PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلار 1780 :(

azaronline
January 2nd, 2012, 16:55
به سلامتی دلار داره میرسه به 2000
mesghal.com :(

rezai90
January 2nd, 2012, 17:10
با جدی شدن حرف تحریم بانک مرکزی مرز 2000 تومان هم رد میکنه تازه هنوز اعمال نشده اگر اعمال بشه کلا دیگه همه چیز نابود میشه ...

saeed25
January 2nd, 2012, 17:14
با دروود
دوستان تردید نکنید که دولت دستور داده تا بهای دلار کاهش یابد.

HADNEZ-ICT
January 2nd, 2012, 18:54
اگه شد 2000 باید چی کار کنیم ؟

hamidjan
January 2nd, 2012, 18:59
1800 تومان:-s

Sir.DarKNesS
January 2nd, 2012, 19:17
با امریکا نمیشه شوخی کرد :39: بدبخت میشیم >:d

E!3
January 2nd, 2012, 19:20
با امریکا نمیشه شوخی کرد :39: بدبخت میشیم >:d
مگه تا الان خوشبخت بودیم؟ :d

Hoomanf
January 2nd, 2012, 19:33
بذار چن وقت دیگه کلمه خوشبخت هم یادمون میره :دی

mehdi.gh
January 2nd, 2012, 19:37
بذار چن وقت دیگه کلمه خوشبخت هم یادمون میره :دی

مگه الان یادمون مونده ؟ (:|

yasharjahani
January 2nd, 2012, 19:38
آقا قيمت كليه ام خيلی كشيده بالا! من o+ تم جدای از اون سابقه بيماری هم نداريم تو جدمون و اينا و علاوه بر تمام اينا ورزشكار و يانگ هم هستم
طرف ميگفت 68 ميليون نقدی ميخريم بفروشم؟ ;;)

agarb98
January 2nd, 2012, 20:36
باز خوبه ما 15000 دلار حسابمون رو شارژ کردیم زمان 1380

mojiz
January 3rd, 2012, 01:10
آقا قيمت كليه ام خيلی كشيده بالا! من o+ تم جدای از اون سابقه بيماری هم نداريم تو جدمون و اينا و علاوه بر تمام اينا ورزشكار و يانگ هم هستم
طرف ميگفت 68 ميليون نقدی ميخريم بفروشم؟ ;;)

پیش فروش کن ،
به دلار

majid67
January 3rd, 2012, 01:13
پیش فروش کن ،
به دلار

مگه سروره؟!!! :d

m2n
January 3rd, 2012, 01:15
باز خوبه ما 15000 دلار حسابمون رو شارژ کردیم زمان 1380

فردا از خواب پاشیم ببینیم دلار شده 980 تومان :d

ezat1
January 3rd, 2012, 01:25
ای بابا دلتون خوش نباشه دلار دیگه زیر 1500 نمیاد ببینین کی گفتم سرور ها دیگه با این وضعیت صرف نداره باد افزایش قیمت داد و گرنه ضرر میمونیم زیرش

m2n
January 3rd, 2012, 01:48
ای بابا دلتون خوش نباشه دلار دیگه زیر 1500 نمیاد ببینین کی گفتم سرور ها دیگه با این وضعیت صرف نداره باد افزایش قیمت داد و گرنه ضرر میمونیم زیرش

آقا دستت درد نکنه :d

shazo
January 3rd, 2012, 01:49
آقا باز اگر گرون ميشه ما بريم جلو جلو پنل ها رو شارژ كنيم..:-s

Aria
January 3rd, 2012, 02:03
سلام.

بنده بارها اعلام کردم ولی افراد پاسخ های عجیبی به ما دادن که مشخصاً ناشی از بی اطلاعی ایشان هست.

