PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راسته میگن دامنه ی ir برا شرکت هاست مشکل سازه؟

maryam1
January 5th, 2012, 20:08
فکر کنم کل سوالمو تو عنوان تاپیک پرسیدم

hamidjan
January 5th, 2012, 20:19
اینجور که من شنیدم و اینجور که من تجربه دارم، دامنه آی آر اگه به عنوان نیم سرور باشه مشکل داره. چون سی پنل متوجه میشه. ولی سایتهای زیادی داریم که آی آر هستند و سی پنل هم دارند. حتی دی ان اس اونها هم آی آر هستش و هیچ مشکلی نداره.

webdata
January 5th, 2012, 20:24
منظورتون از مشکل ساز دقیقاً چیه؟

hamidjooni
January 5th, 2012, 20:25
خدا رو شکر ما که تا حالا مشکل نداشتیم

salar74_a
January 5th, 2012, 20:33
اگه برای نیم سرور نباشه نه مشکلی پیش نمیاد
تاحالا که اینجوری نبوده

LORDSaeeD
January 5th, 2012, 20:36
برای ما که تا یه ماه پیش مشکل داشت مجبور شدیم نیم سرور رو به .us عوض کنیم و مشکلاتمون حل شد،
مشکل هم این بود که برای برخی از کاربران یا ISP ها سایت های زیر مجموعه بالا نمیومدند.

m-mehdipoor
January 5th, 2012, 20:54
1 - بهتره از آی آر برای نیم سرور استفاده نشه
2 - وقتی دامین آی آر میزبانی می کنید به عنوان دامین اصلی بهتره اگه مشکلی برای سی پنلتون در بخش کاربران پیش اومد به خودشون تیکت نزنید !!
3 - آی پی روت از آی پی یوزر ها متفاوت باشه و روش یوزر ندید
4 - مشخصات هویز دامین روت هم ایرانی نباشه

Woshka
January 5th, 2012, 22:29
Chris Banaszek says:
May 17th, 2011 at 12:19 PM

Hello,

It has come to our attention that the server on IP address #.#.#.# is hosting many Iranian domains on it. This license has been removed in our system as a result.

United States sanctions laws prevent us from knowingly doing business with anyone on the US Sanctions list: Sanctions Programs and Country Information (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/) Because Iran is included in this list, we are unable to provide licensing for our software to any server or person in Iran or identifying as Iranian. In this case, the server was being used to host Iranian domains/sites, which is not allowed.

While cPanel does oppose any part of law that limits open communication through the internet, we must follow these laws regardless. If you have any questions regarding this or if you require any additional information, please feel free to let me know. Thanks in advance.

HADNEZ-ICT
January 5th, 2012, 22:37
کلا اگه نیم سرور را روی دامین های غیر ملی ست کنی بهتره

shivahost
January 6th, 2012, 12:30
مسئله مشکل ساز ورود کاربران به Cpanel از طریق دامین ir هست. مثلا طرف بزنه : http://aaaaaa.ir:2082 و داخل کنترل پنل بشه. این برای ما مشکل داشت و از همین رو همه لینک های ورود به cpanel رو به ip تغییر دادیم.