PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلار بخرید

E!3
January 4th, 2012, 12:08
تا جایی که امکانش براتون هست دلار بخرید، چون مطمئناً قیمت دلار در روزهای آتی افزایش خواهد یافت.
الان با فشار بانک مرکزی هست که قیمت ها خیلی خیلی اومده پایین. قیمت مصنوعی
الان دلار 1400 تومنه، البته اگه بفروشن!

دلار: 1390 1400
یورو: 1818 1825
پوند: 2150 2200

tar.gz
January 4th, 2012, 13:05
قبل از اینکه قیمت ها بصورت حبابی بالا برن هم در این حدود بوده. احتمالا تونستن تعدادی از دلالها رو شناسایی کنن

visacart
January 4th, 2012, 13:07
نرخ دستوري هست (http://www.ghatreh.com/news/nn9000612/%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%87%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7-%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF) و احتمالا فروشنده اي نيست.

"
این اظهارات در حالی است كه شنیده‌ها از بانك‌مركزی حاكی از آن است كه از صبح امروز اعلام قیمت در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها ممنوع و با هماهنگی صورت خواهد گرفت و بانك‌مركزی قصد دارد نرخ دلار آزاد را دستوری كند. صبح امروز سایت مثقال که اطلاعات لحظه ای قیمت جهانی طلا و قیمت آن در بازار داخلی و قیمت انواع ارز را نشان میدهد، ***** شده است. برهمین اساس به صرافی‌ها دستور درج قیمت هزارو390 تومان در تابلوها داده شده است تا از این طریق معاملات بازار ارز تا پایان این هفته بسته شود؛ چرا كه خریداران دلار با قیمت‌های بالاتر حاضر به فروش نخواهند شد و صرافی‌ها نیز دلار هزارو390 ‌تومانی را فقط قیمت می‌دهند.
"

0060
January 4th, 2012, 13:19
تا جایی که امکانش براتون هست دلار بخرید، چون مطمئناً قیمت دلار در روزهای آتی افزایش خواهد یافت.

همین هجوم بردن برای خرید دلار که باعث بالار فتن دوباره قیمت میشه

Ramin
January 4th, 2012, 13:25
http://www.webhostingtalk.ir/f41/37941/

ArtexGroup
January 4th, 2012, 13:31
دلار تا چند روز آینده امکان دارد بر روی 1200 یا 1100 تومان بیاد. و مجدد افزایش پیدا میکنه

Ramin
January 4th, 2012, 13:37
دلار تا چند روز آینده امکان دارد بر روی 1200 یا 1100 تومان بیاد. و مجدد افزایش پیدا میکنه

بانک مرکزی حجم عظیمی دلار را طبق گفته آقای بهمنی به بازار تزریق میکنه. از طرفی تب و تاب تشویش خبر تحریم بانک مرکزی هم در حالت فروکش شدن هست . چون عملا ضمانت اجرایی نداره (بند های این قانون که آقای اوباما امضا کردند مطالعه کنید حتما) .از طرفی تک نرخی شدن دلار تصویب شده.
شما طبق چه منبعی عرض کردید افزایش پیدا میکنه؟؟ نوسان همیشه وجود داره اما این موضوع که مثلا نرخ دلار 1800 ثابت شود و حتی بیشتر از 1500 در حال حاضر محاله !!

astro.alireza
January 4th, 2012, 13:43

الان شما بر اساس چه استدلال اقتصادی این حرف رو زدی؟ اصلا بر فرض بره بالا، با این تفکر مخرب ایرانی شما فقط حجم تقاضا برای دلار می ره بالا و قیمت به صورت مقطعی به خاطر تقاضای زیاد بالا می ره اما همین که نقدینگی جامعه کم بشه و تقاضا واسه دلار بیاد پایین قیمت دلار با مخ زمین می خوره. به این رویداد اصطلاحا می گن حباب قیمت و افراد کم اطلاعی مثل شما اسیر این بازی ها می شن و سرمایه خودشون رو به باد می دن.
به جای دلالی که هیچ سودی برای جامعه نداره بهتر نیست به فکر سرمایه گذاری در تولید باشید؟ تا زمانی که ما تفکرمون گرفتن ماهی از آب گل آلود هست نباید از مسئولان انتظار اصلاح جامعه رو داشته باشیم

Zhobin
January 4th, 2012, 13:52
بالا و پایین شدن قیمت دلار هیچ ربطی به تحریم ها نداره ! دست خود دولت هستش که به این شکل در بیاد. و الا هیچ کجای دنیا به این صورت نبوده هیچوقت ! نظام اقتصادی شناور همینه دیگه. البته به طوری هست که هر موقع به سودشون باشه ....

