PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد اینترنت ماهواره ای

p30speed
January 2nd, 2012, 20:23
دوستان عزیز یک توضیح میخوام در مورد اینترنت ماهواره ای. جهت آشنایی بیشتر اطلاعات کافی در مورد اینترنت ماهواره ای که آفلاین و آنلاین هست دارم.
مشکل سر این هک اینترنت ماهواره ای و اجاره سرور توسط دوستان این هک در قسمت آفلاین صورت میگیره؟ و چگونه؟
و باعث میشه به راحتی از اینترنت پرسرعت استفاده کنیم و هر جا خواستیم بری و هرچیزی رو که دلمون خواست دانلود کنیم؟
سرور به چه دردی در این قسمت میخوره؟ یک توضیح پدر در بدید ممنون میشم

taghi.karimi
January 3rd, 2012, 00:41
دوست عزیز باید در انجمن متفرقه این مورد رو مطرح میکردید!
در کل اینترنت ماهواره ای به 3 صورت هست!
آفلاین
آنلاین یک طرفه
آنلاین دوطرفه
---
افلاین که شما یک عدد کارت رسیور در سیستم نصب کرده و به سمت جهت های خاصی گرفته و با برنامه های مختلفی مانند اسکاینت و... فایل هایی که توسز دیگران که اینترنت آنلاین دارند ودر حال دانلود هستند بای شما نیز ارسال میکند!
(خلاصه شما برنامه رو باز میکنید هرکس که اینترنت انلاین داره هرچی دانلود کند یکی برای شما رایگان ارسال میشود!
-
اینترنت آنلاین یک طرفه-به این صورت است که شما خط ارسال از اینترنت داخلی خودتون و دریافت از سمت ماهوار-ه هست!
اینترنت آنلاین دو طرفه که شما با دستگه های مخصوص اینکار در جهت های خاصی تنظیم کرده و با استفاده از اشتراک ی از شرکت های خارجی و یا داخلی میگیرید میتوانید استفاده کنید!
---------------
در مورد هک اینترنت در قسمت دوم هست!
یعنی شما یک خط اسال از اینترنت خود دارید و برای دریافت جهت های خاصی را میگیرید که در حال استفاده هستند!
بعد شما با برنامه های مختلف ایپی فرد استاده کننده را + مک ادرس کارت رسیور شخص ذخیره کرده و در سرور میکروتیک خود ایپی را میزنید و در کارت رسیور خود هم مک آدرس کارت را!
و حال بدین صورت میشود که شما بعد از اتصال انگار که با همان ایپی که فرد اصلی استفاده میکند دارید استفاده میکنید !
البته تفاوت تشخیص اصلی با فرعی در لوکال ادرس آنها هست!
طومار شد! :دی

AvalinHost
January 3rd, 2012, 00:57
در کل شما از پهنای باند یه بدبختی که پول داده و account خریده دارید استفاده میکنید.
بنظرتون اینکار درسته؟!

p30speed
January 3rd, 2012, 01:49
دوست عزیز کسی قرار نیست اینجا بخره. جهت آشنایی بود پست اول بخونید

Hostine
January 3rd, 2012, 10:38
البته فکر میکنم اینترنت دوطرفه در ایران سریع شناسایی میشه و جمع و ضبط میشه و پیگیری سخت قضایی داره !

m.hoseynpur
January 3rd, 2012, 11:22
البته فکر میکنم اینترنت دوطرفه در ایران سریع شناسایی میشه و جمع و ضبط میشه و پیگیری سخت قضایی داره !

دقیقا همینطوره.متاسفانه تو اتین فروم 2 نفر هستند که دارن حرفای همو تایید میکنند و میگن ما داریم 2 طرفه استفاده میکنیم وقتی من حرفی زدم منو متهم میکنند به کذب گویی و شایعه پراکنی.

پسر دایی خودم الان 3 ساله تو حبسه بخاطر همین مورد و به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد براش قرار بازداشت صادر شد 8 ماه پیش هم حکم اعدام براش صادر شده اما هنوزم هنوزه مثلا به قول خودشون دارن ازش بازجویی میکنن که حرف بکشن برای چی و از کی داره چه اطلاعاتی رو به کجا ارسال میکنه....