اخبار جدی و بررسی کارشناسان اقتصادی نشون میده که به مجرد اینکه تحریم بانک مرکزی apply بشه که حدوداً تا 1 ماه آینده خواهد بود، دلار تا مرز 4000 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

تحریم جدیدی هم در راه هست که ما که در امارات زندگی می کنیم به خوبی ازش خبر داریم، تحریم نفت !!!

کشور های امارات و عربستان هم اطمینان دادند که به مجرد اینکه آمریکا تحریم نفت رو apply کنه، این دو کشور مقدار تولیدی ایران رو در بازار جبران می کنند و به همین راحتی ایران از بازار نفت هم خارج میشه.

در این راستا، هر دلار به حدود 7 هزار تومان خواهد رسید که این مورد نیز در آینده بسیار نزدیک خواهد بود چون عملاً سرمایه ارزی کشور به کلی از بین خواهد رفت و سپس با مشکلی رو به رو خواهیم شد که افغانستان رو به رو شد، حذف واحد پول ما از بازار جهانی!

دیر نیست اون روزی که ما هم مثل شهروندان افغانی در افغانستان، مجبور به همراه داشتن یک گونی 5 هزار تومانی برای خرید یک هفته مواد غذایی منزل بشیم ....

پایان این موارد هم کاملاً مشخص خواهد بود که به دلیل محدود بودن جو انجمن، ذکر آن امکان پذیر نخواهد بود.

با تشکر.

hichkass
January 3rd, 2012, 02:19
سلام

اقای اریا اینجوری مردم دووم نمیارن ،اینجا افغانستان نیست و اوپک جرات نداره ایران رو از لیست خط بزنه .اینها هم صریحا گفتن تنگه هرمز رو میبندیم خلاصه اگر اوپک چنین کاری کنه جنگ راه میفته.

Aria
January 3rd, 2012, 02:35
سلام.

فکر می کنم شما پیشتر هم در تاپیک دیگری چنین پاسخی به بنده داده بودید زمانی که بنده عرض کردم دلار در آینده نزدیک به 2500 تومان خواهد رسید.

بنده اجباری به تاکید صحبت های خودم ندارم و تنها دارم به کاربرانی که این انجمن و در واقع این تاپیک رو مطالعه می کنند این مورد رو توضیح میدم که آماده این موارد باشند و پیشنهاد می کنم با خوش بینی بیجا، آینده خودشون رو به خطر نندازند!

باز هم میل خودتون هست، هیچ اجباری به قبول صحبت های بنده وجود نداره.

با تشکر.

Ramin
January 3rd, 2012, 02:45
سرویس بین‌الملل ـ پس از ماه‌ها کش و قوس، سرانجام باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا قانون بودجه دفاعی این کشور را که اتفاقا دربردارنده تحریم بانک مرکزی ایران هم هست، امضا کرد.

باراک اوباما که تا پیش از این به دلیل تأثیراتی که تحریم بانک مرکزی ایران بر بازار انرژی داشت، از امضای این قانون خودداری می‌کرد، در حالی در میانه تعطیلات خود در هاوایی این قانون را امضا کرده که کنگره ناچار شده بود، تبصره‌های جدی برای کم کردن تأثیر این قانون وارد کند.

بنا بر این گزارش، نخست این که تحریم معامله با بانک مرکزی ایران شامل مبادلات حوزه انرژی نمی‌شود. در واقع تحریم بانک مرکزی ایران، شامل مبادلات حوزه فروش نفت خام ایران نیست و همچنان خریداران نفت ایران، می‌توانند در این حوزه با بانک مرکزی ایران مبادلات بانکی داشته باشند.

افزون بر این، اوباما امروز قانونی را امضا کرده که زمان اجرای آن به دلیل تأثیرات احتمالی آن بر بازار نفت، نزدیک شش ماه آینده خواهد بود. حال آن که تحولات بازار انرژی در شش ماه آینده، پیش‌بینی شدنی نیست و احتمال اجرا نشدن این قانون در آینده نیز می‌رود.

