PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش راه اندازی v i p

SajjadM2
January 3rd, 2012, 01:44
سلام میشه یکی توضیح بده چجوری میشه بخش V.I.P برای سایت فیلم راه اندازی کرد؟http://phpsupport.ir/images/smilies/26.gif مثلا روی لینک مستقیم فیلم ها رمز باشه که هر فرد با وارد کردن رمز خودش بتونه وارد بشه؟! کمک فوری اگر اسکریپت هم هست معرفی کنید در ضمن از سرور مجازی ویندوز استفاده میکنم نرم افزارم اگر باشه حرفیه خوبه

p30speed
January 3rd, 2012, 01:56
شما باید یک گروه درست کنید و دسترسی اون فابل فقط به اون گروه بدید و برای اون گروه یوزر درست کنید

از نرم افزار های Ftp هم میتوانید استفاده کنید

SajjadM2
January 3rd, 2012, 02:02
شما باید یک گروه درست کنید و دسترسی اون فابل فقط به اون گروه بدید و برای اون گروه یوزر درست کنید

از نرم افزار های Ftp هم میتوانید استفاده کنید

توضیح کامل تر میتونید بدید؟

fathipours1
April 6th, 2012, 04:46
سلام منم همین مشکلو دارم نمیخوام از Ftp استفاده کنم ، در ftp از فایل زیلا قبلا استفاده کردم.
منبه دنبال روشی هستم که بشه برای یوزر های محدودیت زمانی و حجمی تعیین کرد.

Mehdi_Enter
April 6th, 2012, 05:32
خوب شما باید این کار را توی مدیریت محتوا سایت خود که نصب کردی راه بندازی نه که توی سرور
شما اول بگید از کدام مدیریت محتوا استفاده میکنی

fathipours1
April 6th, 2012, 05:39
خوب شما باید این کار را توی مدیریت محتوا سایت خود که نصب کردی راه بندازی نه که توی سرور
شما اول بگید از کدام مدیریت محتوا استفاده میکنی

من میخوام یوزرهایی که به صورت Vip ایجاد میکنم دسترسی به فایل های روی سرور داشته باش .

از دید من ( شاید اشتباه باشه )
از cms اگه بخوام این محدودیت رو ایجاد کنم یه مشکل اساسی داره . بر فرض ما لینکو به کاربر Vip خودمون نشون دادیم توی سایت ، این لینک Share میتونه بشه توی نت ، چون ما اومدیم تو کاربران Cms محدودیت ایجاد کردیم نه روی دسترسی به فایل های سرور .

امیدوارم منظورمو فهمیده باشید

مدیریت محتوای نیوک لرن

Mehdi_Enter
April 6th, 2012, 05:56
من میخوام یوزرهایی که به صورت Vip ایجاد میکنم دسترسی به فایل های روی سرور داشته باش .

از دید من ( شاید اشتباه باشه )
از cms اگه بخوام این محدودیت رو ایجاد کنم یه مشکل اساسی داره . بر فرض ما لینکو به کاربر Vip خودمون نشون دادیم توی سایت ، این لینک Share میتونه بشه توی نت ، چون ما اومدیم تو کاربران Cms محدودیت ایجاد کردیم نه روی دسترسی به فایل های سرور .

امیدوارم منظورمو فهمیده باشید

مدیریت محتوای نیوک لرن

میدونم چی میگی .
ولی تمامی سایت های که بخش ویژه دارن این جوری میکنن
یعنی اون جوری که شما عرض میکنید .. غیر ممکن نیست اما اگه باشه هم خیلی سخت هست
یعنی هر کاری کنید آخر لینک مشاهده میشه .. و طرف میتونه شره کنه و یا .....
تنها راهش اینه که مثلا محدودیت ایپی در اون بخش انجام دهی و ایپی ها مربوطه را توی اون بخش فعال کنی
که فقط اون ایپی ها توانایی دانلود داشته باشه .. ولی این کار هم شدنی که هست ولی خیلی خیلی کاره سختی هست
ولی باز همکاران راهی میدونن نصیب ما هم کنن که استفاده کنیم
با تشکر ...

ali2k
April 6th, 2012, 16:48
اگر روی ویندوز apache نصب کنید اسکریپتی براتون اماده می کنم که می توانید روی یک فولدر یوزر و پسورد تعریف کنید و زمان برای هر کاربر مشخص کنید که بعد از ان زمان اتوماتیک کاربر حذف بشه

musicayob
November 10th, 2012, 20:53
دوستان کسی هست اموزش ساختن vip با ftp بده اموزش کامل چجوری ftp درست کنم و غیزه

p30speed
November 10th, 2012, 23:27
دوستان کسی هست اموزش ساختن vip با ftp بده اموزش کامل چجوری ftp درست کنم و غیزه

از نرم افزار Xlight FTP Server استفاده کنید. به راحتی اکانت می سازید

rezaonline.net
November 10th, 2012, 23:47
سلام
در حال ساخت یک اسکریپت هستم که این کارو میکنه
کارگاه رضا » فروشگاه دانلود (http://rezaworkshop.ir/post/2/download-shop)

برای هر خرید کاربر یک لینک دینامیک مجزا میده که مخصوص خودش هست .

از قسمت مدیریت هم میتونید تعیین کنید لینک بعد از چند ساعت پوچ بشه .
مثلاً بعد از 24 ساعت دیگه قابل استفاده نباشه .

تمامی فایلهای دانلودی هم در خارج از دایرکتوری قابل دسترس قرار میگیره پس امکان دانلود فقط از لینکهای دینامیک هست .

تا یکی دو هفته دیگه تموم میشه اسکریپت .

دوستان پیشنهاد خاصی یا سوال خاصی هست در خدممتون هستم

saghafi1991
December 28th, 2012, 18:44
اگر روی ویندوز apache نصب کنید اسکریپتی براتون اماده می کنم که می توانید روی یک فولدر یوزر و پسورد تعریف کنید و زمان برای هر کاربر مشخص کنید که بعد از ان زمان اتوماتیک کاربر حذف بشه

داداش کجایی این اسکریپتو بده مت قربون دستات

ehsansystem
February 9th, 2013, 13:27
در مورد راه اندازی سرور vip بنده با هزینه در خدمتم