دولت الان 8000 میلیارد تومان بدهی داره واسه پرداخت یارانه ها. نقدینگی دولار ایران هم خیلی خیلی بالا هست. بالاخره فروش نفت چیز کمی نیست ! موجودی ریالی کم داره. این یکی از بخش های ممکنه هست که میان دلار رو میکشند بالا . حالا شما ببین چقدر معاملات ارزی میشه توی همین مملکت بین عموم. یکیش همین کسانی که تو کار هاستینگ هستند ، حالا شرکت های بزرگ و ... بماند ! یک پول زیادی از این طریق دست دولت میاد و موجودی ریالیش هم از این راه که یکی از هزار راه هست افزایش پیدا می کنه ! یارانه ها پرداخت میشند دلار یهو 200 تومان کاهش پیدا می کنه ! اونم هر ماه دیر به دیر تر واریز میشه ! از وقتیم که حرف این شد که یارانه احتمال قطع شدنش هستش قیمت ها یهو اوج میگیره هیچ کسی هم نیست حرفی از اینها بزنه ! خیلی ساکت داره پیش میره. معلومه که همه چیز از پیش تعیین شدست دیگه !

HyperServer
January 4th, 2012, 14:41
بانک مرکزی حجم عظیمی دلار را طبق گفته آقای بهمنی به بازار تزریق میکنه. از طرفی تب و تاب تشویش خبر تحریم بانک مرکزی هم در حالت فروکش شدن هست . چون عملا ضمانت اجرایی نداره (بند های این قانون که آقای اوباما امضا کردند مطالعه کنید حتما) .از طرفی تک نرخی شدن دلار تصویب شده.
شما طبق چه منبعی عرض کردید افزایش پیدا میکنه؟؟ نوسان همیشه وجود داره اما این موضوع که مثلا نرخ دلار 1800 ثابت شود و حتی بیشتر از 1500 در حال حاضر محاله !!

تزریق غیر معقول دلار بیش از این ( منظور ماه های گذشته هست) باعث بروز مشکلات جدی برای دولت طی چند ماه آینده میشه.

بالا و پایین شدن قیمت دلار هیچ ربطی به تحریم ها نداره ! دست خود دولت هستش که به این شکل در بیاد. و الا هیچ کجای دنیا به این صورت نبوده هیچوقت ! نظام اقتصادی شناور همینه دیگه. البته به طوری هست که هر موقع به سودشون باشه ....

دولت الان 8000 میلیارد تومان بدهی داره واسه پرداخت یارانه ها. نقدینگی دولار ایران هم خیلی خیلی بالا هست. بالاخره فروش نفت چیز کمی نیست ! موجودی ریالی کم داره. این یکی از بخش های ممکنه هست که میان دلار رو میکشند بالا . حالا شما ببین چقدر معاملات ارزی میشه توی همین مملکت بین عموم. یکیش همین کسانی که تو کار هاستینگ هستند ، حالا شرکت های بزرگ و ... بماند ! یک پول زیادی از این طریق دست دولت میاد و موجودی ریالیش هم از این راه که یکی از هزار راه هست افزایش پیدا می کنه ! یارانه ها پرداخت میشند دلار یهو 200 تومان کاهش پیدا می کنه ! اونم هر ماه دیر به دیر تر واریز میشه ! از وقتیم که حرف این شد که یارانه احتمال قطع شدنش هستش قیمت ها یهو اوج میگیره هیچ کسی هم نیست حرفی از اینها بزنه ! خیلی ساکت داره پیش میره. معلومه که همه چیز از پیش تعیین شدست دیگه !

