PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن signature protocol shell و عدم دسترسی به ssh

alirezaheidari
January 3rd, 2012, 15:10
از 48 ساعت پیش دسترسی به پورت shell توسط مخابرات مسدود شده،دوستان ایا این مسئله سرتاسری است ؟؟؟:104:

amirizadi
January 3rd, 2012, 15:29
بله

ali2k
January 3rd, 2012, 18:23
بله

saeed25
January 3rd, 2012, 18:24
با دروود
البته نه بویسبه مخابرات بلکه بوسیله شرکت زیرساخت و دیگر نهاد های امنیتی بسته شده!مخابرات در این میان زیاد کاره ای نیست

Mohammad_reza
January 3rd, 2012, 18:25
بله همینطوره ، با وی پی ان بری حل میشه ... دقیقاً نمی دونم یعنی چی این پورت رو می بندن ؟ هدف چیه ؟ بدون اینکه بدونن یک کارایی می کنن آدم به عقلشون شک می کنه

ace_gishniz
January 3rd, 2012, 18:30
با چیز پی ان هم نمیشه. من که نتونستم با چیز پی ان به ssh وصل شم. رو سرورتون web-based ssh نصب کنین راحت با ssh کار کنین. میتونین از برنامه ای که گوگل نوشته استفاده کنیین اسمش اینه: shellinabox
من رو سرور خودم نصب کردم راحت دارم باهاش کار میکنم. تازه میتونین ssl رو هم فعال کنین که امن تر بشه.

serverpars
January 5th, 2012, 21:05
بله بسته شده و تمام کاربران سرور مجازی لینوکس ما این مشکل را از سمت ما میبینند! متاسفانه مرجعی هم نیست که این بسته شدن را اعلام کرده باشه . جالبتر اینجاست که پورت بسته نشده کلا پروتوکول بسته شده!