برخی تو این فروم یا جو زده هستند یا خیلی...هرکسی تو این فروم هم به این حرفم شک داشت پیام بده براش اسکن قرار صادر شده فرم اولیه بازجویی حتی حجم اعدام رو براش اسکن میکنم در کمترین زمانمکمکن ارسال میکنم

یه سری چیزا شوخی نیست پس زیاد ...نکنید

تمام ارگانهایی که سیگنال ارسالی دارند کدگذاری شده هست وظیفه بررسی سیگنال ها در mdf صداوسیما هر استان هست اینو با تحقیق دارم میگم خدمتتون ...وقتی سیگنالی غیر از سیگنال های کدگذاری شده یافت میشه سریعا اقدام به شناسایی و طی نامه ای به شورای بررسی ارسال میشه زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنید دم درب اون محلی هستند که سیگنال ازش ارسال شده...حال بعضیا باز بیان ادعا کنند چندساله داریم 2 طرفه استفاده میکنیم...

taghi.karimi
January 3rd, 2012, 11:42
دقیقا همینطوره.متاسفانه تو اتین فروم 2 نفر هستند که دارن حرفای همو تایید میکنند و میگن ما داریم 2 طرفه استفاده میکنیم وقتی من حرفی زدم منو متهم میکنند به کذب گویی و شایعه پراکنی.

پسر دایی خودم الان 3 ساله تو حبسه بخاطر همین مورد و به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد براش قرار بازداشت صادر شد 8 ماه پیش هم حکم اعدام براش صادر شده اما هنوزم هنوزه مثلا به قول خودشون دارن ازش بازجویی میکنن که حرف بکشن برای چی و از کی داره چه اطلاعاتی رو به کجا ارسال میکنه....

برخی تو این فروم یا جو زده هستند یا خیلی...هرکسی تو این فروم هم به این حرفم شک داشت پیام بده براش اسکن قرار صادر شده فرم اولیه بازجویی حتی حجم اعدام رو براش اسکن میکنم در کمترین زمانمکمکن ارسال میکنم

یه سری چیزا شوخی نیست پس زیاد ...نکنید

تمام ارگانهایی که سیگنال ارسالی دارند کدگذاری شده هست وظیفه بررسی سیگنال ها در mdf صداوسیما هر استان هست اینو با تحقیق دارم میگم خدمتتون ...وقتی سیگنالی غیر از سیگنال های کدگذاری شده یافت میشه سریعا اقدام به شناسایی و طی نامه ای به شورای بررسی ارسال میشه زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنید دم درب اون محلی هستند که سیگنال ازش ارسال شده...حال بعضیا باز بیان ادعا کنند چندساله داریم 2 طرفه استفاده میکنیم...

دوست عزیز اولا پست بنده رو تو اون تاپیک یک دفعه دیگر بخونید بعد پست پشت پست درباره بنده دهید!
بنده عرض کردم برای مدتی دوطرفه استفاده میکردم!
در ضمن بنده در منظقه آزاد تجاری بودم و هیچ ممنوعیتی هم نداشت!
این مورد هم خاطر نشان کنم در شرکتی که کار میکردیم به راحتی از پارس آنلاین سرویس اینترنت دوطرفه گرفت!
امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید!و پسر داویتون هم آزاد بشن :105:
موفق باشید!

m.hoseynpur
January 3rd, 2012, 11:46
دوست عزیز اولا پست بنده رو تو اون تاپیک یک دفعه دیگر بخونید بعد پست پشت پست درباره بنده دهید!
بنده عرض کردم برای مدتی دوطرفه استفاده میکردم!
در ضمن بنده در منظقه آزاد تجاری بودم و هیچ ممنوعیتی هم نداشت!
این مورد هم خاطر نشان کنم در شرکتی که کار میکردیم به راحتی از پارس آنلاین سرویس اینترنت دوطرفه گرفت!
امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید!و پسر داویتون هم آزاد بشن :105:
موفق باشید!

با سلام خدمت شما...بهتر نبود در اون تاپیک اعلام میکردید در منظقه ازاد بودید و. استفاده میکردید به جای اینکه تایید کنید حرف اون دوست عزیز رو که استفاده ازش مشکل ساز نبوده؟
طبیعی هست به خاطر برخی مسائل انتقال دیتا خود شکت های pap هم 2 طرفه استفاده میکنند.
اما اینکه داخل خاک ایران استفاده از 2 طرفه واقعا غیر ممکن هست

اما درمورد پسردائیم هم متاسفانه حجم صادر شده و قطعی هست حتی پدرو مادرش هم دیگه امیدی ندارند حتی با اون نامه 30 صفحه ای که دستی بردند دادن به رهبر و فرجام خواهی کردند...