PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه شبكه ملي داخل كشور!!!!!

B.Z
January 5th, 2012, 23:11
http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif شبكه ملي داخل كشور 512 كيلو بيت ( اينترانت )
500000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif شبكه ملي داخل كشور 1024كيلو بيت ( اينترانت )
750000 ريال

برای سرویس هایی که در دوره زمانی 3 تا 6 ماه خریداری شود 3% و برای سرویس های 6 تا 11 ماه 6% وهمچنین برای سرویس یکساله 12% تخفیف در نظر گرفته شده است که در فاکتور نهایی قابل مشاهده می باشد.
هزینه فعال سازی اولیه بر روی یک دستگاه رایانه، مبلغ 15،000 تومان می باشد که به مبلغ کل سرویس ADSL اضافه خواهد شد.
تعرفه ارائه شده بدون در احتساب آبونمان مخابرات و عوارض و مالیات ارزش افزوده میباشد.
ارائه سرویس های بالاتر از 128kbps فقط برای اشخاص حقوقی، انجمن های علمی، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان قابل ارائه خواهد بود.
کلیه خدمات ADSL با IP دینامیک ارایه خواهد شد.
در راستای جلب رضایت مشترکین و تا زمان وجود بستر و امکانات لازم در شرکت آسیاتک در تمامی سرویسها از ساعت 2 الی 8 صبح ترافیک نیم بها به مشترکین ارائه خواهد شد.

منبع (http://asiatech.ir/fa/pages/sp005228/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%B4%D8%A8%D9%8 3%D9%87%20%D9%85%D9%84%D9%8A%20%D8%AF%D8%A7%D8%AE% D9%84%20%D9%83%D8%B4%D9%88%D8%B1.html)

mamali5
January 5th, 2012, 23:23
http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif شبكه ملي داخل كشور 512 كيلو بيت ( اينترانت )
500000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif شبكه ملي داخل كشور 1024كيلو بيت ( اينترانت )
750000 ريال

برای سرویس هایی که در دوره زمانی 3 تا 6 ماه خریداری شود 3% و برای سرویس های 6 تا 11 ماه 6% وهمچنین برای سرویس یکساله 12% تخفیف در نظر گرفته شده است که در فاکتور نهایی قابل مشاهده می باشد.
هزینه فعال سازی اولیه بر روی یک دستگاه رایانه، مبلغ 15،000 تومان می باشد که به مبلغ کل سرویس ADSL اضافه خواهد شد.
تعرفه ارائه شده بدون در احتساب آبونمان مخابرات و عوارض و مالیات ارزش افزوده میباشد.
ارائه سرویس های بالاتر از 128kbps فقط برای اشخاص حقوقی، انجمن های علمی، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان قابل ارائه خواهد بود.
کلیه خدمات ADSL با IP دینامیک ارایه خواهد شد.
در راستای جلب رضایت مشترکین و تا زمان وجود بستر و امکانات لازم در شرکت آسیاتک در تمامی سرویسها از ساعت 2 الی 8 صبح ترافیک نیم بها به مشترکین ارائه خواهد شد.

منبع (http://asiatech.ir/fa/pages/sp005228/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%B4%D8%A8%D9%8 3%D9%87%20%D9%85%D9%84%D9%8A%20%D8%AF%D8%A7%D8%AE% D9%84%20%D9%83%D8%B4%D9%88%D8%B1.html)

شاید شوخی میکنن!
قرار بود ارزون تر بشه که!
تازه شب ها نامحدود که نیست هیچ نیم بها :65:

B.Z
January 5th, 2012, 23:25
شاید این نباشه کلا به هرچی کلمه "ملی" حساس شدم :دی

MihanTech
January 5th, 2012, 23:29
اگه سراسری بود ، هزینه خوبی بود نسبت به سرعت ولی واسه ملی زیاد جالب نیست ، چون هنوز خیلی چیز ها جا نیفتاده

foad_75
January 5th, 2012, 23:32
کی میاد اینقدر پول بده که فعلا فقط سایت پیوندها و تبیان رو ببینه !!! ( تازه تبیان هم یکی دوماه طول میکشه مجوز بگیره :دی )

