PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاران نظر بدند: تغییر واحد پولی به دلار؟

novinvps.com
January 3rd, 2012, 14:22
سلام
همینطوری که در جریان هستید واحد پولی کشورمون ریال به شدت در مقابل دلار بی ارزش شده ، خیلی وقته توی ذهنم سوالی مطرحه که نمیدونم نتیجش چی میخواد بشه ! ولی سوالم اینه که ،
ایا درسته که قیمت هامون رو به دلار کنیم و به مشترکینمون به واحد پولی دلار ، قیمت روز دلار کارو ادامه بدیم ؟ یا ریال ! که طبیعتا باید نرخ رو برد بالا وقتی به ریال بدیم چون وقتی که بخواید هزینه سرورمونم پرداخت کنیم سر ماه باید به قیمت بسیار بیشتر نسبت به قبل پرداخت رو انجام بدیم.
1- حاشیه نرید
2- اسپم نکنید
3- نظر بدید راه کار بدید قبل از اینکه سر پرداخت فاکتورهاتون به مشکل بر نخوردید.

stchost
January 3rd, 2012, 14:33
شما می تونید به دلار کار کنید ولی ریال از کاربر بگیرید ، در حال حاضر گزینه خوبی میتونه باشه ، چون کاربر در جریان قرار میگیره که هزینه ای که پرداخت می کنه به چه دلیل افزایش پیدا می کنه

novinvps.com
January 3rd, 2012, 14:43
شما می تونید به دلار کار کنید ولی ریال از کاربر بگیرید ، در حال حاضر گزینه خوبی میتونه باشه ، چون کاربر در جریان قرار میگیره که هزینه ای که پرداخت می کنه به چه دلیل افزایش پیدا می کنه

من دقیقا منظورم همینه.

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

سوالی که توی ذهنم هستش کمی گیج شدم فرض کنید قیمت یه کالا 10 تومان هستش قیمت رو باید بزنیم:
10 دلار؟
یا باید بزنیم مثلا 6 دلار که قیمتش بشه 10 تومان قبلی؟

camelian77
January 3rd, 2012, 14:46
واحد پولی کشور ما ریال هست و شرکت ها به هیچ وجه نباید فاکتور با ارز غیر از این بدند! مشکل ساز می‌شه!

ولی از اون طرف اینجوری که هر روز بخوایم قیمت هارو آپدیت کنیم (به ریال/تومان) هم بسیار دردسر ساز ئه ...

stchost
January 3rd, 2012, 14:51
سوالی که توی ذهنم هستش کمی گیج شدم فرض کنید قیمت یه کالا 10 تومان هستش قیمت رو باید بزنیم:
10 دلار؟
یا باید بزنیم مثلا 6 دلار که قیمتش بشه 10 تومان قبلی؟
خیر شما نرخ را به دلار تبدیل می کنید ، مثلا 10 دلار که مد نظر دارید.
اگر درگاه آنلاین دارین در کانفیگ درگاه واحد پول را در قیمت روز دلار صرب می کنید که وقتی وارد سایت بانک میشه به واحد ریال باشه
تنها مشکل که پیش میاد در پرداخت های دستی و پرداخت از بانک است که باید برای کاربر محاسبه کنید تا در جریان باشد چه هزینه ای واریز کند.

shazo
January 3rd, 2012, 14:58
اين طوري فقط يوسر ها ضرر مي كنن

stchost
January 3rd, 2012, 15:03

شما فکر می کنید تحریم ایران و مشکلاتی که درست میشه واسه کیه ؟
افزایش نرخ دلار ، افزایش نرح محصولات ، خدمات و ... همه به ضرر مشتری خواهد بود و شرکت ها هم نمی توانند ضرر کنند.

