PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2 سوال در مورد نمایندگی هاست

joomla2
January 2nd, 2012, 17:01
با عرض سلام. 2 سوال در مورد نمایندگی هاستینگ دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید

1 - اگه یک نمایندگی بگیرم که 20 گیگ فضا بده با 300 گیگ بهنای باند، به چند نفر میتونم اکانت بدم ؟

2- آیا میتونم بعد از مدتی نمایندگی ام رو انتقال بدم به یک سرور دیگه با تمامی یوزر ها ای که دارم ؟

ممنون :53:

هاست 97
January 2nd, 2012, 17:07
بستگی به اورسل بودن داره
میتونید هر لحظه یوزرهای خودتون رو منتقل کنید

joomla2
January 2nd, 2012, 17:21
ممنونم از پاسختون

سوال دیگه هم واسم پیش اومد :

- این فضا و پهنای باند که مشخص می کنند واسه سرویس های نمایندگی، کم یا زیاد بودنش واسه چی است ؟

- آیا تعیین قیمت هاست هم دیگه دست خودم هست که مثلا چند بفروشم به یوزر ها ؟

هاست 97
January 2nd, 2012, 17:23
ممنونم از پاسختون

سوال دیگه هم واسم پیش اومد :

- این فضا و پهنای باند که مشخص می کنند واسه سرویس های نمایندگی، کم یا زیاد بودنش واسه چی است ؟

- آیا تعیین قیمت هاست هم دیگه دست خودم هست که مثلا چند بفروشم به یوزر ها ؟

شد 4 تا سوال!
مشخصه میتونید بیشتر و یا کمتر بفروشید نسبت به فضایی که خریداری میکنید
قیمت ها دست خودتان هست و سایت مجزا باید راه بیندازید و اگر از فروشنده معتبر تهیه نمایید هرگز مشخص نخواهد شد ریسلر هستید

joomla2
January 2nd, 2012, 17:33
متشکرم دوست عزیز

اینجاش واسم نامفهوم هست که مثلا در یک نمایندگی که 20 گیگ فضا میده با 300 گیگ پهنای باند ماهیانه و گفته 80 تا اکانت هم میتونید ایجاد کنید ... من به این 80 تا یوزر هر کدوم چقدر هاست میتونم بدم ؟

هاست 97
January 2nd, 2012, 17:36
متشکرم دوست عزیز

اینجاش واسم نامفهوم هست که مثلا در یک نمایندگی که 20 گیگ فضا میده با 300 گیگ پهنای باند ماهیانه و گفته 80 تا اکانت هم میتونید ایجاد کنید ... من به این 80 تا یوزر هر کدوم چقدر هاست میتونم بدم ؟

ببینید شما میتونید پلانهاتون رو از 50 مگ تا 2 گیگ و یا 4 گیگ و هرچقدر خواستید میتونید بسازید
حالا برای 80 تا یوزر شما می آیید همه رو 50 مگابایت میدید و سقف 80 یوزر رو پر میکنید میشه 4 گیگ که عملا 16 گیگ را استفاده نکردید
از جایی تهیه کنید که محدودیت یوزر برای شما نگذارند

cartman10mpi
January 2nd, 2012, 17:38
کم و زیاد بودنش بستگی به حجم فروش دارد و فروشنده مشخص می‌کند که چه مقدار از منابع سرور را در اختیار نماینده قرار دهد . بدیهی‌ است فضای بیشتر هزینهٔ بیشتر و تعداد بیشتری مشتری که نماینده میتواند بفروشد . بله با خرید reseller میتونید فضای خریداری شده را به هر اندازه و تعداد که دوست دارید تجزیه بکنید و به قیمت دلخواه به مشتری خودتون بفروشید

Mohammad_reza
January 2nd, 2012, 17:50

بستگی به سرویس دهنده داره ، اگه اجازه اورسل داشته باشید ، می تونید در این 20 گیگ 100 تا اکانت 1 گیگ یا هرچقدر که می خواهید بفروشید ، فقط مجموع فایل هایی که کاربران شما آپلود کرده اند ، محاسبه می شود. یعنی ممکنه شما به یک نفر اکانت 1 گیگ داده باشید ، اما کل حجم سایت اون بشه 100 مگ ، برای شما 100 مگ حساب میشه نه 1 گیگ

اما اگه اورسل فعال نباشه پاسخ شما این میشه :

ببینید شما میتونید پلانهاتون رو از 50 مگ تا 2 گیگ و یا 4 گیگ و هرچقدر خواستید میتونید بسازید
حالا برای 80 تا یوزر شما می آیید همه رو 50 مگابایت میدید و سقف 80 یوزر رو پر میکنید میشه 4 گیگ که عملا 16 گیگ را استفاده نکردید
از جایی تهیه کنید که محدودیت یوزر برای شما نگذارند

هاست 97
January 2nd, 2012, 17:52
بستگی به سرویس دهنده داره ، اگه اجازه اورسل داشته باشید ، می تونید در این 20 گیگ 100 تا اکانت 1 گیگ یا هرچقدر که می خواهید بفروشید ، فقط مجموع فایل هایی که کاربران شما آپلود کرده اند ، محاسبه می شود. یعنی ممکنه شما به یک نفر اکانت 1 گیگ داده باشید ، اما کل حجم سایت اون بشه 100 مگ ، برای شما 100 مگ حساب میشه نه 1 گیگ

اما اگه اورسل فعال نباشه پاسخ شما این میشه :
درسته منتها محدودیت یوزر تعریف شده
یعنی نمیتونه 81 اکانت 50 مگ رو ایجاد کنه

kianesfahan
January 2nd, 2012, 19:09
دوست عزیز خیلی از سایت ها هستند که نمایندگی میدن مثلا 10 گیگ و تعداد یوزر براشون نامحدود هست . فقط میگن این 10 گیگ تمام شد نمایندگی شما هم تموم میشه . مثلا شما 10 تا اکانت 10 گیگ به مشتری میدی شاید یکی از اون ها 10 گیگ را کامل مصرف کنه . اون وقت دیگه بقیه نمی تونن استفاده کنند و شما هم دیگه نمی توانید هاست بدهید .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .

به نظر من اینطوری بهتره که تعداد یوزر نامحدود باشه

موفق باشید

Mohammad_reza
January 2nd, 2012, 19:40
دوست عزیز خیلی از سایت ها هستند که نمایندگی میدن مثلا 10 گیگ و تعداد یوزر براشون نامحدود هست . فقط میگن این 10 گیگ تمام شد نمایندگی شما هم تموم میشه . مثلا شما 10 تا اکانت 10 گیگ به مشتری میدی شاید یکی از اون ها 10 گیگ را کامل مصرف کنه . اون وقت دیگه بقیه نمی تونن استفاده کنند و شما هم دیگه نمی توانید هاست بدهید .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .

به نظر من اینطوری بهتره که تعداد یوزر نامحدود باشه

موفق باشید

اگه تعداد یوزر نامحدود باشه در اثر فروش بیش از حد روی سرور کیفیت خدمات کاهش پیدا می کنه.
هرچه یوزر کمتر > کیفیت بیشتر