PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شراکت برای راه اندازی ریسلر هاستینگ و دامین

osanloo.morteza
January 3rd, 2012, 00:08
سلام به همه دوستان :103:

من به دنبال 1-2 متخصص شبکه برای راه اندازی خدمات ریسلری هاستینگ می گردم . کارهای ثبتی شرکت رو تازه شروع کردم . از امریکا یا اروپا برای شروع می خواستم حساب ریسلر بگیرم . با چند جا هم صحبت کردم و اوکی گرفتم که بدون بلاک کردن بهمون امکانات بدن. خودم هم کارت اعتباری دارم که پول ها رو واریز کنیم البته تا 2014 فعلا اعتبار داره. امکان تهیه و فروش سرور وی پی اس و اختصاصی هم داریم ولی خیلی بهش علاقه ندارم . می خواستم ترجیحا درصدی شریک شیم یا اگر کسی پیشنهاد دیگری داره خوشحال میشم بهم بگید . چون زبان انگلیسی مسلط هستم با WHMCS, WHM , cPanel , Plesk کار کردم و خیلی از کارها رو می تونم انجام بدم ولی ترجیحا می خواستم کل پشتیبانی رو به کس دیگر بسپارم و فقط رو بازار یابی و ... تمرکز کنم. راجع به هزینه ها هم خیلی مشکلی ندارم ولی اگر شما هم بتونین سرمایه بیارین خوشحال میشم.

با احترام

m2n
January 3rd, 2012, 00:12
پشتیبانی WHM و Cpanel و Plesk و.........به جز مجازی ساز ها من در خدمتتون هستم.(:|

ToooPDL
January 3rd, 2012, 00:13
سلام
اگر مایل باشید خوشحال میشم همکاری داشته باشیم ! :)
البته هزینه ها با شما ، پشتیبانی و.. با ما !

exactserver
January 3rd, 2012, 20:49
سلام

بنده هم مایل به همکاری در بخش فنی هستم.

sniper000man
January 3rd, 2012, 20:54
بنده در خدمتم هستم براي شراكت
اما شركات نبايد طوري باشه كه ريس بازي باشه يك روح در دو بدن هستم در خدمتتون ايديمم همون اسسم تو فرومه

MOHAMMAD MOHSEN
January 3rd, 2012, 21:25
سلام به همه دوستان :103:

من به دنبال 1-2 متخصص شبکه برای راه اندازی خدمات ریسلری هاستینگ می گردم . کارهای ثبتی شرکت رو تازه شروع کردم . از امریکا یا اروپا برای شروع می خواستم حساب ریسلر بگیرم . با چند جا هم صحبت کردم و اوکی گرفتم که بدون بلاک کردن بهمون امکانات بدن. خودم هم کارت اعتباری دارم که پول ها رو واریز کنیم البته تا 2014 فعلا اعتبار داره. امکان تهیه و فروش سرور وی پی اس و اختصاصی هم داریم ولی خیلی بهش علاقه ندارم . می خواستم ترجیحا درصدی شریک شیم یا اگر کسی پیشنهاد دیگری داره خوشحال میشم بهم بگید . چون زبان انگلیسی مسلط هستم با whmcs, whm , cpanel , plesk کار کردم و خیلی از کارها رو می تونم انجام بدم ولی ترجیحا می خواستم کل پشتیبانی رو به کس دیگر بسپارم و فقط رو بازار یابی و ... تمرکز کنم. راجع به هزینه ها هم خیلی مشکلی ندارم ولی اگر شما هم بتونین سرمایه بیارین خوشحال میشم.