ولی لطفا این بحث را ادامه ندید چون تاپیک منحرف میشه

m3hdi
January 3rd, 2012, 15:09

و لابد فقط سرویس دهنده ها باید ضرر کنن ؟
سروری که ماه پیش با 300 هزا تومان تمدید شد الان باید با 360-370 تومان تمدید بشه
این تفاوت رو سرویس دهنده باید از جیبش بده ؟
به نظر بنده امکان ارائه سرویس با دلار کمی مشکل ساز میشه. ممکنه کاربر دچار سردگمی بشه
و اما او دسته از افراد ... میان دلار دو مثلا ارزون تر میزنن و سرویس با هزینه پاییرنتری رو میفروشن (اورسل ...)
به نظر من یک افزایش معقول به صورت % ی باید داشته باشیم که واقعا همه اجرا کنن

Warez-Host.IR
January 3rd, 2012, 15:23
سلام
در این سبک تاپیک ها اصولاً شرکت نمی کنم
به دلیل اینکه هرکس اختیار سرور و سرویس دهی خود را دارد و طبق سیاست کاری خود اقدام می کند
اما تنها توضیه ای که دارم برای کسانی که نیت افزایش قیمت سرویس ها و تغییر واحد پولی دارند این است حدود 30 تا 45 روز صبر کنند تا در نهایت قیمت واقعی دلار مشخص شود بعد اقدام به افزایش قیمت سرویس های خود کنند
در حال حاضر افزایش هرگونه قیمت یا تغییر واحد پولی برای کاربران ایرانی خوشاید نیست و سرویس دهنده با مشکلاتی روبرو خواهد شد (( نظر شخصی ))

موفق باشید

novinvps.com
January 3rd, 2012, 15:30
سلام
در این سبک تاپیک ها اصولاً شرکت نمی کنم
به دلیل اینکه هرکس اختیار سرور و سرویس دهی خود را دارد و طبق سیاست کاری خود اقدام می کند
اما تنها توضیه ای که دارم برای کسانی که نیت افزایش قیمت سرویس ها و تغییر واحد پولی دارند این است حدود 30 تا 45 روز صبر کنند تا در نهایت قیمت واقعی دلار مشخص شود بعد اقدام به افزایش قیمت سرویس های خود کنند
در حال حاضر افزایش هرگونه قیمت یا تغییر واحد پولی برای کاربران ایرانی خوشاید نیست و سرویس دهنده با مشکلاتی روبرو خواهد شد (( نظر شخصی ))

موفق باشید

اما از نظری که دادید ممنونم و در تصمیم گیری بهتر قطعا مفید هستش
بازم ممنون.

saeed25
January 3rd, 2012, 16:23
با دروود
من گمان می کنم به سبب نوسا های شدید بهای ارز در این روز ها،دست نگه داریم تا به یک پایداری برسد و سپس بهای پایه را بر اساس دلار جساب و به تومان بازگردانده و در بخش فروش خود ثبت کنیم.
:53:

HyperServer
January 3rd, 2012, 20:18
با سلام خدمت شما و همکاران...

فکر میکنم اولین سرویس دهنده که به دلار سوئیچ کرد ما بودیم.

به صورت کلی به هیچ وجه قیمت دلار به ثبات نخواهد رسید و سیر افزایشی ادامه خواهد داشت. دلیل اینکه ما به دلار سوئیچ کردیم این بود که با تغییرات دلار هر بار تغییر در قیمت سرویس ها، addonها و ... حداقل یک روز زمان خواهد برد.
در ضمن سرویس دهنده های که سرورهای زیادی دارند، صورت حسابهاشون در طول ماه پراکنده هست و ممکن در پیک قیمت دلار مجبور به پرداخت باشند.
نکته ای که مطرح هست اینه که پیش نیار ارائه سرویس با کیفیت و عدم اورسل داشتن توجیه اقتصادی برای سرویس دهنده هست.

(پ . ن : افرادی هستند که node بالا کولو کردند و شاید این مسائل براشون ضعیفتر باشه، نیاید دوباره بحث قدیمی رو بکشید وسط! / دلیل اینکه node بالا کار نمیکنیم این هست که دان شدن یک سرور 48 گیگ رم حتی با احتمال 1% خیلی سنگینتر از 4 تا 12 گیگ هست. هرچقدر احتمال این اتفاق کم باشه. در نهایت سیاست کاری ما ریسک کمتر هست حتی اگر هزینه بیشتری داشته باشه.)