بعدشم مگه قرار نبود سرع بالا و قیمت پایین تر باشه ؟!؟!؟

plastic
January 5th, 2012, 23:32
حالا این همونه یا اونیکیه؟
چون شبکه اینترانت قبلا هم استفاده میشده تا جایی که خبر داریم.
تاریخ انتشار این صفحه ی منبع کی هست؟
اگر که جدید باشه چقدر ارزونه به قول خودشون :|

salar74_a
January 6th, 2012, 00:42
ما فکر کرردیم رایگانه
زرشک...

E!3
January 6th, 2012, 01:04
این قیمت ها الان 1 سالی هست که آسیاتک قرار داده.
ربطی به جریان های اخیر نداره.

faratools
January 6th, 2012, 01:16
الان من 1 مگ اینترنت نامحدود 39 هزار و خورده ای قیمتش هست اینجا
بعد بیایم اینقد پوله اینترانت بدیم که lead-er دات ای ار رو با سرعت بالا ببینیم ؟
صد سال سیاه!!!!

Mehdi_Enter
January 6th, 2012, 01:16
اینترنت ملی امد سرور های ما جی میشه سایت ها جی میشه

faratools
January 6th, 2012, 01:18
اینترنت ملی امد سرور های ما جی میشه سایت ها جی میشه

اینترنت ملی توضیحاتش رو همین فروم هست
قراره که سایت ها همه بیان ایران
وایییییییی باید پولامون رو جمع کنیم پهنای باند بخریم :دی

Mehdi_Enter
January 6th, 2012, 01:25
یعنی چی سایت ها میاد ایران .. اصلان نفهمیدم

ما به سایت های خارج از ایران دسترسی نداشته باشیم چه جوری به سایت های دیتاسنتر مربوطه خواهیم رفت برای تمدید

و سایت هایی که داریم چی خواهد شد .. خیلی برام جالب هست:)

faratools
January 6th, 2012, 01:30
یعنی چی سایت ها میاد ایران .. اصلان نفهمیدم

ما به سایت های خارج از ایران دسترسی نداشته باشیم چه جوری به سایت های دیتاسنتر مربوطه خواهیم رفت برای تمدید

و سایت هایی که داریم چی خواهد شد .. خیلی برام جالب هست:)

شما هیچ چیزی رو تمدید نمیکنی !
قبلش فرصت میدن که از دیتاسنتر های داخلی استفاده کنی و سایتت رو بیاری اینور
به نظرم اصلا امکان پذیر نیست !

Mehdi_Enter
January 6th, 2012, 01:33
شما هیچ چیزی رو تمدید نمیکنی !
قبلش فرصت میدن که از دیتاسنتر های داخلی استفاده کنی و سایتت رو بیاری اینور
به نظرم اصلا امکان پذیر نیست !

چرا من حالیم نمیشه .. هر کس به چیزی میگه معلوم نیست چی خواهد شد

دوستان کسی از اطلاع کامل داره ما را هم بی نصبی نکنه

faratools
January 6th, 2012, 01:34

فعلنی که هیچ خبری نیس
فک نکنم با این 2 3 تا دیتاسنتر بشه این همه سایت و وبلاگ رو هاست کرد
باید ببینیم خدا چی میخواد /:)

jahan654
January 6th, 2012, 01:41
این قیمت ها الان 1 سالی هست که آسیاتک قرار داده.
ربطی به جریان های اخیر نداره.
درست می گویند
و مطمئن باشید این قیمت ها درست نیست