با احترام

بهتون خوش آمد میگم. به نظر چند تا نکته رو بگم بد نیست! زیاد به اینکه بهتون میگن سرویس میدیم اعتماد نکنید! همین موضوع دو سال پیش برام پیش اومد اول گفتن سرویس میدیم بعد 2 ماه ایمیل زدن 2 ساعت وفت دارین از سرور ما مهاجرت کنید! اگر هم سرویس گرفتین به هیچ عنوان دامنه ir هاست نکنید!

osanloo.morteza
January 4th, 2012, 09:46
سلام دوست عزیز ، از راهنماییتون ممنون ، اما به نظرتون اینکه ازشون پرسیدم و گفتن بی هیچ مشکلی ir. هاست میکنن + اینکه شخصا مدیر فروششون میل زده و گفته که این کارو انجام میدن بازم کافی نیست ؟ اگر مشکلی پیش بیاد با این اوصاف فکر کنم باید برم سراغ BBB .

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

سلام ،
دوستان یعنی یه متخصص شبکه تو تهران پیدا نمیشه ؟ آقا اگه کاروبار اینقدر سکه است منم برم متخصص شبکه بشم .

MOHAMMAD MOHSEN
January 4th, 2012, 12:18
سلام دوست عزیز ، از راهنماییتون ممنون ، اما به نظرتون اینکه ازشون پرسیدم و گفتن بی هیچ مشکلی ir. هاست میکنن + اینکه شخصا مدیر فروششون میل زده و گفته که این کارو انجام میدن بازم کافی نیست ؟ اگر مشکلی پیش بیاد با این اوصاف فکر کنم باید برم سراغ BBB .

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

سلام ،
دوستان یعنی یه متخصص شبکه تو تهران پیدا نمیشه ؟ آقا اگه کاروبار اینقدر سکه است منم برم متخصص شبکه بشم .

عزیزم مهم نیست که مدیر فروش میگه مشکلی نداریم اگه کنترل پنل cPanel باشه و دامنه ir هاست بشه. قطعا از طرف سی پنل notice می گیرن و ملزم هستن که هاست رو پاک کنن در غیر اینصورت لایسنسشون باطل میشه. من با دایرکتی که شرکت معتبری هست در این زمینه صحبت کردم. گفتن سی پنل هشدار داده در صورت میزبانی دامنه ir لایسنس باطل میشه و بهم پیشنهاد دادن برای دامنه ir از سرور ویندوزشون که پلسک داره استفاده کنم! نکته مهم اینه سی پنل با ir بشدت مشکل داره!

ali.gh
January 4th, 2012, 19:11
با سلام
بنده آماده همکاری هستم و لازم به ذکر است می توانم تمام امور فنی و پشتیانی رو براتون انجام بدم
تیمی هستیم که در زمینه کاریمون همین هست

اگر مایل بودید پیغام بگذارید .

mobinhost_suport
February 19th, 2012, 14:21
سلام

بنده هم مایل به همکاری در بخش فنی هستم.

om!d-D
February 19th, 2012, 22:18
برای سرمایه گذاری نرمال ، شراکت تضمینی ، پشتیبانی در حد نرمال و به اصطلاح شراکت دو طرفه هستیم...اگر سایت و ریسلر میخواهید با ما منتها شرکت از شما...

aminarab17
March 5th, 2012, 11:43
عزیزم مهم نیست که مدیر فروش میگه مشکلی نداریم اگه کنترل پنل cPanel باشه و دامنه ir هاست بشه. قطعا از طرف سی پنل notice می گیرن و ملزم هستن که هاست رو پاک کنن در غیر اینصورت لایسنسشون باطل میشه. من با دایرکتی که شرکت معتبری هست در این زمینه صحبت کردم. گفتن سی پنل هشدار داده در صورت میزبانی دامنه ir لایسنس باطل میشه و بهم پیشنهاد دادن برای دامنه ir از سرور ویندوزشون که پلسک داره استفاده کنم! نکته مهم اینه سی پنل با ir بشدت مشکل داره!

سلام
وبلاگ من دات آی آر هست ، سی پنل دارد و تا چند وقت پیش سرور شرکت هاستینگم تو کولو4 بود.
مشکل خاصی پشی نمیاد.