Mr_Parham
January 4th, 2012, 03:34
این کار ارزش پول کشور رو کمتر می کنه ! با نظر Warez-Host موافقم :53:

HyperServer
January 4th, 2012, 10:02

ارزش پول کشور دست من و شما نیست !....
اونایی که باید گند میزدند توش زدند دیگه ;)

company_hosting
January 4th, 2012, 10:55
دوست عزیز اگر قرار باشه نرخ رو دلار کنین ممکنه بعضی از کسایی که توانایی زیاد مالی ندارن نتونن سایت مدیریّت کنن این کار باعث میشه که اسم ایران در کلّ جهان به گرانی ها و کشور مشکلات شبکه ای معروف و مشهور بشه. لطفاً سعی کنید کاری کنید ایران به ارزانی ها معروف بشه نه به بد نامی

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

چرا الان دلار گرونه به پول ما؟ چون پول مارو بعضی از آدما بی ارزش کردن و شما سعی کنید از این افراد نباشید

ASRESAT
January 4th, 2012, 11:10
دوستان منم کاملا با رحمان عزیز موافقم
قیمت هایی که الان دلار داره قیمت های اصلیش نیست
چون از طرفی چند روز پیش تحریم بانک مرکزی امضا شد اما بانک مرکزی هم دیروز اخبار هایی درباره ب کاهش شدید قیمت دلار تا 5 روز آینده خبر داد
من نظر شخصی خودم رو میگم و قصد دخالت ندارم : مدتی صبر کنید تا قیمت دلار تو بازار به ثبات اصلیش برسه
چون این روزا هر روز نوسان داره و اصلا رو قیمتش اعتباری نیست
مثلا تو دو روز گذشه نوسان قیمتش 385 تومان بوده

Mr_Parham
January 4th, 2012, 11:29
ارزش پول کشور دست من و شما نیست !....
اونایی که باید گند میزدند توش زدند دیگه ;)
حرف شما تا یک حدی درست
ولی از یک جایی به بعد دیگه یک سری چیز ها دست منو شماست که خدا رو شکر هیچکسی نمی خواد بگه خوب من سعی می کنم که کمک کنم، باقی هم به من ربطی نداره که کمک کنند یا نه، همه فکر می کنند هیچکی که انجام نمی ده، چرا من انجام بدم ............

E!3
January 4th, 2012, 11:36
ارزش پول کشور دست یه هاستینگه؟ :71:

پ.ن: شما چطور با این وضعیت گرونی دلار، هنوز سرویسهای 3600 تومانی میفروشید؟ اونم با پهنای باند نامحدود :-?

HyperServer
January 4th, 2012, 12:02
دوست عزیز اگر قرار باشه نرخ رو دلار کنین ممکنه بعضی از کسایی که توانایی زیاد مالی ندارن نتونن سایت مدیریّت کنن این کار باعث میشه که اسم ایران در کلّ جهان به گرانی ها و کشور مشکلات شبکه ای معروف و مشهور بشه. لطفاً سعی کنید کاری کنید ایران به ارزانی ها معروف بشه نه به بد نامی

انقدر ارزون فروش هست که این افراد لنگ نمونن....
اسم یک کشور با کار هاستینگ در کل جهان معروف نمیشه....مدیران کلان قبلا کشور رو معروف کردن که توی هیچ کشور درست حسابی ایرانی ها رو به چشم آدم خوار میبینن....

چرا الان دلار گرونه به پول ما؟ چون پول مارو بعضی از آدما بی ارزش کردن و شما سعی کنید از این افراد نباشید

جوابش رو نمیشه عمومی گفت ...خواستی خصوصی بهت بگم.

دوستان منم کاملا با رحمان عزیز موافقم
قیمت هایی که الان دلار داره قیمت های اصلیش نیست
چون از طرفی چند روز پیش تحریم بانک مرکزی امضا شد اما بانک مرکزی هم دیروز اخبار هایی درباره ب کاهش شدید قیمت دلار تا 5 روز آینده خبر داد
من نظر شخصی خودم رو میگم و قصد دخالت ندارم : مدتی صبر کنید تا قیمت دلار تو بازار به ثبات اصلیش برسه
چون این روزا هر روز نوسان داره و اصلا رو قیمتش اعتباری نیست
مثلا تو دو روز گذشه نوسان قیمتش 385 تومان بوده

دقیقا حق با شماست....قیمت واقعی دلار این نیست !.....
از دوستان در بانک مرکزی بپرسید بهتون میگن که حدود 3000 تومان نرخ برابری ارزش دلار ور یال هست

حرف شما تا یک حدی درست
ولی از یک جایی به بعد دیگه یک سری چیز ها دست منو شماست که خدا رو شکر هیچکسی نمی خواد بگه خوب من سعی می کنم که کمک کنم، باقی هم به من ربطی نداره که کمک کنند یا نه، همه فکر می کنند هیچکی که انجام نمی ده، چرا من انجام بدم ............