0060
January 6th, 2012, 02:14

از فروردین این اینترانت ملی تو گوشمونه تو اخبار ، اینترنت ، بیرون ، ....:102: هنوز هیچی هم معلوم نیست هر کس میاد یه شایعه پراکنی میکنه میره بابا بیخیال تا اینترنت داریم استفاده کنیم اگه یه روز خواستن مجبورمون کنن اینترانت استفاده کنیم یه چکش میاریم مودمو خرد میکنیم بعد میریم چند تا بازی جدید میخریم میشینیم بازی میکنیم حالشو میبریم :71:

faratools
January 6th, 2012, 02:16
از فروردین این اینترنت ملی تو گوشمونه تو اخبار ، اینترنت ، بیرون ، ....:102: هنوز هیچی هم معلوم نیست هر کس میاد یه شایعه پراکنی میکنه میره بابا بیخیال تا اینترنت داریم استفاده کنیم اگه یه روز خواستن مجبورمون کنن اینترانت استفاده کنیم یه چکش میاریم مودمو خرد میکنیم بعد میریم چند تا بازی جدید میخریم میشینیم بازی میکنیم حالشو میبریم :71:

بخدا :دی
خودشون رو مچل کردن
حتما به فکر من و توی وبمستر و هاستینگ هم هستن دیگه !

Mehdi_Enter
January 6th, 2012, 02:57
عجب ها .... خدا میدونه چی خواهد شد

من شب میخوابم صبح یه خبر جدید میدن که این جور اون جور خدا چی کنیم اخه :-|

faratools
January 6th, 2012, 03:07
عجب ها .... خدا میدونه چی خواهد شد

من شب میخوابم صبح یه خبر جدید میدن که این جور اون جور خدا چی کنیم اخه :-|

سوال خوبی بود !
من که میرم بخوابم به امید فرادا /:)

آگونیس
January 6th, 2012, 04:52
بخدا متاسفم واسه خودمون که خودمون جو کشور خودمون رو خراب می کنیم
یارو اومده به صراحت گفته آقا من گرم بودم یه حرفی زدم بیخیال بشید اینترنت ملی نمی شه اگرم بشه حالا حالا ها نخواهد شد
امان از دست افرادی که با بالای پایین کردن قیمت دلار و اینجور حرف و حدیث ها فقط می خواهند جو این کشور رو خراب کنند تا افتضاحات خودشون رو بپوشونند
یکم هوشیار باشید
سعی کنید به جای کمک به پخش شایعات و اراجیف کمی فکر کنید و درست کار کنید
(قصد جسارت به هیچ فرد را ندارم)

amirizadi
January 6th, 2012, 07:39
دوستان عزیز
نه قراره نت جهانی بسته بشه نه قراره اتفاق خاصی بیافته

تا جایی که بنده اطلاع دازم
اینترنت ملی یک شبکه ملی با دسترسی و سرعت بالا برای افرادی که میخواهد استفاده کنند (یعنی حتی کاربران خانگی هم تا 2 مگ سرعت دارن و محدود نیستن)

در کنار اینترنت ملی اینترنت جهانی هم روال خودش را طی میکنه دقیقا عین همین الان

این چند وقته خیلی شلوغ بازی های زیادی در این مورد دیده میشه ولی بیشترشون که اعلام میکنن اینترنت قطع میشه کذب هست

در ضمن اینترنت ملی اولین گامش را در ارگانها و سازمانها بر میداره
تمامی سازمان ها به این سامانه داخلی مجهز میشن ( و میشه گفت واسه سازمان ها و ارگانها خیلی عالیه )

کاربران خانگی هم حق انتخاب دارند ( سرعت محدود نت جهانی یا اینترنت ملی و سرعت بالا

پایان ...

سوال دیگه ای بود در خدمتم

armintanha
January 6th, 2012, 07:47
:78:

Zhobin
January 6th, 2012, 10:11
بابا نکشید خودتون رو !
ايتنا - اينترنت ملي جايگزين اينترنت جهاني نخواهد شد (http://itna.ir/vdcammn6.49n0e15kk4.html)

ضمنا. اینترانت ترافیک نا محدودی داره . هر 64 کیلوبیت هم فکر کنم 6 هزار تومان هست ضریبش.
حالا. به نظر من بیاید اینترانت بگیرید. بعد برید از پارس آنلاینی جایی یک میکروتیک بگیرید. بعد اینترانت رو به اینترنت اون وصل کنید. بعد میشید اینترنت ! واسه جاهایی که ترافیک خیلی گرون هست این شکل خوبه
ضمنا. بعضی جاها 1 مگابیت 230 هزار تومان هست مثل استان خوزستان !