طی دو دولت آخر کشور که رئیس جمهورش یکی بوده و هست بیش از هزار میلارد دلار درآمد نقتی کشور بوده....بیش از مجموع کلیه دولت های قبلی !
اما الان صندوق ذخیره ارزی موجودیش یک دهم شخص قبلی هست !....
مدیریت اینطوری دیدید که چقدر زیبا یه ممکلت رو به فنا بده ؟ ...بعد میخوایم برای دنیا پلن بدیم !

m.e
January 4th, 2012, 15:12
دولت با افزایش و مدیریت قیمت بصورت پشت پرده کسری بودجه برای پرداخت یارانه های هر ماه رو تامین میکنه ، متاسفانه این وسط هم مردم ما با خرید دلار به امید سود کردن یجورایی آب به آسیاب میندازن ، یکی نیست بیاد تو این مملکت یکم اقتصاد خانواده یاد مردم بده که تا تقی به توقی میخوره نرن پول نقد رو بدن سکه و دلار تا اینجوری بازار دلالی راه نیفته ، البته اگر دولت منافع خودش رو تو این کار ببینه حتما غیر مستقیم با همین ترفند ها مردم رو به سمت خرید سکه و دلار هدایت میکنه .
برخلاف صاحب تاپیک پیشنهاد میکنم دلار نخرید ، چون تا چند وقت دیگه خواهید دید که دلار در جهان بی ارزش میشه و به تناسب اون تو ایران هم پائین میاد ، هرچند ایران همه چیزش متفاوته!!

maryam1
January 4th, 2012, 15:45
الان اینجا زده
1620
فروش دلار پی پال و ویزا ، انجام خریدهای این&#1 (http://payment24.ir/)
کلا میاد پایین مگه دلار چی هست که 1700 قیمت داشته باشه

Reza.exe
January 4th, 2012, 15:47
متاسفانه در این انجمن افردی هستند که فقط جو سازی می کنند
منظورم کسانی هست که می گفتند "دلار به قیمت واقعی خود ، 2500 تومان می رسد !"
خب اینگونه افراد فقط جو سازی می کردند ، کسی نمی تواند آینده اقتصادی را پیش بینی کند
هر کاری بالا پایینی دارد ، تجارتی عملا وجود ندارد که عملا همیشه بازدهی 100% داشته باشد و ضرر نداشته باشد
و اما در مورد هاستینگ
این وسط هاستینگ هایی به مشکل برخوردند که فقط فکرشون درآوردن هزینه سرور بود
کسانی که با سیاست درست کاری و فکر باز اقتصادی حرکت می کنند هیچ وقت به مشکل بر نمی خورند

در کل بازار نمی شه پیشبینی کرد ، بهترین کار این هست که قیمت متوسط دلار در ماه را حساب کنید با ماه های بعد مقایسه کنید
همه چی به راحتی معلوم خواهد شد
البته تو این مدت دلال ها سود خوبی کردند ، کسانی که باعث شدند این مسئله خیلی بیشتر از اون چیزی که میبایست کش پیدا کنه !

HyperServer
January 4th, 2012, 15:49
متاسفانه در این انجمن افردی هستند که فقط جو سازی می کنند
منظورم کسانی هست که می گفتند "دلار به قیمت واقعی خود ، 2500 تومان می رسد !"
خب اینگونه افراد فقط جو سازی می کردند ، کسی نمی تواند آینده اقتصادی را پیش بینی کند
هر کاری بالا پایینی دارد ، تجارتی عملا وجود ندارد که عملا همیشه بازدهی 100% داشته باشد و ضرر نداشته باشد
و اما در مورد هاستینگ
این وسط هاستینگ هایی به مشکل برخوردند که فقط فکرشون درآوردن هزینه سرور بود
کسانی که با سیاست درست کاری و فکر باز اقتصادی حرکت می کنند هیچ وقت به مشکل بر نمی خورند

در کل بازار نمی شه پیشبینی کرد ، بهترین کار این هست که قیمت متوسط دلار در ماه را حساب کنید با ماه های بعد مقایسه کنید
همه چی به راحتی معلوم خواهد شد
البته تو این مدت دلال ها سود خوبی کردند ، کسانی که باعث شدند این مسئله خیلی بیشتر از اون چیزی که میبایست کش پیدا کنه !

دلال خود دو/=-0لت789ه !

diges
January 4th, 2012, 16:15
تنها دلیل افرایش قیمت در خواست زیاد هست حسابم الان30 هزار تا من دارم ولی نه می فروشم نه دنبال سود هستم نگه داشتم رفتم بیرون کشور خرج کنم =p~

به شما هم قول میدم دلار بخرید ضرر می کنید چون سود رو این وسط فقط دلال ها می برند وقتی یورو یک روزه 400 تومان ارزون می شه معلوم می شه دلال ها رو کنترل کردند نه بازار رو .

salar74_a
January 4th, 2012, 16:24
فقط باید نظاره کرد که چی میشه هیچ کاری نمیشه کرد(:|اینم اینترنته که داریم...