اون یکسری چیزها رو میشه بگید ما هم اطلاعاتمون زیاد بشه ؟...

faranetwork
January 4th, 2012, 12:31
حرف رحمان درسته ولی گرون با دادن دلار یوزر ها تا یک جایی تحمل میکنن وقتی مثلا دلا ر بشه 2000 تومن سرور مثلل 10 دلاری میشه 20 هزار تومان ولی میبینه یک نفر داره با همون کیفیت میده مثلا 12 هزار تومان خوب میره از یکی دیگه میگیره

HyperServer
January 4th, 2012, 12:43
حرف رحمان درسته ولی گرون با دادن دلار یوزر ها تا یک جایی تحمل میکنن وقتی مثلا دلا ر بشه 2000 تومن سرور مثلل 10 دلاری میشه 20 هزار تومان ولی میبینه یک نفر داره با همون کیفیت میده مثلا 12 هزار تومان خوب میره از یکی دیگه میگیره

بره بگیره .....مگه کسی بخیله...
او سرویس دهنده وقتی داره به دلار پول میده ....بیشتر از 1 2 ماه دوام نمیاره که اون قیمت بده ;)

company_hosting
January 4th, 2012, 12:46
ببین دوست عزیز یدونه شما میگید پول کشور با هاستینگ بی ارزش نمیشه بعدش طرف بقالیه میگه با گرون کردن خیار شور پول کشور بی ارزش نمیشه هی همه اینجوری میگن تا به نکته ای که من گفتم میرسین

انقدر ارزون فروش هست که این افراد لنگ نمونن....
اسم یک کشور با کار هاستینگ در کل جهان معروف نمیشه....مدیران کلان قبلا کشور رو معروف کردن که توی هیچ کشور درست حسابی ایرانی ها رو به چشم آدم خوار میبینن....

جوابش رو نمیشه عمومی گفت ...خواستی خصوصی بهت بگم.

دقیقا حق با شماست....قیمت واقعی دلار این نیست !.....
از دوستان در بانک مرکزی بپرسید بهتون میگن که حدود 3000 تومان نرخ برابری ارزش دلار ور یال هست

HyperServer
January 4th, 2012, 12:48
ببین دوست عزیز یدونه شما میگید پول کشور با هاستینگ بی ارزش نمیشه بعدش طرف بقالیه میگه با گرون کردن خیار شور پول کشور بی ارزش نمیشه هی همه اینجوری میگن تا به نکته ای که من گفتم میرسین

دوست عزیز....بغالی برای چی خیارشورش رو گرون میکنه ؟....دلیلش رو به من میگی ؟ (یا هر کس دیگه ای)

company_hosting
January 4th, 2012, 12:52
برای اینکه میخواد پول زیادی در بیاره یا ......

دوست عزیز....بغالی برای چی خیارشورش رو گرون میکنه ؟....دلیلش رو به من میگی ؟ (یا هر کس دیگه ای)

plastic
January 4th, 2012, 12:57
میدونید مسئله چیه؟
یه جامعه اگر توش اتحاد نظر باشه پیشرفت میکنه نباشه پسرفت میکنه!
در جامعه ما و کشور ما و جامعه های جزئی تر مثل فروشندگان هاستینگ گرفته تا صنف های دیگه ، اتحاد نظر نیست و نتیجه اش همون بالا قسمت دوم میشه!
علت این هم شاید به خاطر وسعت مملکتمون باشه که از میلیون ها نظر متفاوت تشکیل شده.
پس راه حل چی هست؟
دو تا راه حل داره.
یا این جمعیت گسترده با مباحث کارشناسی به توافق نظر باید برسن
یا اگر مباحث کارشناسی زیاد رایج نیست باید ...
این سه نقطه سیاسی شد :d
اگر میخواید شما برای بازار هاستینگ یه تصمیم با اتحاد نظر بگیرید بهتره که یه تاپیک مخصوص فقط برای شرکت فروشندگان ایجاد بشه و بر اساس منافع عمومی ( نه شخصی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! ) نظرات رو برای حل مشکلی که چند روز دیگه پیش میاد به اشتراک بذارید تا موارد حل بشه.
( تا وقتی که هر کسی دنبال منافع شخصی خودش در جامعه باشه ...)