armintanha
January 6th, 2012, 10:41
بابا نکشید خودتون رو !
ايتنا - اينترنت ملي جايگزين اينترنت جهاني نخواهد شد (http://itna.ir/vdcammn6.49n0e15kk4.html)

ضمنا. اینترانت ترافیک نا محدودی داره . هر 64 کیلوبیت هم فکر کنم 6 هزار تومان هست ضریبش.
حالا. به نظر من بیاید اینترانت بگیرید. بعد برید از پارس آنلاینی جایی یک میکروتیک بگیرید. بعد اینترانت رو به اینترنت اون وصل کنید. بعد میشید اینترنت ! واسه جاهایی که ترافیک خیلی گرون هست این شکل خوبه
ضمنا. بعضی جاها 1 مگابیت 230 هزار تومان هست مثل استان خوزستان !

از کجا معلوم دیتاسنتر های ایرانی هم اینترانتی نشن ؟

amirizadi
January 6th, 2012, 11:01
نه عزیزم نمیشه چنین چیزی

چرا که بانکها روی دیتا سنتر های ایرانی یا سالن خودشون در بانکها میزبانی میشن
اگر چنین موردی باشه کسی که خارج کشور زندگی میکنه و میخواد حساب بانکی ایرانش را چک کنه چی کا باید بکنه؟
یا مثلا nic.ir که به کسامی که خارج کشور هستند چطور سرویس بده ؟

نه عزیزم این موارد پیش نمیاد
همین روال عادی را طی میکنیم

اینترانت برای کمتر شدن ترافیک بین المللی هست و یک شبکه داخلی هست مثل اینکه شما در یک شرکت 5 تا سیستم را به هم متصل کنید

plastic
January 6th, 2012, 12:27
نه عزیزم نمیشه چنین چیزی

چرا که بانکها روی دیتا سنتر های ایرانی یا سالن خودشون در بانکها میزبانی میشن
اگر چنین موردی باشه کسی که خارج کشور زندگی میکنه و میخواد حساب بانکی ایرانش را چک کنه چی کا باید بکنه؟
یا مثلا nic.ir که به کسامی که خارج کشور هستند چطور سرویس بده ؟

نه عزیزم این موارد پیش نمیاد
همین روال عادی را طی میکنیم

اینترانت برای کمتر شدن ترافیک بین المللی هست و یک شبکه داخلی هست مثل اینکه شما در یک شرکت 5 تا سیستم را به هم متصل کنید

اینی که شما میفرمایید تعریف ایجاد شبکه ملی هست!
ممکنه در عمل اصلا با این تعریف ارتباطی نداشته باشه!
پس بنابرین تا وقتی که خبری در عمل نشده چیزی نمیشه گفت!
بنابرین بحث و نظرسنجی هم داخل این موضوعات در انجمن سودی نداره
دوحالت ممکنه بشه
یا بر خلاف خواسته عموم یا به نفع عموم!
تصمیمتون رو در هر مورد بگیرید دومی که شد که هیچ اولی شد چکش ها رو اماده بکنید بزنیم مودمها رو چکشی بکنیم!
دو سه دیقه دیگه باز از این تاپیک ها باز میشه !!!!!

amirizadi
January 6th, 2012, 13:10
اینترنت جهانی به هیچ وجه قطع نمیشه این خیر در خبر گزاریها موجوده

من نمیدونم چرا همه هی میان تاپیک میزنن قطع میشه !!!!

