PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت این سرور چقدر میشه ؟

persiantools
January 2nd, 2012, 11:17
سروری با این مشخصات قیمتش چقدر میشه ؟ Intel Bi Xeon E5606 2x4x2.13+ GHz 24 GB رم 2 ترا هارد

habashi
January 2nd, 2012, 11:24
عزیز بالا 200توامن حساب کن

persiantools
January 2nd, 2012, 11:28
عزیز بالا 200توامن حساب کن
من منظورم خرید سخت افزار این سرور هست

HADNEZ-ICT
January 2nd, 2012, 13:45
فکر می کنم حدود 2 ملیون تومان

persiantools
January 2nd, 2012, 17:01
مطمئنید این سرور با این مشخصات فک نکنم زیر 3000 دلار در بیاد

amirlord
January 2nd, 2012, 17:08
سروری با این مشخصات قیمتش چقدر میشه ؟ Intel Bi Xeon E5606 2x4x2.13+ GHz 24 GB رم 2 ترا هارد
سلام
خیلی کلی گفتید و مشخص نکردید از چیا میخواید استفاده میکنید ؟! مثلا کیس یا مادربورد ( برند . اندازه . حدود قیمت و.... ) چون تنوع خیلی زیاده ....

اگر کمی دقت کنند کمتر از 1200 دلار در میاد .

مطمئنید این سرور با این مشخصات فک نکنم زیر 3000 دلار در بیاد
با این قیمت میشه کیسیس های رویایی خرید ! ;;)

persiantools
January 2nd, 2012, 17:53
سرور برای کلو می خوام ها . مطمئنید با همچین قیمتی در میاد . اونم به صورت رک سرور

arman_gts
January 2nd, 2012, 17:55
فکر نمی کنم زمان مناسبی برای خرید یا کولو کردن و یا هرکاری که دلار نیاز داشته باشه ؛ باشه!
دلار دیگه داره گِرَمی میشه!
الان 1820 شده!

persiantools
January 2nd, 2012, 17:59
فکر نمی کنم زمان مناسبی برای خرید یا کولو کردن و یا هرکاری که دلار نیاز داشته باشه ؛ باشه!
دلار دیگه داره گِرَمی میشه!
الان 1820 شده!
هنوز دارم تحقیق می کنم کو تا خرید

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

سلام
خیلی کلی گفتید و مشخص نکردید از چیا میخواید استفاده میکنید ؟! مثلا کیس یا مادربورد ( برند . اندازه . حدود قیمت و.... ) چون تنوع خیلی زیاده ....

اگر کمی دقت کنند کمتر از 1200 دلار در میاد .

با این قیمت میشه کیسیس های رویایی خرید ! ;;)

این کیسیس که میگین یعنی چی ؟

arman_gts
January 2nd, 2012, 18:04
Intel® Xeon® Processor E5606 (8M Cache, 2.13 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI) (http://ark.intel.com/products/52583/Intel-Xeon-Processor-E5606-(8M-Cache-2_13-GHz-4_80-GTs-Intel-QPI))
SATA 2 Hard Drive - Compare Prices, Reviews and Buy at Nextag - Price - Review (http://www.nextag.com/sata-2-hard-drive/products-html)
Ssd Hard Drive - Hard Drives - Compare Prices, Reviews and Buy at Nextag - Price - Review (http://www.nextag.com/ssd-hard-drive/stores-html)

amirlord
January 2nd, 2012, 18:08
این کیسیس که میگین یعنی چی ؟
منظورم کیس سرور هست . با hostpolis.com تماس بگیرید . ایشون سخت افزار مورد نیاز شمارو میتونه از کانادا تامین کنه .
با خرید کیس سرور و بورد های SuperMicro میتونید هزینه های خودشون رو کاهش بدید و در عوض قیمت مناسب کیفیت مطلوبی رو انتظار داشته باشید .
میتونید از CPU های ارزان قیمت مثل Xeon 1230 و کلا در این سری استفاده کنید .
مشکل هارد هست که با این گرانی بالا و مخصوصا گرانی هارد های 2.5 اینچی میتونه شمارو از خرید کیس منصرف کنه :دی

