وسعت ایران رو از شبکه جهانی جدا کرد
جمعیت ایران رو هم نمیشه با کره شمالی مقایسه کرد , و به نظرم امکان نداره که مردم راضی به عملی شدن این طرح باشند
بالاخره جمعیت ایران حداقل 70 میلیون هست و مسلما نظر مردم مهمه و مردم تایین میکنند که از چه اینترنتی استفاده کنند.فکر کنید 70 ملیون نفر اینترنت جهانی بخوان و اینترنت ملی بشه!:68:نه
محاله
امکان نداره - در ایران مردم سالاریه و حرف اول رو مردم میزنن
لطفا شایعه درست نکنید
من امروز صبح با اینترنت 128 کیلو بایت با سرعت 100kb/sec دانلود میکردم و سرعت هم خوب بود
همه چی خوبه...

تاپیک های در این زمینه هم تو انجمن واقعا زیاد شده و همشون بدون جواب موندن
لطفا دیگه تاپیک در این مورد ایجاد نکنید.
ممنون

amirizadi
January 8th, 2012, 21:46
http://www.webhostingtalk.ir/f2/38159/

irmpmn
January 9th, 2012, 11:59
مشکل مردم در حال حاضر بیشتر اتصال به شبکه های اجتماعی میباشه ! وگرنه من خیلی وقته بدونِ چیز پی ا.ن از اینترنت استفاده میکنم. تنها مشکل گوگلِ!!! که شبها وا نمیشه ...

mehrshad.ho
January 9th, 2012, 12:44
هزاران تاپیک ایجاد شده در این رابطه
همه هم نگرانند کاش یه مسئول کشوری چیزی از اینترنت ملی میگفت تا این همه شایعه که نه می دونیم راسته نه دروغه رو باور کنیم

softsky
January 9th, 2012, 17:35
ان طور که بنده خوانده یودم گفته شده بود از اویل بهمن جایگزین میشه

amirizadi
January 9th, 2012, 19:52
بابا جایگزین نمیشه - میاد در کنار نت جهانی

هاست 97
January 10th, 2012, 17:09
من با زیر ساخت ارتباطات صحبت کردم
جای هیچ نگرانی نیست چون شبکه اینترانت ملی با قیمت ارزان در کنار اینترنت جهانی در روز 22 بهمن شروع به کار خواهد کرد . البته قیمت دسترسی به اینترنت جهانی کمی افزایش پیدا خواهد کرد.
در کل روال اینترنت بدون تغییر خواهد ماند

delta
January 10th, 2012, 17:24
همش تقصیر آمریکای جهان خار هست... :67:

عصرایران: عكس زير را نيروي دريايي ايالات متحده آمريكا از عمليات نجات 13 صياد ايراني در آب هاي درياي عمان منتشر كرده است . يكي از صيادان ايراني كشتي ربوده شده ايراني به دست ***ان دريايي سومالي كه پنج شنبه گذشته از سوي يك ناو آمريكايي نجات يافت، پس از نجات از دست ***ان دريايي درحال خوش و بش با سرباز آمريكايي در عرشه كشتي است .

وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران از آزادی صیادان ایرانی توسط ناو امریکایی استقبال کرده است.

4311

parsvia
February 10th, 2012, 07:40
اینترنت یعنی شبکه جهانی نه شبکه ملی!!!
اینترنت ملی یک شبکه داخلی هستش که در مواقع نیاز می تونن دسترسی به اینترنت جهانی رو از طریق اون واسه کاربرا قطع کنن!
به شکلی که آرزوی سرچ کردن توی گوگل رو ایرانیا باید به گور ببرن

HADNEZ-ICT
February 10th, 2012, 10:54
اینترنت یعنی شبکه جهانی نه شبکه ملی!!!
اینترنت ملی یک شبکه داخلی هستش که در مواقع نیاز می تونن دسترسی به اینترنت جهانی رو از طریق اون واسه کاربرا قطع کنن!
به شکلی که آرزوی سرچ کردن توی گوگل رو ایرانیا باید به گور ببرن
اما قرار نیست قطع بشه
درواقع اون موقع می شه اینترانت

iranian-portal
February 10th, 2012, 14:57
اما قرار نیست قطع بشه
درواقع اون موقع می شه اینترانت

دوست عزیز من نمیدونم هدف شما از بالا آوردن این تاپیک چیه اما بد نیست در محیط انجمن ها دست کم اول اطلاعات جم کنید بعد پست بزنید
اینترنت ملی که بارها و بارها در تمامی رسانه ها اعم از رادیو تلویزیون و اینترنت اعلام شد به نحوی ملتفی هست
چرا بازم بعضی دوستان!!!!!!!!!!!!

HADNEZ-ICT
February 10th, 2012, 15:10
دوست عزیز من نمیدونم هدف شما از بالا آوردن این تاپیک چیه اما بد نیست در محیط انجمن ها دست کم اول اطلاعات جم کنید بعد پست بزنید
اینترنت ملی که بارها و بارها در تمامی رسانه ها اعم از رادیو تلویزیون و اینترنت اعلام شد به نحوی ملتفی هست
چرا بازم بعضی دوستان!!!!!!!!!!!!

به اسمه تاپیک توجه کنید :
نظر شما راجع به اینترنت داخلی و کم کردن پهنای باند

نظر شما اصلا برای بنده مهم نیست