و سرانجام آن که برابر این قانون، اجرای برخی مواد این قانون به صلاحدید و نظر شخصی رئیس‌جمهور آمریکا بستگی دارد و او می‌تواند در صورت رعایت مصلحتی، این قانون را اجرا نکند.

تحریم بانک مرکزی ایران هم یک جو سازی بیش نیست. چرا که ضرر فراوانی را برای شرکت های آمریکایی در پی خواهد داشت ;) این قانون را بعد از چند ماه آقای اوباما علی رغم میل باطنی فقط امضا ء کرد . آنهم با حذق بسیاری از بند ها و تغییرات زیاد . :54: جزئیات این قانون را در نشریات خارجی مطالعه کنید متوجه خواهید شد که فقط جو سازی هستش و در عمل هیچ ضمانت اجرایی ندارد !

shazo
January 3rd, 2012, 02:45
متاسفانه آقاي آريا تو حرفاشون اصلا نور اميد نيست..:-s:-s

ما را چه مي شود...؟

hichkass
January 3rd, 2012, 02:48
بله درست میگید اخه دلار یه چند روزی کاهش داشت اما این اوضاع که مشخثه نوید روزهای بد میده البته ایتها صریحا گفتن تنگه رو میبندیم باید نشست ببین چی میشه.

maryam1
January 3rd, 2012, 07:14
نمیدونم والا دامنه رو چند بفروشیم

MehrPC
January 3rd, 2012, 07:59
بچه ها یه چیز بهتون بگم
دیروز توی مترو بودم که آزیر جنگ از صدای بلندگو پخش شد
نمیدونم اشتباه بود یا نه اما همه اول فکر کردند که جنگ شده

بچه ها بهتره به جای دادن موج منفی به هم با سابقه ها یه فکری کنند و راه حلی پیدا بشه برای این قضیه

قزوین هاست
January 3rd, 2012, 09:51
ای بابا؛یک فکری باید بکنیم؛این جوری که نمیشه کار کرد!دلار تقلبی خودمون چاپ کنیم!!ولی جدی باید ی فکری کرد؛بهتر نیست به جای ارسال پست خنده دار!!پست نظراتتون رو بفرستید؟

maryam1
January 3rd, 2012, 10:08
یه کاری کنیم؟
چیکار کنیم؟
دلار داره میره بالا
ولی به نظرم پایین خواهد اومد

nightman
January 3rd, 2012, 10:47
ای بابا؛یک فکری باید بکنیم؛این جوری که نمیشه کار کرد!دلار تقلبی خودمون چاپ کنیم!!ولی جدی باید ی فکری کرد؛بهتر نیست به جای ارسال پست خنده دار!!پست نظراتتون رو بفرستید؟

پاسخ روشنه میلیون ها آدم نباید بزارن ۱۰-۱۵ نفر تو سرشون بزنن وقتی میلیون ها آدم میزارن ۱۰-۱۵ نفر واسه طرز راه رفتنشون هم نظر بدن شرایط بهتر از این نمیشه مرگ ی بار شیون هم ی بار

0060
January 3rd, 2012, 11:28
پاسخ روشنه میلیون ها آدم نباید بزارن ۱۰-۱۵ نفر تو سرشون بزنن وقتی میلیون ها آدم میزارن ۱۰-۱۵ نفر واسه طرز راه رفتنشون هم نظر بدن شرایط بهتر از این نمیشه مرگ ی بار شیون هم ی بار

متاسفانه به تو سری خوردن عادت کردیم بعید میدونم بعد از جریان دو سال پیش کسی صداش در بیاد

ما تازه داریم خود کفا میشیم مشکلی نیست یه 10 - 15 سال سختی رو تحمل کنید یه روز خوب میاد من اینو میدونم

Arashdn
January 3rd, 2012, 11:38
خب دلار رسیده 1740 ... بازم جای امید هست .....

vps-baran.ir
January 3rd, 2012, 11:42
خواهشا بحث رو دیگه سیاسی نکنید

مدیرا تاپیک رو می بندن

novinvps.com
January 3rd, 2012, 11:50
سلام.