novinvps.com
January 4th, 2012, 13:31
قیمت امروز دلار در سایت مثقال ! ( چیلتر هم شده )
1400
جای امیداوریه

HyperServer
January 4th, 2012, 13:59
برای اینکه میخواد پول زیادی در بیاره یا ......

نه دوست عزیز... با فکر صحبت کنید...
دلیل اینه که گرون میخره از تولید کننده....تولیدکننده چرا گرون میکنه....چون هزینه تولیدش میره بالا....
هزینه تولید چرا میره بالا ؟...چون مواد اولیه که وارد میکنه به دلیل افزایش دلار گرون در میاد.....گرون میکنه چون تورم رفته بالا و باید حقوق کارگر رو زیاد کنه....
چرا تورم میره بالا ؟....چون سایست های اقتصادی درست نیست ....چون تحریم شدیم و باید نفت رو در بازار سیاه زیر قیمت و بدون تضمین پرداخت توسط خریدار بفروشیم.....
و هزاران چرای دیگه که قابل مطرح کرد نیستند.

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

میدونید مسئله چیه؟
یه جامعه اگر توش اتحاد نظر باشه پیشرفت میکنه نباشه پسرفت میکنه!
در جامعه ما و کشور ما و جامعه های جزئی تر مثل فروشندگان هاستینگ گرفته تا صنف های دیگه ، اتحاد نظر نیست و نتیجه اش همون بالا قسمت دوم میشه!
علت این هم شاید به خاطر وسعت مملکتمون باشه که از میلیون ها نظر متفاوت تشکیل شده.
پس راه حل چی هست؟
دو تا راه حل داره.
یا این جمعیت گسترده با مباحث کارشناسی به توافق نظر باید برسن
یا اگر مباحث کارشناسی زیاد رایج نیست باید ...
این سه نقطه سیاسی شد :d
اگر میخواید شما برای بازار هاستینگ یه تصمیم با اتحاد نظر بگیرید بهتره که یه تاپیک مخصوص فقط برای شرکت فروشندگان ایجاد بشه و بر اساس منافع عمومی ( نه شخصی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! ) نظرات رو برای حل مشکلی که چند روز دیگه پیش میاد به اشتراک بذارید تا موارد حل بشه.
( تا وقتی که هر کسی دنبال منافع شخصی خودش در جامعه باشه ...)

در مورد هاستینگ (هوستینگ) به این دلیل هست که ارائه سرویس به دلیل هزینه پایین استارت توسط افراد غیر حرفه ای انجام میشه که از ترس در نیومدن هزینه سرور میان و قیمت پایین میدن و مراحل بعد :)

Mr_Parham
January 4th, 2012, 14:27
ارزش پول کشور دست یه هاستینگه؟ :71:

پ.ن: شما چطور با این وضعیت گرونی دلار، هنوز سرویسهای 3600 تومانی میفروشید؟ اونم با پهنای باند نامحدود :-?
دست مردمه
پ ن قرار شد تاپیک رو خراب نکنیم

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

منظور من کلی بود، نه فقط هاستینگ

HyperServer
January 4th, 2012, 14:31
منظور من کلی بود، نه فقط هاستینگ

بنده هم کلی عرض کردم ....
اما ادامه دادنش فکر نمیکنم نتیجه ای داشته باشه

Ramin
January 4th, 2012, 14:37
قیمیت 1400 خودتون را خسته نکنید :54:

HyperServer
January 4th, 2012, 14:42
قیمیت 1400 خودتون را خسته نکنید :54:

شماره یه صرافی به من ده که الان قیمت 1420 بده ...شاید 10.000 دلار همین الان بگیرم ازش !

Ramin
January 4th, 2012, 14:46
شماره یه صرافی به من ده که الان قیمت 1420 بده ...شاید 10.000 دلار همین الان بگیرم ازش !

