PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف موارد آپلود شده در دایرکت ادمین

yasermeha
January 4th, 2012, 20:34
سلام بر عزیزان.
من به یه مشکل دیگه برخوردم:
وردپرسی که نصب کردم (تو دایرکت ادمین آپلود کرده بودم) به مشکل بر خورد و الان باید هرچی ریختم تو دایرکت رو پاک کنم.
مشکل این جاست که هرچی رو آپلود کرده بود رو پاک کردم ولی صفحه اول دایرکتم قسمت Disk Space هنوز همون حالت قبل رو داره، یعنی انگار یه چیزی توش مونده که فضا هنوز همونقدر اشغاله.
چیکار کنم که همه چیز برگرده به حالت اولش؟ (شایدم وقتی یه چیو آپلود می کنی میره تو قسمت دیگه ای هم ذخیره میشه!)

0060
January 4th, 2012, 21:02
سلام بر عزیزان.
من به یه مشکل دیگه برخوردم:
وردپرسی که نصب کردم (تو دایرکت ادمین آپلود کرده بودم) به مشکل بر خورد و الان باید هرچی ریختم تو دایرکت رو پاک کنم.
مشکل این جاست که هرچی رو آپلود کرده بود رو پاک کردم ولی صفحه اول دایرکتم قسمت Disk Space هنوز همون حالت قبل رو داره، یعنی انگار یه چیزی توش مونده که فضا هنوز همونقدر اشغاله.
چیکار کنم که همه چیز برگرده به حالت اولش؟ (شایدم وقتی یه چیو آپلود می کنی میره تو قسمت دیگه ای هم ذخیره میشه!)

اون قسمت که فضا رو نشون میده طول میکشه تا بروز بشه نگران نباشید شاید یک روز هم طول بکشه تا فضای واقعی رو نشون بده

yasermeha
January 4th, 2012, 21:06
ایول، ینی مرسی ممنون.
فکر می کردم از لحاظ فنی مشکل پیش اومده (مثلا قسمت temp file)