PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در قسمت Package رسیلر؟؟؟؟

Parshosts
September 26th, 2009, 21:57
سلام
دوستان من یه رسیلر دارم که بعد از انتقال به یه سرور دیگه توی قسمت Add Package که Package ها رو add می کنم add میشه ولی توی قسمت Create a New Account که میخوام او Package رو که ساختم اتنخاب کنم چیزی نیست و اون چیزایی هم که بصورت پیشفرض هست همه به رنگ قرمز هستن و نمیشه انتخابشون کرد.
مشکل از کجاست ؟ لطفا دقیق راهنمایی کنید.

Parshosts
September 27th, 2009, 11:15
یعنی کسی نیست بدونه چطوری این مشکل رو حل کنم کارم لنگه و نمی تونم یوزر جدید بسازم

AfraServer
September 27th, 2009, 11:21
دوست عزیز هر وقت قرمز هست شما انتخابش کن هاست کریت میشه گیر نمیده اگر قرمز باشه

Parshosts
September 27th, 2009, 11:36
دوست عزیز هر وقت قرمز هست شما انتخابش کن هاست کریت میشه گیر نمیده اگر قرمز باشه

دوست عزیز کریت میشه اما پکیج هایی که add کردم رو نشون نمیده که انتخاب کنم و من میخوام پکیج رو خودم بسازم نه از اون چیزایی که از پیش تعرف شده استفاده کنم.

Parshosts
September 27th, 2009, 11:39
و توی قسمت Upgrade/Downgrade an Account هم همه پکیج ها قرمز هستن و نمیتونم تغییر بدم

Sajad
September 27th, 2009, 11:45
به مدير سرور بگيد دسترسي ها رو درست كنه براتون. ظاهرا دسترسي هاي لازم رو نداده.
شايدم اورسل نيست ريسلرتون.

Parshosts
September 27th, 2009, 14:18
به مدير سرور بگيد دسترسي ها رو درست كنه براتون. ظاهرا دسترسي هاي لازم رو نداده.
شايدم اورسل نيست ريسلرتون.

با مدیر سرور هم تماس گرفتم ایشون میگن هیچ محدودیتی در ریسلر من قرار ندادن و دلیلش رو نمی دونن اگه شما علت رو می دونید بگید تا بهشون بگم.

Parshosts
September 27th, 2009, 14:25
البته الان که چک کردم اون پکیج هایی که add کردم میان ولی بازم رنگشون قرمز هست و توی قسمت Upgrade/Downgrade an Account نمی تونم تغییر بدم. (پکیج ها )

Sajad
September 27th, 2009, 14:43
زير اونجايي كه ميخواهيد اكانت بسازيد يه سري گراف كشيده يا نه؟

Parshosts
September 27th, 2009, 18:44
زير اونجايي كه ميخواهيد اكانت بسازيد يه سري گراف كشيده يا نه؟

اره هست اینم عکسش
http://up.iranblog.com/2/1254144587.jpg

AfraServer
September 27th, 2009, 19:05
خوب دیگه اگر یه پکیج میشه ادد کنی ادد کن بعد از صفحه لیست اکانت ها اونجا که مقدارش رو زده به صورت دستی مقدار رو به مگابایت اضافه کن حتما میشه

Sajad
September 27th, 2009, 19:10
يه پكيج با پهناي باند محدود (مثلا 1گيگ) و فضاي 1مگ بسازيد ببينيد سبز ميشه يا نه؟

Shc
September 27th, 2009, 19:28
سلام
دوست عزیز احتمالا نه فضا و نه پهنای باند اورسل نداره.شاید پهنای باند زیاد باشه ولی پکیج ها رو طبق پهنای باندی که سرور داره میشه ایجاد کرد یعنی ایجاد میشن ولی موقع کریت کردن اکانت به رنگ قرمز در میان.شما اگر یک پکیج با پهنای باند مشخص ایجاد کنید حتما کریت میشه البته اگر فضا اضافه داشته باشید.
اگر هم مدیر سرور گفته اورسل داره دیگه نمیخواد موقع کریت کردن اکانت پکیج رو انتخاب کنید همونجا مقدار فضا و پهنای باند و چیزهای اضافی رو درج کنید.

Parshosts
September 28th, 2009, 00:07
يه پكيج با پهناي باند محدود (مثلا 1گيگ) و فضاي 1مگ بسازيد ببينيد سبز ميشه يا نه؟

ساختم ولی بازم سبز نشد و قرمزه.

Sajad
September 28th, 2009, 00:14
چيزي كه پيغام داده ميگه حق استفاده از پكيجهاي نامحدود رو نداريد.
با اين حال با مسئول سرور صحبت كنيد يه نگاهي به دسترسي هايي كه داده بندازه... شايد اورسل داده اما اجازه نداده كه پكيج نامحدود استفاده كنيد.