فکر می کنم شما پیشتر هم در تاپیک دیگری چنین پاسخی به بنده داده بودید زمانی که بنده عرض کردم دلار در آینده نزدیک به 2500 تومان خواهد رسید.

بنده اجباری به تاکید صحبت های خودم ندارم و تنها دارم به کاربرانی که این انجمن و در واقع این تاپیک رو مطالعه می کنند این مورد رو توضیح میدم که آماده این موارد باشند و پیشنهاد می کنم با خوش بینی بیجا، آینده خودشون رو به خطر نندازند!

باز هم میل خودتون هست، هیچ اجباری به قبول صحبت های بنده وجود نداره.

با تشکر.
برای صنعت هاستینگ و سرور ما ایرانی ها باید افزایش قیمت بدیم به زودی ، درسته؟ و ایا مردم به عنوان مصرف کننده ! چیکار میخوان کنند ! ایا میتونند سرویس رو با 2 برابر یا 3 برابر خریداری کنند ؟

yasharjahani
January 3rd, 2012, 11:53
نمیدونم والا دامنه رو چند بفروشیم
بانك مركزی تحريم كه شد خدای نكرده و زبونم لال
كلا خيلی چيزامون فلج ميشه و اونوقته كه ديگه نبايد بيوفتيم دنبال زنده نگه داشتن كار هاست و دامينمون... بلكه بايد به فكر زندگيمون باشيم آينده خودمون و بچه هامون و ...
خيلی واضحه كه مسائل خيلی فراتز از تحريم چند تا شركت يا قيمت دلار و چند تا سرور و هاست و دامنست.
نشيم مثل كره شمالی... :-ss

MehrPC
January 3rd, 2012, 12:02
کاش یه مرد ایرونی پیدا میشد و Cpanel میزد روی سرور های ایران کاش اینترنت هم ارزون بود اینور
اون موقع بود که دیگه خیالمون راحت میشد

liandata
January 3rd, 2012, 12:11
کاش یه مرد ایرونی پیدا میشد و Cpanel میزد روی سرور های ایران کاش اینترنت هم ارزون بود اینور
شاید روزی این اتفاق به وقوع بپیوندد.
ولی اون روز کی هست خدا داند . :دی

0060
January 3rd, 2012, 12:28

چرا همه چیزو توی اینترنت میبینید

وقتی اون فروشنده وقتی اون کارخانه وقتی اون ..... نمیتونن به دلیل تحریم چیزی وارد کنن باید با واسطه وارد کنن وقتی قیمت دلار اینقد بالاست با واسطه چیزی بخواد وارد بشه قیمتش اون جنس 20 برابر میشه تا به ایران برسه یا اون کارخانه کلا بیخیال میشه تعطیلش میکنه ( مثل همین ذوب آهن اصفهان که به همین دلیل 3 ماه تولید نداشت ) یا اینکه با قیمت 20 برابر وارد میکنه با واسطه بعد این هزین رو روی تولیدش میکشه بعد من و شمای خریدار توان خرید نداریم که یه وسیله ای که پارسال خریدیم 1 میلیون امسال باید بریم 3-4 میلیون پول بدیم جاش اون شرکت هم وقتی فروش نداره خود به خود ور شکست میشه یعنی فاجعه پس لطفا این موضوع رو توی اینترنت و cPanel و سرور خلاصه نکنید بحث فراتر از این چیزاست