شما یا از بازار خبر ندارید و یا خبر دارید اما از ایجاد التهاب برای سرویس دهنده ها لذت می برید.!
دوست عزیز به دلیل نوسانات چند روز اخیر .دقت کنید عرض کردم "نوسان"

اطمینان از قیمت در حال حاضر (همین امروز حداقل) برای فروشنده و صراف و دلال کم شده !! به همین دلیل ممکن هست چون به طور مثال آقای x که واسطه فروش هستند مطمطن نیستند قیمت فردا هم 1400 باشد .خوب این آقا سعی میکنه امروز فروش نداشته باشه تا قیمت به قول دلال ها ته نشین بشه :)

WGB
January 4th, 2012, 14:48
من امروز رفتم صرافی میگه اگه ۱۶۰۰ تومان میخوای بخر اگه نمیخوای هم که هیچ
دلار هم نمیخرید . دلتونو به این ارزونی خوش نکنید
باز میره بالا

Ramin
January 4th, 2012, 14:48
در هر صورت اگر قصد خرید مبالغ متوسط دارید و در تهران تشریف دارید و همچنین عجله دارید بفرمائید :)

HyperServer
January 4th, 2012, 14:52
شما یا از بازار خبر ندارید و یا خبر دارید اما از ایجاد التهاب برای سرویس دهنده ها لذت می برید.!
دوست عزیز به دلیل نوسانات چند روز اخیر .دقت کنید عرض کردم "نوسان"

اطمینان از قیمت در حال حاضر (همین امروز حداقل) برای فروشنده و صراف و دلال کم شده !! به همین دلیل ممکن هست چون به طور مثال آقای x که واسطه فروش هستند مطمطن نیستند قیمت فردا هم 1400 باشد .خوب این آقا سعی میکنه امروز فروش نداشته باشه تا قیمت به قول دلال ها ته نشین بشه :)

چرا باید از التهاب سرویس دهنده ها لذت ببرم.
خواستم که مین رو بگی ....هیچ صرافی زیر قیمت 1550 فروش نداره....تازه اگر فروش داشته باشه...
شما مثل اینکه عادت دولت برای تامین کسری بودجه اش رو نمیدونی ...امروز پرونده بودجه پرداخت یارانه ها بسته شد....چند ماه قصه همینه که میره بالا....بعد 1 هفته میارن پایین به زور....دوباره میره بالا....

شرکت های بزرگ در زمینه هاستینگ.... همگی افزایش قیمت دادند....
میدونید چرا ؟ به این دلیل که دیگه کاهش قیمتی وجود نخواهد داشت...
PARSDATA (http://www.parsdata.com)
پویاسازان فناوری اطلاعات,Pouyasazan IT Solutions and Services,هاست (http://www.pouyasazan.org)
و...

شما و دوستان حالا بشینید تا بیاد پایین ;)...
تمام پست های امروز من در تاپیک های مختف به این دلیل هست که مقداری آگاهی دوستان بالا بره ! ....اما متاسفانه کسی که نخواد از خواب بیدار بشه ....نمیشه ;)

plastic
January 4th, 2012, 15:00
HyperServer
شما خیالتون از این که کسی به چنین حرفهایی اهمیت نمیده تخت باشه

Ramin
January 4th, 2012, 15:00
چرا باید از التهاب سرویس دهنده ها لذت ببرم.
خواستم که مین رو بگی ....هیچ صرافی زیر قیمت 1550 فروش نداره....تازه اگر فروش داشته باشه...
شما مثل اینکه عادل دولت برای تامین کسری بودجه اش رو نمیدونی ...امروز پرونده بودجه پرداخت یارانه ها بسته شد....چند ماه قصه همینه که میره بالا....بعد 1 هفته میارن پایین به زور....دوباره میره بالا....

شرکت های بزرگ در زمینه هاستینگ.... همگی افزایش قیمت دادند....
میدونید چرا ؟ به این دلیل که دیگه کاهش قیمتی وجود نخواهد داشت...
PARSDATA (http://www.parsdata.com)
پویاسازان فناوری اطلاعات,Pouyasazan IT Solutions and Services,هاست (http://www.pouyasazan.org)
و...