اگر تمامی مطالب همین انجمن را هم بخونید متوجه میشید که بحث اینرنت ملی کلا بحث جدایی از اینترنت جهانی هست
و این 2 در کنار هم هستند به همون شکلی که توضیح دادم

البته این توضیحات خودم نیست
توضیحی هست که از بیشتر ای اس پی های اصفهان پرسیدم و همه همین را میگن

damashi
January 6th, 2012, 13:38
این پروژه هنوز تموم نشده شما لیست قیمت رو از کجا اوردی :d

Zhobin
January 6th, 2012, 13:42
تو سایت مخابرات هست ! الان هم میتونید اینترانت بگیرید ! مخابرات داره میده ! من خودم اینترانت دارم و همین کارو کردم

damashi
January 6th, 2012, 13:46
عزیز دلم اینی که شما میفرمایید رو ما شش سال پیش از این هم میتونستیم بگیریم که گرفتیم و ربطی به نت ملی نداره پروژه ملی چیزه دیگری است ربطی به این ماجرا نداره :d

amirlord
January 7th, 2012, 13:46
سلام
چرا جو میدید الکی :دی
شبکه ملی که میگن همین الان هم وجود داره ولی اینجور که میگن دارن یه کار های خفن تر میکنن ! چند تا مرکز داده که یکی دوتاشون هم متعلق به Sepah هست قراره راه بندازن ( شتر در خواب بیند .... ) ما که بخیل نیستیم ... قراره به زودی خبر های خوبی بدن . البته این رو بگم که قراره یه ISDP جدید وارد کار بشه که زیرنظر Sepah هست و BroadBand ارزان قیمت اینترنت در اختیار ISP ها بده . ( البته صدق این خبر ها هنوز ثابت نشده و هنوز خبر رسمی اعلام نشده ... )

iranian-portal
January 7th, 2012, 14:55
متاستفانه مشکل ما ایرانی ها اینه که دوست داریم از کاه کوه بسازیم
حرف هر کسی در گوشه و کنار رو برداریم و تبدیل به یک فاجعه بزرگ کنیم تا بگیم ما هم یک چیزی می دونیم
اول از همه که این نرخ هایی که شما دادین به قول دوستان از اول هم بوده و مربوط به ایترانت هر کشوری میشه که باید داشته باشند و ارائه بدن
دوم این که خصوصیت نادان اینه که وقتی اطلاع نداره لب به سخن باز کنه
قصد جسارت ندارم به هیچ کسی اما اول اطلاعات مستند داشته باشید بعد در مورد اینترنت ملی نظر بدید
آخرین مصاحبه وزیر ارتباطات در تاریخ 16دی ماه 1390 رسما اعلام شده
اجرای اینترنت ملی نیاز به 3500 میلیارد بودجه داره
که با توجه به بودجه اختصاص یافته سالانه
اجرای طرح اینترنت ملی تا 5سال به طول خواهد انجامید

دیگه بس کنید این بساط مسخره بازی و شایعات بی اساس که فقط به فقط نادانی خودتون رو به رخ می کشد و بس

armintanha
January 7th, 2012, 14:58
متاستفانه مشکل ما ایرانی ها اینه که دوست داریم از کاه کوه بسازیم
حرف هر کسی در گوشه و کنار رو برداریم و تبدیل به یک فاجعه بزرگ کنیم تا بگیم ما هم یک چیزی می دونیم
اول از همه که این نرخ هایی که شما دادین به قول دوستان از اول هم بوده و مربوط به ایترانت هر کشوری میشه که باید داشته باشند و ارائه بدن
دوم این که خصوصیت نادان اینه که وقتی اطلاع نداره لب به سخن باز کنه
قصد جسارت ندارم به هیچ کسی اما اول اطلاعات مستند داشته باشید بعد در مورد اینترنت ملی نظر بدید
آخرین مصاحبه وزیر ارتباطات در تاریخ 16دی ماه 1390 رسما اعلام شده
اجرای اینترنت ملی نیاز به 3500 میلیارد بودجه داره
که با توجه به بودجه اختصاص یافته سالانه
اجرای طرح اینترنت ملی تا 5سال به طول خواهد انجامید

دیگه بس کنید این بساط مسخره بازی و شایعات بی اساس که فقط به فقط نادانی خودتون رو به رخ می کشد و بس

اخه مشکل این که تو هر مصاحبه چیز میگه :))
فردا یادش میره یه چیز دیگه میگه :))