DATAFARM.IR
January 4th, 2012, 16:54
با یک‌روز افت یا افزایش ارزش یک کالا(ارز در ایران تبدیل به کالا گشته است) نمی‌توان ارزیابی دقیقی از آینده کالا ارائه داد، این عمل موجب زیان در آینده نزدیک خواهد شد.(1- افزایش تقاضا و حباب قیمتی 2- حباب قیمتی و زیان در کسب و کار و...)

طی دو دولت آخر کشور که رئیس جمهورش یکی بوده و هست بیش از هزار میلارد دلار درآمد نقتی کشور بوده....بیش از مجموع کلیه دولت های قبلی !
اما الان صندوق ذخیره ارزی موجودیش یک دهم شخص قبلی هست !....

از شما بعید بود این‌طور سخیف و بدون دلیل و برهان و مدرک این‌چنین صحبت‌هایی بکنید.

قبل از برخود احساسی با هر مبحث، کمی تحقیق کنید: History and Analysis -Crude Oil Prices (http://www.wtrg.com/prices.htm)

Zhobin
January 4th, 2012, 16:55
تنها دلیل افرایش قیمت در خواست زیاد هست حسابم الان30 هزار تا من دارم ولی نه می فروشم نه دنبال سود هستم نگه داشتم رفتم بیرون کشور خرج کنم =p~

به شما هم قول میدم دلار بخرید ضرر می کنید چون سود رو این وسط فقط دلال ها می برند وقتی یورو یک روزه 400 تومان ارزون می شه معلوم می شه دلال ها رو کنترل کردند نه بازار رو .

ده برادر من وقتی این وسط دولت دلاله ...الان شما میری کلی میخری ! بعد یهو میاد رو 1000 تومان !!!! ده آخه فکر کنید کمی. در هر دو صورت دولت برده ! الان میرید میخرید ذخیره می کند .فردا بار میاد رو 1000 تومان بازم مجبورید بفروشید. نگران نباشید. در هر صورت مردم ضرر دیدن !

HyperServer
January 4th, 2012, 17:07
از شما بعید بود این‌طور سخیف و بدون دلیل و برهان و مدرک این‌چنین صحبت‌هایی بکنید.

قبل از برخود احساسی با هر مبحث، کمی تحقیق کنید: History and Analysis -Crude Oil Prices (http://www.wtrg.com/prices.htm)

مشکل کجاست ....صرفا لینک به یک وب سایت مدرک میشه ؟(این آمار از خود وزرات مرتبط هست)

DATAFARM.IR
January 4th, 2012, 17:22
مشکل کجاست ....صرفا لینک به یک وب سایت مدرک میشه ؟(این آمار از خود وزرات مرتبط هست)
آمار وزارت همراه با مدرک دارید؟!
تا جائی که می‌دانم آماری حتی در کمیسیون انرژی ارائه نشده است.
====================
بیشتر دقت کنید، مدرکی نبود قیمت نفت در 6سال گذاشته رو محاسبه نمائید، بعد ضرب در 2میلیون و 400هزار بشکه در روز بکنید، ضرب در 365 روز سال بکنید، در بهترین حالت کمتر از 400 الی 500 میلیارد دلار خواهد بود.

HyperServer
January 4th, 2012, 17:38
آمار وزارت همراه با مدرک دارید؟!
تا جائی که می‌دانم آماری حتی در کمیسیون انرژی ارائه نشده است.
====================
بیشتر دقت کنید، مدرکی نبود قیمت نفت در 6سال گذاشته رو محاسبه نمائید، بعد ضرب در 2میلیون و 400هزار بشکه در روز بکنید، ضرب در 365 روز سال بکنید، در بهترین حالت کمتر از 400 الی 500 میلیارد دلار خواهد بود.

شما به جای آمار کاری نداشته باش...

