PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم زرین پال با اسکریپت خودم

rezachess
January 8th, 2012, 13:29
من یک اسکریپت دارم که در اون ماژول پرداخت آنلاین از طریق پی پال و کش یو و وان کارت را داره
من تو زرین پال حساب باز کردم می خواستم ببینم این اطلاعات را چگونه باید جایگذاری کرد.
البته اسکریپت من کد شده بود که من تا حدودی دیکد کردم
اگه یکی به من کمک کنه خیلی ممنون می شم.
فایل ها مربوط به پرداخت را ضمیمه کردم.

rezachess
January 8th, 2012, 18:18
لطفا یکی از اساتید من را در این راه راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!!۱;)

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

کسی راهی پیشنهاد نکرد؟؟؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

جون من یکی یک چیزی بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

کسی راهی پیشنهاد نکرد؟؟؟

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

جون من یکی یک چیزی

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

ای خدا چمند ساعته پست زدم کسی جوابم را نداده:68:

masooumi
January 8th, 2012, 18:28
این فایل های شما هیچیش مشخص نیست که کسی بتونه کمک کنه .

rezachess
January 8th, 2012, 20:48
چه فایل هایی نیاز دارید بزارم
آخه بیشتر این فایل ها کد شده هستند بدرد نمی خورند

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

پاسخ : تنظیم زرین پال با اسکریپت خودم
چه فایل هایی نیاز دارید بزارم
آخه بیشتر این فایل ها کد شده هستند بدرد نمی خورند

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

اسکریپت من ماژول برای paypal و cashu و onecard هم داره فقط یک سری تغییرات می خواد

Ahmad110
January 8th, 2012, 20:50
چرا از خود آقاي اميري نميخوايد براتون انجام بده ؟ تو زرين پال يه تيكت بزنيد خودشون براتون رديفش ميكنن .

rezachess
January 9th, 2012, 11:26
من به ایشون هر چی گفتم برام انجام ندادن

irmpmn
January 9th, 2012, 12:12
اسکریپت شما چی هست خب ؟ یه توضیحی بدید براشون , حتما کمک می کنن ...
اگه مثل اینجا توضیح بدید مطمئنا جواب نمیدن ...