PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با لاگ اف کردن ویندوز 2003

qq8030
January 6th, 2012, 13:50
سلام دوستان من نرم افزار c-p-r-o---x-y رو روی ویندوز 2003 نصب کردم ولی وقتی لاگ اف می کنم نرم افزار بسته میشه ! چی کار کنم که با لاگ اف ویندوز نرم افزار به کاره خودش ادامه بده و بسته نشه؟؟؟
توی تنظیمات نرم افزار هم دست نبردم همون تنطیمات پیش فرض هستش!
روی یه سرور دیگه که امتحان کردم این مشکلو نداشت !
ممنون میشم راهنمایی کنید

RezaFH
January 6th, 2012, 14:02
خب Log off نکنید :)

آگونیس
January 6th, 2012, 14:15
بعد از لاگ آف نرم افزار اتوماتیک بسته می شه
در قسمت option تیک autohide و autostart رو بذارید(بعد یه دور چک کنید من چک نکردم)

در کل باید فقط ریموت رو close کنید نباید logoff شه

qq8030
January 6th, 2012, 14:55
خب Log off نکنید :)

اخه لاگ اف نکنم نرم افزار بده دو روز دیگه کار نمیکنه باید دوباره نصبش کنم

تیک دو تا گزنیم گذاشتم ولی...

0060
January 6th, 2012, 15:34
اخه لاگ اف نکنم نرم افزار بده دو روز دیگه کار نمیکنه باید دوباره نصبش کنم

تیک دو تا گزنیم گذاشتم ولی...

کی گفته اگه logoff نکنید نرم افزار کار نمیکنه من همیشه close میکنم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

qq8030
January 6th, 2012, 16:00
کی گفته اگه logoff نکنید نرم افزار کار نمیکنه من همیشه close میکنم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

خودم امتحان کردم بعد دو سه روز دیگه یوزر ها نمی تونن لاگین کنن ارور میگیرن
دباره نرم افزار رو نصب میکنم درست میشه
از دو سه نفرم پرسیدم میگن برای اینه که لاگ اف نمی کنی سیزن ها پر میشه نرم افزار بن میشه
حالا اگه شما راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

0060
January 6th, 2012, 17:12
خودم امتحان کردم بعد دو سه روز دیگه یوزر ها نمی تونن لاگین کنن ارور میگیرن
دباره نرم افزار رو نصب میکنم درست میشه
از دو سه نفرم پرسیدم میگن برای اینه که لاگ اف نمی کنی سیزن ها پر میشه نرم افزار بن میشه
حالا اگه شما راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

وقتی این مشکل پیدا میکنی نیاز نیست دوباره نرم افزار نصب کنی نرم افزار به طور کامل ببند ( آیکن کنار ساعت ویندوز هم بسته بشه ) بعد دوباره نرم افزار اجرا کن مشکلت حل میشه

amirfateh
January 6th, 2012, 17:22
ویندوز سرویس با لاگ آف بسته نمی شه، احتمالا مشکلی هست بتهره در event viewer ، لاگ ها رو بخونی

alibalavipour
January 7th, 2012, 13:13
دقیقا چه مشکلی با لاگ اف کردن ویندوز 2003 ,برای سیستم شما روی میدهد.

rap_bazi
January 8th, 2012, 12:16
ویندوز سرویس با لاگ آف بسته نمی شه، احتمالا مشکلی هست بتهره در event viewer ، لاگ ها رو بخونی

نرم افزار c-p-r-o---x-y بسته میشه

arp220
February 7th, 2013, 19:38
درود بر دوستان .. بچه ها منم همچین مشکلی واسم پیش اومده حالا این دوستمون دقیق متوجه نشدم همین مشکل من واسش پیش اومده یا نه !!! من این بلا سرم اومد
یه سرور گرفتم ویندوز سرور 2003 رو روش دارم :) حالا مدتی خود به خود بعد از این من ریموت رو میبندم اونم خود به خود لاگ اف میشه و برنامه های که دوستمون اشاره کردن بسته میشن و اکانت ها ناکام میشن!!!!!! فک میکنید مربوط به چی میشه ؟؟!! اینکه ریموت بسته بشه اون واسه خودش اف بشه چه ارتباطی ممکنه باشه این وسط ؟؟ حالمو گرفته :( ممنون میشم اساتید مجرب راهنماییمون کنن!! یا اینکه هیچ راهی وجود نداره وقتی سرو اف میشه برنامه های در حال اجراش بسته نشن ؟؟؟؟ مرسی