شما و دوستان حالا بشینید تا بیاد پایین ;)...
تمام پست های امروز من در تاپیک های مختف به این دلیل هست که مقداری آگاهی دوستان بالا بره ! ....اما متاسفانه کسی که نخواد از خواب بیدار بشه ....نمیشه ;)

شما تنها و تنها با تکیه بر استدلال خودتان به صورت ناخواسته در حال ایجاد جو روانی غلط و تشویش سرویس دهنده ها هستید!
حتی رئیس کل بانک مرکزی هم با اطمینانی که شما صحبت می کنید هیچ وقت آینده بازار ارز را پیش بینی نکرده است چرا که واقعا قادر به این کار نیست!
قطعیتی که شما در مورد گران شدن مجدد نرخ به کار می برید نیزا به منابع بسیار بسیار موسخ دارد ! :54:
اصل "پیش بینی" غلط نیست . بنده هم همین امروز پست هایی مبنی بر پیش بینی نرخ ارائه کردم اما مانند شما از اطمینان 100% استفاده نکردم :54:

faranetwork
January 4th, 2012, 15:23

راست میگه داداش..من امروز تاریخ سرورم بود..از کسی که سرور خریدم از روز اول 3 سال پیش با دلار داره حساب میکنه...بهم ایمیل زد هر دلار 1400 معادل ریالی واریز کنید که واریز کردیم تمدید هم شد!

HyperServer
January 4th, 2012, 15:36
HyperServer
شما خیالتون از این که کسی به چنین حرفهایی اهمیت نمیده تخت باشه

کاملا مشخصه :)

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

شما تنها و تنها با تکیه بر استدلال خودتان به صورت ناخواسته در حال ایجاد جو روانی غلط و تشویش سرویس دهنده ها هستید!
حتی رئیس کل بانک مرکزی هم با اطمینانی که شما صحبت می کنید هیچ وقت آینده بازار ارز را پیش بینی نکرده است چرا که واقعا قادر به این کار نیست!
قطعیتی که شما در مورد گران شدن مجدد نرخ به کار می برید نیزا به منابع بسیار بسیار موسخ دارد ! :54:
اصل "پیش بینی" غلط نیست . بنده هم همین امروز پست هایی مبنی بر پیش بینی نرخ ارائه کردم اما مانند شما از اطمینان 100% استفاده نکردم :54:

اوکی ...مشکلی نیست شما این برداشت رو داشته باشید.
این تاپیک و پست رو save میکنم...تا اول اسفند ماه....;)
این رو بدونید که دولتمردان عرصه اقتصاد همگی از آینده ای که در صورت ادامه روند فعلی س/.یاس/0)تها در انتطار کشور هست آگاه هستند، اما به دلایل مصلحت ها و اصول اساسی سیا/.=-ست مداری به صورت عمومی بیان نمیکنند!...
اگر قرار باشه که تولید کننده ها وسرویس دهنده ها بخوان برنامه ریزی کاریشون رو بر اساس اون چیزی که به من و شما تو رادیو وتلویزیون به خرمون میدن بنا کنن که دیگه .... !!!!!!
همیشه همه افراد لینک های اصلاعاتی خودشون رو دارند...
نرخ دلاری که صرافی الان میده 1590 هست !....قیمت روی برد به صورت دستوری اومده :)

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

راست میگه داداش..من امروز تاریخ سرورم بود..از کسی که سرور خریدم از روز اول 3 سال پیش با دلار داره حساب میکنه...بهم ایمیل زد هر دلار 1400 معادل ریالی واریز کنید که واریز کردیم تمدید هم شد!

2 نکته هست....
ممکنه دلار حکی باشه ! یا اینکه سرویس دهنده حاشیه سودش اونقدر بالا هست که بخواد دلار رو با نرخ mesghal بده ! ....به عنان مثال : سرور برای خودش 150 دلار تموم میشه ... دلاری که پرداخت میکنه 1600 هست
1600*150=240.000
به شما میده 225 دلار ....هر دلار 1400
1400*225=315000

متوجه شدید ؟

Ramin
January 4th, 2012, 15:37
کاملا مشخصه :)