تصویر زیر این تغییرات را از سال ۲۰۰۰ نشان می دهد. سید محمد خاتمی در آگوست ۲۰۰۵ دولت را به محمود احمدی نژاد تحویل داد. تولید متوسط نفت خام ایران در حدود ۳.۹ ملیون بشکه در روز است.

http://havijoori.files.wordpress.com/2008/03/crude-oil.jpg

http://havijoori.files.wordpress.com/2011/02/crude-oil-khatami-ahmadinejad.jpg

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

قیمت نفت بشکه ای 9 دلار زمان خات=-(می که یادتون نرفته ؟

DATAFARM.IR
January 4th, 2012, 17:45
[QUOTE=HyperServer;351884]شما به جای آمار کاری نداشته باش...

http://havijoori.files.wordpress.com/2008/03/crude-oil.jpg

http://havijoori.files.wordpress.com/2011/02/crude-oil-khatami-ahmadinejad.jpg[/QUOTE
در همان سایت مورد وثوق نیز آمار به شکل کامل‌تری ارائه گشت، که با عمل ضرب به راحتی می‌توانید میانگین را بدست آورید.
---------------------------
طبق همان آمار شما: اگر فرض بگیریم درآمد نفت هرسال 100 میلیارد دلار بوده می‌شود 600 میلیارد!
درصورتی که متغیر بین 100 و 60 میلیارد است، (اگر 80 میلیارد را متوسط بگیریم) باز هم زیر 500 میلیارد می‌شود.
--------------------------

بهتر است کمی دقت کنید، چون تولید با فروش دو مقوله کاملاً جدا هستند.;)

پاینده باشید(از دوستان هم بخاطر انحراف جزئی تاپیک عذرخواهی می‌کنم.)

HyperServer
January 4th, 2012, 17:52
در همان سایت مورد وثوق نیز آمار به شکل کامل‌تری ارائه گشت، که با عمل ضرب به راحتی می‌توانید میانگین را بدست آورید.
---------------------------
طبق همان آمار شما: اگر فرض بگیریم درآمد نفت هرسال 100 میلیارد دلار بوده می‌شود 600 میلیارد!
درصورتی که متغیر بین 100 و 60 میلیارد است، (اگر 80 میلیارد را متوسط بگیریم) باز هم زیر 500 میلیارد می‌شود.
--------------------------
بهتر است کمی دقت کنید، چون تولید با فروش دو مقوله کاملاً جدا هستند.http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/3.gif

پاینده باشید(از دوستان هم بخاطر انحراف جزئی تاپیک عذرخواهی می‌کنم.)

ادامه بحث دیگه خیلی انحراف میشه :دی ...
از دوستان هم بخاطر انحراف جزئی تا نمیه ابری تاپیک عذرخواهی می‌کنم.

Hostine
January 4th, 2012, 18:23
واقعا برای ما ایرانی ها باعث تاسفه که تو این شرایط باشیم ! مطمئن باشید اوضاع بدتر خواهد شد....

delta
January 4th, 2012, 18:41
الان دو هفته هست نشستم دارم میبینم تو این انجمن همش دوستان میان نظر میدن فلان شده و فلان خواهد شد.. بترسید و دلار بخرید و نخرید و گرونی هست و تورم و..... بابا بسته.بیخیال.تو این دو هفته ما که نشستیم فقط تماشا کردیم اتفاق خواصی نیفتاد.بهم دوستان همش اخطار میدادند برو جنس بخر داره گرونی میشه.. اخطار میدیم بهت برو بخر!! حالا بیا امروز میگن شده 1400 داره میره پایینتر!! یعنی بنده اگر دیشب جنس خریده بودم امروز رسما بدبخت بودم!!
بابا یکی دو هفته ای بشینید ببینید به کجا کشیده میشه ماجرا الکی هک این همه تاپیک 30 یا 30 راه نندازید.. خدایی بحث الکی دارید میکنید و به قول دوستمون تمامی حرفهاتون کوچه بازاری هست و اصلا اصولی نیست...

من جای مدیران باشم هرگونه بحق راجب دولت و 30 یا 30 و دلار و.. رو تو انجمن ممنوع میکنم.

hichkass
January 4th, 2012, 18:47
سلام

بله واقعا همه ی این بحث الکی و وقت گیر هستش .
من پیضشتر هم در تاپیک دیگه گفتم که اقتصاد ایران یک اقتصاد مریض هستش و به هیچ عنوان پویا نیست و زیرساختاری درستی نداره چه اقتصاد خرد چه اقتصاد کلان اما دوستان مدام لج میکردم که این اینگونه نیست و داریم بدبخت میشیم در صورتی که پیش بینی اوضاع در همچنین اقتصادی بسته به فکرما نیست بلکه به خود سیستم هستش به هر حال وقتی دلار در عرض دوماه چتیت اوج پیدا میکنه خب مشخصا معلومه ناشیانه و مصنوعی بوده به هر صورت جای نگرانی نیست فقط باید صبر کرد..