maryam1
January 3rd, 2012, 12:41
به نظر من بی جا کردن که تحریم کردن
اونا چشم دیدن مارو ندارن میدونن اگه ایرانی بهش بها داده بشه میترکونه
دولت و انرژی اتمی همه بهانست
ایرانی ها قوم برتر هستن اینو خارجی ها هم فهمیدن
نگران نباشید مگه ما فلجیم
دلار رفت بالا
سرور ایرانی رو افزایش میدیم
دلار رفت بالا از دامنه های ملی استفاده میکنیم
سیپنل کلا قطع شد یه سیستم ایرانی های توانمند مینویسن
فقط مشکل ما ایرانی ها اینه که تکون نمیخوریم مگر اینکه یه فشاری بهمون بیاد
بذارید اینایی که گفتم اتفاق بیوفته خدای نکرده میبینی ایران تو نت خود کفا میشه
بر خلاف فکر پوچ و منگل این خارجی ها
مردم ما زیر فشار پیشرفتشون بیشتر خواهد شد

patteerr
January 3rd, 2012, 13:25
بانك مركزي الان داره پوووول پارو ميكنه . ميدونين الان چقدر سوود داره اين براشون ؟ و الان كارمنداي بانك دارن چه بخور بخور ميكنن . اصل حال رو اونا ميكنن . كارمند بانك فردا رو پشت بومش هلي كوپتر شخصي ميشينه .

biato
January 3rd, 2012, 13:45
دلار رفت بالا

فکر می کردم افکار نژاد پرستانه به تاریخ پیوسته،اونم چه نژادی ،ایرانی.@-)
شما مثل اینکه ساکن مریخ هستید.

plastic
January 3rd, 2012, 13:54
دلار رفت بالا
یعنی الان شما یک سر و گردن از مردم دنیا برتری؟
مدیران تاپیک رو ببندن بهتر هست به نظرتون؟
(وب هاستینگ تالک)

yasharjahani
January 3rd, 2012, 14:13
دلار رفت بالا
فلج نيستيم ولی بزودی ميشيم.
ميگم بايد زندگيتو دريابی! سرور می افزایی؟
اگر شد كه خدا كنه نشه چنان فشاری از همه طرف بهمون بياد كه عين ليمو شيرين آبمون گرفته شه.
خيلی (; منتظر باش امار جرم جنايت رو ببينی...

pouyasazan
January 3rd, 2012, 14:51
قیمت دلار-بازارتهران 15900 1390/10/13 14:50:11 -300 معتبر ZARRIN

منبع: http://tala.ir/fullprice.php

nesta
January 3rd, 2012, 15:00
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند فقط وقتی یک کاغذ پاره را امضاء می کند ریال مدیریت جهانی جر میخورد!

مقامات بانک مرکزی به منظور دریافت راهکار برای برون رفت بازار ارز از وضعیت فعلی، از کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان ارزی بانک مرکزی برای ساماندهی و بررسی وضعیت بازار ارز و تصمیم گیری در این خصوص از کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی دعوت به‌عمل آورد.

جلسه کارشناسی ارزی بانک مرکزی با حضور مینو کیانی راد معاون ارزی بانک مرکزی در روز چهارشنبه هفته جاری در محل بانک مرکزی برگزار می شود.

در این جلسه از اساتید دانشگاهی برای همفکری و دریافت نظرات ارزی دعوت شده، این در حالی است تغییرات لحظه ای قیمت دلار باعث شد طی روز جاری نرخ دلار 190 تومان افزایش یابد که رکورد تازه ای در افزایش نرخ این ارز در یک روز است.

قیمت دلار که در ابتدای معاملات امروز 1590 تومان بود با افزایشی ناگهان در حوالی ظهر به نرخ 1640 تومان رسید و همچنان روند صعودی را طی کرد تا بالاخره به 1700 تومان رسید، البته برخی دلالان هم اکنون دلار را تا 1780 تومان هم معامله می‌کنند.

قطار افزایش نرخ دلار همچنان پیش می رود تا سیاست گذاران اقتصادی را با سیاست‌های ارزی خود پشت سربگذارد.

بيخود شايعه درست نكنين سر كوچه ما دلار ۹۰۰ تومنه !!