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

اوکی ...مشکلی نیست شما این برداشت رو داشته باشید.
این تاپیک و پست رو save میکنم...تا اول اسفند ماه....;)
این رو بدونید که دولتمردان عرصه اقتصاد همگی از آینده ای که در صورت ادامه روند فعلی س/.یاس/0)تها در انتطار کشور هست آگاه هستند، اما به دلایل مصلحت ها و اصول اساسی سیا/.=-ست مداری به صورت عمومی بیان نمیکنند!...
اگر قرار باشه که تولید کننده ها وسرویس دهنده ها بخوان برنامه ریزی کاریشون رو بر اساس اون چیزی که به من و شما تو رادیو وتلویزیون به خرمون میدن بنا کنن که دیگه .... !!!!!!
همیشه همه افراد لینک های اصلاعاتی خودشون رو دارند...
نرخ دلاری که صرافی الان میده 1590 هست !....قیمت روی برد به صورت دستوری اومده :)

متاسفانه بنده محل کارم بانک مرکزی نیست و با اطمینان 100% نمی توانم نرخ را پیش بینی کنم . اجبارا مانند مردم عادی از رسانه ها و اخبار موجود در بازار استفاده میکنم ! امیدوارم از بنده ناراحت نشده باشید ، قصد جسارت نداشتم
در مورد نرخ هم شاید یک نفر ددوست داشته باشه امروز دلار 5000 تومان بفروشه ! اگر شما امکان خرید حضوری دارید و نیاز به 10.000 با نرخ 1400 ،تا قبل از عصر امروز با بنده از طریق پیغام در ارتباط باشید:54:

:54:

HyperServer
January 4th, 2012, 15:41
متاسفانه بنده محل کارم بانک مرکزی نیست و با اطمینان 100% نمی توانم نرخ را پیش بینی کنم . اجبارا مانند مردم عادی از رسانه ها و اخبار موجود در بازار استفاده میکنم ! امیدوارم از بنده ناراحت نشده باشید ، قصد جسارت نداشتم
در مورد نرخ هم شاید یک نفر ددوست داشته باشه امروز دلار 5000 تومان بفروشه ! اگر شما امکان خرید حضوری دارید و نیاز به 10.000 با نرخ 1400 ،تا قبل از عصر امروز با بنده از طریق پیغام در ارتباط باشید:54:

نه دوست عزیز...
ناراحتی برای چی ؟ ....بحثی پیش اومده و داریم تبادل نظر میکنیم....بنده هم در بانک مرکزی کار نمیکنم :)
دلار 15000 تا 1125 گرفتم فعلا ;)

root
January 12th, 2012, 01:17
ایده خوبی میتونه باشه مخصوصا واسه ded provider ها
کسی که گران نکند ورشکست میشود خیلی ساده است قضیه متاسفانه
تقصیر هیچکدوم از سرویس دهنده ها هم نیست
حقشون است که گرون کنند :(

m3hdi
September 26th, 2012, 19:41
پوزش بابت بالا آوردن تاپیک تقریبا قدیمیهمکاران دیگر با توجه به وضعیت فعلی و تشدید بحران لطفا نظرات خودشون رو بیان کنند

sajiran
September 27th, 2012, 03:37
دوستان تا زمانی که تحریم هست دلار هم گرون خواهد شد
دوستانی که میگن دلار نرخ اصلیش نیست باید بدونن نرخ دلار بر اساس فاکتورهایی تعیین میشه مثلا در کشور ما نفت حرف اول رو میزنه
وقتی نفت فروش نره (یا به ین و روپیه!!! پرداخت بشه) ارز مملکت کم میشه و دولت قادر نیست عرضه و تقاضا رو مدیریت کنه.
دوستانی که میگن صبر کنید 40 -50 روز دیگر تصمیم بگیرید: دقیقا این حرف رو 40 روز پیش به خودم زدم که صبر کن نتیجه اش چی شد؟! گرونتر شد!
به سیاست مالی دولت نگاه کنید داره سعی میکنه خودش صرافی باز کنه و الان کرده و ریختن توی خیابون دلالای دلار رو میگیرن؟! نتیجه: دلار نزیک 200 تومن بالا رفت

الان بعضی آقایون پولاشون رو به دلار چنچ کردن و عمرا نمیزارن پایین بیاد، دولت هم دنباله بالا بردن بودجه اشه اما حالیشون نیست که دلار گرون بشه باید حقوق رو زیاد کنن، پول کارگر بیشتر بدن و....
عقل که نباشه همین میشه...