PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش گرفتن درگاه ملت

pars-2011
January 5th, 2012, 15:25
سلام

لطفاً دوستانی که در این مورد اطلاع دارند, من رو راهنمایی کنه

ممنون

AvalinHost
January 5th, 2012, 15:33
زنگ بزنید شرکت به پرداخت ملت:

02127312049
آقای نوری

بگین درگاه میخواین راهنماییتون میکنه.

p30speed
January 5th, 2012, 17:23
مرحله کامل اینکه اول به سایت به پرداخت میری فرم پر میکنی (این مرحله واجب نیست اگر فرمها رو داشته باشی)
بعد خانم بنی جمالی برات یک امیل میفرسته فرمهاش پر میکنی امضا میکنی و براشون میفرستی
دو روز بعد زنگ بزن اطلاعات اکانتت رو بگیر
طبق قانونش بعد آزمایشات یک قرارداد برات میفرستند که امضا کنی من الان دو ماه دارم کار میکنم خبری از قرارداد نیست البته درگاه در حال کار می باشد.

foad_75
January 5th, 2012, 18:40
مرحله کامل اینکه اول به سایت به پرداخت میری فرم پر میکنی (این مرحله واجب نیست اگر فرمها رو داشته باشی)
بعد خانم بنی جمالی برات یک امیل میفرسته فرمهاش پر میکنی امضا میکنی و براشون میفرستی
دو روز بعد زنگ بزن اطلاعات اکانتت رو بگیر
طبق قانونش بعد آزمایشات یک قرارداد برات میفرستند که امضا کنی من الان دو ماه دارم کار میکنم خبری از قرارداد نیست البته درگاه در حال کار می باشد.

با سلام

دوست عزیز

پس قضیه این اجاره نامه و کپی سند و ... چیه ؟

masooumi
January 5th, 2012, 19:53
با سلام

دوست عزیز

پس قضیه این اجاره نامه و کپی سند و ... چیه ؟

این پاسخ از طرف یکی از پرسنل شرکت به پرداخت هست که به صورت نقل قول براتون می نویسم :

خوب در جواب همه دوستان باید بدونید که بانک ملت اولین بانکی هستش که به هر کسی که درگاه بخواد و فروش محصولاتش طبق شئونات باشه، درگاه رو میده.یعنی احتیاجی به جواز کسب و محل مغازه یا دفتر نیست.

اون دسته از دوستان با این سوال متوجه میشند که چرا توی سایتتون نوشتید کپی سند اجاره محل یا ....؟!!

باید بگم که بانک یا شرکت به پرداخت باید از محل فعالیت شما( حالا چه خونه؛ چه مغازه، چه دفتر کار و یا ....) آدرس دقیق و مکتوبی داشته باشه که با کپی سند یا جواز برای بانک ثابت میشه که آدرسی که میدید غیر واقعی نیست.همین.پس این کپی واسه این هستش که ما یه آدرس مکتوب از شما داشته باشیم.

Amin12345
January 5th, 2012, 20:00
پس الان با کپی سند خونه یا مغازه میشه درگاه گرفت؟؟

masooumi
January 5th, 2012, 20:01
پس الان با کپی سند خونه یا مغازه میشه درگاه گرفت؟؟

بلی (فقط اگر سند یا اجاره نامه به نام خودتونه که هیچ ولی اگر به نام کس دیگست کپی شناسنامه و کارت ملی اون رو هم باید ارسال کنید)

Amin12345
January 5th, 2012, 20:11
تو سایت به پرداخت زده کپی جواز کسب یا فعالیت این چیه؟

masooumi
January 5th, 2012, 20:15
تو سایت به پرداخت زده کپی جواز کسب یا فعالیت این چیه؟

نوشتم دیگه :

خوب در جواب همه دوستان باید بدونید که بانک ملت اولین بانکی هستش که به هر کسی که درگاه بخواد و فروش محصولاتش طبق شئونات باشه، درگاه رو میده.یعنی احتیاجی به جواز کسب و محل مغازه یا دفتر نیست.

شما اگر درگاه می خواهید اقدام کنید ، فعلا ازتون جواز کسب نمی خواهند.

موفق باشید

novinvps.com
January 5th, 2012, 20:37
لینک فرم و... کجاست ؟

Amin12345
January 5th, 2012, 20:39
لینک فرم و... کجاست ؟

http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx

bepad
January 5th, 2012, 20:39
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)

masooumi
January 5th, 2012, 20:42
لینک درخواست خدمت شما.

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)

بعد از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات با شرکت تماس بگیرید (خانم بنی جمالی)

novinvps.com
January 5th, 2012, 20:45
اطلاعات شما باموفقيت ارسال و ثبت شد.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

با تشکر
حتما باید تماس گرفت یا خودشون پیگیر میشن ؟

AvalinHost
January 5th, 2012, 20:58
خودشون باهاتون تماس میگیرن یا فرم هارو براتون ایمیل می کنند.

B.Z
January 5th, 2012, 20:59
ببخشید این هم من اینجا بپرسم مدیریت من جوملا هست و ماژول ملت رو هم از جومینا گرفتم میخواستم بپرسم این ماژول رو تائید میکنند ؟چجوری باید ازشون سوال کرد و تائید ماژول رو گرفت ؟
:54:

AvalinHost
January 5th, 2012, 21:03
بعد از اینکه پایانه شما وصل شد خود آقای نوری چندین بار پرداخت انجام میده و اگه ماژولتون مشکل نداشته باشه که هیچ وگرنه باید مشکل رو رفع کنید.

B.Z
January 5th, 2012, 21:08
ممنون از شما من یه جا پیدا کردم دیگه سوالامو بپرسم :دی
برای چند سایت هم میشه از یه درگاه استفاده کرد یا برای هر سایت باید درگاه جدا گرفت ؟

Rezash
January 5th, 2012, 21:15
برای چند سایت هم میشه از یه درگاه استفاده کرد یا برای هر سایت باید درگاه جدا گرفت ؟
بله ميشه

AvalinHost
January 5th, 2012, 21:22

بله میشه استفاده کرد.
به شرط اینکه تمام اون سایتها بر روی همون ip باشه که شما به به پرداخت معرفی می کنید.

masooumi
January 5th, 2012, 21:30
بله میشه استفاده کرد.
به شرط اینکه تمام اون سایتها بر روی همون ip باشه که شما به به پرداخت معرفی می کنید.

اگر هم روی یک سرور نبود و ip ها متفاوت بود باید همه آی پی ها رو به به پرداخت معرفی کنید.

AvalinHost
January 5th, 2012, 21:31
اگر هم روی یک سرور نبود و ip ها متفاوت بود باید همه آی پی ها رو به به پرداخت معرفی کنید.

بله درسته!

masooumi
January 5th, 2012, 21:32
اطلاعات شما باموفقيت ارسال و ثبت شد.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

با تشکر

حتما باید تماس گرفت یا خودشون پیگیر میشن ؟

اگر تا یکی دو روز ایمیل نزدند یا تماس نگرفتن ، خودتون تماس بگیرید. چون بعضی مواقع از دستشون در میره(یکبار برای ما پیش اومد که بعد از مدتی که خبری نشد و تماس گرفتم ، متوجه شدم که مدارک رو ندیدن و دوباره ارسال کردم و هماهنگ شدم باهاشون)