persiantools
January 2nd, 2012, 18:11
منظورم کیس سرور هست . با hostpolis.com تماس بگیرید . ایشون سخت افزار مورد نیاز شمارو میتونه از کانادا تامین کنه .
با خرید کیس سرور و بورد های SuperMicro میتونید هزینه های خودشون رو کاهش بدید و در عوض قیمت مناسب کیفیت مطلوبی رو انتظار داشته باشید .
میتونید از CPU های ارزان قیمت مثل Xeon 1230 و کلا در این سری استفاده کنید .
مشکل هارد هست که با این گرانی بالا و مخصوصا گرانی هارد های 2.5 اینچی میتونه شمارو از خرید کیس منصرف کنه :دی
میشه در مورد بوردهای سوپر میکرو یک توضیحی بدین .
به نظر شما این مشخصاتی که دادم چطوره ؟ به نظر خودم که خیلی بالاست و عالیه

amirlord
January 2nd, 2012, 18:16
میشه در مورد بوردهای سوپر میکرو یک توضیحی بدین .
به نظر شما این مشخصاتی که دادم چطوره ؟ به نظر خودم که خیلی بالاست و عالیه
cpu ی که انتخاب کردید رو نمی بسندم ( عذر میخوام . کیبورد عربیه )
همچنین مشخصات دقیق ندادید و فقط دو گزینه رو مشخص کردید .
بهتره با محمد جان ( هاست بولیس ) در ارتباط باشید تا گزینه های مناسبی رو با رنج قیمتی که میخواید بهتون آفر بدن ...

E!3
January 2nd, 2012, 18:22
انتخاب این سی پی یو توصیه نمیشه. با حدود 150 دلار هزینه بیشتر میتونید E5620 بگیرید که هم HT داره و هم کش بیشتری داره.

E5620 رو بخواید با 24 گیگ رم و 2x2 ترابایت هارد بگیرید کمتر از 1500 دلار در میاد.

arman_gts
January 2nd, 2012, 22:00
انتخاب این سی پی یو توصیه نمیشه. با حدود 150 دلار هزینه بیشتر میتونید E5620 بگیرید که هم HT داره و هم کش بیشتری داره.

E5620 رو بخواید با 24 گیگ رم و 2x2 ترابایت هارد بگیرید کمتر از 1500 دلار در میاد.
این 1500 دلار الان میشه تقریبا 3 تومن :دی
حالا به اینا هزینه حمل و نقل تا دیتاسنتر نصب و کانفیگ هم باید اضافه بشه ، ضمن اینکه هزینه هر ماه بین 100 تا 200 دلار برای یک سرور که اگه half rack یا full rack باشه کمی پایین تر میاد

HugeServer
January 2nd, 2012, 22:17
دوستان عزیز,

امکانش هست که بفرمائید چگونه بدون در نظر گرفتن تمام قطعات و مدل آنها از روی احساسات و شنیده ها قیمت میدهید؟
قیمت یک سرور رو نمیشه با "فکر میکنم" یا "فکر نمیکنم" پیشبینی کرد.

@persiantools :
شما بهتر هست با شرکتی که قصد colo کردن با تهیه سخت افزار دارید تماس بگیرید.
همچنین شما باید سروری تهیه کنید که تا مدت زیادی نیاز به تعویض chassis و mainboard برای ارتقا نداشته باشید.
برای مثال Chassis 4bays و mainboard ای که قابلیت ارتقا رم برای برنامه های آینده شما داشته باشد.

موفق باشید.

alibalavipour
January 7th, 2012, 09:43
با این که قیمت سخت افزاری انبالا تر است لطف کنید اول قیمت نرم افزاری ان را بگید.