PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود ترجیحا ویندوز

websazha
January 3rd, 2012, 17:37
دوستان عزیز یکی از دوستان در فکر راه اندازی یک سایت دانلود فیلم هست و حساب کتابی که کرده اگر کل آرشیو یک سایت فیلم خوب بخواد جا به جا کنه به طور متوسط فضایی معادل فرمول زیر می خواد:
400mb*500=n
این همه فضا لازم داره چطور میشه تهیه کرد هزینه ماهیانه این سرور و یا هاست به چه صورت میشه؟
ممنون میشم اگر آفر ماهیانه بدید و همه چیز نا محدود باشه.

majid67
January 3rd, 2012, 17:40
برای فضای دانلود از vps استفاده کنید

0060
January 3rd, 2012, 17:50
برای فضای دانلود از vps استفاده کنید

واسه 2 ترابایت فایل vps ?

دوست عزیز شما برای این فضا نیاز به سرور اختصاصی دارید

در ضمن هیچکدوم از سایتهای فیلم همچین کاری نمیکنن اکثرا از لینک مستقیم و لینک غیر مستقیم استفاده میکنن لینکهای مستقیم رو د و هفته یا یک ماه میزارن بعد حذف میکنن اگه این کارو بکنید فضای خیلی کمتری جوابگوی شما هست

websazha
January 4th, 2012, 11:40
واسه 2 ترابایت فایل vps ?

دوست عزیز شما برای این فضا نیاز به سرور اختصاصی دارید

در ضمن هیچکدوم از سایتهای فیلم همچین کاری نمیکنن اکثرا از لینک مستقیم و لینک غیر مستقیم استفاده میکنن لینکهای مستقیم رو د و هفته یا یک ماه میزارن بعد حذف میکنن اگه این کارو بکنید فضای خیلی کمتری جوابگوی شما هست

به با نظر دوستمون موافق هستم ولی من سایت های ایرانی دیدم که بر فرض مثال 400 تا فیلم داره به طور متوسط هم 400 مگابایت هم در نظر بگیرم میشه 80000 مگابایت!همه هم لینک مستقیم!

0060
January 4th, 2012, 11:53
به با نظر دوستمون موافق هستم ولی من سایت های ایرانی دیدم که بر فرض مثال 400 تا فیلم داره به طور متوسط هم 400 مگابایت هم در نظر بگیرم میشه 80000 مگابایت!همه هم لینک مستقیم!

400 تا فیلم 400 مگابایتی میشه 1 ترابایت 600 گیگابایت

اون سایتی که میفرمایید الان چند سال داره کار میکنه از این راه درامد داره و پرداخت هزینه سرور اختصاصی رو از راه تبلیغات سایتش در میاره ولی واسه شروع کار همچین فضای اصلا نیاز نیست

شما توی 1 ماه چندتا فیلم میخوای بزاری گیرم روزی 2 تا فیلم در طول ماه 60 تا فیلم همون بر فرض فیلمی 400 مگابایت میشه 24 گیگ خوب شما چرا از ماه اول بیای هزینه سرور اختصاصی بدی با فضای 2 ترابایت وقتی توی 3 ماه 100 گیگ هم پر نمیکنی هیچ درامدی هم نداری توی اول کار شما با یه vps یا هاست دانلود 200 الی 300 گیگ شروع کن بعد چند ماه یا 1 سال اگه بازیدید داشتی تبلیغ گرفتی تونستی هزینه سرور پرداخت سرور بگیر

taghikhani
January 4th, 2012, 13:03
شما طبق فرمایشتون 200 گیگ فضا نیاز دارید. این آفر رو میتونم بدم خدمتتون:
FH-200
200GB فضای وب
ترافیک : نامحدود
IIS 7
ماهیانه 300000 تومان
تحویل آنی بعد از پرداخت
اکانت FTP نامحدود
پورت بسیار قوی
بدون بانک اطلاعاتی و ایمیل
تعداد دامنه نامحدود
سفارش (http://whg.ir/hub/cart.php?a=add&pid=158)

websazha
January 4th, 2012, 21:41
400 تا فیلم 400 مگابایتی میشه 1 ترابایت 600 گیگابایت

اون سایتی که میفرمایید الان چند سال داره کار میکنه از این راه درامد داره و پرداخت هزینه سرور اختصاصی رو از راه تبلیغات سایتش در میاره ولی واسه شروع کار همچین فضای اصلا نیاز نیست

شما توی 1 ماه چندتا فیلم میخوای بزاری گیرم روزی 2 تا فیلم در طول ماه 60 تا فیلم همون بر فرض فیلمی 400 مگابایت میشه 24 گیگ خوب شما چرا از ماه اول بیای هزینه سرور اختصاصی بدی با فضای 2 ترابایت وقتی توی 3 ماه 100 گیگ هم پر نمیکنی هیچ درامدی هم نداری توی اول کار شما با یه vps یا هاست دانلود 200 الی 300 گیگ شروع کن بعد چند ماه یا 1 سال اگه بازیدید داشتی تبلیغ گرفتی تونستی هزینه سرور پرداخت سرور بگیر

تمام آرشیو یکی سایت ها قرار است به طور کامل انتقال داده بشه.
ممنون از راهنمایی تصمیم به گرفتم سرور اختصاصی کردم تشکر از همه

0060
January 4th, 2012, 22:02
تمام آرشیو یکی سایت ها قرار است به طور کامل انتقال داده بشه.
ممنون از راهنمایی تصمیم به گرفتم سرور اختصاصی کردم تشکر از همه

آقا شرمنده :(( من انگار ماشین حسابم یه صفر اشتباه زیادی زده تصمیمتو عوض کن من حسابم اشتباه بود شما چرا چیزی نگفتی

خیلی کمتر از چیزی که من گفتم نیاز داری واقعا ببخشید من بد جوری اشتباه کردم

porya_spy
January 4th, 2012, 23:26
100 گیگ
پهنای باند نامحدود
رم 1 گیگ
ساپورت عالی
تحویل 1 ساعته
وارز
ویندوز
ماهانه 35000 تومان
پرداخت انلاین